صفحه 462 از 1371 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562962 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    دوستانی که با تجربه هستند لطفا نظر بدند این ایمیل استاد چقدر شانسم رو اضافه میکنه
    Dear xxxx ,

Your background and experience in .... certainly seems relevant to my research lab. I encourage you to apply to TAMU. Please do put my name in your statement of purpose so that your application might be routed across my desk.

I hope this finds you well,

regards,

ضمنا این استاده رییس لابراتوار هست
    جواب خوبیه حتما اپلای کنید. ولی برای اطمینان بیشتر 2-3 تا ایمیل باهاش ردوبدل کنید. مثلا در مورد فاند یا پروژه سوال کنید.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام
    حدود دو ماه پیش به یه استادی تو کانادا که زمینه کاریش به من نزدیک بود میل زدم، گفت اپلای کن و اسم من رو هم تو اپلیکیشنت بیار، هفته پیش اپلای کردم و بهش خبر دادم، این جوابو داده (میگه یه دانشجوی دکتراش قرار بوده امسال دفاع کنه و من رو به جای اون بگیره ولی این دانشجوی خنگش نمیتونه دفاع کنه):

Thanks for sending the summary application form. My senior PhD student, who I had expected to graduate this year, has had some serious adverse circumstances, and consequently his completion will be significantly delayed. This comes on top of delays with other students. I have neither funding nor space for two PhD students, so this leaves me in a difficult situation regarding your application. Thus, to be fair to you, I must suggest to you that in addition to your interest in my lab you should also pursue parallel opportunities with other research groups at UBC and elsewhere. That way you will have a "fall-back" position. I regret that I must give this news to you despite the good connection between your prior work and the research in my lab. Certainly the further studies would be a nice follow-on. Irrespective of circumstances in my lab, your application will continue to be considered by other faculty members here, so you may yet have a chance with them. However, I must be realistic here and mention that the chance of admission to my lab is low.

من هم جواب دادم که زمینه کاریم به شما خیلی نزدیکه و ترجیح میدم با شما کار کنم، ضمن اینکه فقط اسم شما رو تو SoP و اپلیکیشن آوردم. اون هم جواب داد:
    Thank you for your thoughtful reply. I also regret that things have worked out the way they have, but I thought it important to be direct with you on this matter.

Regarding your application to xyz, it will be seen by all faculty members here. The presence of a particular name draws the attention of the named person, but it does not remove the attention of other interested people. It may happen that someone will ask me about you, in which case I shall give a positive reply. So all is not lost, there is still a chance.

Good luck, let me know how you get on.
    حالا امیدی هست یا باید این دانشگاهو بیخیال شم؟
    دوست عزيز

اميد كه هست، هست، ...!!

اين رفتار اساتيد گاهي اتفاق مي افته! يه تجربه جالب در زمينه APPLY براي دانشگاههاي كانادا براتون بگم. من از يه استاد ايراني SFU، جواب خيلي قوي داشتم، درواقع ايشون بهم گفت، من دانشجوي PhD ميخوام و شما رو براي FALL 2010 ورمي دارم، ايشون در اون زمان اگه اشتباه نكنم رييس Graduate Committe در دپارتمان بود، ايميلهاي خوبي هم بين ما رد و بدل شد، جوري كه من خيالم بابت پذيرش از SFU راحت بود، اما بعد از اينكه apply كردم، ديدم خبري نشد و با ايميل جويا شدم و ايشون گفت كه متاسفم و ديگه نميتونم دانشجو وردارم!! البته من حرف ايشونو باور نكردم و حس زدم كه احتمالا داوطلب بهتري رو انتخاب كرده يا شايدم فاند ايشون رديف نشده بود، درواقع در پروسه apply هم چيز ممكنه و شما نبايد به جوابهاي قوي كه از اساتيد ميگيريد هم اطمينان 100% كنيد، هميشه موازي كاري كنيد اما دروغ نگيد، درواقع دليلي براي دروغ گفتن نيست، چون همه افراد در اين پروسه براي جاهاي مختلفي apply مي كنند، درضمن حتي وقتي كه پذيرش فول فاند هم گرفتيد تا موقعي كه ويزاتون نيومده و همه كارهاتون ok نشده، فكر نكنيد كه همه چيز تمومه، درواقع همه چيز ممكنه و اگه بخوام از تجربه ريجكت در ويزاي كانادا براتون بگم در مقوله اين تاپيك نمي گنجه!

در اين قضيه كه براي شما اتفاق افتاده متاسفم، اما اينو بگم اينكه اسم ايشونو به عنوان potential supervisor نوشتيد، اصلا تاثير منفي نخواهد داشت، من خودم اينجايي كه الان درس ميخونم، potential supervisor ( كسي كه باهاش ايميل رد و بدل كرده بودم) فرد ديگه اي بوده اما بعد از Apply كردن، استاد ديگه اي از همون دپارتمان با من تماس گرفت و بهم گفت كه پروژه اي شبيه به كاري كه در ارشد انجام داده بودم قراره بگيره و از من پرسيد كه آيا تمايل به همكاري باهاش دارم يا نه، كه در حال حاضر هم ايشون supervisor بنده هستند، بنابراين اگر استادي در دپارتمان از رزومه شما خوشش بياد يا پروژه اي در زمينه كاري شما داشته باشه حتما باهاتون تماس مي گيره، موفق و سربلند باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member

سلام آیا این جواب امیدوارکننده است؟
    Hi Salman,

The next ... application deadline for the ... is May 31st... please contact me around late April with a research proposal on "...." if you're still interested in applying at that time.

Cheers,
    Scott

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sali86 نمایش پست ها
    Hi Salman,

The next ... application deadline for the ... is May 31st... please contact me around late April with a research proposal on "...." if you're still interested in applying at that time.

Cheers,
    Scott
    یه جواب بسیار معمولیه. هیچ امیدی نمی بینم. بازم تو جیب نگهش دارید. همون موقع که گفته ایمیل بزنید.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

Hi Salman,

Cheers,
    Scott
    سلام دوست من

اميدوارم نااميدتون نكنم اما من هر چند بار كه چنين جوابهايي گرفتم، وقتي چند ماه بعد باهاشون تماس گرفتم، يا جواب ندادن يا گفتن فاند جور نشد يا اينكه دوباره گفتن چند ماه ديگه تماس بگير، درواقع براي من فايده اي نداشت، اما در حالت كلي بهترين كار اينه كه ايميل ايشونو تو ليست خودتون نگه داريد و تو زمان خواسته شده باهاشون تماس بگيريد، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

Hi Salman,

Cheers,
    Scott
    به تظر من اگه بتونین یه تکونی به رزومتون بدین و تغییرات خئبی ایحاد کنین شاید اون موقع بهتر جواب بده
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

این جواب رو یکی از دانشگاههای کانادا بهم داده: نظرتون چیه؟ تا چه حد ماجرا حله؟ نمیدونم چرا اینقدر جواب کوتاه میدن!!!

Please submit your application and specify me as your preferred supervisor.
    Ich drucke dir die Daumen

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    این جواب رو یکی از دانشگاههای کانادا بهم داده: نظرتون چیه؟ تا چه حد ماجرا حله؟ نمیدونم چرا اینقدر جواب کوتاه میدن!!!

Please submit your application and specify me as your preferred supervisor.
    ببینید اینجور جوابا چند تا دلیل داره که بطور خلاصه مهمترینشون رو می گم:
    1- استاد رزومه شمارو در اون حدی ندیده که مطمئن بگه که شمارو بخواد.
    2- دوست داره شمارو تو رقابت با دیگران وارد کنه تا بهترین رو انتخاب کنه.
    3- یه تمپلته که چون پوزیشن داره به همه میزنه تا اونایی که واقعا طلبه کار باهاشن اپلای کنن.
    4- استاده کلا بی حاله چون خیلی کارش درسته.
    حالا هنر شما اینه که ایمیل ها رو ادامه بدین و مطمئن شید که اولا تمپلت نیست و دوما تا چه حد رزومه شما به چشمش خوب اومده و جز کدوم شماره های بالا طبقه بندی میشه. بعد میتونید بنا به جواب های دیگه از اساتید دیگه و رنک دانشگاه و امکاناتش و اینکه تا چه حد در رشته شما قویه و خیلی
    "و" های دیگه با یه حساب دو دو تا چهارتا تصمیم بگیرید که باید اپلای کنید یا خیر.
    موفق باشید..

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

Yes I do have several openings for new graduate students next year.
    You have very interesting background, which seems matching pretty well my group's research areas and so I strongly encourage you to apply for my group.
    The complete application to Graduate School is required for all applicants and you should try to complete it as soon as possible.

The online application link is provided below:
    In your Statement of Purpose (SOP) document within application package, you should state very clearly your interest in joining my research group (i.e. highlight my name in your SOP document). This is very important so that your application after received by my department will be forwarded to me for further review.
    Let me know once you have completed your formal application and then I will follow up on your case

سلام دوستان
    ممنون می شم دوستان این ایمیل رارزیابی کنند.

این ایمیل خیلی مثبت هست ولی نمی دونم مطمئن منو می خواهد یا نه؟

Junior Member

سلام به همگی میشه در مورد این جواب راهنمایی کنید ؟
    Thanks for your interest in working with me. Please apply and write down my name as a potential supervisor. I will be glad to consider your application.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)