صفحه 423 از 1371 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473523923 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,230 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

يه طوري نوشته انگار بدش نمياد باهات مذاكره كنه اما ظاهرا سابقه بدي از دانشجوي خارجي داره ميترسه كه فردا رفتي اونجا پول تاكسيتم از اون بخواي. به نظرم بهش ايميل بزن و بگو اينا همه برام قابل دركه ضمن اينكه اگه برات فاند نصفه نيمه هم خوبه بهش بگو براي پر كردن گپ ناشي از نصفه بودن فاند پشتيبان مالي داري. اصلا ازش بپرس با اين اوصاف شانس من براي اينكه دانشجوي شما باشم چقدره. اگه حوالت كرد به ادميشن آفيس و گفتكه تشويقت مي كنم اپلاي كني كه مثل بقيه فقط نخواسته دلتو بشكنه. البته ممكنه اگه ادميشن مداركتو ببينه قبولت كنه و فاند كاملم بده.

در هر صورت موفق باشي. رفيق
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    بچه ها این ایمیلیه که واقعا نمیفهمم چی میگه. این استاد Chairman هست و ادوایزر دپارتمان هم هست. من بهش ایمیل زدم تا باهاش مشاوره کنم یه جورائی و اصلا حرفی از سوپروایزری و کار و پروژه مشترک نزدم بهش.
    Dear sahand
    Your resume looks impressive.You can get information about the program requirements from graduate department.
    Your chance of admission is high. The only problem is that financial support is not always possible.
    Make sure to apply before the deadline.
    For international applicants, the application procedure may be more complicated. You may ask about those to my students : …..
    If you also intend to work with me, i.e., to join my research group please see the following link….

ایمیل چند تا از دانشجوهاشم گذاشته که باهاشون تماس بگیرم. خیلیم زمینه کاریشو دوست دارم. چی باید بهش بگم؟ اصلا نمیدونم چی بگم که خودمو مشتاق نشون بدم.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

آقای سهند
    گفته بعد اپلای به احتمال زیاد صد در صد پذیرش می گیری
    اما فاند همیشه با احتمال همراهه و مطمئن نیست.
    به نظرم ارزش داره هزینه اپلیکشن رو بدی
    حتما اپلای کن
    ویرایش توسط marjan912 : November 19th, 2011 در ساعت 05:33 PM

دوستان نظرتون راجع به این چیه؟ تمپلیته؟
    Dear Mr. xxxx
    Thank you for your interest in working with me.
    Your background looks strong. Hence, I would like to encourage you to file an application to our graduate program. You can mention in your application that you have contacted me.
    Please keep me posted about the progress in your application.

Best wishes.
    Ich drucke dir die Daumen

Global Moderator

Simon آواتار ها

سهند خان به نظرم اونجا اپلاي كن . بستگي داره بقيه كساني كه اپلاي ميكنن در چه حدي باشن . اگه شانس بياري فاند هم ميدن بهت.
    Cheers

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

Maschinenbau اين جواب يه جواب عادي تلقي ميشه. اما بازم ميتوني براي اطمينان ازش سوال كني .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    آقای سهند
    گفته بعد اپلای به احتمال زیاد صد در صد پذیرش می گیری
    اما فاند همیشه با احتمال همراهه و مطمئن نیست.
    به نظرم ارزش داره هزینه اپلیکشن رو بدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سهند خان به نظرم اونجا اپلاي كن . بستگي داره بقيه كساني كه اپلاي ميكنن در چه حدي باشن . اگه شانس بياري فاند هم ميدن بهت.
    Cheers
    سلام
    بچه ها واقعا مرسی از جوابه هردوتون. مشکل اینه که فکر میکنم یه خورده ناجور شد که خودم نگفتم دوست دارم باهاتون کار کنم. من به این استاد میل نزدم برای سوپروایزری چون فکر میکردم سخت دانشچوی مستر بگیره. ولی فاند رو میدونم که داره. پس حالا که خودش اینو گفته If you also intend to work with me, i.e., to join my research group please فکر میکنید شاید بازم نخواد فاند بده و خسیس بازی در بیاره؟
    من این دانشگاه و خیلی دوست دارم ولی از این استاد کلا میترسم نمیدونم چرا. هیچ وقت توی ایمیل زدن به یه استاد انقد مشکل نداشتم.

Member

بچه ها به نظرتون وقتی یه استادی از یه دانشگاه بگه من ژانویه تصمیم دارم با تو و یه سری از دانشجوهای خوب دیگه مصاحبه کنم. این درسته تا اون موقع با استادای دیگه ی اون دانشگاه هم مکاتبه کنم و میل بزنم؟ یا استادی که بگه منو به عنوان سوپروایزر تو اپلیکیشن معرفی کن..
    یه سوال دیگه هم داشتم که روزای شنبه و یک شنبه که واسه میل زدن مناسب نیس، درسته؟ میپرسم چون این فروم این روزا خیلی مشتری پیدا میکنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    مال کجاست این استاده؟ اروپا؟ کانادا؟ کدوم کشور؟ می دونی می خوام بسنجیم ببینیم که چه قده در می آد خرج زندگیت. نری تازه توش بمونی. می گه که می دیم اما کم. تازه من نمی دونم شما ایمیلشو نصفه کردی؟ یا این ایمیل اولش نیست؟ یعنی به نظر می آد تمپلیت ساخته واسه هر کی بهش میل می زنه. بعد اصولا چون خیلی ها پول ندارند دیگه سراغشو نمی گیرن. اگه پول داری خوب بپرس ازش من تا حدودی می تونم بدم مخارجمو. شما کلا چه قده می دی؟
    مال کاناداست. هزینه های تقریبی شو میدونم، فقط می خواستم مطمئن شم که فاند می ده هر چقدر هم که باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    يه طوري نوشته انگار بدش نمياد باهات مذاكره كنه اما ظاهرا سابقه بدي از دانشجوي خارجي داره ميترسه كه فردا رفتي اونجا پول تاكسيتم از اون بخواي. به نظرم بهش ايميل بزن و بگو اينا همه برام قابل دركه ضمن اينكه اگه برات فاند نصفه نيمه هم خوبه بهش بگو براي پر كردن گپ ناشي از نصفه بودن فاند پشتيبان مالي داري. اصلا ازش بپرس با اين اوصاف شانس من براي اينكه دانشجوي شما باشم چقدره. اگه حوالت كرد به ادميشن آفيس و گفتكه تشويقت مي كنم اپلاي كني كه مثل بقيه فقط نخواسته دلتو بشكنه. البته ممكنه اگه ادميشن مداركتو ببينه قبولت كنه و فاند كاملم بده.

در هر صورت موفق باشي. رفيق
    احتمالا دلش خیلی پر بوده! فکر کنم این بهترین کاره، ولی می ترسم بپرسم شانسم چقدره 2باره جوابمو نده، فعلا خواسته براش دقیقا مشخص کنم زمینه کاری مورد علاقه ام چیه از بین زمینه هایی که براش نوشتم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)