صفحه 409 از 1371 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419459509909 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    منظورت اینه که رفرنست یه نگاه به اس او پی بندازه؟
    خیر. من دادم. خیلی هم شاد می شه
    با این که اصلا هم باهاش رابطه نزدیک ندارم. با یکی دیگشون بیشتر راحت بودم ولی به این یکی دادم چون زبانش بهتر بود. دوستم هم همین کارو کرد. تو دانشگده خیلی ها رو دیدم می کنند این کارو/
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadiiiii نمایش پست ها
    این که از استادی که موافقت کرده توی sop استاد پیشنهادی باشه ، توقع زیادی یه که بخوایم sop رو بخونه و کامت هایی رو که به نظرش میرسه بگه ؟
    به نظر من که این ریسکو نکنین بهتره. استادا بعضیاشون دانشجو رو از روی SOP ، کامل میشناسن، پس اینکه از اون استاد بخواین که بخونه و نظرش رو بده اصلا professional نیست. (منظورم استادیه که میخواین در آینده باش کار کنین)
    ولی بهترین کار اینه که SOP رو بدین به یکی از استاداتون (اساتید سابق یا فعلی) که بخونه و نظر بده، البته باید استاد وقت داشته باشه و البته مرام! (معمولا استادا این کارو نمیکنن چون وقت ندارن). من که با استادم رابطم خیلی خوب بود و دادم و استادم revise کردش . البته بهتره به استادی بدین که یا قبلا خارج بوده یا زبانش کامله.

Junior Member

بچه ها یه مورد عجیب واسه من پیش اومده. ممنون میشم کمکم کنید:
    من به یه استادی میل زدم واسه اپلای پی اچ دی. بهم جواب داد می خوای با هم مقاله کار کنیم؟ (فقط همین جمله رو گفت!)
    منم اولش که خوندم اصلا به ذهنم همچین چیزی نمیرسید. فکر کردم میگه تو زمینه من مقاله داری؟ منم واسش توضیح دادم.
    دوباره گفت می خوای تو فلان ضمینه مقاله کار کنی؟ من چندتا مقاله ناقص دارم! گفتم باشه موافقم
    حالا گفته شمارتو بده زنگ بزنم! توجه کنید که این وسط هیچ حرفی از اپلای و پی اچ دی و اینا نشده! این دیگه چه مدلیه؟!! باید چی کار کنم به نظرتون؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان یک مشاوره می خوام در رابطه با جواب این ایمیل:
    این استاد معاون ریئس دانشکده است. ازش تقاضا کرده بودم که رزومه منو ببینه و بگه که آیا اماکن داره به عنوان دانشجوی پست دکتری یا دکتری تو تیم پژوهشیش کار کنم یا نه و عنوان نامه ام هم این بود: PhD opportunity
    قسمتی از جوابشو می زارم که تقریبا نصف صفحه و طولانی بود. و از زمینه های کاری مورد نظرش حرف زده بود :
    At this stage we do not have any positions for Post Doctorates however, we would be interested in having further conversations with you about the potential of a PhD in Educational Leadership.

I have cc'd three colleagues into this reply since they also work in Educational Leadership and you may also want to check their background areas of research on our website as other potential supervisors of a PhD.
    سه نفری که ایشون میگه یک نفرشون رو براش همزمان ایمیل فرستاده بودم که قبل از این نامه جواب رد داده بود که ما یه فرایند خاص داریم اول اپلای کن و بنا به تزت یکی رو واست به عنوان راهنما انتخاب می کنن!
    دو نفر دیگه هم یکی شون رئیس دانشکده است و اون یکی هم اصلا اسمشو تو وب سایت دانشگاه ندیدم.
    We have huge potential next year to start research projects on the influence of leadership on reshaping the education sectors in XXX post our earthquake events in 2011. This is a unique position to be in in the world I think, in that we are getting very excited about the shape that education might take in the near future.

I am working with the Ministry of Education to develop a conference where multiple stakeholders come together early next year to think creatively about how learning centres can be more community focused and how teaching promotes creative thinking, resilience, adaptability, flexibility as well as the use of ICT and culture competencies, etc as the skills people need to advance more quickly for what is needed for social and economic development in XXX.

Leaders in the Ministry, schools, universities and business sectors, NGOs will all be a part of this so potentially there could be multiple PhDs on this topic looking at a particular aspect of it. If you would like to be part of this, we would like to have more conversations about this with you.

سوال من اینه ایشون داره پیشنهاد می ده پروپزوالمو راجع به چه موضوعاتی بنویسم؟
    حرفی از فاند نزده، تیم پژوهشی دکتری یعنی پذیریش با فاند مد نظرم بوده، اصلا استاد منظور منو متوجه شده؟ شما اثری از فاند دادن تو این ایمیل می بینید؟ من مستقیما اسم فاند رو تو ایمیلم نیاورده بودم اما عنوان نامه ام که صحبت از اوپورچونی تی بود به اندازه کافی واضح دیگه، نیست؟
    اصلا اظهار نظری در مورد رزومه بنده نداره. یعنی اصلا نگاه کرده؟
    تا چه حد می تونم به ادامه همکاری باهاش دلخوش باشم که فاند می گیرم
    دوستان خواهش می کنم مثل همیشه دانسته هاتونو به اشتراک بزارید تا دیر نشده جوابشو بدم.
    بسیار سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط mszn نمایش پست ها
    من به یه استادی میل زدم واسه اپلای پی اچ دی. بهم جواب داد می خوای با هم مقاله کار کنیم؟ (فقط همین جمله رو گفت!)
    منم اولش که خوندم اصلا به ذهنم همچین چیزی نمیرسید. فکر کردم میگه تو زمینه من مقاله داری؟ منم واسش توضیح دادم.
    دوباره گفت می خوای تو فلان ضمینه مقاله کار کنی؟ من چندتا مقاله ناقص دارم! گفتم باشه موافقم
    حالا گفته شمارتو بده زنگ بزنم! توجه کنید که این وسط هیچ حرفی از اپلای و پی اچ دی و اینا نشده! این دیگه چه مدلیه؟!! باید چی کار کنم به نظرتون؟
    رادر من اگه شمارتون رو بهش بدین فک نمی کنم هنگام مکالمه بتونه از داخل تلفن بخورتتون!!فکرم نمی کنم یارو اینقدر بی جنبه باشه که شبا بی خودی اس ام اس بده و مزاحم بشه!!
    خوب شمارتونو بهش بدین دیگه.یارو می خواد باهاتون مصاحبه کنه و انگار از شما خوشش اومده!من تا حالا 100 بار ای میل زدم آرزو بدل موندم یکی بگه تلفنی باهام صجبت کن!!!اگه جای شما بودم سریع باهاش قرار می زاشتمو و تو همون مکالمخه مخش رو فیتیله پیچ کرده و فاند رو می گرفتم!شمام همین کارو بکن...
    موفق باشی....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mszn نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    رادر من اگه شمارتون رو بهش بدین فک نمی کنم هنگام مکالمه بتونه از داخل تلفن بخورتتون!!فکرم نمی کنم یارو اینقدر بی جنبه باشه که شبا بی خودی اس ام اس بده و مزاحم بشه!!
    خوب شمارتونو بهش بدین دیگه.یارو می خواد باهاتون مصاحبه کنه و انگار از شما خوشش اومده!من تا حالا 100 بار ای میل زدم آرزو بدل موندم یکی بگه تلفنی باهام صجبت کن!!!اگه جای شما بودم سریع باهاش قرار می زاشتمو و تو همون مکالمخه مخش رو فیتیله پیچ کرده و فاند رو می گرفتم!شمام همین کارو بکن...
    موفق باشی....
    یعنی اگه زنگ زد و راجع به پی اچ دی و اینا هیچی نگفت و فقط راجع به مقاله صحبت کرد. به نظر شما بهش بگم پی اچ دی پس چی؟!
    ویرایش توسط mszn : November 11th, 2011 در ساعت 01:42 PM

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

شما باید سعی کنی کنترل مکالمه رو هم بر عهده داشته باشی. اگه طرف نخواد صحبت کنه راجع به PhD، خودت باید یه جوری مکالمه رو به اون سمت بکشونی.
    آخه بیگاری خالی که فایده نداره! اگه دوست داره باهات کار کنه، فاند هم باید بده و توی دانشگاه بهت پذیرش بده!

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    شما باید سعی کنی کنترل مکالمه رو هم بر عهده داشته باشی. اگه طرف نخواد صحبت کنه راجع به PhD، خودت باید یه جوری مکالمه رو به اون سمت بکشونی.
    آخه بیگاری خالی که فایده نداره! اگه دوست داره باهات کار کنه، فاند هم باید بده و توی دانشگاه بهت پذیرش بده!
    هااا! "کنترل مکالمه" ایده خیلی خوبیه. مثلا می تونید مکالمه رو به این سمت ببرید که اگه من بیام تو گروهت، خیلی تحقیقات بهتری می تونم انجام بدم و مقالات توپ تری بنویسم، تا اینکه این طوری تلفنی و کامپیوتری با هم همکاری کنیم. به هر حال از پشت تلفن اتفاق بدی که نمیفته، فوقش با هم به توافق نمی رسید دیگه، هر کی میره سی کار خودش. در ضمن اگه برای مقاله خالی بود، فکر نمی کنم کار به تلفن زدن می رسید.

سلام.

دوستان من امروز میل زیر رو از یکی از اساتید دریافت کردم، به نظرتون چه معنیی میتونه داشته باشه ؟؟؟

I am out of office untill November 14, 2011.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    سلام.

دوستان من امروز میل زیر رو از یکی از اساتید دریافت کردم، به نظرتون چه معنیی میتونه داشته باشه ؟؟؟

سلام دوست عزیز
    خدایی داری با ما شوخی میکنی؟؟
    خوب معنی خاصی نداره میگه مرخصی ام تا 14 نوامبر.نیستم.بعدا ایمیلتون رو میبینه!!!!!1
    خدایی دمت گرم خیلی خندیدم!!

نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    سلام.

یارو فعلا" رفته گل بچینه....ایمیل اوتوماتیک رو گزاشته که ملت بدونن کی بر می گرده...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)