صفحه 419 از 1371 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429469519919 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    من خودم قدرت رو میخام و در زمینه های کامپیوتر اینا اصلا نمیخام
    راستی با MEn نمیشه رفت PhD؟
    یک نگاهی به این بنداز:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Master_of_Engineering

در آمریکا ظاهرا نه. ضمنا همیشه از دانشگاه مربوطه می تونید اطلاعات دقیق تری بگیرید.

موفق باشید
    inactive account

سلام دوستان.

به نظرتون این میل چه مفهومی می تونه داشته باشه ؟؟؟

Dear Amin

From your CV you seems to be well qualified to continue with a Master degree at XXXX. However, I have no part in this decision and you should take this question to the ]nternational office.

Sincerely yours

قبل از این میل، بهش گفته بودم آیا با شرایط و رزومه ای که دارم می تونم واسه مستر توی دانشگاه شما ادامه تحصیل بدم. اونم میل بالا رو جواب داد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar88 نمایش پست ها
    سلام
    من یه جوابی به این شرح گرفتم
    You need to take the GREs, do well, get high scores, and then apply. Good luck. your scores look impressive.

نظرتون چیه؟ منظورش از GRE ها چیه؟ دانشگاهش subject را ضروری نکرده! چه جوابی باید بهش بدم ؟
    Usually high ranked universities need high scores in GRE general, although there is no minimum score for this test. and sometimes, the graduate office rejects applications with law scores in GRe and professors even dont see applications with law scores in GRE. So, try to improve your GRE score.
    For subject, you can ask him/her about its necessity.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    سلام دوستان.

به نظرتون این میل چه مفهومی می تونه داشته باشه ؟؟؟

Dear Amin

From your CV you seems to be well qualified to continue with a Master degree at XXXX. However, I have no part in this decision and you should take this question to the ]nternational office.

Sincerely yours

قبل از این میل، بهش گفته بودم آیا با شرایط و رزومه ای که دارم می تونم واسه مستر توی دانشگاه شما ادامه تحصیل بدم. اونم میل بالا رو جواب داد.
    خب جوابی داده از دید اون شما شرایط خوبی داری اما اون استاد نقشی در تصمیمات پذیرش در مستر نداره و باید از International Office در این مورد بپرسی. شاید یعنی که از اونها بپرسی کی تصمیم می گیره در مورد پذیرش. اما کلا بعید می دونم قبل از اپلای کردن جواب قطعی به شما داده بشه.

موفق باشی
    inactive account

Junior Member

سلام. من به استادی میل زدم و پرسیدم برای 2012 دانشجو میگیره. پاسخ زیر رو از استاد دریافت کردم:
    I'm always looking for good students. Admissions are competitive, so I cannot make any guarantees. All the information you need to apply is here:
    http://........
    They haven't updated it yet for next year's admissions, but the deadlines should all be more-or-less the same.

نظرتون به این پاسخ چیه؟ آیا تمپلیته؟ اگه نیست از دید شما نظرش مثبته یا نه؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_b نمایش پست ها
    سلام. من به استادی میل زدم و پرسیدم برای 2012 دانشجو میگیره. پاسخ زیر رو از استاد دریافت کردم:
    I'm always looking for good students. Admissions are competitive, so I cannot make any guarantees. All the information you need to apply is here:
    http://........
    They haven't updated it yet for next year's admissions, but the deadlines should all be more-or-less the same.

نظرتون به این پاسخ چیه؟ آیا تمپلیته؟ اگه نیست از دید شما نظرش مثبته یا نه؟
    رزمتونو مگه ارسال کرده بودید که می گید نظرش چیه؟
    اگه ارسال کردید که با توجه به اون شما رو دانشجوی خوبی به شمار آورده و از طرفی گفته پذیرش ما بستگی به وضعیت سایر دانشجویانی داره که با شما اپلای می کنن و هیچ گونه پیش بینی نمیشه کرد. شرایط سال 2012 رو هم گفته تا الان که تغییری ندادیم اما زمان ددلاین ممکنه کمی زودتر یا یه کم دیرتر باشه که گفته چک کنی.
    اگه رزمتونو ارسال نکردید که خوب راجب شما هیچ نظر خاصی نداده و کاملا کلی راهنمایی کرده.
    فکر نمی کنم تمپلیت باشه شما سوال کردید و ایشون هم دقیقا پاسخ سوال شما رو دادند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Dear Amirhossein :

First of all let me apologize for the long delay in responding to your inquiry.
    I am quite impressed by your accomplishments and would love to have you as a graduate student in our Master of Engineering degree program only. We offer a option in Power Systems under the Electrical Engineering concentration of the Master of Engineering Degree program. At present the number of students in Power area is limited but is growing because of increased interest in Smart Grid.
    We also offer a M.S. and a Ph.D. degree in Computer and Information Systems Engineering (CISE). The Ph.D. program offers concentrations in Computer Communication and Networks, Control Systems and Signal Processing, and Robotics and Computer Aided Manufacturing. However, there is no concentration in power systems under the Ph.D. in CISE program.

I am sending attached steps to apply for admission at XSU and hope you review our program offerings at www.xxxx.eduunder the graduate school. Our systems engineering based M.S. and Ph.D. programs are unique and attractive and we have about 22 students in each program at present.
    بچه ها شانس ما رو نیگاه !!! یکی از کار ما خوشش اومده میگه فقط برای مستر اف انجینیرینگ میخامت!!!
    آقا یعنی من نمیتونم دکترا بخونم
    یکی کمکم میکنه
    چی بهش بگم(خدایی کیسم تکه!!!)؟
    اون دانشگاهه فقط ME داره و MSc نداره خیر سرش!
    اگر Smart grid میخواهید کار کنید حتما لازم نیست قدرت باشید چون یک زمینه مشترکی یه بین قدرت و مخابرات و کنترل. مثلا میتونید ازش بپرسید که اگر دکترای مخابرات یا کنترل پذیرش بگیرید میتونید روی پروژه اسمارت گرید کار کنید یا نه.

در ضمن اگر به این زمینه علاقمندید در کانادا دانشگاههای واترلو، UOIT، ویندزور و UBC هم در این زمینه فعالیت خوبی دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    خب جوابی داده از دید اون شما شرایط خوبی داری اما اون استاد نقشی در تصمیمات پذیرش در مستر نداره و باید از International Office در این مورد بپرسی. شاید یعنی که از اونها بپرسی کی تصمیم می گیره در مورد پذیرش. اما کلا بعید می دونم قبل از اپلای کردن جواب قطعی به شما داده بشه.

موفق باشی
    خیلی ممنون از راهنماییت.
    ولی حالا به نظر شما به این International Office میل بزنم ؟؟؟ به نظرتون چی بهشون بگم که شاید جوابمو بدند ؟؟؟
    به نظرتون این چطوره:

Hello.
    I am XXX, and I am studying Bachelor science in XXX at XXX.
    I am currently studying at semester 7 of 8 and my bachelor science will finish at Jun. 2012.
    I am very interested University of XXX Master research, therefore I wish to join your research group as Master student
    I attached my CV, and I would be very grateful if you would see my attached CV.
    One Question:
    Now, with this features and CV, can I continue my Master researches at NTNU in the field of Road and Transport Engineering ?
    What aspects I need for this issue ?
    یا اینکه بگم فلان استاد از دانشگاه شما CV من رو تایید کرده ؟؟؟
    ویرایش توسط AMiNENGiNE : November 16th, 2011 در ساعت 12:21 PM

Junior Member

با سلام، دوستان جواب استاده نشون میده که پیوست مسلمو نخونده؟!
    dear abc20
    Please send me your transcripts from undergrad and graduate studies.
    1:چطوری جواب بدم؟
    2: احیاناً با توجه به دیر اماده شدن ویزا و .... چطوری واسه سال بعد متقاعد کنم؟
    مرسی

Member

من رزومه ام به دوستم داده بودم که به یه استادی بده بعدش خودم میل زدم به استاده که چی شد و نظرت چیه؟ گفت:
    Dear Maryam
    Thank you for your interest in my research. It is not possible for me to assess your chances of admission without having submitted
    a formal application. However, if you are interested in graduate studies at XXX, then you should submit an application to the
    ECE department. If you list me as a potential supervisor then I will be able to review your application.
    Best wishes,

دوستان نظرتون چیه؟ این دانشگاه خوبیه و رقابتیه. ولی استاده اصن فیدبکی از رزومه ام نداده..البته من میخوام اپلای کنم اونجا ولی نمی دونم جوابشو الان چی بدم؟ نظرتونو میشه بگین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)