صفحه 429 از 1371 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439479529929 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    من دو ماه پیش به یه استادی ایمیل زدم و بعد از چند ایمیل ازم خواست یه report براش بفرستم، که منم گزارش رو 10 روز پیش براش فرستادم. رنک دانشگاه حدود 50 هست. حالا جواب داده که:
    The report looks good. One of my new projects involves the integration of the .... and .... into the same package as an ....... . Would this be something of interest to you? If so, I strongly suggest that you submit an application for the PhD program at ....... . In your statement of purpose, make sure to mention why you are particularly interested in joining my lab.
    به نظرتون حله این، یا هنوز قطعی نیست؟ این که میدونه من چرا میخوام عضو گروهش بشم، پس چرا میگه تو SOP بنویس؟! من گفتم شاید واسه admission office گفته
    میگه اگه علاقه داری حله.با هم کار میکنیم
    و شما هم برای گرد آفیس اون رو باید بنویسی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran

من دو ماه پیش به یه استادی ایمیل زدم و بعد از چند ایمیل ازم خواست یه report براش بفرستم، که منم گزارش رو 10 روز پیش براش فرستادم. رنک دانشگاه حدود 50 هست. حالا جواب داده که:
    The report looks good. One of my new projects involves the integration of the .... and .... into the same package as an ....... . Would this be something of interest to you? If so, I strongly suggest that you submit an application for the PhD program at ....... . In your statement of purpose, make sure to mention why you are particularly interested in joining my lab.
    به نظرتون حله این، یا هنوز قطعی نیست؟ این که میدونه من چرا میخوام عضو گروهش بشم، پس چرا میگه تو SOP بنویس؟! من گفتم شاید واسه admission office گفته
    آره جواب قطعی رو بهت داده. از کارت خوشش اومده.. اونی هم که گفته تو SOP توضیح بده واسه Graduate Office منظورش بوده..
    اپلای کن و اگه مشکل خاصی پیش نیاد پذیرش می گیری..
    موفق باشی..

ممنون دوستان از جوابتون. امروز بش میگم علاقه مندم و اپلای میکنم، ایشالا که پذیرش بگیرم. هر چند خدا کنه دانشگاه بهتری بتونم برم

Junior Member

ممنون دوستان از جوابتون. امروز بش میگم علاقه مندم و اپلای میکنم، ایشالا که پذیرش بگیرم. هر چند خدا کنه دانشگاه بهتری بتونم برم
    اینو یادتون نره که در پیت ترین دانشگاهای اونجا از بهترین دانشگاهای ما بهترند:-)

Junior Member

سلام دوستان

میشه به این پست هم یه نگاه بندازین و نظرتون رو بدین 4272
    میخوام امشب جوابشو بدم؟

ممنون

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه به این پست هم یه نگاه بندازین و نظرتون رو بدین 4272
    میخوام امشب جوابشو بدم؟

ممنون
    سلام
    هماهنگه . اپلای کنین و بزنین تو گوش فاند!
    شاد باشین
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    ممنون که نظرتون رو گفتین...

در مورد این جواب هم بگید که چقدر میشه رو ش حساب کرد...چی بهش جواب بدم تا مطمئن بشم از حمایت این استاد:

Thank you for your interest in UW Cartography; we are always looking for intelligent and motivated students. I think your CV is on par with most applications, so I encourage you to apply.

My own research does not emphasize ###, so there may be other, more qualified scholars that can supervise that aspect of your research (e.g., ***); however, I am interested in **** and ****, and so there may be interesting areas of overlap to pursue.

Please let me know if you have any additional questions about the UW program and my research interests.

من میخوام بهش بگم که تو این فیلدی که ایشون داره کار میکنه میخوام ادامه بدم
    به نظر من:
    البته ممکنه در اون فیلدی که ایشون کار می کنند شما چندان سابقه تحقیقی و دانش کافی نداشته باشید. اما خبمی تونید بهش ایمیل بزنید و بگید امکان همکاری در research interest ش وجود داره برای شما؟ و توضیح بدهید که تمایل به ادامه فعالیت خودتون در اون فیلد مورد نظر را دارید که استاد هم در اون کار می کنند.
    به خصوص که در ادامه هم نوشته که اگر هر سوالی در مورد program( مثلا فاند یا ..) و research interest هاش دارید، ازش بپرسید. بنابراین جا داره که بپرسید این مورد را.

اما در مورد جوابش بیشتر ابراز حمایت کرده و شاید حتی شما باید با اساتید دیگری که ایشون معذفی کرده صحبت کنید تا جواب مثبت اونها را هم بگیرید(البته اگر بخواهید در زیمنه کاری اون اساتید ادامه بدهید). از نظرش وضعیت خوبی دارید اما قول خاصی هم نداده.

موفق باشید
    inactive account

رشته و دانشگاه
    EE

دوستان : کد خطر از نوع قرمز:
    Greetings and thank you for the message –
    e Graduate Office is closed for the Thanksgiving Holiday.
    I will be back in the office on Monday November 28, 2011.
    I will get back to you as soon as I can by that date.
    Have a great Thanksgiving...
    Regards,
    Jahi

برادران اوضاع خرابه! مثل اینکه تعطیل کردن رفتن خونه هاشون! منو نیگا! امروز 20تا ایمیل زدم//اونا هم مثل ما هی تعطیلن که! دو روز دیگه هم که کریسمسه میرن مسافرت
    ایمیل نزنین
    نظری نبود؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

منم یک همیچن ایمیلی داشتم که تا 27 نیستم و بعدش میام، حالا بدبختی منم اینجاست که ددلاین اینجا 1 دسامبر هستش چند تا سوال اساسی بی پاسخ دارم!
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    دوستان : کد خطر از نوع قرمز:
    Greetings and thank you for the message –
    e Graduate Office is closed for the Thanksgiving Holiday.
    I will be back in the office on Monday November 28, 2011.
    I will get back to you as soon as I can by that date.
    Have a great Thanksgiving...
    Regards,
    Jahi

برادران اوضاع خرابه! مثل اینکه تعطیل کردن رفتن خونه هاشون! منو نیگا! امروز 20تا ایمیل زدم//اونا هم مثل ما هی تعطیلن که! دو روز دیگه هم که کریسمسه میرن مسافرت
    ایمیل نزنین
    نظری نبود؟
    امروز که تنکسگیوینگ بود و آمریکایی ها تا خرخره خورده اند، فردا هم خیلی ها بین التعطیلی حساب کرده اند، که کلا می شه چهار روز تعطیلات. وسط ترم این چهار روز کلی غنیمته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)