صفحه 399 از 1371 نخستنخست ... 299349389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409449499899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,981 تا 3,990 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dear friends, here is the prof's response:
    I expect to recruit multiple new RAs in both spring and the fall.
    I want to reply as:
    Thank you for your response. I am concerning if there is any possibility for me to take RA under your supervision in fall 2012?
    Is it appropriate?

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    I want to reply as:
    Thank you for your response. I am concerning if there is any possibility for me to take RA under your supervision in fall 2012?
    Is it appropriate?
    Thanks for your email . I will be grateful to know if there is any chance for me to be admitted and get RA under your supervision in fall 2012
    Regards
    نظر من

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

Prof. Response:

> What is your TOEFL and GRE score?

My Answer:

I have registered for GRE (Nov. 19) and TOEFL (Dec. 10) and I anticipate
    good results.

Prof. Response:

We have a minimum TOEFL requirement of 92 for admission. GRE verbal + quantitative
    >= 1250 and Analytical writing >=4.0 to be awarded a UGS (tuition waiver).

If you meet these requirements I encourage you to apply for our program.

خوب با این حرفی که زده با اون شرایط شهریه نمیدم .... هزینه ی زندگی چی ؟؟؟ ازش چی بپرسم به نظرتون؟؟؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    Prof. Response:

> What is your TOEFL and GRE score?

My Answer:

I have registered for GRE (Nov. 19) and TOEFL (Dec. 10) and I anticipate
    good results.

Prof. Response:

We have a minimum TOEFL requirement of 92 for admission. GRE verbal + quantitative
    >= 1250 and Analytical writing >=4.0 to be awarded a UGS (tuition waiver).

If you meet these requirements I encourage you to apply for our program.

خوب با این حرفی که زده با اون شرایط شهریه نمیدم .... هزینه ی زندگی چی ؟؟؟ ازش چی بپرسم به نظرتون؟؟؟
    حوب بپرس من مشکل مالی دارم. آیا تی ای یا آر ای بهم تعلق می گیره یا نه؟ اگه گفت نه و پول نداری خوب قبول هم که بشی نمی ری دیگه! چون بیرون کمپ هم نمی ذارن کار کنی! اگه آمریکاست البته.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    به نظرم جواب میده.. اگه واقعا بخادت... بازم دو روز بهش مهلت بده.. (راستی محمود بهترین زمان واسه ایمیل زدن 3- 4 ظهر به وقت تهرانه - میشه 7 صبح به وقت نیویورک- البته واسه غرب 2 ساعت دیرتر) اون موقع صبح میاد تو آفیس حال داره جواب میده..! وگرنه ممکنه یادش بره.!
    واسه منم همچین چیزی پیش اومد تقریبا که استاده اینو گفته بود:

I hope to have a position open in my research group in the study of fall arrestsystems for residential structures. I cannot definitely offer you a position atthis time, but I hope to be able to.

بعد منم رفتم پیدا کردم فاندشو و دیدم واسه NSF هستش و از 2010 تا 2014، 825000$ گرفتن.. آقا مارو جو گرفت ایمیل زدم گفتم یه خورده بیش تر اگه میشه توضیح بدید میخوام خودمو آپدیت کنم در مورد این پروژه.. بعدش دیدم طرف کلی شاکی شد که تو هنوز اپلای نکرده چطور انتظار داری من اطلاعات بذارم در اختیارت!! برو بشین تو اینترنت یا کتابخونه خودتو آپدیت کن.. (البته نه با این لحن..) بعدشم گفت منتظره اپلیکیشنت هستم تو گروه بعدش بهت میگم باید چیکار کنی..!
    این سوتی رو من و محمود دادیم، گفتم بقیه حواسشون باشه زیاد تو کار استاد فضولی نکنید! از شواهد پیداست که خوششون نمیاد.!
    با این چیزی که شما بهش گفتی بله! منم بودم همینو می گفتم. ولی بعشی استادا طرح درسشونو گذاشتن تو سایتشون. حتی خلاصه ی درسهایی که می دن. و مراجع و.. . می تونید اونا رو که به گرایشتون هم نزدیگه بردارید و نگاه کنید و یا اگه استاده اوکی داده یه نمه بهتون میلش بزنید بگید من فلانه کتاب که مرجع درس فلانت بوده را دارم می خونم که آماده ترباشم برای تحصیل تو این گرایش و اینا. یا بگید من دوست دارم ببینمت و می خوام اگه شد واسه فلان سمینار که تو توش هستی و اینا بیام. البته اگه پولدارید ولی با این حال برای من استاده اسم همکارشو نوشته بود. منم رفتم دیدم همکاره چی کارست. بعد بهش میل زدم و گفتم تا جایی که من می فهمم تو این قسمت از کارا را می کنی و همکارت مثلا داده های تجربی بهت می ده. و این منو مشتاق تر کرده برای این که بیام تو گروهت! اونم بعد این که میل قبلمو جواب نداده بود یه هو میل زد و گفت اپلای کن و بهم بگو و اینا.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran

والا وحید جان منم همچین چیز بدی بهش نگفتم.! فقط گفتم اگه میشه بهم بگو این پروژه هدف اصلیش چیه که من خودم رو آماده کنم.. بعد تازه یه پروژه 800000 $ با درس استاد فرق داره..!
    در کل منظور اینه که زیاد به پروپای استاد نباید پیچید.. اگه جواب خوبی میگیرید اپلای کنید.. بعد اپلای جا برا بحث زیاده..!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اخه ارتباط باید یه جوری حفظ بشه یا نه؟؟ استاده هم یه چینیه. حالا دیشب مجددا بش ایمیل زدم که فلان مقالم اکسپت شده سی وی اپدیتمو بگیر. ببینم جواب میده یا نه! اگه جواب نداد بازم اپلای کنم براش؟
    کلا اون طوري که همه ميگن، انگار امسال همين جوريه. همين که يک جواب اپلاي کن غير تمپلت داره کلي جاي اميدواري داره. من اگه جاي شما بودم اپلاي مي کردم چون احتمالش کمه جواب صددرصد و قطعي از هيچ استادي بگيريد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    کلا اون طوري که همه ميگن، انگار امسال همين جوريه. همين که يک جواب اپلاي کن غير تمپلت داره کلي جاي اميدواري داره. من اگه جاي شما بودم اپلاي مي کردم چون احتمالش کمه جواب صددرصد و قطعي از هيچ استادي بگيريد.
    رشته خودمم نیست! جوابشم 100% نیست. ولی چاره ای نیست! احتمالا اپلای کنم براش

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    I want to reply as:
    Is it appropriate?
    I think it'd be better:
    Thank you very much for your reply. I would be so grateful if you let me know, in case I get admitted, whether I have any chance to join your research group as a research assistant for Fall'12. I look forward to hearing from you.
    Best regards,

Junior Member

آره راست میگی .
    تا الان چند تا میل زدم ، همشو سریع جواب داده.
    همشم میگه keep in touch
    الانم نمیدونم چه جوری keep in touch باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    از یه جاش خیلی خوشم اومد، اونم Please keep me updated بود.
    اصولا اینچنین استادایی واقعا پیگیر کارا هستن، خودم تجربشو داشتم که میگم.
    موفق باشی
    ویرایش توسط Shannon : November 6th, 2011 در ساعت 12:57 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)