صفحه 426 از 1371 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476526926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dear ...
    Thank you for your interest in our program - if you go to the college website, you will find information on the procedures for applying to the PhD program.
    http://www..../

What we will need to see also is a copy of your transcripts and portfolio.

In your letter of intent I would like to see very clear statement about why my own work has attracted you to come to ...n and how you would propose to build on that in your future plans.

regards

بچه ها بعد از 2 هفته ایمیل زدن این جوابو از یکی از استادای امریکا گرفتم. نمرا آیلتسم 7.5 و فوق لیسانس معماری از علم و صنعت دارم. البته این استاده که این جوابو داده از دانشگاه رنک تک رقمیه
    ! به نظرتون منو پیچونده یا اینکه من دقیق نگفتم برنامه ام چیه؟ منتظره کمکتونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    Dear ...
    Thank you for your interest in our program - if you go to the college website, you will find information on the procedures for applying to the PhD program.
    http://www..../

What we will need to see also is a copy of your transcripts and portfolio.

In your letter of intent I would like to see very clear statement about why my own work has attracted you to come to ...n and how you would propose to build on that in your future plans.

regards

بچه ها بعد از 2 هفته ایمیل زدن این جوابو از یکی از استادای امریکا گرفتم. نمرا آیلتسم 7.5 و فوق لیسانس معماری از علم و صنعت دارم. البته این استاده که این جوابو داده از دانشگاه رنک تک رقمیه
    ! به نظرتون منو پیچونده یا اینکه من دقیق نگفتم برنامه ام چیه؟ منتظره کمکتونم
    سلام، به نظر من تمپلیته!

یعنی به نوشتن نامه اینترست نپردازم؟ و اینکه ایمیل بزنم تشکر کنم فقط و بعد بی خیال شم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    یعنی به نوشتن نامه اینترست نپردازم؟ و اینکه ایمیل بزنم تشکر کنم فقط و بعد بی خیال شم؟
    نه منظورم این نبود. ببینید به قول معروف سنگ مفت گنجیشک مفت . من اگه جای شما بودم ایمیل می زدم تشکر و ... رو واسش می فرستادم. فقط منظورم این بود که خیلی خیلی جدی به نظر نمی رسه و اگه جوابی ندادند ناراحت نشید. کارایی که گفته رو انجام بده حتما. موفق باشی

دوستان یه استادی بعد از 7 بار ایمیل فرستادن جوابم رو داد! رنک 63 US
    Dear ......,

Thank you very much for your interest and I apologize for late response. Your CV and research interests seem like a great match to my lab and ........., so I would like to encourage you to apply to ........ Please let me know when you apply, so I act at the admission time.

Best regards,
    نظرتون چیه؟ فقط تشکر کنم و بگم اپلای میکنم یا از فاند بپرسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    Dear ......,

Thank you very much for your interest and I apologize for late response. Your CV and research interests seem like a great match to my lab and ........., so I would like to encourage you to apply to ........ Please let me know when you apply, so I act at the admission time.

Best regards,
    سلام.
    من فک می کنم تمپلته. راجع به فاند هم ازش بپرس، هر چند چون بهت فقط گفته اپلا یکن دیگه جوابی بهت نده. گود لاک

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    Dear ......,

Best regards,
    به نظر من اصلا تمپلت نیست..! چون دقیقا به CV و اینکه با گروهش مچی اشاره کرده..
    بهش ایمیل بزن و بگو اپلای می کنی و در مورد فاند هم سوال کن.. ببین جوابش چیه..

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    Hi,

Your research looks interesting and I would be willing to be involved with your project if you are admitted to XX . My main advice is to be as specific as you can in your statement of intent/plan of study as this is what the admission committee looks for. Good luck with your application.

Regards,
    من امروز توی تمپلیت گرفتن رکورد زدم در حد رضازاده!!!
    به نظر شما به این تمپیلت ها جواب بدیم امیدی هست؟ یعنی اصلا باید چیزی گفت؟ مثلا ممنون از جوابتون...میشه بفرمایید می تونم اسم شما رو به عنوان سوپروایز توی فروم های اپلیکیشن بنویسم و اینا؟؟؟
    ممنونم
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    به نظر من اصلا تمپلت نیست..! چون دقیقا به CV و اینکه با گروهش مچی اشاره کرده..
    بهش ایمیل بزن و بگو اپلای می کنی و در مورد فاند هم سوال کن.. ببین جوابش چیه..
    خیلی ممنون از جوابت. به نظرت بهتره بگم : whether I can get fund یا whether I can join your research group as a research assistant
    من فکر کنم RA غیر مستقیم همون فانده دیگه، نه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    Hi,

Your research looks interesting and I would be willing to be involved with your project if you are admitted to XX . My main advice is to be as specific as you can in your statement of intent/plan of study as this is what the admission committee looks for. Good luck with your application.

Regards,
    من امروز توی تمپلیت گرفتن رکورد زدم در حد رضازاده!!!
    به نظر شما به این تمپیلت ها جواب بدیم امیدی هست؟ یعنی اصلا باید چیزی گفت؟ مثلا ممنون از جوابتون...میشه بفرمایید می تونم اسم شما رو به عنوان سوپروایز توی فروم های اپلیکیشن بنویسم و اینا؟؟؟
    ممنونم
    آره چرا که نه..! ولی خوب وقتی تمپلت جواب میدن دیگه اولا بعیده جواب بدن و دوما اگر جواب بدن معمولا میگن پروسه اپلای مشخصه و لازم به توضیح بیشتر نمی بینم..!
    ولی بازم باهاش مکاتبه کنید.. حداقلش اینه که آدم می فهمه این دانشگاه ارزش اپلای کردنو داره یا نه..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)