صفحه 40 از 1371 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950901405401040 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    احسنت!
    به اين ميگن يه تمپليت واقعي. به نسبت بقيه تمپليت ها يه كمي گول زنك هست!

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان
    نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

thank-you for your interest in my research. I see from your e-mail that
    you already have consulted my website, be sure to see my lab website
    linked from that page as well, ABC
    I plan to accept 1-2 new graduate students to start in fall 2009. All of
    my students are fully supported by our programme. If you would like to
    be considered for one of these positions, then mention my name in your
    application. To learn more about how to apply, please see
    ABC
    Also, while it is not required, I strongly recommend that you include
    GRE scores (VQA) as well as copies of your best publications as part of
    your application package.

Sincerely,

و اینکه تاکید می کنه نمره GRE رو به مدارکم اضافه کنم نشون می ده Resume منو خونده.

در ضمن مینیمم نمره تافل این دانشگاه برای apply کردن 90- 91 اعلام شده ولی من نمرم 88 هست، به نظر شما قید apply کردن این دانشگاهو بزنم یا نه؟
    You think you can or you can't either way you're right

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    احسنت!
    به اين ميگن يه تمپليت واقعي. به نسبت بقيه تمپليت ها يه كمي گول زنك هست!
    مرسی از لطفتون. بهش می گم بهعد از 2 ماه، مرسی بابت تمپلیت قشنوگتون.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    مرسی از لطفتون. بهش می گم بهعد از 2 ماه، مرسی بابت تمپلیت قشنوگتون.
    نه هيچي نگيد. فراموش نكنيد كه اونا با اون همه مشغله كاري هيچ وظيفه اي ندارن ايميل هاي شما رو جواب بدن.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نه هيچي نگيد. فراموش نكنيد كه اونا با اون همه مشغله كاري هيچ وظيفه اي ندارن ايميل هاي شما رو جواب بدن.
    Mahin راست میگه-
    اگرچه Majid شوخی میکنه اما بنظر من تو این دور و زمونه تمپلت هم غنیمته و همین که ایمیل آدم باز بشه آدم میتونه امیدوار باشه از 100 تا دوتاش هم خونده و سپس جواب غیر تمپلت باشه- ازشون تشکر کنید- منم خودم یه تمپلت تشکر آمیز درست کرده بودم واسه همچین مواقع که کم هم نبود
    من یه بار با یه تمپلتی این کارو کردم از دانشگاه فکر کنم rochester بود- تازه تمپلتی بود که میگفت برو پی کارت من opening ندارم- بعدش گفت من فایلت کردم ترم بعد اپلای کن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اصلا کی گفته که تمپلیت نشون میده شانسی وجود نداره؟ خیلی از استادها وقتی ایمیل میزنید ایمیل شما رو تو یه فولدر جمع میکنن و بعدا سر فرصت ایمیلها رو میخونن و از بینشون انتخاب میکنن. بعضیا هم رزومه ها رو دانلود میکنن و نگه میدارن. در هر دو حالت بازم این لطف طرف هست که جواب میل شما رو میده. میتونه اصلا جواب نده. من اساتید ایرانی میشناسم که اصلا جواب میل کسی رو نمیدن یا خیلی به ندرت میدن. این استاد بیچاره هم گفته که دانشجو میخواد ولی با این شرایط و خواسته اگه این شرایط رو پیدا کردی بهش خبر بدی. حتما که نباید بیاد این مطلب رو به صورت جوا واسه هرکس بفرسته و اون همه وقت واسه تایپ کردنش بذاره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

Thank you for your interest in our graduate program and my research. Based on the information you provided, I would like to encourage you to apply to us. We will seriously consider your application.

امیدوارکننده است یا اینم تمپلیته؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha
    Thank you for your interest in our graduate program and my research. Based on the information you provided, I would like to encourage you to apply to us. We will seriously consider your application.

به نظر من تمپلیت هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha
    template هست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام دوستان نظرتون راجع به این چیه؟

I do think your background would make you a very attractive addition to the ----------------in theLLM. program. Your subjects are ones that I am very interested in and I will let the admissions office know of my interest. But they make their own decisions quite independently of any faculty member. I wish you good luck and hope you will come to meet me if you are admitted.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)