صفحه 459 از 1371 نخستنخست ... 359409449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469509559959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,581 تا 4,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    سوال من به تحصیلات تکمیلی دانشگاه این بوده که چقدر وقت دارم پروپوزال بنویسم ( در نامه قبل بعد خوندن سی وی گفته بود پروپوزال بنویس) جواب داده ددلاین نداریم as soon as possible
    یعنی چی؟ یعنی تا چند سال تو این موضوع خاص که خودشون اعلام کردن دانشجو می تونه پروپوزال بنویسه( تو صفحه یه استادی که راهنمایی کل طرح رو به عهده داره موضوع رو گذاشته بودن که دانشجویان در این موقعیت و با این موضوع پروپوزالاشونو به تحصیلات تکمیلی بفرستند نه به استاد کما این که دو تا ایمیل هم واسه استاد نوشتم اصلا جواب نداد ولی تحصیلات تکمیلی جواب داد!!!!!!!!1)؟!!!!!!1 بالاخره بدون ددلاین که نمیشه
    من چقدر عجله کنم به نظرتون؟ کارای دیگه هم دارم که دارم اولویت بندی می کنم.
    خواهشن مثل همیشه راهنمایی کنید
    خب ددلاین نداره، اما بالاخره پوزیشن هاشون پر می شه. یعنی هر متقاضی درخواست بده بررسی اش می کنند و اگر خواستند برش می دارند تا وقتی که دیگه آدم جدید نخواهند. ببین این پوزیشن ها کی باز شده اند، چند وقت گذشته، بعد ببین کلا چند نفر توی اون تیم هستند، شاید بشه از سایت شون چیزی پیدا کنی، بعد می تونی تقریب بزنی که چقدر وقت داری. اگر حقوقش خوب باشه یا دانشگاه معروف باشه یا استاد معتبر باشه، اونوقت به احتمال زیاد وقت زیادیدر نباید داشته باشی، چون دانشجوهایی که اونجا مشغول هستند خیلی زودتر دست به کار شده اند. در ضمن حتما می دونی که این پوزیشن ها رو توی خبرنامه دانشگاه و شاید موسسه های همکار با استاد یا دانشگاه اعلام می کنند و در عین حال کوردیناتورها به همکاراشون توی دانشگاه های دیگه ایمیل می زنند و خلاصه توی همون روز اول کلی آدم با خبر می شوند. البته خیلی هم نباید بترسی، چون گاهی پیش می آد که ایمیل می زنند که فلان پوزیشن فلان دانشگاه هنوز پر نشده و کی می خواهد اپلای کنه.

یک حالت هم اینه که این پوزیشن اصلا به یک پروژه خاص ارتباطی نداره، و پوزیشن ها همه سال باز هستند، در اون صورت تا وقتی پول داشته باشند دانشجو می گیرند و دیگه نیازی به اطلاعیه و این چیزها نیست، که اگر اینجوریه یعنی واقعا ددلاین نداری و راحت می تونی هر وقت خواستی اپلای کنی.

کی از کار خوب بدش می آید؟ پس اگر الان پوزیشن بازه، به نظرم یک چند شب نخواب و زودتر پروپوزال رو بنویس و خیلی با کلاس بفرست براشون.
    لازم به گفتن هم نیست که پروپوزال باید جوری باشه که اگر خودت صبح روز بعد دیدیش به خودت افتخار کنی و روت بشه رو در رو به استاد تحویلش بدی و درباره اش یک ساعت حرف بزنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    همین الان یک جواب عجیب غریب گرفتم در حد یک خط مختصر و مفید. استاد هم ایرانیه!
    این یعنی چی؟ یعنی تمام؟

apply and once here i will take you.
    برداشت من اینه که می گه اپلای کن و هر وقت پذیرش گرفتی اومدی اینجا می تونی باهام کار کنی. یعنی توی فرآیند اپلای شاید بهت کمکی نکنه. یک جوری حس می کنم گفته که اگر پات به اینجا رسید با هم حرف می زنیم و گرنه باهام کار نداشته باش

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Dear Mr. xxxx,Thank you for your interest in our graduate program. I will encourage you to submit your application as soon as possible for consideration.
    اگه شرایط ذیل رو نداشت 100 میگفتم تمپلته !
    حدود 3 هفته است از ددلاین گذشته و استاد هم کوردینیتور برق هست
    حالا من موندم واقعا منظورش تمپلته یا داره چیزه دیگه ای میگه!!
    والا نمی دونم یعنی چی. اگر کوردیناتوره، پس ددلاین رو می دونه گذشته، اگر هم ددلاین گذشته باشه دیگه fair نیست اپلیکیشن جدید قبول کنند، یک کمی رو این چیزها حساسند. چرا از خودش نمی پرسی، ریپلای کن و بپرس حالا که ددلاین گذشته اگر اپلای کنی کانسیدر می کنند یا نه.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

راستش منم در مورد اون پاسخ یک خطی احساسی مشابه پاسخ سیمپلکس دارم. یعنی اگه خودت تونستی پذیریش بگیری که خوب آفرین خوش اومدی من هواتو دارم و حتی تو گروهم می پذیرمت اما تا قبل اون من هیچ کاری نمی تونم بکنم و روال معمول رو طی کن.... مویدشم اینه که قبل اپلای هیچ کلمه یا جمله ای که بشه بهش دلخوش کرد یا استناد کرد رو به کار نبرده اما در کل فکر می کنم شما ما رو در حد اون دانشگاه دیده باشه.
    به نظرم بهتره منو قبول می کنی یا نه رو با این استاد کنار بزاری و ازش بخوای شما رو در حد اون دانشگاه ارزیابی کنه و نظرشو کلی شو بگه که بی خودی هزسنه اپلای ندید....موفق باشید

سمپلکس عزیز
    ممنونم که با حوصله جواب بچه ها رو می دی. خصوصا پاسخ خای من که کاملا تکلیفمو با خودم روشن می کنه واقعا سپاسگذارم.
    همونجور که گفتی همکارای دستیار این راهنما در دانشگاههای دیگه همون کشور واسه این پروژه تو وبپیجشون تبلیغ کردن و البته اونا هم ددلاینن نگفتن.
    مسئله مهم تر اینه که با سر نخی که شما به من دادید تو سوابق گرنت های هر دو دانشگاه که سال به سال گرنت ها رو نوشته بود تا 2012، این موضوع رو جزء گرنت های 2009-2006 دیدم!!!!!!!!! خیلی تعجب کردم... با این حساب میشه جزء موارد دوم که شما گفتین؟ تا هر وقت پول داشته باشن دانشجو بگیرن؟ راستی اعضای تیم دو نفرن یکی اصلی یکی همکار. در مورد میزان گرنت هم هیچکدوم چیزی ننوشتن. می گم میشه از دانشجو های دکتریشون که تو همون سایت آدرسشون هست یه سر و گوشی آب داد؟ صاف نبر بزارن کف دست استاد یا نامه رو سی سی کن و انوقت استاد فکر کنن عجب دانشجوی .... این دانشجو!؟
    من طبق توصیه منطقی شما پروپوزالمو نهایتا تا یک هفته دیگه می فرستم اما در مورد این سوالم اگه موردی به نظرتون می یاد شما یا دوستان دیگه ممنون می شم بگید.

با سپاس
    ویرایش توسط marjan912 : January 4th, 2012 در ساعت 03:53 AM

ApplyAbroad Hero

دوستان یکی از اساتید یه دانشگاه نه چندان مطرح پس از رد و بدل کردن چند ایمیل گفته:

Mahmoud,I'll wait for your response, say in one week? Please prepare all the necessarydocuments as the admission would require them all. Thank you.Regards,الان که فکرشو میکنم احتمالش زیر 10% که بخوام برم. براش اپلای کنم بعد نرم بدتره یا اصلا اپلای نکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان یکی از اساتید یه دانشگاه نه چندان مطرح پس از رد و بدل کردن چند ایمیل گفته:

Mahmoud,I'll wait for your response, say in one week? Please prepare all the necessarydocuments as the admission would require them all. Thank you.Regards,الان که فکرشو میکنم احتمالش زیر 10% که بخوام برم. براش اپلای کنم بعد نرم بدتره یا اصلا اپلای نکنم؟
    والا تجربه نشون داده که آدم نباید ذهنش و فکرش رو این ور و اونور پخش کنه و گرنه نمی تونه روی کارش تمرکز کنه و جواب بگیره. خودت می گی نمی خواهی بری حالا چرا می خواهی مدارک بفرستی و هم خودت هم اونها رو سرکار بگذاری. واقعا اگر هیچ علاقه ای به اینجا نداری به عنوان بک آپ آپشن هم بهش فکر نکن. یادت نره که قراره زندگی شاد و لذت بخش باشه، اگر شور و شوقی برای این پوزیشن نداری رفتنش چه دردی ازت دوا می کنه. جایی اپلای کن که دلت بهش گرم باشه و برای رفتن به اونجا دلت تاپ تاپ بزنه و هر وقت بهش فکر می کنی ناخودآگاه لبخند بزنی.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Dear Mr. xxxx,Thank you for your interest in our graduate program. I will encourage you to submit your application as soon as possible for consideration.
    اگه شرایط ذیل رو نداشت 100 میگفتم تمپلته !
    حدود 3 هفته است از ددلاین گذشته و استاد هم کوردینیتور برق هست
    حالا من موندم واقعا منظورش تمپلته یا داره چیزه دیگه ای میگه!!
    ببین امیر حسین گل....جواب خوبیه ...اما اینکه اپلای کنی یا نه!....تو اینجور مواقع من فقط یه استراتژی دارم....یه ایمیل دیگه میزنم....ببینم مزه دهنش چجوریه.....خیلی راحت.....مثلا بهش بگو اگه پذیرش گرفتی...میتونی فاند هم بگیری.....
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

من نمره وربال جی آر ای 290 شدم و کوانت 800...حالا بکی از دانشگاهایی که میخوام اپلای کنم مینیمم 500 برا هرکدوم گذاشته...از استادی که باهاش تماس دارم پرسیدم چه کنم؟
    گفته "اپلای کن ما همه مدارک رو باهم می سنجیم ولی من امید کمی به گرفتن فاند دارم و این نمره جای نگرانی داره" (نظر استاد)
    حالا موندم چی کار کنم 15 ژانویه هم ددلاینشه
    دوستان لطفا راهنمایی کنید!
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    من نمره وربال جی آر ای 290 شدم و کوانت 800...حالا بکی از دانشگاهایی که میخوام اپلای کنم مینیمم 500 برا هرکدوم گذاشته...از استادی که باهاش تماس دارم پرسیدم چه کنم؟
    گفته "اپلای کن ما همه مدارک رو باهم می سنجیم ولی من امید کمی به گرفتن فاند دارم و این نمره جای نگرانی داره" (نظر استاد)
    حالا موندم چی کار کنم 15 ژانویه هم ددلاینشه
    دوستان لطفا راهنمایی کنید!
    معمولا مینیمم نمره GRE لحاظ نمیشه .....توصیه میکنم نسبت به این موضوع حساسیت نشون ندین.....خیلی از دانشگاهای رنک شوت هم چنین چیزایی مینویسن....به پارامترهای دیگه توجه کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    معمولا مینیمم نمره GRE لحاظ نمیشه .....توصیه میکنم نسبت به این موضوع حساسیت نشون ندین.....خیلی از دانشگاهای رنک شوت هم چنین چیزایی مینویسن....به پارامترهای دیگه توجه کنید
    چرا
    بعضی جاها که مینیمم رو مینویسن لحاظ میکنن. مثل Colorado School of Mines

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)