صفحه 420 از 1371 نخستنخست ... 320370410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430470520920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,191 تا 4,200 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    من رزومه ام به دوستم داده بودم که به یه استادی بده بعدش خودم میل زدم به استاده که چی شد و نظرت چیه؟ گفت:
    Dear Maryam
    Thank you for your interest in my research. It is not possible for me to assess your chances of admission without having submitted
    a formal application. However, if you are interested in graduate studies at XXX, then you should submit an application to the
    ECE department. If you list me as a potential supervisor then I will be able to review your application.
    Best wishes,

دوستان نظرتون چیه؟ این دانشگاه خوبیه و رقابتیه. ولی استاده اصن فیدبکی از رزومه ام نداده..البته من میخوام اپلای کنم اونجا ولی نمی دونم جوابشو الان چی بدم؟ نظرتونو میشه بگین؟
    دانشگاه خوب یعنی رنک بالا!! این دانشگاههای رنک بالا معمولا همینن. تا شما اپلای نکنی استاد هیچ کاری واست نمیتونه بکنه.. وقتی اپلای کنی و مینیمومهای تحصیلات تکمیلی رو داشته باشی خود به خود اپلیکیشنت میره دسته استادایی که اسمشونو نوشتی یا اونا احساس کنن کارش بهت بخوره.. در اینصورت استاد اگه تو گروهش جا باشه یا فاند داشته باشه (البته اگه بهتر از شما نباشه) شمارو میگیره و گرنه خیر.. هیچ پارتی بازی و آشنا بازی هم در کار نیست..! (چون ایران نیست )
    این بابا هم همینو داره میگه.. اپلای کن..

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    دانشگاه خوب یعنی رنک بالا!! این دانشگاههای رنک بالا معمولا همینن. تا شما اپلای نکنی استاد هیچ کاری واست نمیتونه بکنه.. وقتی اپلای کنی و مینیمومهای تحصیلات تکمیلی رو داشته باشی خود به خود اپلیکیشنت میره دسته استادایی که اسمشونو نوشتی یا اونا احساس کنن کارش بهت بخوره.. در اینصورت استاد اگه تو گروهش جا باشه یا فاند داشته باشه (البته اگه بهتر از شما نباشه) شمارو میگیره و گرنه خیر.. هیچ پارتی بازی و آشنا بازی هم در کار نیست..! (چون ایران نیست )
    این بابا هم همینو داره میگه.. اپلای کن..
    ممنون از نظرتون. آره واقعا من به هر چی دانشگاه خوب میل میزنم همینو میگن..
    مساله اینه که من میتونم تمام مدارکمو الان واسه این یونی بفرستم ولی میخوام دوباره زبان بدم چون اینجا 0.5 نمره آیلتس بیشتر میخواد.البته تو آفیسش نوشته که در این صورت هم می تونن پذیرش کاندیشنال بدنا! ولی من نمی دونم بمونم زبانمو بدم (دی ماه) بعد کارنامه زبانمو بفرستم یا الآن (همون قضیه ی کسی بهتر پیدا نشه!)..

اگه زبان نفرستم حالا هرچقدرم زود اپلای کنم، اپلیکیشن رو بررسی نمی کنن نه؟
    حالا به نظرتون من الان چی بگم بهش؟ بگم باشه اپلای می کنم و بلا فاصله بعد اپلایم در جریانت میذارم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alchemy62 نمایش پست ها
    مرسی از جواب خوبتون ... فقط من نمیدونم منظور تون از counselor چیه؟ همون chair منظورتونه؟! یا چیز دیگه ایه که من نمیدونم!
    توی هر دپارتمانی یه مشاورایی هستن که میتونن شمارو بهتر راهنمایی کنن. راجع به پروسه ی ادمیشن، میزان رقابتی بودن پوزیشن ها و خلاصه هر مشکلی که باهاش روبرو بودین ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون. آره واقعا من به هر چی دانشگاه خوب میل میزنم همینو میگن..
    مساله اینه که من میتونم تمام مدارکمو الان واسه این یونی بفرستم ولی میخوام دوباره زبان بدم چون اینجا 0.5 نمره آیلتس بیشتر میخواد.البته تو آفیسش نوشته که در این صورت هم می تونن پذیرش کاندیشنال بدنا! ولی من نمی دونم بمونم زبانمو بدم (دی ماه) بعد کارنامه زبانمو بفرستم یا الآن (همون قضیه ی کسی بهتر پیدا نشه!)..

اگه زبان نفرستم حالا هرچقدرم زود اپلای کنم، اپلیکیشن رو بررسی نمی کنن نه؟
    حالا به نظرتون من الان چی بگم بهش؟ بگم باشه اپلای می کنم و بلا فاصله بعد اپلایم در جریانت میذارم کافیه؟
    خوب ببین وقتی ایمیل میزنی به این استاد یعنی شرایط ادمیشنو دیدی و با توجه به اون داری بهش پیشنهاد کار میدی (شرعا و عرفا)
    خیر تا زمانی که شما اپلیکیشنت کامل نباشه بررسی نمیکنن.. میتونی ایمیل بزنی از خانمی که مسئول تحصیلات تکمیلیه این سوالو بکنی.( که اپلای کنی بعد ددلاین زبانو بفرستی. معمولا قبول میکنن)
    بله بهش بگو اپلای میکنم و اگه اشکالی نداره شمارو به عنوان potential supervisor معرفی میکنم.. به محض اینکه official اپلای کردم شمارو هم در جریان خواهم گذاشت..

پ. ن:فقط چون میگی دانشگاه خوبیه اگه مینیموم ها رو داری و رزومه خوبی داری اپلای کن.. وگرنه بیخود پولتو هدر نده. و واسه جاهای دیگه نگه دار.. (البته نظر شخصی بود)
    موفق باشی.

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

سلام،
    من دو تا جواب گرفتم و سوال دارم، اولی از دانشگاه بهتریه، چون هنوز نمره زبان ندارم استاده درجا ازم نمره خواست و منم گفتم که ثبت نام کردم اونم اینو گفت :
    Prof. Response:

We have a minimum TOEFL requirement of 92 for admission. GRE verbal + quantitative
    >= 1250 and Analytical writing >=4.0 to be awarded a UGS (tuition waiver).

If you meet these requirements I encourage you to apply for our program.

با این جواب یعنی فقط شهریه داده می شه؟؟؟

اینم دومی:

Dear Behrad,
    Thank you for your interest in my research.
    I was wondering if you have anyexperience in diagnosis of electrical systems. My research projects are on diagnosisof electrical, or electromechanical systems including Renewable Energies and PowerElectronics.
    I have submitted several proposals on diagnosis, but they have not beenfunded yet. Thank you,

در مورد سوال هایی که در زمینه کارم پرسیده بود من جواب دادم بهش اما در مورد اینکه می گه پروژه هام فاند ندارن، یعنی رسما داره می گه از فاند خبری نیست یا منظور دیگه ای داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت.
    ولی حالا به نظر شما به این International Office میل بزنم ؟؟؟ به نظرتون چی بهشون بگم که شاید جوابمو بدند ؟؟؟
    به نظرتون این چطوره:

Hello.
    I am XXX, and I am studying Bachelor science in XXX at XXX.
    I am currently studying at semester 7 of 8 and my bachelor science will finish at Jun. 2012.
    I am very interested University of XXX Master research, therefore I wish to join your research group as Master student
    I attached my CV, and I would be very grateful if you would see my attached CV.
    One Question:
    Now, with this features and CV, can I continue my Master researches at NTNU in the field of Road and Transport Engineering ?
    What aspects I need for this issue ?
    یا اینکه بگم فلان استاد از دانشگاه شما CV من رو تایید کرده ؟؟؟
    راستش با نفس سوال شما کمی مشکل دارم
    شما می خواهید بدونید آیا برای مستر پذیرش می تونید بگیرید و این را می خواهید از اونها بپرسید. اما خب وسلما اگر دانشگاه ها می خواستند با این روال عمل کنند که دیگه فرایند اپلای معنی نداشت، چون اونها هم می خواهند از افراد مختلف تقاضا دریافت کنند و بهترین ها را از دید خودشون انتخاب کنند.
    البته ارتباط با اساتید معنای دیگری داره و همین که استادی رزومه شما را ببینه(در صورتی که اثرگذار باشه نظرش) مفیده.
    به نظرم شما از International Office یا از هر جای دیگه که مربوطه ببینید که چه کسی یا کسانی تصمیمات پذیرش را می گیرند یا کدوم اساتید و فاکتو رهای مد نظرشون و ...
    شاید این راه بهتری باشه تا بتونید با اساتید مربوطه هم مکاتبه کنید و رزومه خودتون را برای اونهایی که در تصمیم اثرگذار هستند بفرستید

موفق باشید
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_b نمایش پست ها
    سلام. من به استادی میل زدم و پرسیدم برای 2012 دانشجو میگیره. پاسخ زیر رو از استاد دریافت کردم:
    I'm always looking for good students. Admissions are competitive, so I cannot make any guarantees. All the information you need to apply is here:
    http://........
    They haven't updated it yet for next year's admissions, but the deadlines should all be more-or-less the same.

نظرتون به این پاسخ چیه؟ آیا تمپلیته؟ اگه نیست از دید شما نظرش مثبته یا نه؟
    کاملاً تمپلیته ... از دوستان خواهش میکنم پست من در چند صفحه قبل رو بخونن ... 3 4 تا قانون کلی در مورد تمپلیت بودن یا نبودن جوابهای اساتید هست. اگر هنوز شک داشتید هم اونجا راهنمایی شده که باید چیکار کنید ... فقط در موارد خاص ایمیل استاد رو اینجا کپی پست کنید تا نظر بدن ... اینجا بطرز سرسام آوری پر شده از نامه هایی که مدام بچه ها میذارن و کاملاً مشخص تمپلیته ...

دوستان نظرتون در مورده این میل چیه ؟
    Dear Amin

Yes we can consider you for the study at XXX University. However, Please contact me again once you receive TOEFL result.
    The criteria is Overall score of 90 with a minimum score of 22 in the writing section and no less than 20 in the other sections
    .

بعد از چند تا میل که بهش زدم، CV خودم رو واسه اش فرستادم.
    یارو هندی هستش ولی رییس دانشکده دانشگاه هستش.
    به نظرتون میشه به حرفش اطمینان کرد ؟
    چون من هنوز تافلمو نگرفتم و بهش گفته بودم که 16 بهمن تافل دارم، اونم این میل رو بهم زد.
    به نظرتون شانس دارم ؟
    دوباره بهش میل بزنم ؟
    ویرایش توسط AMiNENGiNE : November 17th, 2011 در ساعت 01:52 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورده این میل چیه ؟
    Dear Amin

Yes we can consider you for the study at XXX University. However, Please contact me again once you receive TOEFL result.
    The criteria is Overall score of 90 with a minimum score of 22 in the writing section and no less than 20 in the other sections
    .

بعد از چند تا میل که بهش زدم، CV خودم رو واسه اش فرستادم.
    یارو هندی هستش ولی رییس دانشکده دانشگاه هستش.
    به نظرتون میشه به حرفش اطمینان کرد ؟
    چون من هنوز تافلمو نگرفتم و بهش گفته بودم که 16 بهمن تافل دارم، اونم این میل رو بهم زد.
    به نظرتون شانس دارم ؟
    دوباره بهش میل بزنم ؟
    امین جان نظر مثبتی داره، گرچه نمیشه برداشت آنچنانی داشت. یعنی واسه امسال میخاستین شاید اونجوری گفته و اگه سال بعد می گفتین می گفت برای سال بعد حتماً با من .....
    امین جان بهتره پیگیر باشی چون نظز مثبت مانندی داره، گرچه در حالت کلی هم میگفتم صدرصد پیگیر باش و نامید نشو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    سلام،
    من دو تا جواب گرفتم و سوال دارم، اولی از دانشگاه بهتریه، چون هنوز نمره زبان ندارم استاده درجا ازم نمره خواست و منم گفتم که ثبت نام کردم اونم اینو گفت :
    Prof. Response:

We have a minimum TOEFL requirement of 92 for admission. GRE verbal + quantitative
    >= 1250 and Analytical writing >=4.0 to be awarded a UGS (tuition waiver).

If you meet these requirements I encourage you to apply for our program.

با این جواب یعنی فقط شهریه داده می شه؟؟؟

اینم دومی:

Dear Behrad,
    Thank you for your interest in my research.
    I was wondering if you have anyexperience in diagnosis of electrical systems. My research projects are on diagnosisof electrical, or electromechanical systems including Renewable Energies and PowerElectronics.
    I have submitted several proposals on diagnosis, but they have not beenfunded yet. Thank you,

در مورد سوال هایی که در زمینه کارم پرسیده بود من جواب دادم بهش اما در مورد اینکه می گه پروژه هام فاند ندارن، یعنی رسما داره می گه از فاند خبری نیست یا منظور دیگه ای داره؟
    اولی یعنی بله اگر اون شرایط رو داشته باشید معافیت شهریه میگیرید.
    دومی دیگه چه جوری باید رسما بگه؟! صریحا گفته من پروژه هام در اون زمینه فاند ندارند. دنبال منظور دیگه ای نگردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)