صفحه 431 از 1371 نخستنخست ... 331381421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441481531931 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,301 تا 4,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    ممنون که نظرتون رو گفتین...

در مورد این جواب هم بگید که چقدر میشه رو ش حساب کرد...چی بهش جواب بدم تا مطمئن بشم از حمایت این استاد:

Thank you for your interest in UW Cartography; we are always looking for intelligent and motivated students. I think your CV is on par with most applications, so I encourage you to apply.

My own research does not emphasize ###, so there may be other, more qualified scholars that can supervise that aspect of your research (e.g., ***); however, I am interested in **** and ****, and so there may be interesting areas of overlap to pursue.

Please let me know if you have any additional questions about the UW program and my research interests.

من میخوام بهش بگم که تو این فیلدی که ایشون داره کار میکنه میخوام ادامه بدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    به نظر من:
    البته ممکنه در اون فیلدی که ایشون کار می کنند شما چندان سابقه تحقیقی و دانش کافی نداشته باشید. اما خبمی تونید بهش ایمیل بزنید و بگید امکان همکاری در research interest ش وجود داره برای شما؟ و توضیح بدهید که تمایل به ادامه فعالیت خودتون در اون فیلد مورد نظر را دارید که استاد هم در اون کار می کنند.
    به خصوص که در ادامه هم نوشته که اگر هر سوالی در مورد program( مثلا فاند یا ..) و research interest هاش دارید، ازش بپرسید. بنابراین جا داره که بپرسید این مورد را.

اما در مورد جوابش بیشتر ابراز حمایت کرده و شاید حتی شما باید با اساتید دیگری که ایشون معذفی کرده صحبت کنید تا جواب مثبت اونها را هم بگیرید(البته اگر بخواهید در زیمنه کاری اون اساتید ادامه بدهید). از نظرش وضعیت خوبی دارید اما قول خاصی هم نداده.

موفق باشید
    سلام دوستان

من به این بنده خدا ایمیل زدم وگفتم که می خوام تو فیلد خودش کار کنم و ایشون هم این جواب رو به من داد:

Hi *****,

We have a dozen or so TA positions available for incoming graduate students; these are highly competitive and will be based on your application.

There also may be one research assistant position available for next year; the focus will be **** in the JS/html language, with an emphasis on web design for cartography. If you have experience with such development, please include in your statement (along with other technique skills/programming languages).

As for mentioning an adviser, only do so if you can then explain how your research would benefit from my (or someone else's) leadership; in other words, make the connection explicit between our research areas. It also may be beneficial to list the primary person with which you want to work, and then indicate other individuals who may help round out your studies while at UW.

نظرتون چیه؟!!!! sop مو براشبفرستم بخونه یانه؟!!!!

با در نظر گرفتن این نکته که من فیلدمو دارم تغییر میدم خیلی تجربه خاصی تو این زمینه ندارم ...بنظرتون چقدر شانس میتونم داشته باشم؟!!!!

خوشحال میشم نظراتتون رو بگید و راهنماییم کنید.

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

دوستان، ببخشید اینجور جوابا Template هستش(جواب زیر)؟ آخه من خیلی از این جوابا دارم، فکر نکنم بیارزه که اپلای کنم برا همشون. این از دانشگاه Penn State جواب داده.
    رزومه ام زیاد جالب نیست ولی کارم با استاده مشترکه.
    از همه ی اساتید بزرگوار خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند:
    سپاسگذارم.
    Dear Sina ,
    Thanks for your interest in our structural health monitoring research. I encourage youto apply to X at Penn State if you have not already done so. Best regards, X

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    دوستان، ببخشید اینجور جوابا Template هستش(جواب زیر)؟ آخه من خیلی از این جوابا دارم، فکر نکنم بیارزه که اپلای کنم برا همشون. این از دانشگاه Penn State جواب داده.
    رزومه ام زیاد جالب نیست ولی کارم با استاده مشترکه.
    از همه ی اساتید بزرگوار خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند:
    سپاسگذارم.
    Dear Sina ,
    Thanks for your interest in our structural health monitoring research. I encourage youto apply to X at Penn State if you have not already done so. Best regards, X
    بله متاسفانه اینها همشون تمپلیت هست

Junior Member

بچه ها من با یه دانشگاه فرانسوی زبان میل زدم استاده اینو گفته:
    . I must inform you that the doctoral which you may submit your application to study under my direction is given only in French. As I see no mention of French classes on your resume, it seems important to address this issue with you,
    خوب من حالا میخوام بگم من الان دارم فرانسه میخونم و تا پائیز 2012 هم زبانم خوب میشه چی بگم؟
    و به نظرتون این استاده سنگ انداخته یا اوکی هست نظرش و فقط منتظره سطح زبان فرانسه منه؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    بچه ها من با یه دانشگاه فرانسوی زبان میل زدم استاده اینو گفته:
    . I must inform you that the doctoral which you may submit your application to study under my direction is given only in French. As I see no mention of French classes on your resume, it seems important to address this issue with you,
    خوب من حالا میخوام بگم من الان دارم فرانسه میخونم و تا پائیز 2012 هم زبانم خوب میشه چی بگم؟
    و به نظرتون این استاده سنگ انداخته یا اوکی هست نظرش و فقط منتظره سطح زبان فرانسه منه؟
    اصلا و هیچ وقت تصور نداشته باش که کسی بخواهد سنگ بندازه جلوی پات. مگه آزار دارند؟ خیلی رک گفته که باید فرانسوی بلد باشی، تو هم بهش بگو داری چی کار می کنی و چه انتظاری داری از خودت.
    نظرش رو هم نگفته، یعنی چیزی درباره شما توی این متن نیست، فقط گفته که ندیده ذکر کرده باشی که فرانسوی بلدی. فقط خواسته بهت یادآوری کنه که فرانسوی بلد باشی، بعد هر کار دیگه ای که می خواهی بکنی رو پیگیری کنی.

ApplyAbroad Hero

بچه ها ددلاین دانشگاه تکزاس-آستین 15 دسامبره. من تافل اول افتضاح شده به کوردینیتور ایمیل زدم:

Dear Sir/Madam, I am Mahmoudb and PhD applicant in Petroleum Engineering. As my research and publication background is in accordance with UT Austin research activities, I decided to apply for your program. I have more than ten journal papers and good academic background. But, my TOEFL score is 527 and TWE 4. Can I apply with this score? It must be noticed that Im going to take part again in Jan 14 and Im sure that before March I can get score above 550. Your quick response is really appreciated. Sincerely, Mahmoudاونم جواب داده:

Mahmoud: Yes, you can apply, but if your TOEFL score is not above 550, your application may not be considered complete.
    حالا چکار کنم؟؟؟؟ اپلای کنم یا نه؟ فقط 2 هفته وقت دارم تصمیم بگیرم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Mahmoud: Yes, you can apply, but if your TOEFL score is not above 550, your application may not be considered complete.
    حالا چکار کنم؟؟؟؟ اپلای کنم یا نه؟ فقط 2 هفته وقت دارم تصمیم بگیرم!!!
    جای شما باشم اگه واقعا دانشگاهش برام مهمه و بقیه موارد رزومه ام کاملا competitive، با همین نمره فعلی اپلای میکنم و در application form اگه بصورتی باشه که بشه تاریخ امتحان داد بجای نمره تاریخ امتحان بعدی را قید میکنم و یک توضیح هم در جایی(مثلا sop) میدم که نمره بعدی من تا فلان تاریخ میرسه و درخواست همکاری میکنم. بالاخره ریسکه دیگه. یا میشه یا نمیشه
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Senior Member

Your resume shows a good fit to my group. Unfortunately, I do not have research funds that I can commit to you for the entire duration of your study. I wish you the best of luck in your future endeavors and if a position opens up in the enar future I shall let you know
    دوستان به این استاد چی بگم؟؟یا اصلا هیچی نباید بگم؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    جای شما باشم اگه واقعا دانشگاهش برام مهمه و بقیه موارد رزومه ام کاملا competitive، با همین نمره فعلی اپلای میکنم و در application form اگه بصورتی باشه که بشه تاریخ امتحان داد بجای نمره تاریخ امتحان بعدی را قید میکنم و یک توضیح هم در جایی(مثلا sop) میدم که نمره بعدی من تا فلان تاریخ میرسه و درخواست همکاری میکنم. بالاخره ریسکه دیگه. یا میشه یا نمیشه
    مرسی از جوابتون
    اخه میترسم اصلا مدارکم بررسی نشه! راستش این دانشکده زیاد ایرانی میگیره. رزومه های ضعیف تر از من هم فاند گرفتن. خیلی حیفم میاد سر یه تافل مزخرف پروندم بررسی نشه! مشکل اپلیکیشن فرمه چون این approve بشه زمان زیادی میدن واسه پست مدارک! تا اون موقع تافل دوم و سومم نمرش میاد. متاسفانه موقع وارد کردن نمره تافل هیچ جای خالی دیگه واسه توضیح نیست! واقعا نمیدونم چکار کنم!!!! دوستان دیگه نظرتون چیه؟ ممکنه مدارکم بررسی نشه اصلا؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

بچه ها جواب اینو نمیدونم چی بدم. خودم که نمیتونم حتی واسه یه ترم هزینه هارو بدم چون توی کالیفرنیاست و هزینه ها بالا. از یه طرفم رنک دانشگاه توی USNEWS توی رشتم بین 100 تا 120 و خیلی عالی نیست واسه همین برای دکترا شاید خوب نباشه. حالا ازش در مورد کار توی Campus پرسیدم! جواب نداده هنوز. در ضمن دانشیارم هست جوونه خیلی.
    Hello sahand,
    Are you going to apply for M.Sc or direct PhD? Your CV seems intriguing enough. For the next semester, unfortunately, research money is not available. Only very hard working ones are supported by a professor's research money since finding research money is pretty hard. For XXX fellowship your GRE VERBAL score is not adequately competitive, so you would have a slender chance. .If the tuition fee is affordable to you, you might apply for graduate department next semester, and I would be able to support you from the second semester. If you submit your application for direct PhD your chance of getting financial aid for first semester is higher than that of for M.Sc. Keep in touch.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)