صفحه 44 از 1371 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354941445441044 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddari
    سلام
    یه استاد به من همجین جوابی داده.
    Thanks for your interest in our research.
    I would like to see copies of your B.Sc. and M.Sc. transcripts as
    well as a brief statement of your future research plan (for your
    Ph.D. studies).
    به نظرتون منظورش همون SoP بوده یا چیز دیگه؟ آخه من که هنوز واسه PHD یه plan مشخص ندارم که بهش بگم!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من فکر میکنم منظورش sop هست. درسته که برنامه دقیقی ندارید اما باید در مورد علایق- زمینه تحقیق و ... توضیح بدین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان،
    یکی از اساتید ایرانی در کانادا این جوابو داده. اگر نظرتونو بدین ممنون میشم.

THnak you for your interest in my research. I would need copies of your transcripts (B.SC. and M.Sc.), three academic contacts, and also any document/article/paper you have published so far in English before making any decision on your case please.
    Thanks
    ,
    You think you can or you can't either way you're right

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط harmonica221
    سلام دوستان،
    یکی از اساتید ایرانی در کانادا این جوابو داده. اگر نظرتونو بدین ممنون میشم.

THnak you for your interest in my research. I would need copies of your transcripts (B.SC. and M.Sc.), three academic contacts, and also any document/article/paper you have published so far in English before making any decision on your case please.
    Thanks
    ,
    در واقع همون Application Material ها رو خواسته که به مورد شما رسیدگی کنه و نهایتا تصمیم گیری کنه (روند معمول Apply...)

Junior Member

یکی از اساتید توی یه قسمتی از ایمیلش نوشته که:
    The main requirement is the GRE score .
    Verbal: 590 is 80% with 800 being 99%
    Quantitative: 750 is 80% with 800 being 92%
    Analytical 5.5 if 86% with 6 being 96%
    اون در صدا یعنی چی؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    یکی از اساتید توی یه قسمتی از ایمیلش نوشته که:
    The main requirement is the GRE score .
    Verbal: 590 is 80% with 800 being 99%
    Quantitative: 750 is 80% with 800 being 92%
    Analytical 5.5 if 86% with 6 being 96%
    اون در صدا یعنی چی؟
    یعنی مثلا شما نمرت اگه 590 تو وربال بشه تو تاپ 20 درصد قرار میگیری و از بقیه 80 درصد که امتحان دادن نمرت بهتر هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

It is more a matter of research interests aligning well, but yes, I do have some limited funding available and hopefully more pending the outcome of several grants submitted this year. You would be applying for entry to the program starting Fall 2009, is that correct? I will definitely be taking at least one PhD student at that time and more if any of the grants come through. It is just a matter of which incoming student(s) would fit best into my research program.

I encourage you to apply for admission to the .. department here, and let me know when you get your GRE and TOEFL scores so that I know where you'll be in the admissions process. It is possible that I can support two PhD students starting next Fall, if I believe that we will be able to collaborate well. However, i can't make a commitment on any support until next Spring, but assuming you are accepted into the program, I can make the decision before April when you will have to decide which offer to accept for grad school.

نظر؟چطور ثابت کنم که شایستگی دارم؟ الان هم جالبه الان آن شدم دیدم من را اد کرده بود و سلام داد و کلی سوال جواب کرد که از چی خوشت میاد؟ چندتا مقاله هم داد بخونم؟ حالا میشه امیدی داشت؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira
    It is more a matter of research interests aligning well, but yes, I do have some limited funding available and hopefully more pending the outcome of several grants submitted this year. You would be applying for entry to the program starting Fall 2009, is that correct? I will definitely be taking at least one PhD student at that time and more if any of the grants come through. It is just a matter of which incoming student(s) would fit best into my research program.

I encourage you to apply for admission to the .. department here, and let me know when you get your GRE and TOEFL scores so that I know where you'll be in the admissions process. It is possible that I can support two PhD students starting next Fall, if I believe that we will be able to collaborate well. However, i can't make a commitment on any support until next Spring, but assuming you are accepted into the program, I can make the decision before April when you will have to decide which offer to accept for grad school.

نظر؟چطور ثابت کنم که شایستگی دارم؟ الان هم جالبه الان آن شدم دیدم من را اد کرده بود و سلام داد و کلی سوال جواب کرد که از چی خوشت میاد؟ چندتا مقاله هم داد بخونم؟ حالا میشه امیدی داشت؟
    بابا خیلی خفنه ! یعنی عالیه.... به شدت پیگیرش باش...مثلا در مورد موضوع تز پایان نامه ات باهاش مکاتبه کن، در مورد موضوع های مورد علاقه ات بیشتر بنویس و توضیح بده و ایده طرح کن ... در مورد مقاله هایی که چاپ کردی و یا اینکه میخوای چاپ کنی... بگو مثلا به شدت داری زبان می خونی برای نمره بالای تافل ....
    خیلی امیدوار کننده است.

Junior Member

متاسفانه موضوع کاریش تا حدی با کار خودم فرق داره و کلی مشق داد بخونم آخه یک استاده دیگه هم مشق داده که مقاله هاشو بخونم و موضوع تز خودم هم هست. حالا میشه امیدوار بوئ؟اگه امید داشته باشم با خوندن و نظردادن راجع به این مقاله ها امیدی هست خو ب چاره ای نیست می خونم اما خوب الان فکر می کنم زیاد امیدی نیست بهتره همون تزه خودمو بچسبم تموم کنم تا کار اینها که مشق شب می دن ;D. کسی تجربه ای نداره از این نوع چتها و مشق شب دادنها. و ی نکته دیگه می ترسم نظراتی که راجع به پیپراشون میدم زیاد علمی نباشه و ضابع باشه. اون یکی گفت کدهام را میدم استفاده کنی. حالا سرکارم یا امیدی هست؟

رشته و دانشگاه

متاسفانه موضوع کاریش تا حدی با کار خودم فرق داره و کلی مشق داد بخونم آخه یک استاده دیگه هم مشق داده که مقاله هاشو بخونم و موضوع تز خودم هم هست. حالا میشه امیدوار بوئ؟اگه امید داشته باشم با خوندن و نظردادن راجع به این مقاله ها امیدی هست خو ب چاره ای نیست می خونم اما خوب الان فکر می کنم زیاد امیدی نیست بهتره همون تزه خودمو بچسبم تموم کنم تا کار اینها که مشق شب می دن ;D. کسی تجربه ای نداره از این نوع چتها و مشق شب دادنها. و ی نکته دیگه می ترسم نظراتی که راجع به پیپراشون میدم زیاد علمی نباشه و ضابع باشه. اون یکی گفت کدهام را میدم استفاده کنی. حالا سرکارم یا امیدی هست؟
    چرا جای امید نباشه؟
    به نظر من به موردی مثل مورد شما خیلی میشه امید داشت...اگر واقعاً به زمینه های کاری اون استاد علاقه داری می تونی روش حساب کنی (ضمن این که من
    فکر می کنم علاقه نباید صد در صد در ابتدای کار وجود داشته باشه وقتی وارد موضوعی شدید به مرور بهش علاقه هم پیدا می کنید، اما اگر با اون موضوع مشکل داری بحثی نیست)
    ولی در کل شما در تماس هات خیلی ابراز علاقه بکن به ادامه تحصیل در فلان رشته و یا فلان موضوع خاص.... ولی تأکید کن در حال حاضر باید Master رو تموم کنی و بعد پروسه اپلای رو پی بگیری...
    بازم میگم خیلی امیدوار کننده است

haam
    Guest

به نظرتون چقدر مثبته؟ یا به کل template هستش؟

Dear X:

Thank you for your interest in X uni and in my research program. As of this moment it is difficult to say what your chances for admission to the graduate program in the Department of Aerospace and Mechanical Engineering at USC are. Certainly your record is impressive, however, I am unsure about my needs for additional graduate students at this time. I have written several new grant proposals recently, and my needs will depend on which of them are funded, as well as the qualifications of other applicants. I will certainly watch for your application and give it full consideration. Thanks again and I wish you success in your application process.
    Sincerely

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)