صفحه 412 از 1371 نخستنخست ... 312362402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422462512912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,111 تا 4,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سامان اینو من الان براش فرستادم

Thank you for clarifying. I will definitely apply to xxx even without any promise for help.
    I'd love to work with you and this will make me to apply for admission and after it apply for any helps.
    I will return to you as soon as I finished my application.
    One more question: Can I put your name as my future supervisor?
    High Regards,

اونم به سرعت:
    Salam,
    You should apply directly through our graduate school.
    As for advisor, you really do not have any decision now.
    Take care
    دوباره من:
    I will definitely work through graduate office.
    My point of this work is to keep the contact with you.I would be very glad to do so.
    I will keep you updated of my status if you allow me.
    بعد از چند ثانیه:
    That should ok.

سامان خوب جمعش کردم؟ به نظرت اپلای رو بکنم دیگه؟ تا آخر اپلای بهش ایمیلی چیزی نزنم؟

خسته نباشی امیر جان.خوب جمعش کردی ای ول. اگه ادمیت شدی بهش خبر بده و اسمشم اصلا" نیار که می خوای سوپروایزرت باشه!چون اینجوری ممکنه بعضیا رو که بهت فاند می دن بپرونی.الان اینو خابوندی تو آب نمک!!!برو دنبال بقیه یا منتظر باش که بقیه بیان(من پارسال یه استاده خودش بهم میل زد آخرشم بهم فاند داد ور پریده بعدش کارش بهم خورد من بدبخت موندنی شدم!)
    بازم می گم اگه غیر از این یکی دو نفر دیگه هم هستن که به کار تو می خورن و سالای قبل کسی رو با شرایط تو با فاند گرفتن بنظرم اپلی کنی کار کاملا" درستی کردی. در غیر این صورت نمی تونم تشویقت کنم که حتما" اپلی کنی اما بازم ماچی به از هیچی!اونجا حد اقل این یارو مفلسه هست که هواتو داره.
    موفق باشی ایشالا!!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    با توجه به این جواب استاد که از یک دانشگاه خیلی خوب و competitive هست به نظرتون apply کنم؟
    All you have to do is to apply and mention that you will be self
    supporting.
    That is a standard process. So, unless you have missed the deadline for
    fall 2012, go ahead and apply. Keep me in the loop.

به نظرتون ازشون بپرسم که آیـــــل شانسی دارم برای گرفتن admission? یا منظورش اینه که support میکنه application ام رو؟؟
    مرسی
    ویرایش توسط Milad2012 : November 12th, 2011 در ساعت 09:48 AM

Junior Member

سلام بچه ها من یه ایمیل برای استاد زددم اونم ازم ریزنمراتم رو خواست بعد که فرستادم براش ریزنمراتم رو این جواب رو برام زد

Dear Ms. Emami,

Thank you for sending copies of your transcripts. I recommend you to apply formally to our Biomedical Engineering program which is one of the most prestigious programs. For more information please see the program's website by clicking on the following link:

http://www.eng.....
    به نظرتون منظورش چیه؟ یعنی خوشش اومده یا نه؟ آخه نگفته من رو به عنوان سوپروایزت بنویس

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi e نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه ایمیل برای استاد زددم اونم ازم ریزنمراتم رو خواست بعد که فرستادم براش ریزنمراتم رو این جواب رو برام زد

Dear Ms. Emami,

Thank you for sending copies of your transcripts. I recommend you to apply formally to our Biomedical Engineering program which is one of the most prestigious programs. For more information please see the program's website by clicking on the following link:

http://www.eng.....
    به نظرتون منظورش چیه؟ یعنی خوشش اومده یا نه؟ آخه نگفته من رو به عنوان سوپروایزت بنویس
    کاملا تمپلت! بیخیالش بشین!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به این جواب استاد که از یک دانشگاه خیلی خوب و competitive هست به نظرتون apply کنم؟
    All you have to do is to apply and mention that you will be self
    supporting.
    That is a standard process. So, unless you have missed the deadline for
    fall 2012, go ahead and apply. Keep me in the loop.

به نظرتون ازشون بپرسم که آیـــــل شانسی دارم برای گرفتن admission? یا منظورش اینه که support میکنه application ام رو؟؟
    مرسی

ازش بپرسی می گه که باید بررسی بشه و از الان نمی تونه چیزی بگه.احتمالا" سوپروایزر بدونه فاندت بشه اگه بتونی ادمیشن بگیری اما اونطور که از ایمیلش بر میاد ادمیشن گرفتنش سخته و ایشون توش دستی نداره.
    موفق باشی...

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    ازش بپرسی می گه که باید بررسی بشه و از الان نمی تونه چیزی بگه.احتمالا" سوپروایزر بدونه فاندت بشه اگه بتونی ادمیشن بگیری اما اونطور که از ایمیلش بر میاد ادمیشن گرفتنش سخته و ایشون توش دستی نداره.
    موفق باشی...
    مرسی از جوابتون. اما فاند که نمیده! اگر بخواهد که admission من رو هم ساپورت نکنه! پس به چه دردی می خوره؟!!! مسئله اینه که این استاد تنها استادی هست که تو این فیلد کار می کنه و فکر کنم که قطعا نظر تعیین کننده در برداشتن دانشجوهای جدید در این فیلد داشته باشه (اگر غیر از اینه شما تصحیح بفرمایید!) به همین دلیل این جواب رو بهشون دادم:

Thank you very much for your guidelines. Regarding my resume which I sent you in my first email, conditions of ECE Department MS admission and the fact that you are the only Professor who work & do research in XXX Engineering and I need your support to get admission intensively; please let me know if I have any chance to get admission from XXXX. Please do me a favor and support my application to get admission; because ,before contacting you I did not plan to apply for XXXX due to lack of a supervisor professor's support. Finally, I am looking forward for your effective support on my application to get admission, as my sophisticated prospective supervisor professor.
    حالا ببینیم فردا چه جوابی می ده این استاد گرامی! دوستان اگر پیشنهاد یا سفارشی دارید خواهش می کنم بفرمایید، چون این دانشگاه به دلایل مختلف خیلی برام مهمه! گرچه خیلی گرونه و احتمالا برای گرفتن BS مجبور بشم کلیه ام رو بفروشم..
    متشکرم

سلام اين هم تمپلته البته آخر جمله يكمي ...........
    Thanks for your email and I encourage you to apply to our PhD program. Once you apply and are admitted, I would be pleased to consult with you further about your research interests.
    يعني برم سراغ استاد ديگه؟

بچه ها من الان یه 20، 30 صفحه ای که از این موضوع خوندم توی همشون استادا جوابای تمپلیت داده بودن. اگه میشه برای اینکه لا اقل مشکلی از کار بچه ها حل شه، از این جوابا دیگه نذارین.
    بنظر من هیچ ارزش یا فایده ای برا نظرسنجی ندارن ...

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

خوب دوست عزیز تشخیص جوابهاب تمپلت گاهی دشوار میشه و برای همین بچه ها میان نظر بقیه رو میپرسن! اتفاقا از این نظر هم کمک میکنه که بشه جلوی سوالات تکراری رو گرفت...
    بعدش هم، اگه جواب غیر تمپلت بخوایم بذاریم که تاپیک کاملا میخوابه!
    مگه چند نفر جواب غیر تمپلت گرفتن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    کاملا تمپلت! بیخیالش بشین!
    مرسی از جوابت ، آره همه جواب تمپلتها همین شکلی بودند فقط اینکه من شک کردم کمی این که آخه مگه بیکاره این استاده ریزنمرات بخواد بعد اینو بگه خب از اول میگفت ( آخه اینو مطمئنم که ریزنمراتم از رزومم بهتره یعنی به خاطره نمره هام بیخیالام نشده ) برا همین قاط زدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)