صفحه 398 از 1371 نخستنخست ... 298348388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408448498898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,971 تا 3,980 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    دو تا استاد دقیقا همینو گفتن (تشویقت میکنم که اپلای کنی) و یکی هم گفته که پیش زمینه ای که داری خیلی مناسب این رشته هست و تز ارشدت هم همینطور و اگه سوالی داری از من بپرس
    ولی من درخوست فاند رو مطرح کردم و بعد از 3 4 روز هنوز جوابی نداده
    حالا من موندم به یه استاد دیگه تو اون دپارتمان میل بزنم یا نه؟؟؟!!!
    اگه تاخیرش شامل روزای تعطیل نمی شه به یکی دیگه میل بزن. و یا این که اگر میلتو روزای تعطیل فرستادی، دوباره به خودش میل بزن و اگه دوباره حواب نداد به یکی دیگه بزن.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    اين خارجي ها کلا خيلي سفارش همديگه رو نمي کنند (برعکس ما ايراني ها). براي همين روي سفارش بقيه خيلي حساب باز مي کنند. رو شدن و نشدن و اين تعارف ها رو بذارين کنار. يک سال که ريجکت شين سال بعد حسرت فرصت هاي از دست رفته رو خواهيد خورد. هر فرصتي که بدست ميارين توي هوا بقاپين . وقتي رفتين دانشگاه دوستتون يک جور ديگه براش جبران کنيد خيلي هم خوشحال ميشه. کافيه دوستتون بره پيش مسئول پذيرش و اون استادي که مد نظرتون هست، و بگه من اينو مي شناسم دانشجوي خيلي خوبيه به خصوص اين نقاط قوت رو داره. خودتونو بذاريد جاي اونها، ترجيح مي ديد کسي رو بگيريد که اصلا نمي شناسيد يا کسي رو که معرف داره و حاضره براش vouch کنه؟
    درسته و اون دوستم هم تا همین الان کلی کمکم کرد...
    خود اون دوستم هم TA هست اونجا... اینم تاثیر مثبت داره؟
    (عذر خواهی بابت اینکه بحث زیاد به تاپیک ربط نداره! دیگه مطرح شد یهو وسط بحث دوستان دیگه!)

ApplyAbroad Hero

قبلا به یه استادی که خودش نوشته بود اوپن پوزیشن داره ایمیل زدم. گفت:
    Hi,

I think that you have good background. Please apply to our program officially, and let me know when you finish.

Thanks,
    بعد بش ایمیل زدم واسه پروژش یه ایده دادم و پرسیدم نظرشو بگه دیگه جواب نداد! چکار کنم؟ اپلای کنم یا سرکارمون گذاشته؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Hi,

I think that you have good background. Please apply to our program officially, and let me know when you finish.

Thanks,
    بعد بش ایمیل زدم واسه پروژش یه ایده دادم و پرسیدم نظرشو بگه دیگه جواب نداد! چکار کنم؟ اپلای کنم یا سرکارمون گذاشته؟
    While I think it's a good response, but I don't really think it will be good idea to comment or suggest on their project, since you need to be fully aware of all details . So, your comment may seem crude to him/her. unless, he/she ask you to do so
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    While I think it's a good response, but I don't really think it will be good idea to comment or suggest on their project, since you need to be fully aware of all details . So, your comment may seem crude to him/her. unless, he/she ask you to do so
    اخه ارتباط باید یه جوری حفظ بشه یا نه؟؟ استاده هم یه چینیه. حالا دیشب مجددا بش ایمیل زدم که فلان مقالم اکسپت شده سی وی اپدیتمو بگیر. ببینم جواب میده یا نه! اگه جواب نداد بازم اپلای کنم براش؟

رشته و دانشگاه

اخه ارتباط باید یه جوری حفظ بشه یا نه؟؟ استاده هم یه چینیه. حالا دیشب مجددا بش ایمیل زدم که فلان مقالم اکسپت شده سی وی اپدیتمو بگیر. ببینم جواب میده یا نه! اگه جواب نداد بازم اپلای کنم براش؟
    It's not necessary to keep in touch with him by sending abundant emails as it really annoys him. When u officially apply, he will thoroughly investigate ur background and if appropriate, he'll contact you. By sending to many emails, not only u'll not increase ur chance but u'll loos it.
    I love you USA

سلام من برای fall 2012 ، آمریکا دازم اقدام می کنم ، چند تا مشکل داشتم که می خواستم برای رفعشون به faculty ایمیل بزنم ولی قبلش خواستم اینجا مطرح کنم و ببینم لزومی داره یا نه.
    مهم ترین اینکه امحان GRE من 3 ماه دیگه هست و زودتر از اون سنجش امتحانی نمی گیره و تا اون زمان deadline من میگذره. سوالم این بود که آیا ایمیل بزنم یا اینگه می تونم نتا یج رو بعدا بفرستم؟
    مرسی از شما.

ApplyAbroad Veteran

به نظرم جواب میده.. اگه واقعا بخادت... بازم دو روز بهش مهلت بده.. (راستی محمود بهترین زمان واسه ایمیل زدن 3- 4 ظهر به وقت تهرانه - میشه 7 صبح به وقت نیویورک- البته واسه غرب 2 ساعت دیرتر) اون موقع صبح میاد تو آفیس حال داره جواب میده..! وگرنه ممکنه یادش بره.!
    واسه منم همچین چیزی پیش اومد تقریبا که استاده اینو گفته بود:

I hope to have a position open in my research group in the study of fall arrestsystems for residential structures. I cannot definitely offer you a position atthis time, but I hope to be able to.

بعد منم رفتم پیدا کردم فاندشو و دیدم واسه NSF هستش و از 2010 تا 2014، 825000$ گرفتن.. آقا مارو جو گرفت ایمیل زدم گفتم یه خورده بیش تر اگه میشه توضیح بدید میخوام خودمو آپدیت کنم در مورد این پروژه.. بعدش دیدم طرف کلی شاکی شد که تو هنوز اپلای نکرده چطور انتظار داری من اطلاعات بذارم در اختیارت!! برو بشین تو اینترنت یا کتابخونه خودتو آپدیت کن.. (البته نه با این لحن..) بعدشم گفت منتظره اپلیکیشنت هستم تو گروه بعدش بهت میگم باید چیکار کنی..!
    این سوتی رو من و محمود دادیم، گفتم بقیه حواسشون باشه زیاد تو کار استاد فضولی نکنید! از شواهد پیداست که خوششون نمیاد.!

رشته و دانشگاه

Exactly as Milad said, Look, we need to understand that they won't have time to go through every request from us. If they frequently answer all of our question, they'll get nothing accomplished at the end.
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

Hi,

Thanks,
    بیکار نیستش که! لازم نیست هر هفته ایمیل بزنید. همون وقتی که اپلای کردین بهش ایمیل بزنید بادآوری کنید که فایلتون رو بره برداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)