صفحه 434 از 1371 نخستنخست ... 334384424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444484534934 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,331 تا 4,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    دانشگاه Santa Clara . من توی سابجکت واضح نوشته بودم A M.s applicant . پس چرا اینو گفته؟ ممکنه که هر ترم پروگرماش فرق داشته باشه؟
    مساله اینه که مستر چون کوتاهه من میخوام اپلای کنم. چون نمیدونم چه مدت میتونم خارج کشور باشم. به خاطر شرایط خونوادم ممکنه مجبور شم برگردم. من راجع به دکترای مستقیم اصلا اطلاعات ندارم ولی اینجور که سرچ کردم 5-6 سال طول میکشه.
    گفته برای مستر شانس فاند خیلی پائینه و برای همین دکترای مستقیم رو پیشنهاد کرده. طبیعی یه که اگر شرایط شما با دکترای مستقیم جور نیست باید دنبال option های دیگه بگردید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    C و C++ به نظرم یاد بگیر. وقتی بین این دو تا (FORTRAN , C ) میگه، شما بین همین دو تا انتخاب کن. احتمالا علایق سیالاتی داره استاده توی رششتتون؟ .منم همین مشکلو داشتم. Commercial package اینا اصلا استفاده نمیکنن. MATLAB به کارشون نمیاد.

بله
    پروژه های ایشون سیالاتی هستن. جریانات چندفازی در محیط متخلخل (مثلا بحث تزریق گاز دی اکسید کربن در مخازن نفت در محیط متخلخل). کارشون پروگرامینگ قوی نیاز داره چون شبیه سازی عددی این فرایندها هست.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

خانم سارا
    با این پاسخ به نظر می رسه اول مینیمم ها رو از نظر استاد مربوطه دارید و پذیرش نهایی شما برای گرفتن فاند بستگی به رقبای شما داره در پی اچ دی. معلومه که از بین شما شرکت کنندگان قوی ترین ها انتخاب خواهند شد و اگر رقبایی در حد خودت داشته باشی شانست خوبه. به نظرم ارزششو داره و اپلای کن چون جهت گیری اولیه استاد مثبت بوده.
    در ادامه استاد گفته اگه می خوای صد در صد فاند بگیری تو مستر احتمال بیشتری خواهد بود و اگر در همان ابتدا فاند نگیرید احتمال زیاد در طول دوره می گیری و این احتمال حدود 90 در صد به نظر می رسه.
    این که کدوم رو انتخاب می کنی بستگی به هدف شما از تحصیلتون و برنامه تون داره.
    موفق باشید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان مثل همیشه یاری کنید:
    این ایمیل رو دریافت کردم:
    Thank you for your email. I would be very happy to discuss your request about our PhD program. Could you please send me a concept note for your proposed research and we can discuss further?

With thanks

Dr X

1. این استاد پروپوزال که نمی خواد، می خواد؟ یه توضیح کلی بدم کافیه؟
    2. از اونجایی که می خوام حساب شده طرحمو بر اساس علایق مشترک خودم و استاد تنظیم کنم که بتونم شانس بیشتری در جلب توجه اون داشته باشم، نیاز به دو سه روز مطالعه حداقل پیرامون کارهای استاد دارم. به نظرتون ابتدا یه ایمیل بفرستم که در حال تنظیم یادداشت هام و جمع بندی طرحم هستم و تا چند ورز آینده می فرستم که بودنه ایمیلشو دیدم و توجه کردم یا طی یک هفته پاسخمو بفرستم؟
    3. هیچ جهت گیری مثبتی شما عزیزان می بینید که امیدی باشه من این وقتو بزارم واسه طرح؟
    4. من تو ایمیل ارسالیم حرفی از فاند نزدم چون استنباطم اینه که با نامه ای تحت عنوان vacancy for PhD استاد تشخیص می ده فاند می خوام. اگه این طور نیست لطفا بهم بگید؟ و این که چون گرفتن فاند هم مد نظرمه در ایمیل بعدی ازش سوال کنم؟
    با سپاس و آروزی موفقیت برای شما

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کمپانی صاحب MATLAB یعنی MATHWORKS برای دانشگاهها تخفیف ویژه داره. من تابحال دانشگاهی رو ندیدم که MATLAB نداشته باشه. ولی توجه کنید که MATLAB زبان برنامه نویسی نیست بلکه صرفا scripting است و با فرترن و C تفاوت اساسی داره.
    درسته. منم منظورم این نبود که متلب رو استفاده نمیکنن. ممکنه توی یه پروژه ازش استفاده کنن یا نکنن. منظورم این بود که این استاد به یه برنامه نویس احتیاج داره. کسی که فقط متلب بلد باشه نمیتونه کار این استاد رو راه بندازه.
    توی CFD و شبیه سازی و محاسبات عددی تسلط زوی یک زبان برنامه نویسی لازمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    بله
    پروژه های ایشون سیالاتی هستن. جریانات چندفازی در محیط متخلخل (مثلا بحث تزریق گاز دی اکسید کربن در مخازن نفت در محیط متخلخل). کارشون پروگرامینگ قوی نیاز داره چون شبیه سازی عددی این فرایندها هست.
    در هر صورت تا ترم بعد شما کامل میتونی مسلط شی روی C , ++C . میتونی بهش بگی بلدم.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه نظرتون رو در مورد این جوابی که من گرفتم بدین..... پست 4302

ممنون

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    نه بابا مک گیل رشته منو نداره!
    ولی اینم مثل مک گیله
    تو این اوضاع مسخره فاند و اپلیکنت زیاد چرا ترسیدی؟ اپلای کن بابا
    آخه فکر می کنم رزومه ام در حد مک گیل نیست. فکر می کنم اینجاها خیلی رقابت شدید باشه. مثلاً آلبرتا نوشته بود که پارسال 1300 نفر اپلیکانت داشتن تو رشته ی عمران، که فقط 100 تاشون رو برداشتن. مک گیل که دیگه بدتره. (

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    من از یه استادی همچین جوابی گرفتم. نظرتون چیه؟ برای PHD اقدام کنم یا MSc؟؟؟!!!
    Thanks for your interest. You need to first pass the threshold of our PhD admission committee and this has recently become very challenging. Once passed, I can then take a look and see if there is funding (and also see the files of other applicants, i.e., your competitions) to decide on whether I can sponsor you or not. If you decided to apply for PhD, please remind me in early March to check your file. In general, your background is consistent with my projects requirements, so feel free to include my name as one of your faculty contacts in your application.
    BTW, for MS applicants, it is very difficult to get funding from beginning but it is easier to get admitted. If you decided to apply for MS, let me know when you got admitted and once you're here we can discuss in person for a potential hourly work at my lab.
    سلام.
    از مجموع مطالب این ایمیل میشه اینطور استنباط کرد که برای مقطع پی اچ دی، دست استاد برای حمایت مالی شما بازتره. این که برای کدوم مقطع میخواید اقدام کنین تا حد زیادی به رزومه تون (برای پی اچ دی، داشتن سوابق پژوهشی و مقالات می تونه تعیین کننده باشه) و اهداف خودتون از تحصیل برمیگرده و این که دریافت کمک هزینه تا چه حد براتون مهمه و به تحصیل با هزینه شخصی به عنوان یک گزینه فکر می کنین یا نه. در هر صورت استاد، شرایط موجود رو برای شما کاملاً واضح بیان کرد. گزینه اول: پی اچ دی، پذیرش سخت تر و کمک هزینه های بیشتر، گزینه دوم: مستر، پذیرش ساده تر و کمک هزینه های کمتر.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان مثل همیشه یاری کنید:
    این ایمیل رو دریافت کردم:
    Thank you for your email. I would be very happy to discuss your request about our PhD program. Could you please send me a concept note for your proposed research and we can discuss further?

With thanks

Dr X

1. این استاد پروپوزال که نمی خواد، می خواد؟ یه توضیح کلی بدم کافیه؟
    2. از اونجایی که می خوام حساب شده طرحمو بر اساس علایق مشترک خودم و استاد تنظیم کنم که بتونم شانس بیشتری در جلب توجه اون داشته باشم، نیاز به دو سه روز مطالعه حداقل پیرامون کارهای استاد دارم. به نظرتون ابتدا یه ایمیل بفرستم که در حال تنظیم یادداشت هام و جمع بندی طرحم هستم و تا چند ورز آینده می فرستم که بودنه ایمیلشو دیدم و توجه کردم یا طی یک هفته پاسخمو بفرستم؟
    3. هیچ جهت گیری مثبتی شما عزیزان می بینید که امیدی باشه من این وقتو بزارم واسه طرح؟
    4. من تو ایمیل ارسالیم حرفی از فاند نزدم چون استنباطم اینه که با نامه ای تحت عنوان vacancy for PhD استاد تشخیص می ده فاند می خوام. اگه این طور نیست لطفا بهم بگید؟ و این که چون گرفتن فاند هم مد نظرمه در ایمیل بعدی ازش سوال کنم؟
    با سپاس و آروزی موفقیت برای شما
    سلام.
    1. بله، کافیه.
    2. بله، بفرستین بهتره.
    3. شما شانستونو امتحان کنین، فعلاً خرجش در حد یه یکی دو تا ایمیله.
    4. فعلاً بزارین طرحتونو بخونه و نظر بده، اگه نشونه مثبتی در ایمیل بعدی دیدین سر صحبت در مورد کمک هزینه رو باز کنین.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

کسی میدونه این یعنی چی؟
    Are you available from spring 2012 of summer 2012?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)