صفحه 445 از 1371 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495545945 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان گرامی، یک استاد کانادایی از دانشگاه manitoba چنین جوابی رو به من داده:

"I had a meeting with the ceo. They are supportive of the project. Your resume is ok and you would probably make a good phd student, but I can not guarantee "funding at this point
    حالا بنظرتون من برای این دانشگاه اپلیکیش بفرستم؟ چقدر احتمال داره اگه من برم اونجا بتون فاند بگیرم؟ یا کارهایی هست که بتون تا رفتنم انجام بدم که نظر استاد رو برای گرفتن فاند جلب کنم؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

Thanks for your email. I am sorry to let you know that I won't be able to take on any more students for supervision at this time. I am supportive of your work and ideas but I have been just given new responsibilities.

I have circulated your concept note to my colleagues but so far I have not heard back from them. I will also pass on your request to our research office as there may be someone outside the leadership group that would be interested in your topic.

چند روز پیش ایمیل زدم که امروز جواب اومد. نظر این استاد که معلومه. واسه بقیه خودم ایمیل بزنم یا فایده نداره؟ صبر کنم ببینم این استاد پیام می ده یا نه؟
    اصلا به این جوابا امیدی هست یا رد کامل محترمانه دانشجو هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    Thanks for your email. I am sorry to let you know that I won't be able to take on any more students for supervision at this time. I am supportive of your work and ideas but I have been just given new responsibilities.

I have circulated your concept note to my colleagues but so far I have not heard back from them. I will also pass on your request to our research office as there may be someone outside the leadership group that would be interested in your topic.

چند روز پیش ایمیل زدم که امروز جواب اومد. نظر این استاد که معلومه. واسه بقیه خودم ایمیل بزنم یا فایده نداره؟ صبر کنم ببینم این استاد پیام می ده یا نه؟
    اصلا به این جوابا امیدی هست یا رد کامل محترمانه دانشجو هست؟
    دیگه خودش فرستاده لزومی نداره شما هم وقت بگذارید. بنظر من برید سراغ دانشگاه بعدی.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    دوستان گرامی، یک استاد کانادایی از دانشگاه manitoba چنین جوابی رو به من داده:

"I had a meeting with the ceo. They are supportive of the project. Your resume is ok and you would probably make a good phd student, but I can not guarantee "funding at this point
    حالا بنظرتون من برای این دانشگاه اپلیکیش بفرستم؟ چقدر احتمال داره اگه من برم اونجا بتون فاند بگیرم؟ یا کارهایی هست که بتون تا رفتنم انجام بدم که نظر استاد رو برای گرفتن فاند جلب کنم؟
    به نظرم اپلای کن.. تا پذیرش گرفتنت حدودا 6 هفته تا 2 ماه طول میکشه.. میتونی امیدوار به فاند باشی..

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام دوستانیکی از استاتید :
    Amir,
    Please note the FAQ on my homepage. I would encourage you to apply for fall 2012.

من:
    Thanks for your kind response.
    I read the FAQ pdf on your home page, and I think I have more than minimum requirements for enrolling in graduate program.
    I got my IELTS, GRE, GPA , Papers, Research Interests ,.... with good records that are needed for a prospective M.Sc student.
    Still, I have a question that I'd be glad to hear your answer:

Can I submit my resume and SOP with your name on them as my potential supervisor until I'd be able to support my application in graduate office and raise the chance of acceptance?

استاد:
    Yes, that will clarify your purpose very much.

این جواب چطور تلقی میشه؟ میشه روش حساب باز کرد؟

نکته: استاد هندیه!

نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام دوستانیکی از استاتید :
    Amir,
    Please note the FAQ on my homepage. I would encourage you to apply for fall 2012.

من:
    Thanks for your kind response.
    I read the FAQ pdf on your home page, and I think I have more than minimum requirements for enrolling in graduate program.
    I got my IELTS, GRE, GPA , Papers, Research Interests ,.... with good records that are needed for a prospective M.Sc student.
    Still, I have a question that I'd be glad to hear your answer:

Can I submit my resume and SOP with your name on them as my potential supervisor until I'd be able to support my application in graduate office and raise the chance of acceptance?

استاد:
    Yes, that will clarify your purpose very much.

این جواب چطور تلقی میشه؟ میشه روش حساب باز کرد؟

نکته: استاد هندیه!

امیر فاند داره..؟ آخه چیزی نگفته.. تو FAQ حرفی از فاند بود؟
    اگه فاند داره بسمه الله.. جواب خاصی نیست.. بسته به کسای دیگه داره که اپلای میکنن.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    امیر فاند داره..؟ آخه چیزی نگفته.. تو FAQ حرفی از فاند بود؟
    اگه فاند داره بسمه الله.. جواب خاصی نیست.. بسته به کسای دیگه داره که اپلای میکنن.
    نه تو پی دی افش که حرف خاصی نزده بود
    یه سری حرفای کلی زده بود که فلان و فلان...
    فاند که خودش داره حتما! ولی نمیدونم اونجایی که میگه اسم منو بذار خوبه .بعدش که میگه وضعیتت رو روشمن میکنه بده!
    هزینه اپلایش هم کمه در حد 35 تا! اگه پول داشتم شاید اپلای کنم(دانشگاه بالایی نیست!)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

استاده گفته بايد نمره CGPA خودتو بر اساس ريز نمراتت از مسئوال گرجويتد بپرسي و در جوابم اون طرف نوشته
    I am pleased to inform you that you are qualified to apply for the PhD program here in Political Science; in respect to your GPA/CGPA. Professor Sloan's expectation of 10.3 has been far exceeded with your GPA. At this point, I cannot determine the strength of your overall application until you actually apply.
    ولي انتهاي كار دوباره گفته
    p.s - I do not feel comfortable releasing the preliminary GPA which I calculated, as I did it the old fashioned way of using a calculator. I cannot calculate it in our system (which automatically calculates GPA) until you apply and your information is updated into the software on the system. You can safely say that you are above 10.3 with your GPA.
    I hope I was able to brighten your day a little with this information!
    يعني من اون نمره رو اوردم ديگه ولي اين يعني چي؟
    I cannot calculate it in our system (which automatically calculates GPA) until you apply and your information is updated

بچه ها به استادی این جوابو فرستاده:
    Niloufar,
    Yes, you can enter my name as a potential supervisor. At this time, I don't have significant sources of research funding that could cover your tuition or living expenses.
    Thank you again for your interest in our PhD program.
    Best,
    بچه ها به نظرتون اپلای کنم؟ راهی هست که از دانشگاه فاند بگیرم؟ (این دانشگاه توی کاناداست)

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    بچه ها به استادی این جوابو فرستاده:
    Niloufar,
    Yes, you can enter my name as a potential supervisor. At this time, I don't have significant sources of research funding that could cover your tuition or living expenses.
    Thank you again for your interest in our PhD program.
    Best,
    بچه ها به نظرتون اپلای کنم؟ راهی هست که از دانشگاه فاند بگیرم؟ (این دانشگاه توی کاناداست)
    همیشه برای گرفتن پذیرش و فاند از یک دانشگاه شانس هست. اما این جواب استاد شانس بیشتری را برای شما در این دانشگاه ایجاد نمیکنه!!!!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)