صفحه 401 از 1371 نخستنخست ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501901 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,001 تا 4,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    یه استاد دقیقا بعد از سه هفته جواب داده:
    Thanks for your message and information about yourself. I will be
    glad to keep an eye out for your application if you decide to apply.

من در هر صورت میخواستم برای دانشگاهشون اپلای کنم، این استاده واقعا کاراش رو دوست دارم و به علایق من خیلی نزدیکه. اپلای کنم بگم بهش اپلای کردم؟
    داره ميگه حاضرم برات پارتي بازي کنم! البته باز هم جواب 100٪ نيست، ولي اون قدر خوب هست که براش اپلاي کنيد.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    به نظرم یه جوابی در این حد کافیه واسه اپلای کردن....اگه رنک دانشگاهم به رزومتون میخوره و مین ها رو دارید فبه المراد....دیگه قرار نیست استاد قربونی سر ببره تو نامش (هر چند عید قربانم هست )
    رنکش حدود 70ئه خیلی بیشتر از مینیمم هاشو هم دارم!
    میخواستم اتفاقا نمره تافلمو هم بهشون Report کنم، منتها اصلا Department Code شون معلوم نبود، منم گفتم بذار مطمئن شم بعد ریپورت میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    داره ميگه حاضرم برات پارتي بازي کنم! البته باز هم جواب 100٪ نيست، ولي اون قدر خوب هست که براش اپلاي کنيد.
    نکته ای که توجه منو جلب کرده اینه که دقیقا بعد از 3 هفته جواب داده! یعنی من دیگه مطمئن بودم خبری ازش نمیشه... یعنی اینقدر ارزش داشته کارام براش که بعد از 3 هفته، دو خط جواب داده؟

ApplyAbroad Guru

رنکش حدود 70ئه خیلی بیشتر از مینیمم هاشو هم دارم!
    میخواستم اتفاقا نمره تافلمو هم بهشون Report کنم، منتها اصلا Department Code شون معلوم نبود، منم گفتم بذار مطمئن شم بعد ریپورت میکنم.

نکته ای که توجه منو جلب کرده اینه که دقیقا بعد از 3 هفته جواب داده! یعنی من دیگه مطمئن بودم خبری ازش نمیشه... یعنی اینقدر ارزش داشته کارام براش که بعد از 3 هفته، دو خط جواب داده؟
    درواقع نمیگه برات پارتی بازی میکنم. میگه وقتی اپلای کردی فایلت رو نگاه میکنم. بنظر من هم قطعی نیست ولی اگر دانشگاه رو دوست دارید و با درنظر گرفتن شرایط تون و معدل و زبان وغیره شانس قبولی برای خودتون میبینید اقدام کنید.

من هم جواب بعد از سه هفته داشتم يه بار، برام هم جالب بود. احتمالا رفته بوده مسافرت. البته معمولا وقتي ميرن مسافرت يک نامه اتوماتيک بهتون زده ميشه که من مسافرتم و غيره. اينکه بعد از سه هفته نامه شما رو در آورده خونده حتما کارتون براش ارزش داشته. شايد هم مي خواسته جواب بده وقت نکرده.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درواقع نمیگه برات پارتی بازی میکنم. میگه وقتی اپلای کردی فایلت رو نگاه میکنم. بنظر من هم قطعی نیست ولی اگر دانشگاه رو دوست دارید و با درنظر گرفتن شرایط تون و معدل و زبان وغیره شانس قبولی برای خودتون میبینید اقدام کنید.
    خوب مسئله اینه که من واقعا نمیدونم چطوری باید فکر کنم فلان جا شانس قبولی دارم یا نه!!! واسه همین مثلا به این امیدوارم.

من هم جواب بعد از سه هفته داشتم يه بار، برام هم جالب بود. احتمالا رفته بوده مسافرت. البته معمولا وقتي ميرن مسافرت يک نامه اتوماتيک بهتون زده ميشه که من مسافرتم و غيره. اينکه بعد از سه هفته نامه شما رو در آورده خونده حتما کارتون براش ارزش داشته. شايد هم مي خواسته جواب بده وقت نکرده.
    اتفاقا اون موقع که ایمیل زدم، Automaticش پاسخ داد که من 2 روز مسافرتم! ولی نه دیگه سه هفته آخه!

اگه اجازه بديد من هم يک نکته اي رو اضافه کنم: I would be so grateful را تبديل کنيد به I would be very grateful
    چرا ؟ من مرتباً از so استفاده میکنم چه ایرادی داره ؟
    I'm so grateful ...
    I'm so interested in ...
    Our interests seem to be so close ...

~SSS

ApplyAbroad Guru

این نوع کاربرد so خیلی حرفه ای و رسمی نیست. مثل گپ زدن بچه دبیرستانیها میمونه البته حالا نگران نباشید ایجاد مشکل نمیکنه.

ApplyAbroad Veteran

دوستان ممنمون میشم نظرتون رو راجب به این بدین. الان باید در مورد تزم توضیح بدم؟؟

Dear Milad:

Thank you for your enquiry. I have briefly reviewed your CV but would not have time to speak before the end of the week. I would like to learn more about your research for your thesis. In the meantime, you may find some additional information about my research program at www.XXX.com, which may stimulate other questions.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من متوجه مشکل استاد نشدم
    Dear Aref

Thank you very much for your interest. At this point, I am badly overcommitted and cannot take on another student for some time

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    من متوجه مشکل استاد نشدم
    Dear Aref

Thank you very much for your interest. At this point, I am badly overcommitted and cannot take on another student for some time

منظورش اینه که انقدر الآن دانشجو داره که دیگه به یکی دیگه نمیرسه و بنابراین دانشجو نمیگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)