صفحه 443 از 1371 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453493543943 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    نظرتون راجع به این چیه؟
    ممنون

Dear Mohammad, Thank you for your email and your interest in the Ph.D. program at Indiana University. It looks like your research is off to a strong start. We would be happy to consider your application. The deadline is January 15 (www.kelley.indiana.edu/doctoral). At Indiana, we do not immediately assign Ph.D. students to a professor. That is determined later based on discussion between the student and the faculty members. Sincerely,
    بعضی دانشگاها به صورت اجباری ترم اول و دوم رو به دانشجو TA میدن و چون در TA استاد نقشی نداره و دپارتمان TA میده.......جواب این چنینی در یافت میشه.......انتخاب با شماست که اپلای کنید یا نه؟؟؟ولی اگه مینیمم هاشو دارین و فکر میکنید شانس دارید اپلای کنید....نظر شخصیه من

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

دانشگاه هایی که pre-application دارن به نظرتون اگه pre-app مثبت ارزیابی بشه و بگن اپلای کن چقدر میتونه امیدوار کننده باشه؟ اصولا توی این pre-app ها فقط مینی موم هارو چک میکنن یا واقعا تا حدی بررسی میکنن؟
    من چندهفته پیش یه فرمشو توی سایت دپارتمات پر کرده بودم الان بهم این جوابو دادن
    Your pre-application was received positively Dr. Adam Frankel. Although this does not guarantee admission to a graduate program , we invite you to submit a full application
    به نظرتون این استادی که نوشته منظورش این بوده که ایشون این اپلیکیشن های اولیه رو بررسی میکنه یا از بین اساتید اون نظر مثبت تری داشته ؟ یه ایمیل به خودش بزنم؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    همینطور که خودشمون گفتن تضمینی واسه پذیرش شما نیست اما حداقلش اینه که مینیمم های پذیرش اونجارو دارید. اگه به این دانشگاه، استادا و فیلدش علاقه مند هستید به نظر من اپلای کنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    دانشگاه هایی که pre-application دارن به نظرتون اگه pre-app مثبت ارزیابی بشه و بگن اپلای کن چقدر میتونه امیدوار کننده باشه؟ اصولا توی این pre-app ها فقط مینی موم هارو چک میکنن یا واقعا تا حدی بررسی میکنن؟
    من چندهفته پیش یه فرمشو توی سایت دپارتمات پر کرده بودم الان بهم این جوابو دادن
    Your pre-application was received positively Dr. Adam Frankel. Although this does not guarantee admission to a graduate program , we invite you to submit a full application
    به نظرتون این استادی که نوشته منظورش این بوده که ایشون این اپلیکیشن های اولیه رو بررسی میکنه یا از بین اساتید اون نظر مثبت تری داشته ؟ یه ایمیل به خودش بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    کسی نظری نداره که چه جوری جوابشو بدم. چه جوری بهش بگم که ایمیل منو اشتباه برداشت کرده و من آفرشو قبول نکردم و فقط میخاستم اطلاعات بیشتری راجبش بگیرم
    من جوابی که اون دوستمون داده بودن رو خوندم و به نظرم اوشون هم ایرانی بازی درآوردن توی جواب دادن.
    آقا تعارف نداره که رک و راست ایمیل بزن یه معذرت خواهی کوچیک کن بابت سوء تفاهم بگو منظورم این بود...اینکه آفر یکی دیگه رو قبول کردم و ببخشید واسه اون بنده خدا خیلی سنگین تموم میشه...یه پوزیشن خالی داره اونقت ولی دیگه نمیشه اپلای کرد.

Junior Member

بچه ها به خدا به استاد بر نمیخوره وقتی که یکی که ندیده و نشناخته آفری که کاملا الان غیر رسمی هست رو رد کنه.
    رک و راست بگین نمیخواین آفر رو...ایرانی نیستن که.
    با پیچوندن استادا فقط دید اونا نسبت به ایرانیا بد میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از اساتید در جوابم اینو فرستاده :

Thanks for your interest in McGill's School of Urban Planning. You need to submit a full application online as well as sending all supporting documents needed to the school in order to be considered by the admissions committee. If you are accepted I will be more than happy to work with you during your program. We do our best to support all incoming students and especially international ones.
    حالا سؤالم اینه که اقدام کنم برای ارسال مدارکم؟با توجه به اینکه ممکنه ایمیل template باشه.اصلا ممکنه ایمیل template نباشه و استاد واقعا بخواد با من کار کنه؟چه جوابی بهش بدم؟
    ممنون از راهنماییهاتون

میدونم کدوم استاده است برای منم دقیقا همین میل رو زده و تمپلیته
    ا

Member

بچه ها من به این استاده چند بار میل زدم. بعد الان میل زده که:
    Hi there,
    I am starting to look at files now. I thank you for your interest and for your patience.
    خوب من چیکار باهاس بکنم؟ چی بگم؟ بگم آره دیگه صبر ایوب میخواس :دی

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    بچه ها من به این استاده چند بار میل زدم. بعد الان میل زده که:
    Hi there,
    I am starting to look at files now. I thank you for your interest and for your patience.
    خوب من چیکار باهاس بکنم؟ چی بگم؟ بگم آره دیگه صبر ایوب میخواس :دی
    خوب این استاد احتمالا رزومه هایی که دریافت کرده را نگه داشته تا همه را با هم بررسی کنه. این جواب استاد نشون میده که فعلا شما را consider کرده. استاد خیلی محترمانه از شما خواسته صبور باشین تا تصمیمش را بگیره. شما هیچکاری لازم نیست بکنین. اگه شما را بخاد خودشون بهتون جواب میده. اگه مثلا تا یک ماه دیگه جواب نداد میتونی یه ایمیل بسیار مختصر بفرستین و بگین که آیا تصمیمش را گرفته و آیا شما اپلای کنین یا نه؟ الان به نظرم فقط یه ایمیل کوچولو مبنی بر تشکر از اینکه شما را کانسیدر کرده بزنین.
    موفق باشین!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member

بچه ها من این جواب رو گرفتم:

Currently in year of study and research (until August 2012), I will respond to your message as soon as possible.

....For information on the Master of Architecture programs, contact
    من برای پی اچ دی نامه داده بودم حالا اون هچی
    ینی من جواب این نامه رو ندم کلن وایسم تا خودش دوباره نامه بده؟ سر کاریه جوابش؟ من الان باید چی بگم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    بچه ها من این جواب رو گرفتم:

Currently in year of study and research (until August 2012), I will respond to your message as soon as possible.

....For information on the Master of Architecture programs, contact
    من برای پی اچ دی نامه داده بودم حالا اون هچی
    ینی من جواب این نامه رو ندم کلن وایسم تا خودش دوباره نامه بده؟ سر کاریه جوابش؟ من الان باید چی بگم؟
    داره میگه نیستم تا آگوست.. ولش کن.. اصلا معلومه ایمیلتو کامل نخونده.. چون میگی واسه Phd درخواست داده بودی..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)