صفحه 404 از 1371 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414454504904 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من ایمیلی از یه استاد با این مضمون گرفتم منظورش از جمله آخرش چیه؟ من که ساپورت مالی ندارم باید بیخیالش بشم؟ آیا احتیاجی هست که جوابشو بدم و ازش تشکر کنم؟

,Hi Saeed
    Sorry, all of my available funding is already allocated to existing students, and I don’t admit unfunded or self-funded students in my group. I don’t expect that to change any time soon. Do you have access to scholarships or any other form of external support?
    ,Best Regards
    John
    از راهنماییتون ممنون
    ویرایش توسط سعيد : November 8th, 2011 در ساعت 09:50 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه استادی تو یکی از دانشگاههای امریکا هست که سالی یکی دو تا ایرانی میگیره. من بش ایمیل زدم این جوابو داده:
    We would be glad to consider your application.
    جواب خوبی حساب میشه؟ چه جوابی بش بدم؟
    نه این از اوناییه که میگه حالا بفرست ببینیم چی میشه..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    خواهش می کنم بفرمایید که منظور استاد چیه از این جواب:
    Thank you for your interest. In your research statement, if you can specific your interest is in power and energy system and you have contacted me about doing research in my group, then the graduate committee will contact me. Let's see if I can be any help from there.
    منظورش اینه که تو SOP بنویسیم که با این استاد تماس داشتم و اون کارم رو پیگیری می کنه و یا چیز دیگه ای هست و میگه کار دیگه ای بکنم؟!! و به نظر شما میشه رو این جواب حساب کرد؟؟ و به نظرتون چی بهش بگم؟ تشکر؟؟!
    متشکرم

ApplyAbroad Hero

سلام
    دپارتمان Earth Science دانشگاه کلمبیا یه استاد تو زمینه کاریم داره که یه جواب جنرال داده:
    Dear Mahmoud, You have an impressive CV...but you would need to apply to Columbia University, the Dept. of Earth and Environmental Science Dept. From there, we select applicants and then they pick advisors. Good luck with your studies!
    Best wishes,
    میخوام بش بگم چون تنها استاد مرتبط با کارم شمایی و اساتید دیگه تو زمینه های دیگه کار میکنن ترجیح میدم شانسمو واسه دانشگاههای دیگه امتحان کنم چون احتمال ریجکتم از دانشکدتون بالاست .(شاید جواب بهتری بده اینجوری!). نظرتون چیه؟

Senior Member

سلام
    یک استاد این طوری جواب داده:
    Thank you for your interest in pursuing your doctoral studies with my research group at xxx. I definitely encourage you to apply to our doctoral program.
    خوب حالا من چه طوری بفهمم که فاند هم داره یا نه؟ یعنی دوباره ایمیل بزنم؟ زشت نیست؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

استادا اصولا عادت دارن یک ماه بعد جواب منو بدن!
    کلی ایمیل واسه یه استادی که خیـــــــــــــــــــــلی کارش بهم نزدیکه فرستادم، امروزم اینو برام جواب داده بعد از یک ماه!!!!!!!!!!!

Have you already applied to UW-Milwaukee?

همین و والسلام!
    من فقط نمره تافلمو بهشون ریپورت کردم و هنوز مدارک دیگه م مونده که بفرستم. الان یعنی دقیقا باید چه بهش بگم و چکار کنم؟؟!
    لازم به ذکره که Deadlineشون هم 1 آوریله!

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد نمایش پست ها
    سلام
    من ایمیلی از یه استاد با این مضمون گرفتم منظورش از جمله آخرش چیه؟ من که ساپورت مالی ندارم باید بیخیالش بشم؟ آیا احتیاجی هست که جوابشو بدم و ازش تشکر کنم؟

,Hi Saeed
    Sorry, all of my available funding is already allocated to existing students, and I don’t admit unfunded or self-funded students in my group. I don’t expect that to change any time soon. Do you have access to scholarships or any other form of external support?
    ,Best Regards
    John
    از راهنماییتون ممنون
    تشکر رو که حتما بکن! چه جواب مثبت بده و چه جواب منفی. میخواد مثلا (!) غیر مستقیم(!!) بگه من فاند و اینا ندارم و خودت باید به فکر باشی!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    استادا اصولا عادت دارن یک ماه بعد جواب منو بدن!
    کلی ایمیل واسه یه استادی که خیـــــــــــــــــــــلی کارش بهم نزدیکه فرستادم، امروزم اینو برام جواب داده بعد از یک ماه!!!!!!!!!!!

Have you already applied to UW-Milwaukee?

همین و والسلام!
    من فقط نمره تافلمو بهشون ریپورت کردم و هنوز مدارک دیگه م مونده که بفرستم. الان یعنی دقیقا باید چه بهش بگم و چکار کنم؟؟!
    لازم به ذکره که Deadlineشون هم 1 آوریله!
    این خوبه به نظر من .. یعنی میخواد پیگیری کنه پرونده ات رو. بهش بگو دارم پست میکنم. اگر انلاین اپلیکیشن رو سابمیت کردی ID که سیستمشون بهت داره رو برای استاده بفرست. اینجوری میتونه تا رسیدن مدارکت تو سیستم پیگیری کنه اطلاعاتت رو. و اینکه وقتی مدارک رسید دست دانشگاه حتما ایمیل بزنید به استاد و خبر بدید..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    این خوبه به نظر من .. یعنی میخواد پیگیری کنه پرونده ات رو. بهش بگو دارم پست میکنم. اگر انلاین اپلیکیشن رو سابمیت کردی ID که سیستمشون بهت داره رو برای استاده بفرست. اینجوری میتونه تا رسیدن مدارکت تو سیستم پیگیری کنه اطلاعاتت رو. و اینکه وقتی مدارک رسید دست دانشگاه حتما ایمیل بزنید به استاد و خبر بدید..
    نه هنوز آنلاینشو پر نکردم! حالا به نظر شما دقیقا بهش چی بگم؟

حدود یک ماه پیش به این استاد ایمیل زدم،بهم گفت بعد این که مدارکت رو فرستادی و اپلای کردی به من خبر بده تا بعدش تلفنی باهم حرف بزنیم. منم دیگه چیزی بهش نگفتم تا دوباره هفته پیش خودش این ایمیل رو بهم زد:
    Hi,
    I want to involve you in a research project of mine. Based on your performance, I can support you when you apply here. We should have conversation. Let me know when you are available

من این برداشت رو کردم که الان یه قسمتی از پروژه می خواد بده بهم و بسته به عملکردم موقع اپلای ساپورتم می کنه ولی از چند نفر پرسیدم گفتن این یعنی RA می خواد بهت بده.نظر شما چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)