صفحه 416 از 1371 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426466516916 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها یه استادی ازم transcript خواسته بود. براش فرستادم اینو گفته:
    Hello,

I would like to suggest you submit your application to U of X.

Please put my name as your contact person. This can speedup the process.

If you have any questions, please let me know.

I look forward to your application.

Regards,
    این یعنی تمومه کار؟ از فاند بپرسم یا میده خودش؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Hello,

Regards,
    تبریک تمومه!
    اینم به مناسب عید بود دیگه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

سلام. دوستان به نظرتون تمپلیت هستش یا نه؟ چه جوری ادامه بدم؟
    Thanks for your interest. If you would like to work with me you must first be accepted to the CS department at X. Accepted students are generally guaranteed two years of support from the department, which gives them plenty of time to come here and find an advisor who will support them during the rest of their studies.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک استاد برای من برای فوق برق قدرت یک پروژه تعریف کرده که در خط آخر میلی که پروژه رو نوشته این جمله رو آورده:
    Tis is a CIGRE WG project which has no financial supportIf you want financial support contact other professors

از من خواسته که جواب بدم درحالیکه من منظور از بخش قرمز رو نمی فهمم. خواهش می کنم که دوستانی که می دونند منظور از این جمله چیه راهنماییم بفرمایند که خیلی عجله دارم...
    متشکرم
    دوستان کس دیگه ای هست که بدونه منظور از WG Project در عبارت بالا چیه؟؟
    متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    دوستان کس دیگه ای هست که بدونه منظور از WG Project در عبارت بالا چیه؟؟
    متشکر میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    به نظر من که WG مخفف working group میشه، یعنی پروژه ای که به صورت تیمی و گروهی انچام میشه.

Junior Member

سلام
    این جوابو استاد بعد از اینکه ریز نمراتم فرستادم داد.گفت که مدارکمو تا 2 هفته دیگه برا خود استاد بفرستم

Thank you for sending your transcripts. It has been determined that your M.Sc. GPA is equivalent to about 80.35% in our scale. After considering your background and qualification, I would like to nominate you for our University's prestigious Dean's Ph.D. Scholarship (please refer to this link for more details). As you can see from the link, because your GPA is well below 85%, I will have to nominate you based on your strong publication record..
    .......
    کسی از دوستان راجع به این نوع سکولارشیپ اطلاع داره؟ شانس گرفتن پذیرش در این شرایط به نظرتون چطوریه؟

Banned

Thank you for your interest to our university. Please check our webpage in order to get information about admission requirements and required documents. http://www.boun.edu.tr/graduate/organization/admission_grad.html

2011/2012 academic year spring term applications will be on January 02-06, 2012.
    ( not all programs assign quotas within the period)

The application period for 2012/2013 academic year will be on April 02-24, 2012.

Application documents sent by e-mail, fax, etc. are not accepted. You should complete all documents required and send within the application period by trustable courier companies directly to Registrar’s Office.
    Prior to the application periods, there will be detailed information on our webpage about application fee or you can contact with me to learn the details.

Tuition fee for graduate students is $574,00 for a semester and registartion fee 75 TL for a semester. The tuition does not cover other expences.

Bogazici University does not offer scholarships to international students.

After application period, you should join subject competency tests. The dates of them will be given within the application period through our webpage. If you will be accepted by the department, you can apply within registration period to stay in our dormitories.

Regards,
    میشه نظر بدید که چه برداشتی می تونم از این ایمیل داشته باشم.لطفا
    مرسی

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

آقای میلاد من WG project رو تو گوگل با علامت سوال زدم. شما هم امتحان کنید تا مطمئن بشید. همونجور که دوستمون گفتند پروژه کار گروهی هستش.
    موفق باشید

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Hello,

Regards,
    همیشه چند درصد برای نشدن باید باقی بگذاری. استاد گفته که اسمش رو توی your contact person بگذاری یعنی توی پروسه پذیرش با ایشون تماس می گیرند و می پرسند که فلانی باهات در تماس بوده، اون می گه آره، بعد ازش می خواهند که نظرش رو بگه یا نامه رفرنسی چیزی برات بنویسه، برای همین هم می گه کار رو سریع تر می کنه. اما باز نشوندهنده صد در صد موفقیت نیست.

اگر درباره فاند صحبت نکنی که نمی شه، حتما حرف بزن ببین اصلا پولی هست یا نه، یا اینکه ازت می خواهد خودت بگردی پول پیدا کنی. در ضمن مبلغ دقیق فاند رو هم باید بدونی، چون شاید از چند جا پذیرش بگیری و مهم باشه که کدوم رو انتخاب کنی.

خوبه که جواب خوبی گرفتی، اما اصلا تلاشت رو برای جاهای دیگه کم نکن، حتی برای کشورهای دیگه. اصلا شاید یهو دیدی برای یک کشور بهت ویزا ندادند یا ویزا دادنشون یک سال طول کشید. کلی بذر بپاش که اگه یه دونش هم نشد باز بی محصول نمونی.

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

من 3 هفته پیش به یه استادی ایمیل زدم کمتر از یه روز این جوابو داد :
    Thank you very much for the interest expressed in my research. Please take note that our Master's program is not a Master of XXX. It is rather a research-based Master (as opposed to a graduate professional degree) in XXX. If you think that such a Master could be of interest for you, we could pursue this email exchange.

With kind regards

بعد منم گفتم که آره این مدل رو دوست دارم ولی دیگه جوابمو نداد!! 2 بار هم بهش میل زدم ولی خبری نشد ازش!! حالا چی کار کنم؟؟ 2باره میل بزنم؟؟ تو subject ایمیل چی بنویسم؟؟ ایمیلشو reply کنم یا تو یه ایمیل جدید براش میل بزنم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)