صفحه 444 از 1371 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454494544944 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    داره میگه نیستم تا آگوست.. ولش کن.. اصلا معلومه ایمیلتو کامل نخونده.. چون میگی واسه Phd درخواست داده بودی..
    نه بابا! این تمپلیته اختمالا! فقط دیگه یادش نبوده توش نوشته مستر! همین جوری فرستاده! بعد هم ااصلا خودش نفرستاده اختمالا
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    خوب این استاد احتمالا رزومه هایی که دریافت کرده را نگه داشته تا همه را با هم بررسی کنه. این جواب استاد نشون میده که فعلا شما را consider کرده. استاد خیلی محترمانه از شما خواسته صبور باشین تا تصمیمش را بگیره. شما هیچکاری لازم نیست بکنین. اگه شما را بخاد خودشون بهتون جواب میده. اگه مثلا تا یک ماه دیگه جواب نداد میتونی یه ایمیل بسیار مختصر بفرستین و بگین که آیا تصمیمش را گرفته و آیا شما اپلای کنین یا نه؟ الان به نظرم فقط یه ایمیل کوچولو مبنی بر تشکر از اینکه شما را کانسیدر کرده بزنین.
    موفق باشین!
    من دوستم می گه اینا دارن کم کم می ره مسافرت و اینا برای کریسمس! برای همین دیگه زیاد به ایمیل هاشون جواب نمی دن! حالا این هم احتمالا می گه من دانلودش کردم بعدا یه نگاه بهش می کنم. یا کار داره یا می خواد بره تعطیلات!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

داره میگه نیستم تا آگوست.. ولش کن.. اصلا معلومه ایمیلتو کامل نخونده.. چون میگی واسه Phd درخواست داده بودی..

آره من از یکی دیگه از دوستام پرسیدم فهمیدم اینا وقتی نیستند و تعطیلات هستند خودشون جواب نیمدن و یه ایمیلی به صورت اتوماتیک واسه هرکس که نامه بزنه میره

ترفندشم اینه که اگه ایمیل رو مستقیما خطاب به تو نوشته بودند مثل "لیلا ی عزیز " و اینا ینی خود استاده نوشته
    اما اگه نامه به تو خطاب نشه ینی یه جوابه اتوماتیکه

بچه ها فکر می کنین از دانشگاههای امریکا اکه کسی از استاد جواب نگرفته باشه شانسی برای پذیرش داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

سلام دوستان براي phd ايميل زدم به استادي در كانادا اين جوابو بهم داده بعد كه رفتم دانشجوهاشو ديدم متوجه شدم همه phd هاش مستر رو از دانشگاه خودشان گرفتند به نظرتان براي اينكه شانسم بره بالا براي مستر اپلاي كنم ؟يا همون phd
    Greetings
    I do plan on taking new students next year. Feel free to put my name down as potential supervisor, along with the names of other professors whose work you find interesting (just make sure you rank order the professors based on your preferences). If you have not done so already, I also would encourage you to take a look at my website to see how your interests could fit with our ongoing research.

I look forward to seeing your application.
    Good luck with the process.
    منتظر نظرتان هستم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    آقا این استادا رخت و لباس و جمع کردن برن تعطیلات. دیگه حس هیچی ندارن مثه اینکه. جواباشون هر روز داره کوتاه تر میشه
    این یعنی چی؟ خونده میل منو ؟ گفتم میخوام اپلای کنم بیام تو گروهت. نظرت راجع به رزومم چیه و اینکه اسمتو بنویسم توی اپلیکیشنم. اینو گفت :
    Good, I will consider your application carefully.
    Sure.
    فاند داره. پوزیشن مستر خالی داره توی Lab .
    اپلای کنم؟؟

Banned

سلام به اعضای محترم
    الان چند وقتیه با یه استاد در ارتباطم , و ایشون همیشه به فاصله 3 ,4 ساعت جواب داده
    من قصد اپلای بدون مدرک زبان رو دارم.و متن زیر آخرین جوابی که این استاد برای من ایمیل زدن
    I repeat again what I suggest you to do. I suggest you first take TOEFL or BUEPT exams to see whether you meet the Bogazici University English requirements. The way you write your email messages is an indication that you will be unable to meet Bogazici University English requirements.

If you like, you can also apply between January 2-to-6, 2012 for the Spring 2012 semester and participate in the January 17th interview but I doubt that you will be successful in BUEPT exam.

If you fail the BUEPT exam, you cannot register for our Software Engineering MS program and become a Bogazici University student.
    به نظر میاد , قید این دانشگاه رو باید بزنم.نظر دوستان چیه؟؟؟
    اپلای نکنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    سلام به اعضای محترم
    الان چند وقتیه با یه استاد در ارتباطم , و ایشون همیشه به فاصله 3 ,4 ساعت جواب داده
    من قصد اپلای بدون مدرک زبان رو دارم.و متن زیر آخرین جوابی که این استاد برای من ایمیل زدن
    I repeat again what I suggest you to do. I suggest you first take TOEFL or BUEPT exams to see whether you meet the Bogazici University English requirements. The way you write your email messages is an indication that you will be unable to meet Bogazici University English requirements.

If you like, you can also apply between January 2-to-6, 2012 for the Spring 2012 semester and participate in the January 17th interview but I doubt that you will be successful in BUEPT exam.

If you fail the BUEPT exam, you cannot register for our Software Engineering MS program and become a Bogazici University student.
    به نظر میاد , قید این دانشگاه رو باید بزنم.نظر دوستان چیه؟؟؟
    اپلای نکنم؟
    راستش نکته مثبتی من نمیبینم تو این ایمیل برای اپلای.. ایشون خیلی رک داره میگه که تا زبان نداشته باشی نمیشه. و اینکه داره شمارو نا امید هم میکنه.
    راستی BUEPT چیه..؟ نشنیدم تا حالا.!

Banned

راستش نکته مثبتی من نمیبینم تو این ایمیل برای اپلای.. ایشون خیلی رک داره میگه که تا زبان نداشته باشی نمیشه. و اینکه داره شمارو نا امید هم میکنه.
    راستی BUEPT چیه..؟ نشنیدم تا حالا.!
    تمام تلاشم رو برای اپلای کردن در این دانشگاه انجام دادم.ولی نشد
    آقا میلاد BUEPT امتحان زبانی هست که خود دانشگاه می گیره .که دسته کمی از تافل نداره.

Junior Member

شرمنده اگه به این قسمت، سوالم مربوط نیست ولی جایه دیگه ای پیدا نکردم. من یه دانشگاهی سال پیش اپلای کردم ولی پذیرش نگرفتم. حالا ایمیل زدم که میشه امسال application fee رو waive کنین که اینو گفتن ولی من هیچی از جوابش نفهمیدم!
    Thank you for your email. Your previous application had been processed to the Graduate Department of your major. You may contact them directly for answers to your questions by going to ...... and clicking on the major of your interest.

Please use your personal identification number (PID), A, on all inquiries.

Also, application fees are good for one year, so our office put through a semester change for you, per your email, for Fall 2012. Please don't hesitate to contact us if you have any further questions or concerns.
    اولا که من PID ندارم، این گفته به جای PID باید حرف A رو بزارم؟
    بعد، اون قسمتی که بنفش کردم، یعنی قبول کردن با درخواستم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)