صفحه 408 از 1371 نخستنخست ... 308358398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418458508908 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,071 تا 4,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    ایشون انگار از کار شما خوشش اومده اما انگار یه قرون پول نداره!!!تجربه ی من اینه که وقتی می خوان شما رو اما اینطوری به خنسی خوردن به همین شیوه جواب می دن(قول فاند نمی دیم!)
    حالا چی بگم بهش؟
    ببین سامان اصلا اصلا امکان فاند نداره؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

والا من خودم از ادمایی که بقیه رو نا امید می کنن متنفرم و نمی خوام خودم یکی از اوناش باشم رو همین اساس نمی گم که امکان نداره.اما قضیه اینه که استاد انگار واقعا" دست و بالش خالیه(حد اقل در حال حاضر) و در عین حالم دوست داره باهات کار کنه. بهر حال اینم خودش کلی امتیاز مثبته و اگه اوضاع استاد بهتر بشه به احتمال زیاد بهت فاند می ده. اما انگار آدم صادقیه و نمی خواد رو هوا بهت قول الکی بده.سعی کن با بقیه ی استادای دانشکدش هم حرف بزنی.با همین استاده هم حرف بزن و بگو من از خودت بی پول ترم ولی خیلی علاقه دارم باهات کار کنم جون مادرت یجوری کار مارو را بنداز.شاید بتونه کوشوپر وایزرت بشه.یعنی با یکی دیگه حرف بزنه و دوتایی باهم بگیرنت.کلا" سعی کن یکم رو مخش کار کنی.

Member

بچه ها به نظرتون چه جوابی بهش بدم که یادش بمونه منو بعد اپلای؟
    Dear Maryam,
    Your CV looks good. I encourage you to apply officially via the ECE Grad
    Admission web page and to indicate explicitly your research interests and
    the research group you want to join.
    Good luck,
    ...

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون چه جوابی بهش بدم که یادش بمونه منو بعد اپلای؟
    Dear Maryam,
    Your CV looks good. I encourage you to apply officially via the ECE Grad
    Admission web page and to indicate explicitly your research interests and
    the research group you want to join.
    Good luck,
    ...
    ببین عزیز! این ایمیل هایی که تو فروم استادا به بچه ها دادند رو اگه نگاه کنید می فهمید که این ایمیل رو تقریبا همه ی استادا به دانشحوها می دن! چیز خاصی نگفته که بخواد بعدا یادش بمونه! به منم خیلی ایمیل این طوری دادند.
    یعنی ممگنه حتی سی ویت رو هم نخونده باشه واینو نوشته باشه.
    البته مشکل خاصی نیست. ممکنه 50 تا ایمیل 30 تا 40 تاش این طوری باشه جواباش!!! یا ختی بیشتر.
    ولی معنیش هم این نیست که نگیرتت.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - شهید بهشتی

دوستان
    یه استاد از دانشگاه TEXAS A&M در جواب نامه اولم یه متن ظاهرا تمپلیت رو نیم ساعت بعد از ارسال ایمیل من فرستاد :
    Thanks for your interest in our Ph.D. program. To get more detail information of the application process to our Ph.D. program, I want to suggest you contact .............. at

منم بلافاصله جواب دادم که خودم موارد اپلای رو مطالعه کردم و دارم آمادشون میکنم - میخوام بدونم میتونم زیر نظر شما کار کنم توی PhD و اینکه Hاجازه دارم به اسم شما توی sop اشاره کنم ؟
    که دوباره سریع جواب داد که :
    Yes, you can write in your statement of purpose your interest in working under my supervision

حالا به نظرتون این دیالوگ باید ادامه پیدا کنه ؟

اصلا این که میگه اوکی اسم منو بنویس یعنی قول قطعی واسه اینکه سوپروایزرم بشه ؟ حالا داستان فاند به کنار - این یعنی قول ضمنی برای پذیرش ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - شهید بهشتی

این که از استادی که موافقت کرده توی sop استاد پیشنهادی باشه ، توقع زیادی یه که بخوایم sop رو بخونه و کامت هایی رو که به نظرش میرسه بگه ؟

Member

ممنون دوست عزیز. امیدوارم که اینطوری نباشه.. من دوباره بهش ایمیل زدم و جوابمو داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    ببین عزیز! این ایمیل هایی که تو فروم استادا به بچه ها دادند رو اگه نگاه کنید می فهمید که این ایمیل رو تقریبا همه ی استادا به دانشحوها می دن! چیز خاصی نگفته که بخواد بعدا یادش بمونه! به منم خیلی ایمیل این طوری دادند.
    یعنی ممگنه حتی سی ویت رو هم نخونده باشه واینو نوشته باشه.
    البته مشکل خاصی نیست. ممکنه 50 تا ایمیل 30 تا 40 تاش این طوری باشه جواباش!!! یا ختی بیشتر.
    ولی معنیش هم این نیست که نگیرتت.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadiiiii نمایش پست ها
    دوستان
    یه استاد از دانشگاه TEXAS A&M در جواب نامه اولم یه متن ظاهرا تمپلیت رو نیم ساعت بعد از ارسال ایمیل من فرستاد :
    Thanks for your interest in our Ph.D. program. To get more detail information of the application process to our Ph.D. program, I want to suggest you contact .............. at

منم بلافاصله جواب دادم که خودم موارد اپلای رو مطالعه کردم و دارم آمادشون میکنم - میخوام بدونم میتونم زیر نظر شما کار کنم توی PhD و اینکه Hاجازه دارم به اسم شما توی sop اشاره کنم ؟
    که دوباره سریع جواب داد که :
    Yes, you can write in your statement of purpose your interest in working under my supervision

حالا به نظرتون این دیالوگ باید ادامه پیدا کنه ؟

اصلا این که میگه اوکی اسم منو بنویس یعنی قول قطعی واسه اینکه سوپروایزرم بشه ؟ حالا داستان فاند به کنار - این یعنی قول ضمنی برای پذیرش ؟
    شما توی SOP وقتی به زمینه مورد علاقت اشاره میکنی. بعدش نام یکی 2 تا از استادای اون دانشکده رو میبری که با اینا مچی و علاقه داری با اینا کار کنی. همه همین کارو میکنن حتی اگه با استادی تماس نگرفته باشن. هرچند اگه نام کسی رو ننویسی اونا استادای مناسب کار تو رو خودشون در نظر میگیرند و اپلیکشنت رو میدن اونا بخونن و نظر نهایی رو بدن. به این معنی نیست که من سوپروایزر تو میشم. میگه در نهایت تو رو هم مثل بقیه در نظر میگیرم. تازه اینو بدون در خیلی از دانشکدههای امریکا از سال دومه که سوپروایزر انتخاب میشه. پس مثلاً اگه توی SOP بنویسی میخوام این سوپروایزرم بشه 1ذره ناعاقلانست. بلکه باید بنویسی استاد ایکس در زمینه مورد علاقه من که فلان باشه داره کار میکنه و من دوست دارم فرصتی پیش بیاد که باهاش کار کنم.

این که از استادی که موافقت کرده توی sop استاد پیشنهادی باشه ، توقع زیادی یه که بخوایم sop رو بخونه و کامت هایی رو که به نظرش میرسه بگه ؟
    بله - ندیدم کسی اینکارو بکنه مگه خیلی با استاده دمخور شده باشه - امتحانش ضرری نداره (ممکنه هم داشته باشه!)

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. امیدوارم که اینطوری نباشه.. من دوباره بهش ایمیل زدم و جوابمو داد.
    اون که دقیقاً تمپلیته - خب دوست عزیز چه میلی زدی و چه جوابی داد؟ مثلاً گفتی پذیرش به من میدی و اونم قبول کرد ؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

منظورت اینه که رفرنست یه نگاه به اس او پی بندازه؟
    خیر. من دادم. خیلی هم شاد می شه
    با این که اصلا هم باهاش رابطه نزدیک ندارم. با یکی دیگشون بیشتر راحت بودم ولی به این یکی دادم چون زبانش بهتر بود. دوستم هم همین کارو کرد. تو دانشگده خیلی ها رو دیدم می کنند این کارو/
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)