صفحه 442 از 1371 نخستنخست ... 342392432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452492542942 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,411 تا 4,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان سلام به نظر شما کدوم جواب امیدوارکننده تره؟

1)

Thanks for your note. I am afraid I do not have any grad students at XXX under my supervision right now, but you are welcome to apply and if you are accepted it might be possible to work together.Best of luck,
    2)

Thank you for your interest in the XXX. Your background sounds interesting and we are happy that you wish to apply to our program.

To join a group, you should first enroll in the XXX. Normally students take courses for the first year and join a group in the spring of the first year after the students and faculty get to know one another.
    چواب اول از دانشگاه top10 و دومی از دانشگاه با رنک 60-70.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

اساتید گرامی، من به یکی از استادها ایمیل زدم یکی دوماه پیش، اوکی بهم داد و این حرفها، منتها می ترسم طرف فراموشم کنه، اون موقعه بهش گفتم که می تونم باهات در تماس باشم گفته بود باش، حالا فکر می کنید، با چه بهانه ای دوباره بهش ایمیل بزنم؟
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    اساتید گرامی، من به یکی از استادها ایمیل زدم یکی دوماه پیش، اوکی بهم داد و این حرفها، منتها می ترسم طرف فراموشم کنه، اون موقعه بهش گفتم که می تونم باهات در تماس باشم گفته بود باش، حالا فکر می کنید، با چه بهانه ای دوباره بهش ایمیل بزنم؟
    به نظرم بهش بگو، میخوام اطلاعاتم را زیاد کنم، به نظرتون چه کتب یا مقالاتی بخونم. در چه فیلدی اطلاعاتم را زیاد کنم. اگر سوال داشتم میتونم ازتون بپرسم. همین طور میتونی رابطه رو حفظ کنی.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    به نظرم بهش بگو، میخوام اطلاعاتم را زیاد کنم، به نظرتون چه کتب یا مقالاتی بخونم. در چه فیلدی اطلاعاتم را زیاد کنم. اگر سوال داشتم میتونم ازتون بپرسم. همین طور میتونی رابطه رو حفظ کنی.
    به نظرتون حتی وقتی که هنوز اپلای نکردیم میتونیم از این سوالا بپرسیم ازش. استاده فکر نمیکنه ما مثلا گیرش آوردیم؟ مخصوصا همونطور که دوستمون گفتن 1 ماه از اخرین میلمون بهش بگذره؟
    منم همچین شرایطی دارم البته تصمیم دارم که تا هفته ی بعد دانشگاه موردنظرم حتما اپلای کنم. به نظرتون بذارم اپلای کنم بعدش باهاش ارتباط دوباره برقرار کنم؟؟ آخه آدم میمونه سرحرفو چطور باز کنه!
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    به نظرتون حتی وقتی که هنوز اپلای نکردیم میتونیم از این سوالا بپرسیم ازش. استاده فکر نمیکنه ما مثلا گیرش آوردیم؟ مخصوصا همونطور که دوستمون گفتن 1 ماه از اخرین میلمون بهش بگذره؟
    منم همچین شرایطی دارم البته تصمیم دارم که تا هفته ی بعد دانشگاه موردنظرم حتما اپلای کنم. به نظرتون بذارم اپلای کنم بعدش باهاش ارتباط دوباره برقرار کنم؟؟ آخه آدم میمونه سرحرفو چطور باز کنه!
    ممنون
    اگر هفته دیگه است اپلای بکنید و بعد به بهانه اینکه میخواهید بهش خبر بدید سر صحبت رو باز کنید. البته حالا احتمالا یادش نمیره ولی در تماس بودن و علاقه نشون دادن از این نظر که شما رو دانشجوی مشتاق و پرکاری نشون بده بد نیست. اگر سرش شلوغ باشه خودش بهتون میگه این سئوالها رو بگذارید برای بعد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    خوب آقا ایرانی بازی درآوردی (تعارف کردی) این بنده خدا هم فکر کرده شما قبول کردی..! منم اینجوری برداشت کردم که مثله اینکه علاقه مندی باهاش کار کنی چه برسه این بنده خدا..
    به نظرم از دستش نده.. واسه هر دوجا اپلای کن نهایتا میگی یه جا دیگه پذیرش گرفتم نمی ری.. تو این بی پولی همچین آفری به راحتی بدست نمی آد..
    اگرهم دوست نداری بهش ایمیل بزن و بگو جای دیگه موقعیت تحقیقاتی بهتری پیدا کردی و میخوای بری.. ازش عذر خواهی کن و اگه دوستات کسی دنباله اپلایه بهش معرفی کن.. خوشحالم میشه تازه...
    آره مثل اینکه یخورده زیادی تعارف کردم . اینکه یکی دیگه رو معرفی کنم پیشنهاد خوبیه.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    من که میگم همین را سفت بچسب! با این اوضاع بد اپلای اصلا معلوم نیست چی میشه
    از این طرف قضیه هم نگاه کن
    گاهی هم استادها بعدا زیرش میزنن
    نه منظورم این نیست که زیر حرف میزنن
    اما گاهی میشه که نمی تونن فاند ریسرچ را بگیرن
    یا پروپزالشون اکسپت نمیشه و بعدا میگن نشد
    پس فعلا استاد را داشته باش اما به محض قطعی شدن پذیرش و I-20 بهشون اطلاع بده
    مرسی بابت راهنماییت. دوجای دیگه هم جواب قطعی گرفتم و مشکل I-20 هم احتمالن ندارم چون مخام برم اروپا
    یا این حال راس میگی احتمال داره باز هم مشکلی پیش بیاد (ویزا یا ...).
    برای احتیاط یه دونه تو کانادا را هم نگه میدارم.

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

دوستان، اونایی که از کاناداییها جواب ایمیل نمی گیرن، کم کم به نظرم باید شروع کنن به زنگ زدن به اساتید. من یکی از دوستام همینجوری از تورنتو برای دکتری پذیرش گرفت ( البته ارشدش هم کانادا بود). می گفت تاثیرش خیلی بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنماییت. دوجای دیگه هم جواب قطعی گرفتم و مشکل I-20 هم احتمالن ندارم چون مخام برم اروپا
    یا این حال راس میگی احتمال داره باز هم مشکلی پیش بیاد (ویزا یا ...).
    برای احتیاط یه دونه تو کانادا را هم نگه میدارم.

آقا، جریان این Offer چیه؟ منم میخوام خُب
    یعنی رزومه اتون انقده خوبه که اساتید به شما پیشنهاد می دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza158 نمایش پست ها
    دوستان سلام به نظر شما کدوم جواب امیدوارکننده تره؟.
    دوست عزیز نمیخام ناامیدتون کنم اما واقعیت این هست که هر دو جواب تمپلیت هست
    اگر رزومه ات در حدو اندازه آنجا هست اپلای کن
    بهتره یه آمار بگیری ببینی در مورد فاند دادن چطورن؟
    بعضی دانشگاه ها سال اول را اکثرا TA میدن و به استاد خیلی ربطی نداره
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    نظرتون راجع به این چیه؟
    ممنون

Dear Mohammad, Thank you for your email and your interest in the Ph.D. program at Indiana University. It looks like your research is off to a strong start. We would be happy to consider your application. The deadline is January 15 (www.kelley.indiana.edu/doctoral). At Indiana, we do not immediately assign Ph.D. students to a professor. That is determined later based on discussion between the student and the faculty members. Sincerely,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)