صفحه 42 از 1371 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152921425421042 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    من واسه یه استاد ایمیل زدم جواب زیر رو داد اینقدر ضد و نقیض که نمی دونم apply کنم یا نه؟
    am pleased to receive your e-mail inquiry concerning the opportunity for an assistantship in my lab. You background sounds very good and appropriate but, unfortunately, I do not have available funds to support another student at this time. At the departmental level there may be a possibility of funding a PhD student in my program but these are highly competitive. If you have very good marks in your undergraduate and MS degree programs and have scored high on your GRE exams then you may be competitive. Thank you for directly considering my program, as I said, there may be an opportunity to obtain funding from the department to work in my program if you are competitive. If you are interested in taking this route, I have provided information concerning the application process below
    بعد کلی درباره نحوه apply کردن و نمره تافل نوشته
    حالا به نظر شما من بالاخره apply کنم؟ جوابشو چی بدم؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من واسه یه استاد ایمیل زدم جواب زیر رو داد اینقدر ضد و نقیض که نمی دونم apply کنم یا نه؟
    am pleased to receive your e-mail inquiry concerning the opportunity for an assistantship in my lab. You background sounds very good and appropriate but, unfortunately, I do not have available funds to support another student at this time. At the departmental level there may be a possibility of funding a PhD student in my program but these are highly competitive. If you have very good marks in your undergraduate and MS degree programs and have scored high on your GRE exams then you may be competitive. Thank you for directly considering my program, as I said, there may be an opportunity to obtain funding from the department to work in my program if you are competitive. If you are interested in taking this route, I have provided information concerning the application process below
    دوست عزیز
    ایمیلهای فوق که معمولا طولانی میشن و بعدش در مورد نحوه Apply کردن توضیح داده شدن یه جورایی به همون تمپلیت خودمون تعبیر میشن
    البته به این ایمیل امیدواری هست چون این جواب نشون میده که بالآخره این دپارتمان پوزیشن خالی برای دانشجوی phd داره...
    یعنی همون 50، 50 ممکنه شانس داشته باشی ممکنه هم نه این دیگه به پارامترهایی مثل GRE , GPA بستگی زیادی داره
    در مجموع جوابهای مثل بالا روش نمیشه حساب کرد ولی نمیشه ازش ناامید بود ، چون همین که جواب میدن یعنی بالآخره به دنبال دانشجو هستند...
    موفق باشی

حالا به نظر شما من چه جوابی بهش بدم من معدلم خوبه و مینیمم تافل اونها رو دارم فقط مونده GRE
    به نظر شما من چطوری می تونم ازش مطمئن بشم دوباره بهش میل بزنم؟ یا مستقیم apply کنم
    من پارسال هم براش میل زدم و جواب بالا رو بم داد ولی اصلا در باره نحوه apply کردن حرف نزد و فقط گفت که جی آر ای بالا باشه
    من بی خیال شدم و حالا که میل زدم باز جوابی مثل بالا و با طول و تفسیر بیان کرد حالا باز هم به نظرتون تمپلت است؟

رشته و دانشگاه

حالا به نظر شما من چه جوابی بهش بدم من معدلم خوبه و مینیمم تافل اونها رو دارم فقط مونده GRE
    به نظر شما من چطوری می تونم ازش مطمئن بشم دوباره بهش میل بزنم؟ یا مستقیم apply کنم
    من پارسال هم براش میل زدم و جواب بالا رو بم داد ولی اصلا در باره نحوه apply کردن حرف نزد و فقط گفت که جی آر ای بالا باشه
    من بی خیال شدم و حالا که میل زدم باز جوابی مثل بالا و با طول و تفسیر بیان کرد حالا باز هم به نظرتون تمپلت است؟
    بی خیال نشو ولی اگه به قول خودشون Credential های لازم رو داری و GRE هم خوب میشه اپلای کن
    یه ایمیل دیگه بزن و بهش بگو که decisive هستی برای اونجا اپلای کنی بهش بگو که به فلان زمینه های کاری
    خیلی علاقه داری (بهتره بین خودت و اون استاد مشترک باشه) و بگو مدارکت کامله و منتظر جی آر ای هستی و در آخر کار هم
    ازش بپرس که میتونه برای این که ساپورتت کنه یه support letter بده یا نه...
    همه اینها رو سرجمع تو یه ایمیل بهش بگو ببین چی جواب میده...
    موفق باشی

ApplyAbroad Champion

سلام
    وقتی استاد چنین جوابی به شما می‌ده، یعنی این که از RA خبری نخواهد بود و به عبارت دیگه روی این استاد نمی‌تونید حساب کنید. این که برای اون دانشگاه درخواست بفرستید یا خیر، به خودتون بستگی داره و برمی‌گرده به بحثی که «آیا بدون جواب گرفتن از استاد باید برای دانشگاه درخواست فرستاد یا خیر». در این مورد زیاد بحث شده و بچه‌ها تجربه‌های متفاوتی داشتند. تجربه‌ی خود من می‌گه که بدون گرفتن جواب از استاد کاملا احتمال پذیرش گرفتن وجود داره و احتمالش نسبتا بالا هم هست، ولی بعضی از بچه‌های تجربه‌ی برعکس داشتند.

سلام بچه ها.یک استادی این جواب را به من داده:

I do have scholarships for very strong students who are in interested in my area of work. It depends very much on their ability and academic achievements so far. You have not shown your results and ranking in your university cohort in your CV.
    سوال من اینه:
    من الان دانشجوی ترم 9 هستم.من نمراتم تا ترم 4 اصلا خوب نیست(معدل حول وحوش 14).ولی ترم 5 معدلم 16:70 شد و ترم 7،معدلم 17:40 و شاگرد سوم کلاس.

1) به نظر شما این قضیه را صراحتا به استاد بگم؟
    2) من لیست نمراتم را که می خواهم بفرستم(ریز نمرات دانشگاه نیست،خودم دستی درست کرده ام)،به نظر شما اون نمراتی که در ترم های اول بد شده را خودم از لیست حذف کنم؟

پیشاپیش از راهنماییتان سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_kenby
    I do have scholarships for very strong students who are in interested in my area of work. It depends very much on their ability and academic achievements so far. You have not shown your results and ranking in your university cohort in your CV.
    سوال من اینه:
    من الان دانشجوی ترم 9 هستم.من نمراتم تا ترم 4 اصلا خوب نیست(معدل حول وحوش 14).ولی ترم 5 معدلم 16:70 شد و ترم 7،معدلم 17:40 و شاگرد سوم کلاس.
    2) من لیست نمراتم را که می خواهم بفرستم(ریز نمرات دانشگاه نیست،خودم دستی درست کرده ام)،به نظر شما اون نمراتی که در ترم های اول بد شده را خودم از لیست حذف کنم؟

1. من فکر میکنم بهتره که الان این موضوع را مطرح کنید تا تکلیف خودتون زودتر مشخص بشه
    2. اصلا" موافق نیستم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_kenby

سوال من اینه:

1) تجربه شخصي من و خيلي هاي ديگه ميگه اصلا اين كارو نكنيد. براي چي نقاط ضعف خودتون رو مي خوايد highlight كنيد اونم در ارتباط اوليه با استاد؟ اگر خواستيد مي تونيد بعدا تو SOP به شكل ظريفي بگيد كه دو سال آخر چون درس ها تخصصي تر بودن شما بهتر عمل كرديد. اصلا خيلي دانشگاه ها هست كه معدل 2 سال آخر رو مد نظر قرار ميدن.

Senior Member saheb آواتار ها

به نظر من هم اگه گزينه يك را نگي بهتره در ضمن نظر overal استاد مهم است و اون ترم به ترم نيم ياد شما را بررسي كنه معدل كلته كه مهمه
    HAPPINESS

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    1. من فکر میکنم بهتره که الان این موضوع را مطرح کنید تا تکلیف خودتون زودتر مشخص بشه
    2. اصلا" موافق نیستم
    من هم با اینکار موافق نیستم ، بهتره دستی ندهید و هرچی از دانشگاه میگیرین بهشون بدین...
    ممکنه معیار اصلی معدل نباشه رو قابلیت های دیگه خودتون کار کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)