صفحه 414 از 1371 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424464514914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amih نمایش پست ها
    سلام دوستان، می خواستم نظرتون رو در مورد این ایمیل بدونم. این تمپلته یا جواب امیدوارکننده ایه؟
    Thank you for your interest in my research group and in our graduate program. Your background and experience certainly look very interesting and appropriate for my group. You can get information about the program requirements as well as the application procedures from our website.
    آره دوست عزیز جدی نیست.
    اگر نامه ای جدی باشه معمولا می نویسن که می خوایم با شما گفتگو یا مذاکره داشته باشیم حداقل ایمیلی...اینی که ارجاع می دن به وب سایت رسمی واسه اطلاعات بیشتر یعنی مورد توجه اون استاد قرار نگرفتیم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    به نظر من احتمال نتیجه گرفتنت زیر 30 درصده.
    چون هم گفته پول ندارم هم گفته تا آخر سال آینده از این جا می رم جای دیگه و هم گفته لیست رو نگاه کن و واسه بقیه هم نامه بفرست. یعنی رزومه شما براش چشمگیر بوده ولی عین آدمی که تکلیف خودشو نمی دونه مونده واسه شما چه تصمیمی بگیره از طرفی هم میگه شاید برنامه هاش جور نشه و موندگار بشه و اونوقت شما رو بخواد....
    پس همش شد اگر...اگر...اگر...
    با هاش مکاتبه رو ادامه بده ببین به کجا می رسی اما فعلا برای این اپلای کردن به نظر به صرفه نمی رسه. در عین حال در جستجوی بقیق اساتیدم باش.
    مرسی بابت پاسخت مرجان عزیز. باهاش در حال مکاتبه هستم ببینم چی میشه.! گفته الان وین هستم تا جولای 2012 بر می گرده دوباره آمریکا.. ولی چون دپارتمان قوی هستش و احتمال اینکه بقیه فاند داشته باشند زیاده به نظرم می ارزه اپلای.. در مورد بقیه هم به همشون ایمیل زدم فقط این جواب داده.. واسه بقیه انگار ما هویجیم..!!

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    آره دوست عزیز جدی نیست.
    اگر نامه ای جدی باشه معمولا می نویسن که می خوایم با شما گفتگو یا مذاکره داشته باشیم حداقل ایمیلی...اینی که ارجاع می دن به وب سایت رسمی واسه اطلاعات بیشتر یعنی مورد توجه اون استاد قرار نگرفتیم.
    البته اینو هم بگم که منم یه جواب مشابه از یه استادی دریافت کردم، و بعد از تشکر و اینا، بهش گفتم میشه راجع به فاند و اینا بهم اطلاعات بدی؟ گفت اگه GRE خوب داشته باشی، حتما فاند میگیری!
    با یه دانشجو های همون دانشگاه صحبت کردم راجع به این جواب، گفت حله! وقتی اینو گفته، بقیه موارد مسئله ای نیست و فقط سعی کن GRE در حد مینیمم های دانشگاهو بیاری!
    میخوام بگم این جوابها گاهی میتونن خیلی هم امیدوار کننده باشن!

دوستان به نظرتون اگه یه استادی (که استاد راهنمای یه گروه مهندسی باشه) بگه که تو باید ترمی 542 یورو واسه هر ترم مستر پرداخت کنی، منظورش چیه ؟؟

You have to pay for each term 542 Euro.

به نظرتون رزومه ام ضعیف بوده یا اصلا اون دانشگاه فوند نمی داده ؟؟؟

به نظرتون این میل چه مفهومی میتونه داشته باشه:

Dear Sir,

Thank you very much for you interest in our research group. Can you please clarify me one thing: Are you applying for a place in graduate studies to obtain a master’s degree?

If yes, I would recommend you visit the following page:
    XXXXXX
    There you will find the necessary information on the application for a Master of Science in XXXXXXXXX.

Best regards,

به نظرتون چه هدفی داشته این بابا ؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    به نظرتون این میل چه مفهومی میتونه داشته باشه:

Dear Sir,

Thank you very much for you interest in our research group. Can you please clarify me one thing: Are you applying for a place in graduate studies to obtain a master’s degree?

If yes, I would recommend you visit the following page:
    XXXXXX
    There you will find the necessary information on the application for a Master of Science in XXXXXXXXX.

Best regards,

به نظرتون چه هدفی داشته این بابا ؟
    خب می خواهد ببینه برای مستر می خواهی بری، یا مثلا exchange یا visiting student می خواهی بشی. یا اینکه مستر توی یک دانشگاهی کار می کنی اما می خواهی با این کار کنی.
    ساده است، بهش بگو که برای مسترز دیگری اپلای می کنی.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

میخوام با این جور استادا باید چکار کرد:
    به طرف ایمیل زدم، تمپلیت مسخره داده که ممنون for your interest و فلان صفحه رو ببین!
    گفتم عمو جون من خودم ختم فرآیند Applyتون هستم، میخوام ببینم نظر خودت راجع به من چیه؟
    جواب داده که کمیته تصمیم میگیره و من نمیدونم شما ادمیت میشین یا نه!!!
    طرف دو دقیقه حتی متن ایمیل منو درست نخونده! دو دفعه هم رزومه رو براش اتچ کردم، بار اول که ندیده، بار دوم هم با iPhoneش جواب داده پس 100% ندیده!
    آخه طرف تو صفحه ش نوشته دوست دارین کارمو ایمیل بزنین، منم فعالیت مرتبط باهاش داشتم، ولی حوصله نداره ایمیل منو درست بخونه!!! خوب چکارش کنم؟؟!

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

بچه ها من یه جواب گرفتم، منظورش اینه که فاند و اینا کلا خبری نیست ؟!؟!؟

Dear Behrad,Thank you for your interest in my research. I was wondering if you have anyexperience in diagnosis of electrical systems. My research projects are on diagnosisof electrical, or electromechanical systems including Renewable Energies and PowerElectronics. I have submitted several proposals on diagnosis, but they have not beenfunded yet. Thank you,

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    میخوام با این جور استادا باید چکار کرد:
    به طرف ایمیل زدم، تمپلیت مسخره داده که ممنون for your interest و فلان صفحه رو ببین!
    گفتم عمو جون من خودم ختم فرآیند Applyتون هستم، میخوام ببینم نظر خودت راجع به من چیه؟
    جواب داده که کمیته تصمیم میگیره و من نمیدونم شما ادمیت میشین یا نه!!!
    طرف دو دقیقه حتی متن ایمیل منو درست نخونده! دو دفعه هم رزومه رو براش اتچ کردم، بار اول که ندیده، بار دوم هم با iPhoneش جواب داده پس 100% ندیده!
    آخه طرف تو صفحه ش نوشته دوست دارین کارمو ایمیل بزنین، منم فعالیت مرتبط باهاش داشتم، ولی حوصله نداره ایمیل منو درست بخونه!!! خوب چکارش کنم؟؟!
    هیچی دوست من هیچ کاریش نمیشه کرد..! این که خوبه یه استاده تو سایتش زده بود حتی RA هم دارم، باهاش تماس گرفتم.. فکر کنم بیش از 5-6 بار ایمیل فرستادم بهش! ولی انگار نه انگار اصلا ایملو میبینه.!! اینا احتمالا پیج هاشونو دیر به دیر آپدیت میکنن و اینی که میبینی زده باهام تماس بگیرید یا جواب نمیده یا اینتوری میپیچونه..!
    خلاصه استادی که دانشجو بخواد از نوع ایمیلش مشخص میشه.. ولی اگه نخواد خدا هم بیاد پایین دانشجو نمیگیره و اینجوری جواب ایمیل میده..!!

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

این استاد دانشگاه خودشون مستر گرایش منو ندارن،ولی‌ استاد خودشو توی یک دانشگاه دیگه بهم معرفی‌ کرد

به نظرتون به اون استاد بگم که از طرف دانشجوت که استاد یک دانشگاه دیگه هست معرفی‌ شدم؟؟
    I appreciate your interest in working with me. At this moment however, we don't have a master degree program

if you're interested in xx, I would recommend Dr. xx is a world known expert in this area, and he's also my doctoral advisor. Please go to xx for more information
    ویرایش توسط civil2015 : November 14th, 2011 در ساعت 08:34 PM

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)