صفحه 458 از 1371 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مرسی وحیده جان
    بابا برو بالای 1.5 کیلو: ریزنمرات لیسانس و فوق، سی وی اس او پی مقالات سابقه کار و...تازه همه هم پاکت دارن خیلی میشه

مرسی Simplex جان
    حدود 20 تا فایل پی دی اف میشن کل مدارکم: ریزنمرات لیسانس و فوق، سی وی، اس او پی، مقالات و....
    به نظرتون اینارو تو 20 تا فایل بفرستم، یا نه مثلا ریزنمرات لیسانس و فوق تو یه فایل، کل مقالات یکی، سابقه کار و ریکام ها یکی و...که بشه 5-6 فایل؟ بعد این فایل هارو تو یه فایل زیپ شده براشون بفرستم یا نه همینجوری همه رو جدا جدا اتچ کنم؟
    دوست عزیز

از اونجا که گاهی سوالات عجیب یا بعضا چندباره میپرسی، به نظر میرسه خیلی استرسی هستی، همون طور که در ایمیل گفته شده، برای position های اروپا نیازی به ارسال مدارک با پست نیست، روال کار دانشگاههای اروپایی معمولا اینه که بعد از اینکه مدارک الکترونیکی رو از همه داوطلبان دریافت کردند و بررسی مدارک انجام شد، 3 تا 5 داوطلب برتر برای اون position بخصوص رو انتخاب می کنند و درصورتی که انتخاب بشید از طریق ایمیل باهاتون تماس میگیرن و زمان توافقی رو برای Phone Interview (از طریق تلفن یا Skype یا ...) اختصاص میدن، معمولا هم در Phone Interview سوالات کلیدی و بعضا سختی رو میرسن تا اطلاعات پایه شما رو در مورد اون position محک بزنن، بعد از اون هست که بهتون از طریق ایمیل اطلاع میدن که برای position مورد نظر انتخاب شدین یا نه، بنابراین همونطور که می بینید تا اینجای کار نیازی به مدارک کاغذی ندارند. برای ارسال مدارک از طریق ایمیل هم بهترین کار اینه که کمی وقت بذاری و همه مدارکو تو یه فایل pdf قرار بدی و مثل یک کتابچه، فهرست براش ایجاد کنی و به صورت یک فایل شسته رفته براشون ایمیل کنی، اینطوری خیلی بهتره تا اینکه چندین فایل بفرستی، موفق باشی
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Dear *********,
    Thank you for your interest to pursue your PhD studies on ****** at ****.
    I did inform ******, our Grad Student Advisor, to send you background info and instructions for graduate student admission required for financial support in form of TA/RA ships.
    Best wishes for a good New Year 2012

نظرتون راجع به این جواب چیه؟
    Ich drucke dir die Daumen

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    Dear *********,
    Thank you for your interest to pursue your PhD studies on ****** at ****.
    I did inform ******, our Grad Student Advisor, to send you background info and instructions for graduate student admission required for financial support in form of TA/RA ships.
    Best wishes for a good New Year 2012

نظرتون راجع به این جواب چیه؟
    فعلا که جواب زیاد خاصی نیست
    صبر کنید تا اون بنده خدا هم به شما ایمیل بزنه و بعد ببینین جی میگه و تصمیم نهایی رو بگیرین
    شاد باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

سوال من به تحصیلات تکمیلی دانشگاه این بوده که چقدر وقت دارم پروپوزال بنویسم ( در نامه قبل بعد خوندن سی وی گفته بود پروپوزال بنویس) جواب داده ددلاین نداریم as soon as possible
    یعنی چی؟ یعنی تا چند سال تو این موضوع خاص که خودشون اعلام کردن دانشجو می تونه پروپوزال بنویسه( تو صفحه یه استادی که راهنمایی کل طرح رو به عهده داره موضوع رو گذاشته بودن که دانشجویان در این موقعیت و با این موضوع پروپوزالاشونو به تحصیلات تکمیلی بفرستند نه به استاد کما این که دو تا ایمیل هم واسه استاد نوشتم اصلا جواب نداد ولی تحصیلات تکمیلی جواب داد!!!!!!!!1)؟!!!!!!1 بالاخره بدون ددلاین که نمیشه
    من چقدر عجله کنم به نظرتون؟ کارای دیگه هم دارم که دارم اولویت بندی می کنم.
    خواهشن مثل همیشه راهنمایی کنید
    ویرایش توسط marjan912 : January 4th, 2012 در ساعت 12:41 AM دلیل: ویرایش قبل به جای قلب: با سپاس از REG2

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    سوال من به تحصیلات تکمیلی دانشگاه این بوده که چقدر وقت دارم پروپوزال بنویسم ( در نامه قلب بعد خوندن سی وی گفته بود پروپوزال بنویس) جواب داده ددلاین نداریم as soon as possible
    یعنی چی؟ یعنی تا چند سال تو این موضوع خاص که خودشون اعلام کردن دانشجو می تونه پروپوزال بنویسه( تو صفحه یه استادی که راهنمایی کل طرح رو به عهده داره موضوع رو گذاشته بودن که دانشجویان در این موقعیت و با این موضوع پروپوزالاشونو به تحصیلات تکمیلی بفرستند نه به استاد کما این که دو تا ایمیل هم واسه استاد نوشتم اصلا جواب نداد ولی تحصیلات تکمیلی جواب داد!!!!!!!!1)؟!!!!!!1 بالاخره بدون ددلاین که نمیشه
    من چقدر عجله کنم به نظرتون؟ کارای دیگه هم دارم که دارم اولویت بندی می کنم.
    خواهشن مثل همیشه راهنمایی کنید
    شما هر چه زودتر بهتر....مسلما امروز بهتر از فردا....همونجوری که خودشون گفتن...
    منظورتونو از نامه ی فلب نفهمیدم؟ قلبتونو فرستادین براشون؟
    I love you USA

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

[QUOTE=reg2;599696]شما هر چه زودتر بهتر....مسلما امروز بهتر از فردا....همونجوری که خودشون گفتن...
    منظورتونو از نامه ی فلب نفهمیدم؟ قلبتونو فرستادین براشون؟ [/

این که ترجمه همون as soon as possible شد!!!!!!!!!1

رشته و دانشگاه
    EE

Dear Mr. xxxx,Thank you for your interest in our graduate program. I will encourage you to submit your application as soon as possible for consideration.
    اگه شرایط ذیل رو نداشت 100 میگفتم تمپلته !
    حدود 3 هفته است از ددلاین گذشته و استاد هم کوردینیتور برق هست
    حالا من موندم واقعا منظورش تمپلته یا داره چیزه دیگه ای میگه!!
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Dear Mr. xxxx,Thank you for your interest in our graduate program. I will encourage you to submit your application as soon as possible for consideration.
    اگه شرایط ذیل رو نداشت 100 میگفتم تمپلته !
    حدود 3 هفته است از ددلاین گذشته و استاد هم کوردینیتور برق هست
    حالا من موندم واقعا منظورش تمپلته یا داره چیزه دیگه ای میگه!!
    چیزی که بدیهیست با توجه به گذشتن ددلاین این حرفو زده. حالا دو حالت پیش میاد:
    1. یا میخواد بگیرت و میخواد سریع مدارکت دستش برسه
    2. یا میگه امیر جان ددلاینمون گذشته. ولی چون پسر خوبی هستی اگه زود مدارکتو بفرستی کمیته پرونده تورو هم نگاه میکنه

دوستان عزیز،
    همین الان یک جواب عجیب غریب گرفتم در حد یک خط مختصر و مفید. استاد هم ایرانیه!
    این یعنی چی؟ یعنی تمام؟

apply and once here i will take you.
    Ich drucke dir die Daumen

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    همین الان یک جواب عجیب غریب گرفتم در حد یک خط مختصر و مفید. استاد هم ایرانیه!
    این یعنی چی؟ یعنی تمام؟

apply and once here i will take you.
    عزیزم دیگه چی میخای؟؟ داره میگه میگیرمت دیگه!!!
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)