صفحه 422 از 1371 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432472522922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بازم سلام. میشه لطف کنید نظرتون رو بگید

Amir....you must first apply to the University of Massachusetts for admission as a graduate student. If you are admitted, then the department evaluates the applications and makes a decision. Only after that do individual faculty make their decisions. Your record sounds impressive and I would encourage you to apply for admission to the Graduate School at UMass.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    بازم سلام. میشه لطف کنید نظرتون رو بگید

Amir....you must first apply to the University of Massachusetts for admission as a graduate student. If you are admitted, then the department evaluates the applications and makes a decision. Only after that do individual faculty make their decisions. Your record sounds impressive and I would encourage you to apply for admission to the Graduate School at UMass.
    امیر جان تمپلت نیست ولی حال و هوای تمپلتو داره عزیز دلم.. میگه اول اپلای بعد چونه برای فاند.. امسال اکثر جوابا اینجوری شده..!!
    من خودم هم از این دانشگاه جواب دارم.. استادش دنباله فاند میگرده واسم.. منظورم اینه که اگه بخوادت اونجوری جواب میده..
    اپلای کن ایشاالله ببینیمت اونجا..

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

You should apply to our Graduate Program, I believe you are a very
    good student to join us.
    However, I have no funding available at this moment. You may have to
    contact other power professors, or join us under a TA (teaching
    assistantship).
    Best regards,
    بچه ها یعنی TA رو میده به من ؟باید از خودش بگیرم یا از گرد آفیس؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    good student to join us.
    assistantship).
    Best regards,
    والا این که رک داره میگه برو سراغ دیگران برای TA. از خودش سلب مسوولیت کرده دیگه!!
    اونطور که این گفته از اساتید دیگه قدرت باید بپرسی ببنی TA دارند یا نه.
    inactive account

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    good student to join us.
    assistantship).
    Best regards,
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    والا این که رک داره میگه برو سراغ دیگران برای TA. از خودش سلب مسوولیت کرده دیگه!!
    اونطور که این گفته از اساتید دیگه قدرت باید بپرسی ببنی TA دارند یا نه.
    TA دست استاد نیست. دست دانشکده مورد نظر هست. بهتون ساجست کرده یا یه استاد دیگه واسه RA را پیدا کنین یا واسه TA اپلای کنین اگه بهتون دادن بیان با هم کار کنین. موقع اپلای شما باید اشاره کنین که هم واسه TA میخواین اپلای کنین هم RA. در مجموع پاسخ این استاد اصلا شانس خاصی واسه شما در این دانشگاه ایجاد نمیکنه.
    موفق باشین
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

دوستان عزیز، من برای یکی از استادهای دانشگاهی توی کانادا رزومه فرستادم. ظاهرا خیلی کیف کرده بود. حدود 7-8 تا ایمیل بین ما رد و بدل شد. آخرین ایمیل این بود که سربازی رفتی یا نه؟ منم گفتم بله رفتم ولی نیمه وقت یک شرکتی کار مرتبط با ریسرچم انجام می دادم که توی رزومه هم دقیق گفتم.
    حالا 3 هفته میگذره و هیچ جوابی نداده. می خوام یه ایمیل بزنم ببینم هنوز هم میخواد من باهاش کار کنم یا نه. ولی نمی دونم چی بنویسم که هم مودبانه باشه، هم طوری نباشه که طرف بگه حالا فعلا اپلای کن تا بعدا ببینیم چی میشه. لطفا یه راهنمایی میکنید؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

کسی نظری در این مورد داره؟؟ یعنی امکان این که فاند بده (هر چند کم) هست؟؟؟
    I also need to inform you that my research budgets are quite limited, and could certainly not cover for all the expenses involved in studying in XXX- as a matter of fact, any financial support from me or the department is likely to cover only a fraction of such expenses. This implies that you have to secure funds that will allow you to settle in XXX and register in our program. You are probably aware of these considerations already, but I feel compelled to stress the matter because in the past I and other colleagues had to deal with prospective foreign students who had unrealistic expectations in that regard...

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    کسی نظری در این مورد داره؟؟ یعنی امکان این که فاند بده (هر چند کم) هست؟؟؟
    I also need to inform you that my research budgets are quite limited, and could certainly not cover for all the expenses involved in studying in XXX- as a matter of fact, any financial support from me or the department is likely to cover only a fraction of such expenses. This implies that you have to secure funds that will allow you to settle in XXX and register in our program. You are probably aware of these considerations already, but I feel compelled to stress the matter because in the past I and other colleagues had to deal with prospective foreign students who had unrealistic expectations in that regard...
    مال کجاست این استاده؟ اروپا؟ کانادا؟ کدوم کشور؟ می دونی می خوام بسنجیم ببینیم که چه قده در می آد خرج زندگیت. نری تازه توش بمونی. می گه که می دیم اما کم. تازه من نمی دونم شما ایمیلشو نصفه کردی؟ یا این ایمیل اولش نیست؟ یعنی به نظر می آد تمپلیت ساخته واسه هر کی بهش میل می زنه. بعد اصولا چون خیلی ها پول ندارند دیگه سراغشو نمی گیرن. اگه پول داری خوب بپرس ازش من تا حدودی می تونم بدم مخارجمو. شما کلا چه قده می دی؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من برای یکی از استادهای دانشگاهی توی کانادا رزومه فرستادم. ظاهرا خیلی کیف کرده بود. حدود 7-8 تا ایمیل بین ما رد و بدل شد. آخرین ایمیل این بود که سربازی رفتی یا نه؟ منم گفتم بله رفتم ولی نیمه وقت یک شرکتی کار مرتبط با ریسرچم انجام می دادم که توی رزومه هم دقیق گفتم.
    حالا 3 هفته میگذره و هیچ جوابی نداده. می خوام یه ایمیل بزنم ببینم هنوز هم میخواد من باهاش کار کنم یا نه. ولی نمی دونم چی بنویسم که هم مودبانه باشه، هم طوری نباشه که طرف بگه حالا فعلا اپلای کن تا بعدا ببینیم چی میشه. لطفا یه راهنمایی میکنید؟
    بگو که من دارم اپلای می کنم. اگر هنوز با اومدن من موافقی لطف کن خبر بده تا من هزینه های اپلای را بپردازم. بد نیست که یادش بیاری کی بودی و اینا. گاهی این قده گیج می زنن بعضی هاشون که بعد از 10 تا امیلی یادشون می ره. گاهی وقتا هم مصلحتی یادشون می ره.

بعد این که اگه باز حواب نداد، زنگش بزن. یا به یه ایرانی تو دپارتمان بکو ببین اون استاده نرفته باشه یه موقع مسافرت و اینا؟ م یدونی؟ این استادا خارجی موقعی که درساشون شروع می شه و امتخان و اینا دارند دانشجوهاشون، ایمیل های زیادی دارند. اون وقت ممکنه میلت گم بشه. حتی به ایرانیه می تونی بگی بره ببینه بلاخره تو را می خواد یا نه؟ البته اگه حواب میلتو نداد می گم ها.موفق باشی
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نیلوفر جان از الان گفته که بدونی اصلا انتظار فاند نداشته باشی اما نه طور حتم بلکه شاید بخواد بخش کوچکی رو بهت کمک هزینه بده و به همین خاطر گفته حتما پشتوانه مالی داشته باش. من جای تو باشم با این نامه استنباط می کنم که بیشتر از یک دهم هزینه رو نمیشه ازش انتظار داشت.
    بازم منتظر اظهار نظر سایر دوستان باش ببین اونا چی می گن.
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)