صفحه 453 از 1371 نخستنخست ... 353403443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463503553953 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,521 تا 4,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    اين دانشگاه رنکش خيلي خوبه (زير 20) ولي در واقع من امسال همه جوابهايي که گرفتم در همين اندازه بوده و هيچ استادي تا حالا قول فاند و RA رو بهم نداده. نميدونم رزومه من ضعيفه يا وضع اونا خوب نيست..
    به نظرم شما رنک ها پایین ایمیل نزدید
    شما دقت کن دانشگاه های خیلی تاپ به هیچ عنوان تا قبل از پذیرش کامل به هیچ کسی قول نمیده
    وضعیت مالی استادا هم ریخته به هم
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    برای آقا حسین: اصلا شروع پروژه رو اعلام نکرده بودن یا حتی ددلاینشو! از کجا باید پیدا کنم ایناا رو هر چی وب پیج استاد و اون فرمو گشتم چیزی ندیدم. اینی که زدو 2012، یه پنجره باز می شد که از تو سالها سال مورد نظرتو می زدی همین!
    بازم سپاسگذارم
    بازهم فكر مي كنم زودترين زماني كه فكر مي كنيد بتونيد اونجا باشيدو اعلام كنيد (يعني همون 2012) بهتر باشه، معمولا خود استاد ميدونه كه كي قراره اين پروژه شروع بشه و گاهي وقتا حتي خودش هم نمي دونه چون ممكنه زمان شروع پروژه هنوز نهايي نشده باشه!
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    من نمره تقریبا gre revised خیلی خوبی گرفتم.با توجه به اینکه ایشون رئیس دپارتمان هستن و زمینه کاری من هم فقط با ایشون منطبقه به نظرتون به استادای دیگه تو اون دپارتمان ایمیل نزنم بهتره؟
    باتوجه به جوابي كه ايشون (رييس دپارتمان) به شما دادند، بهترين كار اينه كه ايميل بيشتري نفرستيد. TA معمولا توسط رييس دپارتمان توزيع ميشه و ازاونجا كه زمينه كاري استاد ديگه اي هم تو اون دپارتمان شبيه زمينه كاري شما نيست پس قاعدتا شانس خاصي براي گرفتن RA اساتيد ديگه هم نداريد. همچنين اگر جوايز ديگه اي مثل ّFellowship و ... در كار باشه، بازهم رييس دپارتمان ميتونه براي شما اسم نويسي كنه و معمولا نظر ايشون تاثيرگذار هست، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

یه دانشگاهی هست که استاداش خوب جواب نمیدن یعنی اگرم به من جواب دادن در حد یه ایمیل بئده و ایمیل بعدی بدون پاسخ مونده
    ولی بهترین داتشگاه تو رشته من هست و دقیقا پروژه ارشد من یکی از رشته های این دانشگاهه
    رئیس دپارتمان همین رشته به من گفته که با توجه به زمینه کاری رشته ارشد و لیسانستون فکر نمیکنم مناسب این رشته باشید!!
    و انگار وضعیت مالی استاداش هم تعریفی نداره چون بعضی اساتید همون اول میگن ما فاند نداریم تز جمله همین رئیس دپارتمان

دوستان با تجربه ...به نظرتون اپلای کنم؟؟
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Junior Member

نظرتون راجع به این جواب چیه؟
    I currently have no funding for graduate assistants and, although I am currently writing proposals that include funding, there is no assurance that the proposals will be funded. Should you choose to apply I would certainly give your application serious consideration, but I cannot make any promises about funding.
    البته قبلش کلی از کارم تعریف کرده بود که نشون می داد حداقل یه نگاهی به یکی از مقالاتم کرده. در ضمن رنک دانشگاه زیر 20 و خودش هم استاد تمامه و فک کنم احتمال اینکه پروژه بگیره زیاد باشه.
    ممنون می شم کمکم کنید. موندم اپلای کنم یا نه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhzadeh نمایش پست ها
    I currently have no funding for graduate assistants and, although I am currently writing proposals that include funding, there is no assurance that the proposals will be funded. Should you choose to apply I would certainly give your application serious consideration, but I cannot make any promises about funding.
    البته قبلش کلی از کارم تعریف کرده بود که نشون می داد حداقل یه نگاهی به یکی از مقالاتم کرده. در ضمن رنک دانشگاه زیر 20 و خودش هم استاد تمامه و فک کنم احتمال اینکه پروژه بگیره زیاد باشه.
    خودش که میگه فاند ندارم...اگر رزومه ای در حد این دانشگاه دارید و اساتید زیادی در دپارتمان در ضمینه کاری شما وجود دارد و احتمال میدید که استاد فاند بگیره....اپلای کنید

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    یه دانشگاهی هست که استاداش خوب جواب نمیدن یعنی اگرم به من جواب دادن در حد یه ایمیل بئده و ایمیل بعدی بدون پاسخ مونده
    ولی بهترین داتشگاه تو رشته من هست و دقیقا پروژه ارشد من یکی از رشته های این دانشگاهه
    رئیس دپارتمان همین رشته به من گفته که با توجه به زمینه کاری رشته ارشد و لیسانستون فکر نمیکنم مناسب این رشته باشید!!
    و انگار وضعیت مالی استاداش هم تعریفی نداره چون بعضی اساتید همون اول میگن ما فاند نداریم تز جمله همین رئیس دپارتمان

دوستان با تجربه ...به نظرتون اپلای کنم؟؟
    سلام
    خوب اگه فاند میخاین و هیچ کدوم از اساتید به شما جواب درست و حسابی نمیده خوب اپلای نکنین
    البته اگه نمره زبان و gre قابل توجهی دارین و اگه علاقه مندید میتونید به TA یا گرنت های اعطایی به دانشجوها امیدوار باشین
    شاد باشین
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhzadeh نمایش پست ها
    به نظر بنده میارزه اپلای کنین چون اولا رنک دانشگاه خوبه و احتمال قوی گرنت به استاد میرسه
    ثانیا استاد خیلی هوای شما رو داره و میگه دنبال کار شماست . یعنی هر کار دیگه میتونه برای شما بکنه
    به نظر من میارزه !
    موفق باشین

Dear Ehsan,
    I am pleased to hear that you are considering applying to our
    graduate program and that you are interested in possibly joining one
    of my research teams. However, in fairness to all applicants I cannot
    comment on the likelihood of your admission into the program or of a
    position in one of my research groups until I have comparatively
    reviewed the full applications of all candidates. I encourage you to
    submit an application for full consideration. Applications and
    additional information may be found on the department website
    (XXXXXXXXXXXX). I am also copying Dr. XXX , as the Chair of the Environmental
    Engineering Graduate Study Committee, on this email.
    Sincerely,
    ویرایش توسط ehsan.mazinani : December 25th, 2011 در ساعت 09:50 PM

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.mazinani نمایش پست ها

Dear Ehsan,
    I am pleased to hear that you are considering applying to our
    graduate program and that you are interested in possibly joining one
    of my research teams. However, in fairness to all applicants I cannot
    comment on the likelihood of your admission into the program or of a
    position in one of my research groups until I have comparatively
    reviewed the full applications of all candidates. I encourage you to
    submit an application for full consideration. Applications and
    additional information may be found on the department website
    (. I am also copying Dr. XXX , as the Chair of the Environmental
    Engineering Graduate Study Committee, on this email.
    Sincerely,
    سلام
    تمپلته!
    راستی لینک XXX رو هم پاک کنین دقیقا میره دپارتمان ... دانشگاه ... !!!
    موفق باشین
    ویرایش توسط amirhossein.gh : December 25th, 2011 در ساعت 09:55 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)