صفحه 424 از 1371 نخستنخست ... 324374414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434474524924 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,231 تا 4,240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها واقعا مرسی از جوابه هردوتون. مشکل اینه که فکر میکنم یه خورده ناجور شد که خودم نگفتم دوست دارم باهاتون کار کنم. من به این استاد میل نزدم برای سوپروایزری چون فکر میکردم سخت دانشچوی مستر بگیره. ولی فاند رو میدونم که داره. پس حالا که خودش اینو گفته If you also intend to work with me, i.e., to join my research group please فکر میکنید شاید بازم نخواد فاند بده و خسیس بازی در بیاره؟
    من این دانشگاه و خیلی دوست دارم ولی از این استاد کلا میترسم نمیدونم چرا. هیچ وقت توی ایمیل زدن به یه استاد انقد مشکل نداشتم.
    نه جای ترس نداره. منتها وعده فاند نداده. یک صحبتی با دانشجوهاش بکنید و بگید که ایشون شما رو معرفی کرده و بپرسید پروژه های داغش چیه. اگر رزومه تون به این دانشگاه میخوره و زمینه اش رو هم دوست دارید اقدام کنید.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

آقای سهند این که مشکلی نیست. راحت باهاش گفتگو کن که خیلی سورپرایز شدی که ایشون که یه همچنین استاد بزرگین( یکم سیر داغشو زیاد کن) نظر لطف به رزومه شما داشتن و باعث افتخارتون برای همکاری یا شاگردی در خدمت ایشون باشید.
    موفق باشید

Junior Member

من با یه استادی مکاتبه کردم گفت رزومت خوبه اما من فاند ندارم که بدم. موضوع کارشم خیلی شبیه کار منه دانشگاه ردیفی هم هست(تو رشته من رنک 7) . نمیخوام از دستش بدم، چون تقریبا از همه جا ناامید شدم فقط این مونده تو امریکا. به نظرتون میتونم بهش پیشنهاد بدم که co supervisor برام جور کنه؟؟؟بهش بر نمیخوره؟؟؟خودش گفت خیلی دوست دارم که یه شانسی بهت بدم اما فاند ندارم. بدجوری تو مخم رفته!!!بهشم گفتم من 1ترم میام با پول خودم بعد فاند بده بازم جواب خاصی نداد. میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟
    یارو گفته جوابمو بده من منتظرتم !!!چه کنم؟؟؟یه جوونمردی کمک کنه

به زودی بچه های ایران این رو هم باب میکنند که بدون فاند هم میشه PhD خوند. من از آلمان دارم اپلای میکنم تاحالا جز یک یا دو مورد کسی نگفته فاند ندارم! اونهایی هم که گفتند بعدش نوشتندکه امیدواریم یک جای دیگه بتونی position مناسب پیدا کنید.
    در جواب جناب کولهام.: جناب شما اگر رزومت و نمراتت و ریکامت خیلی قوی، برو سر دانشگاه 1 تا 20 به بقیه ایمیل بزن و یکی دیگه رو حتما پیدا میکنی، اگرم نه، خب اینجا (رنک 7) هم اپلای کنی ردی.
    Ich drucke dir die Daumen

رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

برای کلهم: چه مدته دارید دنبال استاد می گردید؟ فکر نمی کنید دارید عجله می کنید؟ دانشگاههای یه کم رنک پایین تر رو هم امتحان کنید. اگه کمبود بودجه دارید و فاند واستون حیاتیه و رزومه شما اینقدر خوبه عجله نکنید و به درخواستاتون ادامه بدید.

دوستان یه دانشگاهی به استادش ایمیل زدم هر دو بار به منشی تحصیلا تکمیلیشون فورواد کرده و گفته ایشون پاسخگو هستند و منشی سه نقطه هم فقط لطف کردند فرایند اپلای رو برای من توضیح دادن و لینک گذاشتن!!!!
    دفعه بعدی که به استاد ایمیل زدم گفتم منشی ایمیل زد و تشکرم کردم و گفتم فقط بگو شانس پذیرش دارم اپلای کنم و ضمنا رشته انتخابی من زیر شاخه رشته قبلیم هست؟ از نظر داشگاه مورد قبوله؟ که سی سی کرده بودم به همین منشیه و این بار منشیه زودتر از استاد محترم نوشته همینی که گفتم اپلای کن تیم علمی ما همه اینایی رو که پرسیدی بررسی می کنه و نتیجه پذیرشتو می گه!!!! یه سی سی هم زده با استاد. این یعنی استاد هم دیگه احتمالا پاسخ نخواهد داد.

به نظرتون ریسک کنم و هزینه اپلای رو بدم. ذره ای هم مثبت یا منفی در مورد بنده نظر ندادن. اما یک دانشگاه خوبه تو رشته خودم که اصرار داشتم و این قدر نامه نگاری کردم.
    با سپاس
    ویرایش توسط marjan912 : November 20th, 2011 در ساعت 10:06 PM

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط koolham نمایش پست ها
    من با یه استادی مکاتبه کردم گفت رزومت خوبه اما من فاند ندارم که بدم. موضوع کارشم خیلی شبیه کار منه دانشگاه ردیفی هم هست(تو رشته من رنک 7) . نمیخوام از دستش بدم، چون تقریبا از همه جا ناامید شدم فقط این مونده تو امریکا. به نظرتون میتونم بهش پیشنهاد بدم که co supervisor برام جور کنه؟؟؟بهش بر نمیخوره؟؟؟خودش گفت خیلی دوست دارم که یه شانسی بهت بدم اما فاند ندارم. بدجوری تو مخم رفته!!!بهشم گفتم من 1ترم میام با پول خودم بعد فاند بده بازم جواب خاصی نداد. میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟
    یارو گفته جوابمو بده من منتظرتم !!!چه کنم؟؟؟یه جوونمردی کمک کنه
    زندگي بايد شاد باشه. ببين با اين‌ كار شاد خواهي بود يا نه. اگر خيلي پول داري شك نكن، برو همين جايي كه دوست داري، اگر نه كه معني نداره بخواهي به زور پولي جور كني و بري جايي كه اصلا آينده‌اش معلوم نيست، بعد بايد بشيني هر روز سر خودت غر بزني كه اين چه كاري بود كردي.
    دنيا خيلي بزرگ‌تر از چيزي است كه ما تصور مي‌كنيم.
    به نظر من كار كردن با يك استاد خوش اخلاق و مهربان و خوش‌فكر توي يك دانشگاه با محيط آروم و زيبا به همراه حقوق كافي مهمتر از دانشمند شدن اما با سختي و بدبختيه. حالا كي تضمين كرده كه آدم اگر توي دانشگاه رنك خوب باشه حتما موفق مي‌شه؟
    ویرایش توسط Simplex : November 20th, 2011 در ساعت 10:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    زندگي بايد شاد باشه. ببين با اين‌ كار شاد خواهي بود يا نه. اگر خيلي پول داري شك نكن، برو همين جايي كه دوست داري، اگر نه كه معني نداره بخواهي به زور پولي جور كني و بري جايي كه اصلا آينده‌اش معلوم نيست، بعد بايد بشيني هر روز سر خودت غر بزني كه اين چه كاري بود كردي.
    دنيا خيلي بزرگ‌تر از چيزي است كه ما تصور مي‌كنيم.
    به نظر من گرفتن كار كردن با يك استاد خوش اخلاق و مهربان و خوش‌فكر توي يك دانشگاه با محيط آروم و زيبا به همراه حقوق كافي مهمتر از دانشمند شدن اما با سختي و بدبختيه. حالا كي تضمين كرده كه آدم اگر توي دانشگاه رنك خوب باشه حتما موفق مي‌شه؟
    دقیقا تایید میشه، بنده در آلمان استادی داشتم که از نظر سوادی شک ندارم جز 10 نفر اول بود در فیلد خودش و حتی بعضا مقالات اساتید استنفورد یا MIT رو به تمسخر میگرفت، ولی بعد از مدتی متوجه شدم که شارلاتان تشریف داره و خیلی پدر سوختست! تصمیم گرفتم استادم رو عوض کنم و با یک استاد معمولی تر ولی انسان تر کار کنم. باور کنید شما در ایران ممکنه خیلی این خارجی ها رو انسان بدونید ولی بعضیاشون بقدری پدرسوختن که حد نداره، باید گشت و خوبشون رو پیدا کرد اون موقع نونتون تو روغنه!
    به نظر من رنک و این چیزا کشکه، اینجا ما استادی داریم که چون آلمانیه داره آلمان درس میده وگرنه سوادش از خیلی از این آمریکایی ها بالاتره! ممکنه شما کسی رو در دانشگاه تگزاس پیدا کنید که باسواد تر از استاد دیگه ای در استنفورد باشه. به نظر من مهم ترین عامل برای انتخابتون پول دانشکده و استاد باشه! این رو من در اینجا تجربه کردم، هر چقدر موسسه پولدار تر باشه= رفاه بیشتر شما= تحصیلات بهتر = آسودگی خاطر بیشتر.

در ضمن، روی کار هیچ حسابی باز نکنید، بنده همون طور که توضیح دادم اینجا کار داشتم ولی وقتی فهمیدم استاده سر کارم داره میزاره و شارلاتان دعوام شد و زدم بیرون و 3 ماه در دانشگاه دنبال کار بودم. این در تمام دنیا ممکنه براتون پیش بیاد و چیز عجیب غریبی نیست. ممکنه استاد پروژش تموم بشه، ممکنه پشیمون بشه که به شما کار داده، پس از همین الان دنبال جای سفت و کفت باشید. من خودم به شخصه اگر آمریکا بهم فاند خیلی خوب ندن به هیچ وجه پا نمیشم برم.
    موفق و پیروز باشید
    Ich drucke dir die Daumen

رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

می گم آقای میلاد اون جملتون کولاک می کنه ها!
    این استاده بالاخره جواب داد ولی 180 درجه برعکس!!!!!!!!!!!1 نمی دنم اون روز جو گیر چی شده بود که حتی موضوع پروژه رو هم پیشنهاد کرد ولی الان محترمانه جمش کرده و می گه شما شرایط اپلای رو داری! فقط همین!فاند امسالمون هم تموم شده ولی اگه شروع به تحصیل کنی راههای دیگه هم واسه کمک هزینه هست!
    من موندم قسم حضرت عباسو قبول کنم یا دم خروس رو.
    حالا من بهش پیشنهاد نوشتن مقاله مشارکتی دادم واسه همون کنفرانسی که گفته بود. نمی دونم کار درستی کردم یا نه. شاید بهتر بود دورشو خط می کشیدم!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    برای کلهم: چه مدته دارید دنبال استاد می گردید؟ فکر نمی کنید دارید عجله می کنید؟ دانشگاههای یه کم رنک پایین تر رو هم امتحان کنید. اگه کمبود بودجه دارید و فاند واستون حیاتیه و رزومه شما اینقدر خوبه عجله نکنید و به درخواستاتون ادامه بدید.

دوستان یه دانشگاهی به استادش ایمیل زدم هر دو بار به منشی تحصیلا تکمیلیشون فورواد کرده و گفته ایشون پاسخگو هستند و منشی سه نقطه هم فقط لطف کردند فرایند اپلای رو برای من توضیح دادن و لینک گذاشتن!!!!
    دفعه بعدی که به استاد ایمیل زدم گفتم منشی ایمیل زد و تشکرم کردم و گفتم فقط بگو شانس پذیرش دارم اپلای کنم و ضمنا رشته انتخابی من زیر شاخه رشته قبلیم هست؟ از نظر داشگاه مورد قبوله؟ که سی سی کرده بودم به همین منشیه و این بار منشیه زودتر از استاد محترم نوشته همینی که گفتم اپلای کن تیم علمی ما همه اینایی رو که پرسیدی بررسی می کنه و نتیجه پذیرشتو می گه!!!! یه سی سی هم زده با استاد. این یعنی استاد هم دیگه احتمالا پاسخ نخواهد داد.

به نظرتون ریسک کنم و هزینه اپلای رو بدم. ذره ای هم مثبت یا منفی در مورد بنده نظر ندادن. اما یک دانشگاه خوبه تو رشته خودم که اصرار داشتم و این قدر نامه نگاری کردم.
    با سپاس
    B-School ه اینجایی که ایمیل زدید؟
    به نظر میرسه اصلا پرونده کسی را بررسی نمی کنند که بخواهند جواب بدهند(شاید هم موردهایی را فقط جواب مستقیم بدهند که برایشون چشمگیر باشه). به هر حال فقط یک جواب معمولیع اپلای کن بوده و شاید کمتر، البته فقط شاید.
    inactive account

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    می گم آقای میلاد اون جملتون کولاک می کنه ها!
    این استاده بالاخره جواب داد ولی 180 درجه برعکس!!!!!!!!!!!1 نمی دنم اون روز جو گیر چی شده بود که حتی موضوع پروژه رو هم پیشنهاد کرد ولی الان محترمانه جمش کرده و می گه شما شرایط اپلای رو داری! فقط همین!فاند امسالمون هم تموم شده ولی اگه شروع به تحصیل کنی راههای دیگه هم واسه کمک هزینه هست!
    من موندم قسم حضرت عباسو قبول کنم یا دم خروس رو.
    حالا من بهش پیشنهاد نوشتن مقاله مشارکتی دادم واسه همون کنفرانسی که گفته بود. نمی دونم کار درستی کردم یا نه. شاید بهتر بود دورشو خط می کشیدم!
    متاسفانه امسال از این موارد که استاد بزنه زیرش زیاد شده.. شما اولین نفر نیستی..!!
    از این که با استاد همکاری کنید هیچ موقع ضرر نمی کنید.. ممکنه بعد ها واسه کارهای دیگه مثل RL ازش استفاده کنید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)