صفحه 450 از 1371 نخستنخست ... 350400440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460500550950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,491 تا 4,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان عزیز،

بنده قصد داشتم برای 4 جا اپلای کنم که متاسفانه دو موردشون رسما پریده و یکی از دانشگاه ها اینطوری جواب داده :

Here are the responses that I have received:

1. The Graduate School is not willing to waive the TOEFL. They require the entire university to instruct in English, not just a single program.

2. If an applicant in your situation applies, then the department can request a waiver of someone they would like to admit. In your case I am relatively sure that the dean's office would grant the waiver. On the other hand, I am not sure that the department will want to act

favorably on your application.
    I recommend that you apply for admission so that the department can fully review your application.

هزینه اپلای تو این دانشگاه 75 دلار. به نظرتون اپلای کنم؟ در ضمن شما جایی رو سراغ دارید که برای مهندسی ددلاینشون فبریری یا دیرتر باشه؟

با تشکر.
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز،

1. The Graduate School is not willing to waive the TOEFL. They require the entire university to instruct in English, not just a single program.

2. If an applicant in your situation applies, then the department can request a waiver of someone they would like to admit. In your case I am relatively sure that the dean's office would grant the waiver. On the other hand, I am not sure that the department will want to act

favorably on your application.
    I recommend that you apply for admission so that the department can fully review your application.

هزینه اپلای تو این دانشگاه 75 دلار. به نظرتون اپلای کنم؟ در ضمن شما جایی رو سراغ دارید که برای مهندسی ددلاینشون فبریری یا دیرتر باشه؟

با تشکر.
    این جواب را کی به شما داده؟ مسلما دپارتمان نبوده بنابراین با دپارتمان در تماس باشید اگرواقعا قراره تافل را ویو کنند
    پس براش اپلای کنید و در جریان مراحل اپلای بذاریدشون

این جواب رو مسئول اپلیکیشن رشته به من داده ولی به نظر میرسه که خودش میره از این و اون میپرسه و ایمیل میزنه. خیلی مبهم برخورد کردند!!! کلا آمریکایی ها انگار خیلی قر دارند!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

یکی از اساتید جوون و به شدت پر کار یه دانشگاه رنک متوسط ، بعد از یه وقفه یه ماهه تو ارتباط باهاش، دیروز به من ایمیل زد و گفت که فعلا یه TA نصفه داره که به من پیشنهاد بده و تکلیف پروپوزال هاش سه ماه دیگه معلوم میشه وقتی پروپوزال هاش قبول شد اون موقع می تونه فول فاند رو بده! نکته اینجاست که ازم خواسته همین الان بهش بگم که هستم یا نه! که بره به مسئول پذیرش بگه کاره منو راه بندازه!!
    از اونجایی که این دانشکده استادای خیلی شاخ تر و قدیمی تر از ایشون تو زمینه های تحقیقاتی دیگه داره ، خوب احتمال اینکه واقعا بهش فاند ندن وجود داره؟ البته ایشون دز 6 ماه اخیر 9 تا ژورنال داده!
    اینم اضافه کنم که من 7 بار تو 5 درس اینجا تو کارشناسی TA بودم و رزومه تحقیقاتی و نمره های زبانم و اعتبار بین اللملی دانشگاه اینجام، هم جوری هست که رنک بالاها بهم جواب بدن و نصفه و نیمه هم دادن!
    الان آخه چی بهش بگم؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi نمایش پست ها
    یکی از اساتید جوون و به شدت پر کار یه دانشگاه رنک متوسط ، بعد از یه وقفه یه ماهه تو ارتباط باهاش، دیروز به من ایمیل زد و گفت که فعلا یه TA نصفه داره که به من پیشنهاد بده و تکلیف پروپوزال هاش سه ماه دیگه معلوم میشه وقتی پروپوزال هاش قبول شد اون موقع می تونه فول فاند رو بده! نکته اینجاست که ازم خواسته همین الان بهش بگم که هستم یا نه! که بره به مسئول پذیرش بگه کاره منو راه بندازه!!
    از اونجایی که این دانشکده استادای خیلی شاخ تر و قدیمی تر از ایشون تو زمینه های تحقیقاتی دیگه داره ، خوب احتمال اینکه واقعا بهش فاند ندن وجود داره؟ البته ایشون دز 6 ماه اخیر 9 تا ژورنال داده!
    اینم اضافه کنم که من 7 بار تو 5 درس اینجا تو کارشناسی TA بودم و رزومه تحقیقاتی و نمره های زبانم و اعتبار بین اللملی دانشگاه اینجام، هم جوری هست که رنک بالاها بهم جواب بدن و نصفه و نیمه هم دادن!
    الان آخه چی بهش بگم؟
    بهش بگو که اگه تضمین مالیت حتمی باشه قبول می کنی. چرا نکنی؟! فکر نمی کنم جوونی و پیری توی این مسائل تاثیر داشته باشه!!! اتفاقا به جوون ها که باید بهتر بدهند چون اونا دستشون باز نیست که راحت دانشجو بگیرن. پس دانشگاه شاید از این راه بهتر کمکش کنه.
    ولی میل خودته، یه ایمیل بزن یه دو تا سوال ازش بپرس. بعد بهتر تصمیم بگیر. ولی یه چوری ننویس که بفهمه شک داری. اگه واقعا بخواهتت همه کاری م یکنه تا برات پول بکیره.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

من به یه استاد میل زدم (طرف زمینش به من خیلی نزدیک بود) اون جواب داد :

I've have forwarded your information to the PhD admission committee. I will let you
    know if I hear anything back from them.

Thank you for your interest in the University of XXXX

این یعنی چی؟ الان من باید منتظر خبرش باشم یا چیزی ازش بپرسم؟

ممنون

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud_finance نمایش پست ها
    من به یه استاد میل زدم (طرف زمینش به من خیلی نزدیک بود) اون جواب داد :

I've have forwarded your information to the PhD admission committee. I will let you
    know if I hear anything back from them.

Thank you for your interest in the University of XXXX

این یعنی چی؟ الان من باید منتظر خبرش باشم یا چیزی ازش بپرسم؟

ممنون
    سلام
    بله الان باید منتظر جوابش باشین
    میتونمین الان یه ایمیل بزنین و تشکر کنین و بگین منتظر هستین
    شاد باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد ایرانی صحبت کردم و هفته پیش هم یه ورکشاپ تو ایران داشت که رفتم شرکت کردم و دیدمش و با هم صحبت کردیم بعد از یه سری سوال و جواب درباره من ، گفت اگه میخای بیای باید انرژی بذاری منم به سهم خودم برات انرژی میذارم. یه کتابم معرفی کرد گفت نفر قبلیم که از ایران گرفتم این کتابو کامل خونده بود. گفت اگه پیداش نکردی تا وقتی ایرانم ایمیل برن تا بهت بدم کپیش کنی!!! اینا همش ++++ ه امااااااااااا در مورد فاند هی میگه وری لیمیتد!!!!! RA و TA هم تو دانشگاه ما وجود نداره مث امریکا!!! ما باید سورس خارج از دانشگاه پیدا کنیم و ...
    موندم بخدا منظورش چیه و ته دلش با منه یا نه؟
    چیکار کنم بنظرتون؟آقایون خانوما تورو خدا کمک کنین!!!
    سلام
    یعنی که حتما رو فاند 100 حساب نکنین
    ولی اگه شما تلاش کنی بهد فاند میده
    استاد الکی به کسی قول نمیده.اگه از شما خوشش بیاد بهتون فاند هم میده
    به نظرم بیشتر باهاش ارتباط داشته باش.ایمیل بزن و اظهار علاقه کن ایشالا موفق میشی
    شاد باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بهش بگو که اگه تضمین مالیت حتمی باشه قبول می کنی. چرا نکنی؟! فکر نمی کنم جوونی و پیری توی این مسائل تاثیر داشته باشه!!! اتفاقا به جوون ها که باید بهتر بدهند چون اونا دستشون باز نیست که راحت دانشجو بگیرن. پس دانشگاه شاید از این راه بهتر کمکش کنه.
    ولی میل خودته، یه ایمیل بزن یه دو تا سوال ازش بپرس. بعد بهتر تصمیم بگیر. ولی یه چوری ننویس که بفهمه شک داری. اگه واقعا بخواهتت همه کاری م یکنه تا برات پول بکیره.
    مرسی از مشورت آقا وحید. همین طور هست که شما میگین یعنی انگاری دانشگاه هواشو داره، چون سال اولش هست! یه جورایی ریسک بزرگی محسوب می شه با چنین استادی کار کردن ولی واقعا کارش بدجوری درسته! ولی همین که الان می خواد نگه داره منو نشونه خوبی محسوب میشه، عین عبارتش اینه:
    I submitte proposals, but the decision won't be made before next March .
    Once any proposal is accepted, I will gurantee the full support for you.

به نظرتون این قولی هست که بشه روش حساب کرد؟

Junior Member

تا ایرانه بازم ببینمش به بهانه گرفتن کتاب و کپی کردنش؟خودم فایلشو پیدا کردم! اما اگه برم پیشش شاید بهتر باشه و خودمو علاقمند نشون بدم شایدم عصبانی بشه که بش گیر دادم؟؟؟؟نظر شما چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)