صفحه 406 از 1371 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416456506906 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

از اساتید محترم تقاضا دارم سریعا در این مورد راهنمایی کنن.
    بنده دیشب به استادی ایمیل زدم و کمتر از 6 ساعت این رو برام فرستاده.
    Please send your CV, copy of transcript (in English) and TOEFL/GRE scores if any
    so that we have an idea about you.
    1-نظرتون در مورد پاسخ استاد
    2-من می خوام بدون مدرک زبان اپلای کنم.و اینکه هنوز نتیجه gre که روز 22 اکتبر بود اعلام نشد.
    حالا چه جوری اینارو مطرح کنم؟؟؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    از اساتید محترم تقاضا دارم سریعا در این مورد راهنمایی کنن.
    بنده دیشب به استادی ایمیل زدم و کمتر از 6 ساعت این رو برام فرستاده.
    Please send your CV, copy of transcript (in English) and TOEFL/GRE scores if any
    so that we have an idea about you.
    1-نظرتون در مورد پاسخ استاد
    2-من می خوام بدون مدرک زبان اپلای کنم.و اینکه هنوز نتیجه gre که روز 22 اکتبر بود اعلام نشد.
    حالا چه جوری اینارو مطرح کنم؟؟؟
    اولا که مگه شما سی وی نداده بودی به استاده؟
    سی وی از همه فعلا مهم تره. هیچ نظری نداده. نمی دونه اصلا تو کی هستی و اینا!
    بگو امتخان ندادم. و نتیجه ی امتخانم هم کم کم می آد. اینم سی وی .(پیوستش کن) نمی شه بدون مدرک زبان اپلای کنی!!! یعنی اصلا بی خیالش شی!!! نمی شه! مگر این که بعدا براشون بفرستی. یا کاندیشنال بگیری پذیرشتو.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    اولا که مگه شما سی وی نداده بودی به استاده؟
    سی وی از همه فعلا مهم تره. هیچ نظری نداده. نمی دونه اصلا تو کی هستی و اینا!
    بگو امتخان ندادم. و نتیجه ی امتخانم هم کم کم می آد. اینم سی وی .(پیوستش کن) نمی شه بدون مدرک زبان اپلای کنی!!! یعنی اصلا بی خیالش شی!!! نمی شه! مگر این که بعدا براشون بفرستی. یا کاندیشنال بگیری پذیرشتو.
    نه اولش فقط واسش ایمیل زدم.چرا میشه بدون مدرک زبان هم پذیرش گرفت .بعد اونا واست کلاسای آمادگی زبان می ذارن.یعنی دانشجو شدی ,تمام .فقط نمی تونی واحد برداری.آخه من بخوام واسه تافل آماده شم می مونم واسه fall 2012.که نمی خوام اصلا.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید کار درست یکی از دانشگاههای نسبتا تاپ US میل زدم که من دنبال SUPERVISOR هستم و چون فیلدهامون نزدیکه و ..... منو قبول کنید. جواب داد که sorry, I do not have financial aid. از اون جایی که Uni خیلی خوبیه بهشون گفتم که من خودم هزینه هامو کاور می کنم و فاند نمی خوام و شما فقط کمک کنید که admission بگیرم و بعدشم منو supervise کنید. جوابی که بهم داده یه نمه خیلی عجیبه!!
    body If you not require financial help I have a project, which is suitable for an MS degree. This project aims the.......va sharhe project, akharesham gofte

This is a multidisciplinary project which needs students with board background and high level of divers knowladge
    من میگم چرا از الان پروژه تعریف کرده و اونم بی فاند!!! منظورش چیه؟؟ به نظر شما چه کار کنم؟ به نظر شما اینو همینجوری باید انجام بدم یا برای تز فوقم هست؟؟ آخه کسی این جوری پروژه می ده؟!! طرف نزدیک 350 تا مقاله هم داره که 150 تا ژورناله!!
    متشکرم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از اساتید کار درست یکی از دانشگاههای نسبتا تاپ US میل زدم که من دنبال SUPERVISOR هستم و چون فیلدهامون نزدیکه و ..... منو قبول کنید. جواب داد که sorry, I do not have financial aid. از اون جایی که Uni خیلی خوبیه بهشون گفتم که من خودم هزینه هامو کاور می کنم و فاند نمی خوام و شما فقط کمک کنید که admission بگیرم و بعدشم منو supervise کنید. جوابی که بهم داده یه نمه خیلی عجیبه!!
    body If you not require financial help I have a project, which is suitable for an MS degree. This project aims the.......va sharhe project, akharesham gofte

This is a multidisciplinary project which needs students with board background and high level of divers knowladge
    من میگم چرا از الان پروژه تعریف کرده و اونم بی فاند!!! منظورش چیه؟؟ به نظر شما چه کار کنم؟ به نظر شما اینو همینجوری باید انجام بدم یا برای تز فوقم هست؟؟ آخه کسی این جوری پروژه می ده؟!! طرف نزدیک 350 تا مقاله هم داره که 150 تا ژورناله!!
    متشکرم

معمولا خوب با فاندی که دستشونه استادا ترجیح میدن دانشجوی PhD بگیرن. یا بعضی وقتا سیاست کلی دانشگاه وادارشون میکنه به اینکار.. این پروژه هم ممکنه دست یه دانشجوی دیگه باشه و شما قراره بهش کمک کنی یا بخشی از یه پروژه بزرگ تره.. به هر حال احتمالا میشه موضوع تز شما..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    دوستان من پارسال یه استادی می خواست بهم فاند بده ولی فاندش کافی نبود و نشد.امسال دوباره باهاش تماس گرفتم و گفت حتما" اپلی کن.با کووردینیتورشون حرف زدم گفت دکترا پذیرش نداریم برا کارشناسی.همین رو به استاده گفتم جواب داد:
    Yes. Please still apply as a M.S. student & I will consider supporting
    you.

یکی دیگه از استادای اونجا هم بهم اوکی داده بود و وقتی جواب کووردینیتور رو بهش گفتم بهم گفت:
    Saman -

Yes...I take M.S. students as well. I typically only take research students, no projects, thesis or dissertation only. Right now I have unfunded positions open in the Center lab. Now keep in mind, I am referring to Center funding when I say unfunded, not school or department funding. School and department funding is decided by the department/school at large by committee based on availability of funds and strength of the individual application. You can receive University Funding and still do your work in the Center.

Let me know when you receive a notification of acceptance.

نظرتون چیه دوستان؟بفرستم این دانشگاه رو؟شانسم چطوره؟

کیست که ما را جوابی دهد؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان عزیز
    به استاد دانشگاه کانادا که گفت اپلای کن،گفتم اسمتنو می‌تونم به عنوانه سوپروایزر تو اپلیکشن بنویسم
    جواب داد
    OK to me. Feel free to put my name as your contact person. Best

آیا این یعنی‌ که از لحاظ فاند ساپورتم می‌کنه؟؟

مرسی‌,

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام اساتید گرامی، من با یه استادی تو سیدنی چند تا ایمیل زدم و کلا خوب بود، اخرین ایمیل که زده این بوده

Hi Siavesh,

No problem – of all means, keep in touch.

I will also cc our Faculty Marketing manager as he may have other suggestions as you work your way through the process.

Best regards,

این قضیه که برداشته تمام ایمیل های مارو cc کرد به این اقای faculty marketing manager چیه؟
    مرسی
    ویرایش توسط siaavosh : November 10th, 2011 در ساعت 02:11 PM
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Hero

دوستان به یکی از استادا کلمبیا ایمیل زدم اول گفتش:
    Dear Mahmoud, You have an impressive CV...but you would need to apply to Columbia University, the Dept. of Earth and Environmental Science Dept. From there, we select applicants and then they pick advisors. Good luck with your studies!
    Best wishes,
    بعدش بش گفتم تنها استاد دپارتمان که به کارم میخوری شمایی عملا اگه نگیری ریجکت میشم گفته:
    Sure, your acceptance is independent of what you want to study, except that if we accept you we promise to try and support you with grants...so we would have to apply for grants for your time here...Best,
    با این تفاسیر با توجه به اینکه دانشگاه کلمبیا ایرانی "زیاد" نداره ایا به صلاح هست اپلای کنم یا نه؟ برای اینجور جوابها میشه اپلای کرد؟
    مرسی

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    کیست که ما را جوابی دهد؟
    سلام دوست عزیز.
    شما اول بایستی بررسی کنید که به غیر از کمک هزینه های خود مرکز (Center)، چه نوع کمک هزینه های دیگری در این گروه، دانشکده و دانشگاه ارائه می شود که شما به عنوان یک International student واجد شرایط دریافت آنها هستید. اگر کمک هزینه های قابل دسترس دیگری موجود باشد، با توجه به متن ایمیل این استاد، بهتر است شانستان را امتحان کنید. در مورد این که شانستان چقدر است، نظری ندارم.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)