صفحه 421 از 1371 نخستنخست ... 321371411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431471521921 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,201 تا 4,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اولی یعنی بله اگر اون شرایط رو داشته باشید معافیت شهریه میگیرید.
    دومی دیگه چه جوری باید رسما بگه؟! صریحا گفته من پروژه هام در اون زمینه فاند ندارند. دنبال منظور دیگه ای نگردید.
    در مورد اولی میشه باهاش در مورد فاند هم صحبت کرد؟ خوب معافیت شهریه که کافی نیس!!!!

سلام، اینم تمپلیته؟
    Hi Mahan,
    Thanks for your interest in joining my research group here at ........ My research is primarily focused on ............... My publications can be found by searching...... in google scholar.

Your background is suited for research in my group and I encourage you to apply for the Fall 2012 PhD program in ......... Details on how to apply are here

..............

In your statement of purpose please mention that you are interested in working with me and your application will be directed to me.

Thanks,

ApplyAbroad Hero

نه ماهان
    اگه زمینه کاریتون شبیهه فک نکنم تمپلت باشه. در هرصورت جواب خیلی قوی هم نیست چون بهت قولی نداده. اینم از اون موارد شانسیه اپلایه پروندت میره زیر دستش و همینطور اپلیکنتهای دیگه و باید شانس بیاری بگیرت. من بودم اپلای میکردم براش (البته اگه جوابای زیاد قوی تر از این نداری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام،
    دوستان من به چند تا از تاپ تن یونی ها رشته ی خودم ایمیل زدم ، تقریبا جوابی دریافت نکردم. فقط یه استاد هندی یه پاسخ خیلی کوتاه در جواب ایمیلم (که حاوی رزومه بود) داده بود. جوابش این بود:
    Dear XXX
    Yes. Please apply
    YYY

به نظر تون حالا چه جوابی براش بفرستم. تا حالا یه همچین جواب عجیب غریبی ندیده بودم.
    سپاس

ApplyAbroad Veteran

بگو Ok I will apply..!!!

جدا از شوخی.. یه ایمیل بزن چند تا سوال ازش بکن ببین جواب میده..! احتمالا دیگه جواب نمیده..! اصلا با این جواب نمیشه روش حساب کرد.. به همه اینو میزنه..!

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

لطفا نظر بدین :
    من هنوز اپلای نکردم فقط ایمیل زدم به استادا،
    Hossein,

Thank you for your interest in UNH. The first step in the application process is to fill out the pre-application form which you can find on the UNH Graduate School webpage:http://www.gradschool.unh.edu/ Let me know once you fill out the pre-application form.

I would be interested to read the papers based on the work you have done, as your interests do appear to align well with my research area. At this point I am looking at all applicants for potential research positions within my group. I will be making decisions on research funding in the early spring, once I have a better idea of the research projects coming up and all applications are in. Early spring is also when the department makes decisions on TA funding. So at this point, I cannot guarantee funding for anyone.

If you have further questions as you go through the application process, please let me know.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

سلام دوستان لطف می کنید نظرتون رو درباره این ایمیل به من بگید.
    Hi Amir,

Thanks for your interest. We will definitely carefully consider your
    application should you choose to apply.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    لطفا نظر بدین :
    من هنوز اپلای نکردم فقط ایمیل زدم به استادا،
    Hossein,

Thank you for your interest in UNH. The first step in the application process is to fill out the pre-application form which you can find on the UNH Graduate School webpage:http://www.gradschool.unh.edu/ Let me know once you fill out the pre-application form.

I would be interested to read the papers based on the work you have done, as your interests do appear to align well with my research area. At this point I am looking at all applicants for potential research positions within my group. I will be making decisions on research funding in the early spring, once I have a better idea of the research projects coming up and all applications are in. Early spring is also when the department makes decisions on TA funding. So at this point, I cannot guarantee funding for anyone.

If you have further questions as you go through the application process, please let me know.
    تابلو که تمپلته. واسه همه اینو میفرسته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام من این ایمیلو چند وقت پیش از یه استاد دریافت کردم. بعدش بهش ریپلای زدم و دیگه جواب نداد. حالا می خوام بدونم 1. این ایمیل خوبی محسوب میشه و این صحبت تلفنی که گفته یعنی خوشش اومده از رزومه من؟ 2. با توجه به اینکه گفته بعد از اپلای کردنت با هم صحبت می کنیم و دیگه اون موقع باهام تماس داشته باش، مشکلی نیست الان بهش یه ایمیل بزنم و از اینکه منو می خواد مطمئن تر شم و بعد اپلای کنم؟

Thanks for your interest in my research. Yes, I will be accepting new
    student
    next fall. Your e-mail/CV are fairly generic, so I would appreciate hearing
    from
    you a bit more about your specific interests - i.e. the type of work you are
    interested
    in doing in your MSc studies.

I would also be glad to schedule a phone conversation to address questions
    you
    may have. Perhaps, you can contact me again after you complete the
    application
    process? We can then schedule a time/date that works for both.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    سلام دوستان لطف می کنید نظرتون رو درباره این ایمیل به من بگید.
    Hi Amir,

Thanks for your interest. We will definitely carefully consider your
    application should you choose to apply.
    خب این یه جواب خیلی کلیه که نمیشه روش حساب کرد. نه خوبه نه بد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)