صفحه 438 از 1371 نخستنخست ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448488538938 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,371 تا 4,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    جواب خوبیه ولی رقیبم داری یعنی ممکنه بگیرت ممکنه هم خدایی نکرده نه! ولی حتما اپلای کن. 50-50 ! رنک دانشگاش چطوره؟ اگه 30-100 باشه خوب شانست بیشتره. راستی اپلای برای فلوشیپ هم ربطی به استاد نداره یعنی شما هم میتونی فلوشیپ بگیری (که خیلی سخته) هم میتونی از استاد فاند (RA) بگیری. امیدوارم هر دو رو بگیری
    راستش رنکش 40 تو صنایع بین دانشگاه های آمریکا.اپلای که خیلی وقته کردم.من استاد رو در جریان نمرات جی ار ایم گزاشتم ایشون هم اینارو بلغور فرمودن!!!
    لطف داری محمود جان.ایشاللا شمام هه ی فاندای تی ای و آر ای و همه ی فلو شیپای همه ی دانشگاه هایی رو که می فرستی بگیری!!!فک کن!!چه شود!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    please look at post 4355
    I need your help
    Hi,
    Dear katoreh, it's very common that graduate students expect financial aid from their supervisors. s/he will not say, definitely, such a rude student that before admitting asking about money!! so don't be shy! ask straightforwardly about the financial aid, such as RA,TA, and so on..

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

ایشالا که اکی میشه اما اگه northeastern باشه زیاد رو فاند حساب نکن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    راستش رنکش 40 تو صنایع بین دانشگاه های آمریکا.اپلای که خیلی وقته کردم.من استاد رو در جریان نمرات جی ار ایم گزاشتم ایشون هم اینارو بلغور فرمودن!!!
    لطف داری محمود جان.ایشاللا شمام هه ی فاندای تی ای و آر ای و همه ی فلو شیپای همه ی دانشگاه هایی رو که می فرستی بگیری!!!فک کن!!چه شود!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

hi,
    thanks...but I've asked before and she answered that if you are accepted we will give you GRA or GTA...
    dep. chair suggest about that case

so I want to be sure about fund
    please help me

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    Hi,
    Dear katoreh, it's very common that graduate students expect financial aid from their supervisors. s/he will not say, definitely, such a rude student that before admitting asking about money!! so don't be shy! ask straightforwardly about the financial aid, such as RA,TA, and so on..
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    hi,
    thanks...but I've asked before and she answered that if you are accepted we will give you GRA or GTA...
    dep. chair suggest about that case

so I want to be sure about fund
    please help me
    سلام دوست عزیز.
    دادن تضمین 100% در مورد اعطای کمک هزینه، از طرف یک استاد به دانشجویی که هنوز برای اون دانشگاه اپلای نکرده یا هنوز نتیجه اپلایش نیومده خیلی کار رایجی نیست، مگر این که دانشجو روزمه اش خیلی Eye-catching باشه، در حدی که استاد هنوز روزمه های بقیه متقاضیان رو ندیده بگه من این دانشجو رو انتخاب کردم. همین که گفته " if you are accepted we will give you GRA or GTA" نشون میده که تو رشته شما دانشگاه معتبر و قوی ای هست (که حتماً اخذ پذیرش از اون هم باید رقابتی باشه) چون به طور معمول این نوع جوابها رو اساتید دانشگاههای Top مثل Columbia، Princeton و Yale که تو رشته های مختلف کلاً کم دانشجوی دکترا می گیرن و به همشون هم فاند میدن، ارسال می کنن. به نظر من با توجه به این جمله ای که استاد گفته (if you are accepted we will give you GRA or GTA)، پرسش مجدد در مورد کمک هزینه و درخواست تضمین از استاد خیلی کار جالب و حرفه ای محسوب نمیشه و شاید استاد این برداشت رو بکنه که شما داری یه جورایی صحت حرفش رو زیر سوال می بری که حتی ممکنه تاثیر منفی هم در پذیرشت داشته باشه. به نظر من بهتره شما پروسه اپلای این دانشگاه رو دنبال کنی و یه کم صبور باشی. البته این نظر من بود با توجه به اطلاعاتی که خودت اینجا گذاشتی، شما هر طور که صلاح میدونی عمل کنی.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

سلام دوستان نظرتون در مورد این جواب چه جوریاست؟

Thanks for your interest, and your background looks interesting. Yes,
    I will be looking for new PhD students this year (i.e., starting Fall
    2012), and you are very welcome to apply to our PhD program in CSE
    Dept. through the usual application process. Typically all our
    full-time PhD students get full financial supports, including tuitions
    and stipends.

In summary, you are very welcome to apply, and of course we will
    look at the application pool to make decisions.

Good luck and all the best,

Junior Member

سلام بچه ها
    امکانش هست بگید منظور از این ایمیل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

Thanks you for your interest. I would for sure welcome highly qualified Iranian PhD students, but there is the issue of sourcing funding for overseas fees, as we no longer have scholarships for that due to the Scottish Government funding cuts. When on top it looks increasingly likely that I will move to another university (located in Sweden, not the UK) as of August 2012, I prefer not to have new students for Autumn 2012.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون در مورد این جواب چه جوریاست؟

Thanks for your interest, and your background looks interesting. Yes,
    I will be looking for new PhD students this year (i.e., starting Fall
    2012), and you are very welcome to apply to our PhD program in CSE
    Dept. through the usual application process. Typically all our
    full-time PhD students get full financial supports, including tuitions
    and stipends.

In summary, you are very welcome to apply, and of course we will
    look at the application pool to make decisions.

Good luck and all the best,
    خب چیز خاصی نداره. باید اپلای کنی و منتظر باشی. و واضح است که هر چی رزومه بهتر و منطبق بر نیازهای اونها باشه شانس بیشتری خواهی داشت.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbayat نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    امکانش هست بگید منظور از این ایمیل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

Thanks you for your interest. I would for sure welcome highly qualified Iranian PhD students, but there is the issue of sourcing funding for overseas fees, as we no longer have scholarships for that due to the Scottish Government funding cuts. When on top it looks increasingly likely that I will move to another university (located in Sweden, not the UK) as of August 2012, I prefer not to have new students for Autumn 2012.
    از این واضح تر نمی شه گفت. گفته که شرمنده، نه تنها پولی در کار نیست، داره می ره یه جای دیگه و کلا نمی خواد دانشجو بگیره.

شرمنده یکی این سوال منو جواب بده من به یکی از استادای اریزونا asu میل زدم این جوابو داد:
    Hi,

I am glad that you consider applying to ASU. I think you should apply and let me know when you do. Regarding working in my lab, I will probably have openings for PhD students during Fall 2012, but we need first to meet and discuss, once you arrive at ASU.

Best of luck,hl

اما چون app fee این دانشگاه خیلی زیاده میترسم اپلای کنم ومی خوام مطمئن بشم چنین جوابی تمپلت نیست یه جواب اینجوری تصمیم گرفتم براش بفرستم:

thanks for responding. i am very keen on to apply to ASU. but because the high cost of application fee I have a question. Is there any possibility for you to support my appllication. thanks for your considraion.
    اگه جواب خوبی نیست راهنماییم کنید چون مدارک افیشالم دیکه داره تموم میشه و یکی دو جای باقیمانده رو باید به دقت انتخاب کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)