صفحه 447 از 1371 نخستنخست ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457497547947 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,461 تا 4,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    Dear Maryam,

Thank you for your interest in my research program. Indeed I may have an open Master’s position for the September 2012 entry, in the general area of XXX. If you’re interested, you’re welcome to submit your full application to YYY for further consideration. The selection of a candidate for the position will be made by April.

Best regards,

دوستان. استادای کانادایی که نصفشون اینجوری جواب میدن. آدم چطور بفهمه کجا باهاس اپلای کنه که شانس پذیرشش بالا باشه؟؟ هوم..
    اینها راستش یه سیاستی رو دنبال می کنن واسه اکثر اپلیکنت ها. و اون اینه که میخوان شمارو تو یک رقابت اپلای وارد کنن و بعد بنا به بقیه کسایی که اپلای می کنن بهترین کاندید رو انتخاب کنن.
    البته مگه اینکه رزومه کسی خیلی قوی باشه و به قول بچه ها راسته کار خودش باشه دقیقا اشاره میکنه که من تو رو میخوام و اپلای کن و خودش می افته دنبال کارات. چون بنا به تجربه ای که داره میدونه که دیگه بهتر از شما پیدا نمیشه و همه ایده آل هاشو تو رزومه شما میبینه.
    اخیرا این جوابای قوی خیلی کم شده چون تعداد کسایی که اپلای می کنن با رزومه های خوب خیلی زیاد شده.. شما هم باید مبنی بر نظر این استاد تو این رقابت شرکت کنی..
    موفق باشی..

Junior Member

دوستان من به یک استادی در آمریکا که دیده بودم تو یه سایتی یک پوزیشن خالی دکترا اعلام کرده ایمیل زدم، البته اشاره ای به پوزیشن خالیش نکرده بودم. در جواب این رو نوشته

Dear XXXX:

We do have a few projects that you can work on. To get admission you must complete your application at our graduate school by early February. You need to state that you want to work with me on the cover page. Let me know once you complete the application.

Regards,

این جواب چطوره و چجوری می شه ارتباط با استاد رو ادامه داد؟ مرسی

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Queens نمایش پست ها
    دوستان من به یک استادی در آمریکا که دیده بودم تو یه سایتی یک پوزیشن خالی دکترا اعلام کرده ایمیل زدم، البته اشاره ای به پوزیشن خالیش نکرده بودم. در جواب این رو نوشته

Dear XXXX:

We do have a few projects that you can work on. To get admission you must complete your application at our graduate school by early February. You need to state that you want to work with me on the cover page. Let me know once you complete the application.

Regards,

جواب ايشون در اين مرحله خيلي كلي هست و اصلا جواب قوي و مثبتي به حساب نمياد، من اگر مي خواستم در اين دانشگاه Apply كنم، بازهم تلاش مي كردم تا بتونم از اساتيد ديگه جوابهاي بهتر بگيرم، اما در عين حال اگر شرايط شما طوريه كه مي خواهيد حتما با ايشون كار كنيد براي ارزيابي ميزان علاقه ايشون براي جذب شما و همچنين براي جلب نظر بيشتر ايشون، بهتره ازشون بخواهيد يكي 2 تا از مقالات شما كه مرتبط با زمينه كاري ايشون هستو مورد بررسي قرار بده يا اينكه از ايشون بخواهيد كه در صورت امكان در يك يا 2 زمينه مشترك، مقاله هاشو براتون بفرسته، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member

Dear XXXX:

Regards,

از استاد پرسیدم که پروژه هاتون الان تو چه زمینه ای تمرکز داره و رزومه من رو در ارتباط با اونها چطور می بینید؟ این جواب رو بهم داد

I would like you to continue your XXX work but for different applications.

فهمیدم که رزومه من رو خونده و جوابش تمپلیت نبوده. الان می شه امید داشت به این استاد؟ نیازی هست ادامه بدم به ایمیل زدن یا اپلای کنم و بعداً بهش بگم؟
    مرسی از کمک هایی که می کنید.

ApplyAbroad Veteran

از استاد پرسیدم که پروژه هاتون الان تو چه زمینه ای تمرکز داره و رزومه من رو در ارتباط با اونها چطور می بینید؟ این جواب رو بهم داد

فهمیدم که رزومه من رو خونده و جوابش تمپلیت نبوده. الان می شه امید داشت به این استاد؟ نیازی هست ادامه بدم به ایمیل زدن یا اپلای کنم و بعداً بهش بگم؟
    دیگه نیازی نیست به ایمیل زدن.. پیشنهاد می کنم اپلای کنی و بعد بهش بگی که اپلای کردی..

Junior Member

سلام دوستان
    15 دسامبر رد شد و کلی از بچه ها اپلای کردن امیدوارم که همگی موفق باشن....

من یک سوال دارم....من به یک استاد تقریبا 1 ماه پیش ایمیل زدم و نهایتا عذرخواهی کرد و گفت که میخونه رزومه منو و زود جواب میده اما ایشون تا 16 دسامبر بهم جواب نداد وحال که جواب داده اینو گفته:

Thanks for your e-mail. your interests do overlap mine and those of others here at UCSB quite well. I do plan to admit students next Fall, but we have a very large number of applications. Have you submitted one prior to the deadline?

نمیدونم اصلا این ایمل مثبته یا نه!!!!
    من واسه چند جا دیگه هم اپلای کردم و حالا میخوام به استادش بگم که اپلای کردم....نضرتون در مورد ایمیل زیر چیه:

dear ....

I would like to inform you that I have applied to your university for a PhD position and also mentioned your name as my potential supervisor.
    I hope that I have your positive support
    during my application assessment.

regards,

اگر چیزی به نظرتون میرسه که باید اضافه کنم لطفا بفرمایید.

ممنون

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

راستش از جمله اول ایشون در جواب قبلی هم مشخص بود که یه نگاهی به رزومه شما انداحته و جوابشون template نیست، اما جواب دوم ایشون هم تنها امیدوارکننده هست و جواب مثبتی به حساب نمیاد. راستش تو پروسه apply، خودم با اساتیدی که جواب مشابه با همینی که به شما داده، برخورد کرده بودم که درنهایت از همون دانشگاههایی که این جوابو داشنم ریجکت هم شدم. درهرحال، شما می تونید در این دانشگاه Apply کنید و اسم ایشونو هم به عنوان potential supervisor عنوان کنید اما نظر من اینه که این جواب مثبت و قوی نیست و بهتره بازهم در پیدا کردن استاد تلاش کنید، موفق باشید.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    15 دسامبر رد شد و کلی از بچه ها اپلای کردن امیدوارم که همگی موفق باشن....

من یک سوال دارم....من به یک استاد تقریبا 1 ماه پیش ایمیل زدم و نهایتا عذرخواهی کرد و گفت که میخونه رزومه منو و زود جواب میده اما ایشون تا 16 دسامبر بهم جواب نداد وحال که جواب داده اینو گفته:

Thanks for your e-mail. your interests do overlap mine and those of others here at UCSB quite well. I do plan to admit students next Fall, but we have a very large number of applications. Have you submitted one prior to the deadline?

نمیدونم اصلا این ایمل مثبته یا نه!!!!
    من واسه چند جا دیگه هم اپلای کردم و حالا میخوام به استادش بگم که اپلای کردم....نضرتون در مورد ایمیل زیر چیه:

dear ....

I would like to inform you that I have applied to your university for a PhD position and also mentioned your name as my potential supervisor.
    I hope that I have your positive support
    during my application assessment.

regards,

اگر چیزی به نظرتون میرسه که باید اضافه کنم لطفا بفرمایید.

ممنون
    این آقا یا خامن استاد میگه میخاد دانشجو بگیره ولی هنوز معلوم نیست کیو میخاد و داره پیشنهاد میکنه اپلای کنین و اگه پذیرش گرفتین و از بقیه بهتر بودین اون موقع ادامه بده صحبتاشو
    راستش جوابش چیز خاصی دست شما نمیده. به نظر برین سراغ سایر اساتید
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

به نظر منم اپلای کنین ضرر نداره
    داره یه جوابای میده ولی اطمینان نداشته باشین چون قول 100 در صد نداده
    بیشتر باهاش حرف بزنین. ریزمطالبو اگه وقت داره بپرسین خودتونو علاقه مند نشون بدین و ...
    فقط یادتون باشه زیاد ایمیل هاتون زیاد نباشه ممکنه آزار دهنده بشه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

سلام بچه ها.
    لطف کنید تو این مورد نظرتونو بگید :
    با یکی از استادهای دانشگاه تورنتو تماس گرفتم.بعد از رد و بدل شدن 10-12 تا میل ،بهم گفت که اگه با هزینه ی خودت بیای، من می پذیرمت(واسه مستر).
    می خواستم بدونم چقدر احتمال داره که سال دوم مستر بتونم فاند بگیرم؟اصلا می ارزه؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)