صفحه 415 از 1371 نخستنخست ... 315365405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425465515915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

میخواستم نظرتونو در مورد این ایمیل بدونم. آیا تم پلیته؟

Dear Meysam,... Thank you for your email. Your application looks very good and
    I will be admitting new students next Fall. Admission to our graduate programs
    is administered by the Graduate School at Princeton Univ.. Also, Princeton offers
    a 1rst year fellowship to all PhD graduate students.
    Please apply directly. Looking forward to reviewing your complete application.
    Best of luck. Jean H. Prevost

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mbayat نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم نظرتونو در مورد این ایمیل بدونم. آیا تم پلیته؟

Dear Meysam,... Thank you for your email. Your application looks very good and
    I will be admitting new students next Fall. Admission to our graduate programs
    is administered by the Graduate School at Princeton Univ.. Also, Princeton offers
    a 1rst year fellowship to all PhD graduate students.
    Please apply directly. Looking forward to reviewing your complete application.
    Best of luck. Jean H. Prevost
    تمپلیت نیست. گفته تحصیلات تکمیلی تصمیم میگیره و برای اپلای احتیاجی نیست مستقیما با استادها تماس بگیرید. بعضی دانشگاههای تاپ اینجوریند.

من واسه یه استادی چند ایمیل به فاصله های 7 روز فرستادم، فرضمم این بود که ایمیل های قبلیم رو نخونده! اینم جوابش:
    Hello ,

I've received all five of your emails over the last few weeks, but we have over 1500 applicants and many of them have been sending emails so it's been difficult to keep up.

At this point, I don't know how many students I will be admitting into my group next year. In general, I don't invite anybody to join my group until they've been accepted to UCSD with a fellowship and I've had a chance to observe them for the first few quarters. If you apply to our department through the usual process, your application will be considered fairly against our other applicants.

Regards,
    به نظرتون ریپلای کنم یا بیخیال؟

سلام
    من امزوز به یه استاد ایمیل زدم فوری اینو بهم جواب داده!
    Please email me your new TOEFL score when you have it
    حالا من تو رزومم ننوشتم دوباره می خواهم تافل بدم و همچین قصدی هم ندارم!
    رفتم دوباره شرایط اون دانشگاه رو دیدم نوشته برای TA شدن تافل 100 می خواد( برای RA نه 80 کافیه)
    نمره ی خودمم 97 هست ( 26:List:22, Read:24, Writing :25, Speaking)
    حالا چی جوابشو بدم؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    این استاد دانشگاه خودشون مستر گرایش منو ندارن،ولی‌ استاد خودشو توی یک دانشگاه دیگه بهم معرفی‌ کرد

به نظرتون به اون استاد بگم که از طرف دانشجوت که استاد یک دانشگاه دیگه هست معرفی‌ شدم؟؟
    I appreciate your interest in working with me. At this moment however, we don't have a master degree program

if you're interested in xx, I would recommend Dr. xx is a world known expert in this area, and he's also my doctoral advisor. Please go to xx for more information
    به نظرم اشکالی نداره: دقیقا بنویسید که به این دکتر ایمیل زدید و اون شما رو معرفی کرده. اتفاقا باعث میشه توجهش به نامتون جلب بشه تا سرسری یه جوابی بده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام
    من امزوز به یه استاد ایمیل زدم فوری اینو بهم جواب داده!
    Please email me your new TOEFL score when you have it
    حالا من تو رزومم ننوشتم دوباره می خواهم تافل بدم و همچین قصدی هم ندارم!
    رفتم دوباره شرایط اون دانشگاه رو دیدم نوشته برای TA شدن تافل 100 می خواد( برای RA نه 80 کافیه)
    نمره ی خودمم 97 هست ( 26:List:22, Read:24, Writing :25, Speaking)
    حالا چی جوابشو بدم؟
    نکنه منظورش اینه که اون کارنامه ای رو که دمه خونم اومدرو اسکن کنم براش میل بزنم؟! به خاطر when you have it، این به ذهنم رسید!
    تو رو خدا کمک کنید این جواب استاده مثل سوالای وربال ریزنینگ GRE چند پهلویه!!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    یک استاد برای من برای فوق برق قدرت یک پروژه تعریف کرده که در خط آخر میلی که پروژه رو نوشته این جمله رو آورده:
    Tis is a CIGRE WG project which has no financial supportIf you want financial support contact other professors

از من خواسته که جواب بدم درحالیکه من منظور از بخش قرمز رو نمی فهمم. خواهش می کنم که دوستانی که می دونند منظور از این جمله چیه راهنماییم بفرمایند که خیلی عجله دارم...
    متشکرم

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک استاد برای من برای فوق برق قدرت یک پروژه تعریف کرده که در خط آخر میلی که پروژه رو نوشته این جمله رو آورده:
    Tis is a CIGRE WG project which has no financial supportIf you want financial support contact other professors

از من خواسته که جواب بدم درحالیکه من منظور از بخش قرمز رو نمی فهمم. خواهش می کنم که دوستانی که می دونند منظور از این جمله چیه راهنماییم بفرمایند که خیلی عجله دارم...
    متشکرم
    میلاد CIGRE یه موسسه مثل IEEE هست. حالا نمیدونم منظورش چیه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    نکنه منظورش اینه که اون کارنامه ای رو که دمه خونم اومدرو اسکن کنم براش میل بزنم؟! به خاطر when you have it، این به ذهنم رسید!
    تو رو خدا کمک کنید این جواب استاده مثل سوالای وربال ریزنینگ GRE چند پهلویه!!
    چرا اینقدر سخت میکنید برای خودتون؟!!!
    بگید آقای محترم استاد ، من تافل شدم 97(شنیداری: گفتاری:.....). همین!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    چرا اینقدر سخت میکنید برای خودتون؟!!!
    بگید آقای محترم استاد ، من تافل شدم 97(شنیداری: گفتاری:.....). همین!
    آخه تو رزومم اینا بوده! گفتم شاید منظور دیگه ای داره و اینو بگم پیش خودش بگه این منظور منو نگرفته پس بدرد نمی خوره و دیگه جواب نده! با توجه به جوابه سریعی که داده و سایته خفنی که داره فکر کنم به احتمال زاید خوندتش تو رزومم ( گرچه تو صفحه ی آخر (سوم) رزومم اینارو نوشته بودم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)