صفحه 451 از 1371 نخستنخست ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501551951 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    تا ایرانه بازم ببینمش به بهانه گرفتن کتاب و کپی کردنش؟خودم فایلشو پیدا کردم! اما اگه برم پیشش شاید بهتر باشه و خودمو علاقمند نشون بدم شایدم عصبانی بشه که بش گیر دادم؟؟؟؟نظر شما چیه؟
    مطمیا باشین اگه هدفمند و با برنامه برین جلو اصلا ناراحت نمیشه
    اون شما رو میخاد بسنجه
    ولی حواستون باشه. بی دلیل بهش ایمیل و زنگ نزنین و وقتشو بابت سوال های بیهوده نگیرین. خودتون رو روی مباحث تحقیقی متمرکز کنید فاند خودش میرسه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi نمایش پست ها
    یکی از اساتید جوون و به شدت پر کار یه دانشگاه رنک متوسط ، بعد از یه وقفه یه ماهه تو ارتباط باهاش، دیروز به من ایمیل زد و گفت که فعلا یه TA نصفه داره که به من پیشنهاد بده و تکلیف پروپوزال هاش سه ماه دیگه معلوم میشه وقتی پروپوزال هاش قبول شد اون موقع می تونه فول فاند رو بده! نکته اینجاست که ازم خواسته همین الان بهش بگم که هستم یا نه! که بره به مسئول پذیرش بگه کاره منو راه بندازه!!
    از اونجایی که این دانشکده استادای خیلی شاخ تر و قدیمی تر از ایشون تو زمینه های تحقیقاتی دیگه داره ، خوب احتمال اینکه واقعا بهش فاند ندن وجود داره؟ البته ایشون دز 6 ماه اخیر 9 تا ژورنال داده!
    اینم اضافه کنم که من 7 بار تو 5 درس اینجا تو کارشناسی TA بودم و رزومه تحقیقاتی و نمره های زبانم و اعتبار بین اللملی دانشگاه اینجام، هم جوری هست که رنک بالاها بهم جواب بدن و نصفه و نیمه هم دادن!
    الان آخه چی بهش بگم؟
    با سلام

قبول یا رد کردن پروپوزال به دانشکده مربوط نمیشه و بستگی به جایی داره که پروپوزال برای اونجا نوشته میشه که در صورت تصویب، همون منبع، فاند پروژه رو هم تامین می کنه. حرفی که این استاد زده کاملا منطقی به نظر می رسه، چون معمولا اساتید جوان، از قبل فاند یا grant ندارند و با نوشتن پروپوزال و مورد قبول واقع شدن اون، می تونند فاند بگیرند. بنابراین، بودن اساتید قدیمی در یک دانشکده، ارتباطی با قبول شدن پروپوزال اساتید جوان نداره و شما می تونید امیدوار باشید که امکان گرفتن فاند برای ایشون، در صورت نوشتن پروپورال خوب وجود داره. به نظر من، بهترین جوابی که در حال حاضر می تونید به ایشون بدین اینه که شما به زمینه تحقیقاتی ایشون کاملا علاقه مندین و از طرفی، با توجه به شرایطتتون، ساپورت مالی کامل هم براتون مهمه، بنابراین، در صورت گرفتن پذیرش فول فاند حتما دوست دارید که با ایشون کار کنید.

سربلند باشید
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

دوستان قضیه اینکه یه استاد مثلا دو ماه پیش گفته اپلای کن و خلاصه منم در جریان بگذار اگه اپلیکیشن رو پر کردی و الان بهش ایمیل می زنیم جواب نمیده چیه؟ یعنی باید نگران باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    دوستان قضیه اینکه یه استاد مثلا دو ماه پیش گفته اپلای کن و خلاصه منم در جریان بگذار اگه اپلیکیشن رو پر کردی و الان بهش ایمیل می زنیم جواب نمیده چیه؟ یعنی باید نگران باشم؟
    قضیه یعنی اینکه الآن رفته تعطیلات کریسمس!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قضیه یعنی اینکه الآن رفته تعطیلات کریسمس!
    ببخشید اگه بد گفتم منظورمو. این قضیه جواب ندادن مال اولای دسامبر هستش. حالا به نظرتون تماس تلفنی کار جالبیه؟ یا مودبانه محسوب نمی شه بعد اینکه جواب ایمیل رو نداده؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

ببخشید اگه بد گفتم منظورمو. این قضیه جواب ندادن مال اولای دسامبر هستش. حالا به نظرتون تماس تلفنی کار جالبیه؟ یا مودبانه محسوب نمی شه بعد اینکه جواب ایمیل رو نداده؟
    به نظر من از طرف خودش کنسل کرده ماجرا رو و زنگ زدن کاری رو پیش نمیبره اگه میخاست جواب میداد
    به نظر من حدود یکی دو هفته دیگه بعد از تعطیلات تو ساعات کاری بهش میل بزنین اگه این دفعه هم جواب نداد کلا بیخیال بشین
    شاد باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان
    در وب پیج استادی لنیک مستقیم پروژه ش بود که با انتخاب اون یه فرم می اومد که در اون باید زمینه های مورد علاقه رو ثبت می کردی و سایر اطلاعات شخصی و رزومه و sop و اسم همون استاد به عنوان راهنما. سال شروع دوره رو اواخر 2012 انتخاب کرم که فکر می کنم 2013 منطقی تر بود بنویسم واسه احتیاط ( در حال اتمام تحصیلاتم در ایران هستم). و این که حتما فاند می خوام رو علامت زدم. پس از اتمام فکر می کنم مستقیم به شورای آموزشی دانشگاه یا یه همچین ارسال می شد.
    من به خود استاد هم ایمیل زدم که جواب نیومد.
    اما دانشگاه بعد یک روز جواب ارسال کرد که هر چه زودتر پروپزالتونو که حاوی این موارد باشه برامون بفرست.
    حالا دو تا سوال دارم: آیا بازم به استاد ایمیل بزنم و در مورد قبولی پروپوزال یا گرفتن فاند نظر خواهی کنم یا پروپوزال و بدون در میان گذاشتن با ایشون بفرستم برای دانشگاه. کل اون پروژه رو همین استاد راهنمایی می کنه ولی نمی دونم چرا لینک کرده به دانشگاه.
    دارم تمام سعیمو می کنم که دورمو تو ایران تا اوایل سپتامبر 2012 ( اول مهر ) تموم کنم. ولی واسه احتیاط اگه بگم 2013 وعده دوره و شانسم کم میشه؟

با سپاس از وقتی که می ذارید

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان
    در وب پیج استادی لنیک مستقیم پروژه ش بود که با انتخاب اون یه فرم می اومد که در اون باید زمینه های مورد علاقه رو ثبت می کردی و سایر اطلاعات شخصی و رزومه و sop و اسم همون استاد به عنوان راهنما. سال شروع دوره رو اواخر 2012 انتخاب کرم که فکر می کنم 2013 منطقی تر بود بنویسم واسه احتیاط ( در حال اتمام تحصیلاتم در ایران هستم). و این که حتما فاند می خوام رو علامت زدم. پس از اتمام فکر می کنم مستقیم به شورای آموزشی دانشگاه یا یه همچین ارسال می شد.
    من به خود استاد هم ایمیل زدم که جواب نیومد.
    اما دانشگاه بعد یک روز جواب ارسال کرد که هر چه زودتر پروپزالتونو که حاوی این موارد باشه برامون بفرست.
    حالا دو تا سوال دارم: آیا بازم به استاد ایمیل بزنم و در مورد قبولی پروپوزال یا گرفتن فاند نظر خواهی کنم یا پروپوزال و بدون در میان گذاشتن با ایشون بفرستم برای دانشگاه. کل اون پروژه رو همین استاد راهنمایی می کنه ولی نمی دونم چرا لینک کرده به دانشگاه.
    دارم تمام سعیمو می کنم که دورمو تو ایران تا اوایل سپتامبر 2012 ( اول مهر ) تموم کنم. ولی واسه احتیاط اگه بگم 2013 وعده دوره و شانسم کم میشه؟

با سپاس از وقتی که می ذارید
    با سلام

1- نیازی به فرستادن ایمیل به استاد نیست، فقط کلیه مدارکتونو همراه با چیزهای خواسته شده دیگه، با کمی بزرگنمایی (Exaggerate) و حتی الامکان در یک فایل براشون بفرستید. در صورت تمایل استاد برای کار کردن با شما، خودش باهاتون تماس می گیره، معمولا این open position ها که استادها در صفحه خودشون اعلام می کنن یا اینکه در صفحه اصلی دانشگاه اعلام میشه به این صورت هستند که نیازی به فرستادن ایمیل به صورت مستقیم به استاد ندارند و در صورتی که شما برای اون position انتخاب یا نامزد بشید، اونها خودشون باهاتون تماس می گیرند.

2- بستگی به زمان شروع پروژه استاد داره و نمیشه نظر قطعی داد اما به نظرم از اونجا که خودشون در سایت، زمان شروع کارو اواخر 2012 اعلام کردند بهتره که شما هم به جای 2013 همون اواخر 2012 اعلام کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما
    ویرایش توسط hossein2266 : December 23rd, 2011 در ساعت 10:22 PM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    با سلام

1- نیازی به فرستادن ایمیل به استاد نیست، فقط کلیه مدارکتونو همراه با چیزهای خواسته شده دیگه، با کمی بزرگنمایی (Exaggerate) و حتی الامکان در یک فایل براشون بفرستید. در صورت تمایل استاد برای کار کردن با شما، خودش باهاتون تماس می گیره، معمولا این open position ها که استادها در صفحه خودشون اعلام می کنن یا اینکه در صفحه اصلی دانشگاه اعلام میشه به این صورت هستند که نیازی به فرستادن ایمیل به صورت مستقیم به استاد ندارند و در صورتی که شما برای اون position انتخاب یا نامزد بشید، اونها خودشون باهاتون تماس می گیرند.

2- بستگی به زمان شروع پروژه استاد داره و نمیشه نظر قطعی داد اما به نظرم از اونجا که خودشون در سایت، زمان شروع کارو اواخر 2012 اعلام کردند بهتره که شما هم به جای 2013 همون اواخر 2012 اعلام کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما
    حدود اکتبر به یه استادی ایمیل زدم. بعد تو جوابش لینک ازمایشگاشو داد. وقتی رفتم تو سایتش زده بود پوزیشن مستر و دکترا داریم یه همچین فرمی که میگید رو داشت که مشخصات، دانشگاهها معدل و سابقه کار رو میخواست. ماهم وارد کردیم بعدش دانشجوی همون استاد ایمیل زد که سی ویت رسیده و اگه موقعیت مناسب پیش بیاد بات تماس میگیریم. الان حدود 3 ماهه هیچ خبری ازشون نشده. حتی به همون دانشجو (که ایرانی هم بوذ) ایمیل زدم جواب نداد. به نظرتون چکار کنم؟ اپلای کنم یا نه یا به استاده ایمیل بزنم؟

ApplyAbroad Guru

شما اگر اپلای کردین دیگه نگران موضوع نباشید. اونهم هروقت تصمیم گرفت به شما اطلاع میده. قرار نیست هفته ای یکبار ایمیل رد و بدل کنید که.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)