صفحه 465 از 1371 نخستنخست ... 365415455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475515565965 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,641 تا 4,650 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان.
    من امسال واسه آمریکا فقط اپلای کردم. قبلا واسه چند تا استاد تو کانادا ایمیل زده بودم ولی جواب درسته حسابی نگرفته بودم، واسه همین قید کانادا رو زدم. تا اینکه دو سه روز پیش واسه یه استاده تازه کار تو Waterloo ایمیل فرستادم (گفتم یه کانادا هم بفرستم که بعدا عذاب وجدان نگیرم!) ، حالا یارو گفته:

Dear ABC,

Thank you for your email. I will be accepting new graduate students for Fall 2012 and I urge you to apply to the …… Department at the University of Waterloo for the Ph.D. degree. I believe that your technical background in …….. and …….. aligns well with my research interests. Therefore, please make sure to indicate my name on your application.

Regards,

به نظرتون اپلای کنم یا ارزش نداره؟
    یه چیزی، وقتی متن ایمیلشو کپی پیست کردم دیدم خط اول که اسممو گفته، با یه فونته و بقیه متن با یه فونته دیگه! هر چند تو متن دقیقا به زمینه کاریم اشاره کرده و به نظر نمیرسه متن تمپلیته رو کپی پیست کرده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امسال واسه آمریکا فقط اپلای کردم. قبلا واسه چند تا استاد تو کانادا ایمیل زده بودم ولی جواب درسته حسابی نگرفته بودم، واسه همین قید کانادا رو زدم. تا اینکه دو سه روز پیش واسه یه استاده تازه کار تو Waterloo ایمیل فرستادم (گفتم یه کانادا هم بفرستم که بعدا عذاب وجدان نگیرم!) ، حالا یارو گفته:

Dear ABC,

Thank you for your email. I will be accepting new graduate students for Fall 2012 and I urge you to apply to the …… Department at the University of Waterloo for the Ph.D. degree. I believe that your technical background in …….. and …….. aligns well with my research interests. Therefore, please make sure to indicate my name on your application.

Regards,

به نظرتون اپلای کنم یا ارزش نداره؟
    یه چیزی، وقتی متن ایمیلشو کپی پیست کردم دیدم خط اول که اسممو گفته، با یه فونته و بقیه متن با یه فونته دیگه! هر چند تو متن دقیقا به زمینه کاریم اشاره کرده و به نظر نمیرسه متن تمپلیته رو کپی پیست کرده باشه.
    اگر تو اون دو موردی که گفته کار کردید تمپلیت نیست و به نظر من جواب خوبیه اپلای کن! بالاخره باید اپلای کنی تا ببینی چی میشه.
    Ich drucke dir die Daumen

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    چون ادمیژن توسط گروه انجام میشه و ادمیژن این دانشگاه همراه با فانده! در جمله ی اول هم از رزومم ظاهرا خوشش اومده و در آخر هم به زودی ممکن نوشته! نمیدونم رویا پرداز شدم شاید
    دوست عزيز

اساتيدي كه ميخوان جواب منفي بدن، اكثرا مودبانه اين كارو انجام ميدن، درواقع جمله اول ايشون به جهت رعايت ادب است كه شما خداي نكرده فكز نكنيد به دليل عدم شايستگي رد شدين، در هر صورت اگر دوست داريد كه جايي Apply كنيد، هميشه ميتونيد Apply كور انجام بدين، اما اگه هدفتون اينه كه دانشجوي ايشون بشين، ايشون به صراحت عنوان كرده كه فعلا دانشجوي PhD جديدي نمي گيره، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc of Material science and engineer

پیش فرض نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام،
    من با یه استادی کلی نامه نگاری کردم (14 تا) دست آخر گفت بهن فاند میده. بعد یه مدت چندتا مقاله برام فرستاد که از رو اینا طرح یه پروپزال دربیار. منم یه outline نوشتم و به یکی از استادا شریف که رو این موضوع کارکرده نشون دادم و گفتن خیلی خوبه.
    الان 2 هفته میشه که براش فرستادم اما جواب نداده! تو این مدت یه بار دیگه ام بهش ایمیل زدم اما هیچ جوابی نمیده!!!
    باز بهش میل بزنم یا دیگه بیخیالش بشم؟
    نمی دونم یه دفعه چی شد آخه خودش هی بهم ایمیل میزد که تو چه مرحله هستی!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi.sh نمایش پست ها
    سلام،
    من با یه استادی کلی نامه نگاری کردم (14 تا) دست آخر گفت بهن فاند میده. بعد یه مدت چندتا مقاله برام فرستاد که از رو اینا طرح یه پروپزال دربیار. منم یه outline نوشتم و به یکی از استادا شریف که رو این موضوع کارکرده نشون دادم و گفتن خیلی خوبه.
    الان 2 هفته میشه که براش فرستادم اما جواب نداده! تو این مدت یه بار دیگه ام بهش ایمیل زدم اما هیچ جوابی نمیده!!!
    باز بهش میل بزنم یا دیگه بیخیالش بشم؟
    نمی دونم یه دفعه چی شد آخه خودش هی بهم ایمیل میزد که تو چه مرحله هستی!
    احتمالش خیلی کمه که بپیچونه (مخصوصا اگه آمریکایی باشه). من احتمال میدم اتفاقی افتاده واسش (مسافرتی چیزی) که کلا تو آفیسش نمیاد. من نظرم اینه که دوباره اون ایمیل رو واسش فوروارد کنید. ضمن اینکه اگه خیلی مهمه و دیدید بازم تو چند روز آتی جواب نداد میتونید باهاش تلفنی تماس بگیرید.! با این بهونه که نگرانش شدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc of Material science and engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    احتمالش خیلی کمه که بپیچونه (مخصوصا اگه آمریکایی باشه). من احتمال میدم اتفاقی افتاده واسش (مسافرتی چیزی) که کلا تو آفیسش نمیاد. من نظرم اینه که دوباره اون ایمیل رو واسش فوروارد کنید. ضمن اینکه اگه خیلی مهمه و دیدید بازم تو چند روز آتی جواب نداد میتونید باهاش تلفنی تماس بگیرید.! با این بهونه که نگرانش شدید.

استاده مالزییاییه و استرالیا درس میده.
    یعنی براش remainder بزنم یا مثلا بگم شاید ایمیل رو ندیده؟

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نظرتون در این دو مورد چیه؟ البته با فاصله زمانی ارسال شده اند.
    (1)
    The department does not require anything additional to the University application. As I mentioned on the phone, GRE and TOEFL scores are good to see, but we are not bound by any particular number. More import are the grades and letters of recommendation. I will be away tomorrow, but will try to write with more information this weekend. I will briefly say, though, in regard to scholarships, that when you asked about them, I was thinking you were referring to non-traditional financial sources. We try to pay all of our students at least $18,000 per year from grant sources or teaching assistantships.

(2)
    Thank you for sending the score. I cannot guarantee anything with regard to funding until we review the complete application, but your TOEFL score is certainly acceptable. I can say that we definitely are looking favorably upon your application. I don't recall if we discussed the exact funding level, but we are generally able to support our PhD students at ~US$18,000-20,000 per year. Students are responsible for their own housing and general living expenses, and we cover all research and educational expenses to the best of our ability (including tuition and fees). There are some on-campus housing options where many international students live, at least for the first year.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    نظرتون در این دو مورد چیه؟ البته با فاصله زمانی ارسال شده اند.
    (1)
    The department does not require anything additional to the University application. As I mentioned on the phone, GRE and TOEFL scores are good to see, but we are not bound by any particular number. More import are the grades and letters of recommendation. I will be away tomorrow, but will try to write with more information this weekend. I will briefly say, though, in regard to scholarships, that when you asked about them, I was thinking you were referring to non-traditional financial sources. We try to pay all of our students at least $18,000 per year from grant sources or teaching assistantships.

(2)
    Thank you for sending the score. I cannot guarantee anything with regard to funding until we review the complete application, but your TOEFL score is certainly acceptable. I can say that we definitely are looking favorably upon your application. I don't recall if we discussed the exact funding level, but we are generally able to support our PhD students at ~US$18,000-20,000 per year. Students are responsible for their own housing and general living expenses, and we cover all research and educational expenses to the best of our ability (including tuition and fees). There are some on-campus housing options where many international students live, at least for the first year.
    نه چیز خاصی میگه و نه قول خاصی میده
    میگه ما به مدارک شما نیگاه میکنیم مثل بقیه اپلیکنت ها و اگه مناسب بود بهتون فاند میدیم (ولی میگه اکثر کسایی هک که ادمیت میشن به صورت اتوماتیک فاند هم میگیرن_فک کنم اورپا هست که دانشجوی دکترا به عنوان یه شغل کحسوب میشه)
    فک کنم آخرشم میگه ما فقط پول تحصیل شما رو میدیم نه زندگی رو . پس به نظر من اگه دمبال فاند برای هزینه های زندگیتون هم هستین بیخیال بشین بهتره
    شاد باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

مسلما دنبالفاند واسه هزینه زندگی نیستم .واسه آمریکا هستش
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    مسلما دنبالفاند واسه هزینه زندگی نیستم .واسه آمریکا هستش
    آها !! اینی که به شما میدن scolarship هست . معمولا این فاندهای مقدارش مشخصه و اکثر هزینه های زندگی رو کاور نمیکنه!!
    وای فاندهای RA کل هزینه ها رو کاور میکنه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)