صفحه 467 از 1371 نخستنخست ... 367417457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477517567967 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,661 تا 4,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    بچه ها این تمپلته نه ؟
    Thanks for your interest in our research. I am always looking for qualified graduate students, and would like to encourage you to submit an application to our PhD program. On your statement of purpose
    ,
    please mention that you are interested in the AAA lab and describe how your background fits our current projects; this will ensure your application is forwarded to me for review.

You can get information on the application process AAAA
    I look forward to review your application should you decide to apply to AAA.

باتوجه به اينكه چيزي نگفته كه مشخص كنه نگاهي به CV يا حتي ايميل شما انداحته، ميشه حدس زد هموني كه گفتيد باشه (شايد هم نباشه!) پيشنهاد من اينه كه در سبد apply ، اينجا رو در رديف دوم قرار بدين و درنهايت بعد از اينكه دانشگاههاي رديف اول (جوابهاي قوي) تموم شد، چند دانشگاه از رديف دوم كه جوابهاي بهتري داشتيد و به شرايط شما (معدل و نمره زبان) هم نزديكتره، براي Apply انتخاب كنيد، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi.sh نمایش پست ها
    سلام،
    من با یه استادی کلی نامه نگاری کردم (14 تا) دست آخر گفت بهن فاند میده. بعد یه مدت چندتا مقاله برام فرستاد که از رو اینا طرح یه پروپزال دربیار. منم یه outline نوشتم و به یکی از استادا شریف که رو این موضوع کارکرده نشون دادم و گفتن خیلی خوبه.
    الان 2 هفته میشه که براش فرستادم اما جواب نداده! تو این مدت یه بار دیگه ام بهش ایمیل زدم اما هیچ جوابی نمیده!!!
    باز بهش میل بزنم یا دیگه بیخیالش بشم؟
    نمی دونم یه دفعه چی شد آخه خودش هی بهم ایمیل میزد که تو چه مرحله هستی!
    با سلام

شايد هنوز از تعطيلات برنگشته! بعضي از اساتيد يكي 2 هفته اول ترم ممكنه نباشند، باتوجه به اينكه بنا به گفته شما، چندين ايميل رد و بدل شده و گفته كه فاند ميده، الان زوده كه از اين دانشگاه منصرف بشيد، فعلا پيگيري كنيد، اميدوارم خبرهاي خوبي بشنويد.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

سلام به همه دوستان
    من این جواب رو از یکی از اساتید کانادا گرفتم
    Dear Mojtaba, Thank you for your interest in my group. Your resume looks very strong for acceptance to the Chemistry Department. The formal admission process is to apply to the department directly for the Masters or PhD programs in Chemistry . Once the applicant has fulfilled all the requisites, they might be interviewed by the faculty specified in the application package. Once the faculty have identified a good match between the interests of the researcher and the student they can offer admission. I encourage you to apply to the department and if you are interested in working with me, specify this in your application. Best regards,
    به نظر شما این تمپلیته؟!لامصبا 100 دلار میخوان یه خورده آدم نگران میشه!!!!
    این یکی چطوره؟!!!
    Thank you for your interest in my research program. I am a bit confused because the research focus of my team is the synthesis, characterization and application of nanomaterials. While we spend much time characterizing our materials, we are not an analytical chemistry research lab as you indicate. The techniques we typically use include electron microscopy, X-ray spectroscopy, optical and vibrational spectroscopy and diffraction techniques. I have also contacted my research group to query who you contacted and no one in my group recalls you contacting them.

I do have a new student in my group from Iran and if you are still interested in my research program I can certainly put you into contact with appropriate members of my team depending on the projects you are interested in.

I also should bring to your attention that the protocols for applying to our department for graduate studies are outlined on our department website. I encourage you to visit the following link and follow the instructions for international students.

یا این

I am flattered by your interest in my group's research, especially as we've had many strong students join us from Iran in recent years. However, our department policy is that students are not accepted into a particular group, but rather are admitted into the department. The reason for this is that the research programs at the University are so dynamic that it is not possible for a prospective student to grasp all of the possible projects. Thus, to ensure that you have time to fully grasp the possible opportunities, admitted students come in un-assigned to any supervisor. Only after they have been on campus for two months (during which they talk to many faculty and students) are students allowed to join a group.

For instance, you have a great deal of experience in electrochemistry and nanomaterials. My colleagues are masters of these fields. Likewise, Jed is one of the inventors of the field of microfluidics and is now integration nanotechnology into his devices. Chris uses nanoparticles and kim to make some exquisitely sensitive methods. And I can think of numerous other projects within the department that you'd be interested in.

Anyways, I believe this example illustrates the importance of having the opportunity to speak to professors and their students prior to joining a group. I assure you that there is an abundance of fascinating analytical projects here . I hope to have the opportunity to discuss the opportunities in my lab next fall.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من این جواب رو از یکی از اساتید کانادا گرفتم
    Dear Mojtaba, Thank you for your interest in my group. Your resume looks very strong for acceptance to the Chemistry Department. The formal admission process is to apply to the department directly for the Masters or PhD programs in Chemistry . Once the applicant has fulfilled all the requisites, they might be interviewed by the faculty specified in the application package. Once the faculty have identified a good match between the interests of the researcher and the student they can offer admission. I encourage you to apply to the department and if you are interested in working with me, specify this in your application. Best regards,
    به نظر شما این تمپلیته؟!لامصبا 100 دلار میخوان یه خورده آدم نگران میشه!!!!
    این یکی چطوره؟!!!
    Thank you for your interest in my research program. I am a bit confused because the research focus of my team is the synthesis, characterization and application of nanomaterials. While we spend much time characterizing our materials, we are not an analytical chemistry research lab as you indicate. The techniques we typically use include electron microscopy, X-ray spectroscopy, optical and vibrational spectroscopy and diffraction techniques. I have also contacted my research group to query who you contacted and no one in my group recalls you contacting them.

I do have a new student in my group from Iran and if you are still interested in my research program I can certainly put you into contact with appropriate members of my team depending on the projects you are interested in.

I also should bring to your attention that the protocols for applying to our department for graduate studies are outlined on our department website. I encourage you to visit the following link and follow the instructions for international students.

یا این

I am flattered by your interest in my group's research, especially as we've had many strong students join us from Iran in recent years. However, our department policy is that students are not accepted into a particular group, but rather are admitted into the department. The reason for this is that the research programs at the University are so dynamic that it is not possible for a prospective student to grasp all of the possible projects. Thus, to ensure that you have time to fully grasp the possible opportunities, admitted students come in un-assigned to any supervisor. Only after they have been on campus for two months (during which they talk to many faculty and students) are students allowed to join a group.

For instance, you have a great deal of experience in electrochemistry and nanomaterials. My colleagues are masters of these fields. Likewise, Jed is one of the inventors of the field of microfluidics and is now integration nanotechnology into his devices. Chris uses nanoparticles and kim to make some exquisitely sensitive methods. And I can think of numerous other projects within the department that you'd be interested in.

Anyways, I believe this example illustrates the importance of having the opportunity to speak to professors and their students prior to joining a group. I assure you that there is an abundance of fascinating analytical projects here . I hope to have the opportunity to discuss the opportunities in my lab next fall.
    به نظر من که جواب های خیلی عالی هستند مخصوصا سومی !!! اگه من بودم وقت رو تلف نمی کردم و حتما اپلای می کردم!!! به نظر من حتما ارتباطتون رو ادامه بدید مخصوصا بگین اطلاعات تماس اون دانشجوی ایرانی اش رو بهتون بده خیلی کمک می کنه!!!
    بابا شما چی کار می کنین که جواب های به این خوبی می گیرین من که از کانادا ناامید شدم

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    با سلام

جوابهاي مناسبي هستند و اگر معدل قابل قبولي داريد، پيشنهاد مي كنم Apply كنيد. درخصوص نگراني شما براي فاند، اونطور كه از متن ايميل ايشون فهميده ميشه، شما در مورد Scholarship از استاد پرسيدين و ايشون جواب دادن كه احتمالا منظور شما از اسكالرشيپ همون منابع مالي غير سنتي جهت تامين فاند هست كه گفتند در اين دانشگاه، سعي بر اينه كه به دانشجوهاي پذيرفته شده از طريق گرنت استاد (RA) يا تدريس در دپارتمان (TA)، فاند داده بشه و مبلغش رو هم 18000 تا 20000 عنوان كردند (علاوه بر شهريه دانشگاه) اين يعني اينكه، اولا فاند در اين دانشگاه معمولا به صورت RA يا TA هست و ثانيا اينكه اين مبلغ، فول فاند هست، (مبلغ half -fund كمتر از اينهاست) پس اگر 1 نفر هستيد و شهر خيلي گروني هم نيست، نگران هزينه هاي زندگي نباشيد و اين فاند به طور كامل هزينه هاي شما را پوشش خواهد داد.

نكته ديگه كه ميخوام بگم خطاب به دوستاني هست كه مشاوره ميدن، ضمن تشكر از همه اين دوستان كه تجربيات خودشونو در اختيار ديگران مي گذارند، لطفا در مواردي كه مطمين نيستيد، حتي الامكان مشاوره ندين، چراكه اين مشاوره نادرست، ممكنه خداي نكرده باعث گمراهي يا از دست رفتن شانس پذيرش ديگران بشه.

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان در مسير پر پيچ و خم پذيرش
    دوست عزیزی که میفرمایید مشاوره اشتباه ندهید
    اتفاقا شما دارین از خودتون نظر میدین و بنده هم از روی نامه استاد که گفته ما فقط هزینه های تحصیل رو میدیم و هزینه های زندگی با خودتون هست میگم .!
    شاید شهر گرانی هست که استاد این حرفو میزنه اگه نبود که نمیزد
    بازم نظر من اینه که برین کامل آمار هزینه ها رو دربیارین و اونوقت تصمیم بگیرین!
    آمریکا شهرهایی داره که این فاند براشون خیلی خوبه و شهرهایی هم داره که این هزینه خیلی کمه!!
    پس بهتره از روی نامه استاد ترجمه شود تا نظر شخصی!!!!
    ممنونم
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    دوست عزیزی که میفرمایید مشاوره اشتباه ندهید
    اتفاقا شما دارین از خودتون نظر میدین و بنده هم از روی نامه استاد که گفته ما فقط هزینه های تحصیل رو میدیم و هزینه های زندگی با خودتون هست میگم .!
    شاید شهر گرانی هست که استاد این حرفو میزنه اگه نبود که نمیزد
    بازم نظر من اینه که برین کامل آمار هزینه ها رو دربیارین و اونوقت تصمیم بگیرین!
    آمریکا شهرهایی داره که این فاند براشون خیلی خوبه و شهرهایی هم داره که این هزینه خیلی کمه!!
    پس بهتره از روی نامه استاد ترجمه شود تا نظر شخصی!!!!
    ممنونم
    تذكر بنده خطاب به همه دوستان بوده و شما رو مورد خطاب قرار ندادم، اما ظاهرا به شما برخورده، اين بخشي از نظرات شما در راهنمايي به اين دوستمون بوده:

نه چیز خاصی میگه و نه قول خاصی میده
    میگه ما به مدارک شما نیگاه میکنیم مثل بقیه اپلیکنت ها و اگه مناسب بود بهتون فاند میدیم (ولی میگه اکثر کسایی هک که ادمیت میشن به صورت اتوماتیک فاند هم میگیرن_فک کنم اورپا هست که دانشجوی دکترا به عنوان یه شغل کحسوب میشه)
    فک کنم آخرشم میگه ما فقط پول تحصیل شما رو میدیم نه زندگی رو . پس به نظر من اگه دمبال فاند برای هزینه های زندگیتون هم هستین بیخیال بشین بهتره
    شاد باشین
    آيا براي اروپا مدرك GRE ميخوان كه نتيجه گيري كردي اروپاست؟ در ضمن استاد به ايشون گفتن مبلغ 18000 تا 20000 هم بعنوان RA يا TA معمولا داده ميشه ولي در مورد هزينه هاي زندگي خودتون مسوول هستيد يعني خودتون بايد به فكر تامين هزينه ها و پيدا كردن خونه و ... باشيد. لابد فكر كردين كه tuition & fee دانشگاه رو داره ميگه؟! در امريكا به اين صورت هست كه وقتي شما RA يا TA ميشيد، دانشگاه شهريه شما رو مي پردازه و نيازي نيست كه شما tuition بپردازيد. اما در مورد اينكه اين پول هزينه هاي زندگي رو كاملا پوشش بده يا نه همونطور كه در پست قبلي هم گفتم به اينكه اولا آيا ايشون تنها هستند و ثانيا اينكه شهر مورد نظر چقدر گرون باشه بستگي داره اما با تقريب خوبي در بيشتر موارد هزينه هاي افرادو به طور كامل پوشش ميده، درواقع مقدار فول فاند براي PhD در امريكا يه چيزي حدود 20000 تا هست (برخي دانشگاهها كمي بيشتر و برخي كمتر) و اين مقدار فاند حتي در خيلي از موارد براي 2 نفر هم جواب ميده، چون زندگي ما ايرانيها مثل امريكاييها كه معمولا اهل تفريح و بيرون غذا خوردن و مسافرتهاي آخر هفته و ... هستند نيست و ايرانيهاي فول فاند معمولا بخشي از پولشونو براي خريد ماشين يا مسافرت به ايران و ... پس انداز مي كنند.

بخش ديگه اي از راهنماييهاي شما به اين دوست عزيز

آها !! اینی که به شما میدن scolarship هست . معمولا این فاندهای مقدارش مشخصه و اکثر هزینه های زندگی رو کاور نمیکنه!!
    وای فاندهای RA کل هزینه ها رو کاور میکنه

استاد كه در نامه داره به ايشون در مورد RA و TA ميگه و حرفي از Scholarship به ايشون نزده، درضمن اين نتيجه گيري كه scholarship اكثرا هزينه هاي زندگي رو كاور نمي كنه هم اشتباست، درواقع scholarship يك جايزه هست كه براي اون رقابت زياده و فرقش هم اينه كه كاري رو در قبالش از شما نميخوان، اما در شرايط RA و TA شما بايد كاري انجام بدين، الان بنده scholarship دارم و مقدارش هم 2000 تا از RA و TA فول فاند بيشتره. درواقع همه دانشجوها آرزو دارن كه بتونند Ship بگيرند و اينطور نيست كه Shipها هزينه ها رو كاور نكنه. البته جايزه هايي هم هستند كه مقدارشون كمه كه ارتباطي با اين بحث نداره.

قصد من از پاسخگويي به شما اين بود كه مطالبي كه عرض كردم، نظرات شخصي بنده نيست، مساله دوم هم اينكه فكر نكنيد كه اگر مثلا شهر گروني مثل بوستون بريد، مقدار فاند براي افراد فول فاند تغيير ميكنه، مثالي براتون ميزنم، مقدار حقوق براي post doc در بيشتر دانشگاهها حدود 40 تا 45 هزارتاست، اما در بوستون كه شهر فوق العاده گرونيه و براي اجاره يك اتاق -نه يك خونه- بايد حدود 1200 تا 1500 دلار هزينه كنيد، براي post doc برق كه يكي از دوستانم به تازگي رفته حدود 35000 تاست، بنابراين لزوما اينطور نيست كه شهر گرونتر فاند بيشتري به دانشجوهاش بده، اساسا مقدار فاند در كل امريكا يك حدود مشخصي داره و مقدار جزيي كم و زياد ميشه. مقدار 18000 تا 20000 تا هم مقدار كمي نيست و نرم بيشتر دانشگاهها براي دانشجوهاي فول فاند PhD همينه.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    تذكر بنده خطاب به همه دوستان بوده و شما رو مورد خطاب قرار ندادم، اما ظاهرا به شما برخورده، اين بخشي از نظرات شما در راهنمايي به اين دوستمون بوده:

آيا براي اروپا مدرك GRE ميخوان كه نتيجه گيري كردي اروپاست؟ در ضمن استاد به ايشون گفتن مبلغ 18000 تا 20000 هم بعنوان RA يا TA معمولا داده ميشه ولي در مورد هزينه هاي زندگي خودتون مسوول هستيد يعني خودتون بايد به فكر تامين هزينه ها و پيدا كردن خونه و ... باشيد. لابد فكر كردين كه tuition & fee دانشگاه رو داره ميگه؟! در امريكا به اين صورت هست كه وقتي شما RA يا TA ميشيد، دانشگاه شهريه شما رو مي پردازه و نيازي نيست كه شما tuition بپردازيد. اما در مورد اينكه اين پول هزينه هاي زندگي رو كاملا پوشش بده يا نه همونطور كه در پست قبلي هم گفتم به اينكه اولا آيا ايشون تنها هستند و ثانيا اينكه شهر مورد نظر چقدر گرون باشه بستگي داره اما با تقريب خوبي در بيشتر موارد هزينه هاي افرادو به طور كامل پوشش ميده، درواقع مقدار فول فاند براي PhD در امريكا يه چيزي حدود 20000 تا هست (برخي دانشگاهها كمي بيشتر و برخي كمتر) و اين مقدار فاند حتي در خيلي از موارد براي 2 نفر هم جواب ميده، چون زندگي ما ايرانيها مثل امريكاييها كه معمولا اهل تفريح و بيرون غذا خوردن و مسافرتهاي آخر هفته و ... هستند نيست و ايرانيهاي فول فاند معمولا بخشي از پولشونو براي خريد ماشين يا مسافرت به ايران و ... پس انداز مي كنند.

بخش ديگه اي از راهنماييهاي شما به اين دوست عزيز

استاد كه در نامه داره به ايشون در مورد RA و TA ميگه و حرفي از Scholarship به ايشون نزده، درضمن اين نتيجه گيري كه scholarship اكثرا هزينه هاي زندگي رو كاور نمي كنه هم اشتباست، درواقع scholarship يك جايزه هست كه براي اون رقابت زياده و فرقش هم اينه كه كاري رو در قبالش از شما نميخوان، اما در شرايط RA و TA شما بايد كاري انجام بدين، الان بنده scholarship دارم و مقدارش هم 2000 تا از RA و TA فول فاند بيشتره. درواقع همه دانشجوها آرزو دارن كه بتونند Ship بگيرند و اينطور نيست كه Shipها هزينه ها رو كاور نكنه. البته جايزه هايي هم هستند كه مقدارشون كمه كه ارتباطي با اين بحث نداره.

قصد من از پاسخگويي به شما اين بود كه مطالبي كه عرض كردم، نظرات شخصي بنده نيست، مساله دوم هم اينكه فكر نكنيد كه اگر مثلا شهر گروني مثل بوستون بريد، مقدار فاند براي افراد فول فاند تغيير ميكنه، مثالي براتون ميزنم، مقدار حقوق براي post doc در بيشتر دانشگاهها حدود 40 تا 45 هزارتاست، اما در بوستون كه شهر فوق العاده گرونيه و براي اجاره يك اتاق -نه يك خونه- بايد حدود 1200 تا 1500 دلار هزينه كنيد، براي post doc برق كه يكي از دوستانم به تازگي رفته حدود 35000 تاست، بنابراين لزوما اينطور نيست كه شهر گرونتر فاند بيشتري به دانشجوهاش بده، اساسا مقدار فاند در كل امريكا يك حدود مشخصي داره و مقدار جزيي كم و زياد ميشه. مقدار 18000 تا 20000 تا هم مقدار كمي نيست و نرم بيشتر دانشگاهها براي دانشجوهاي فول فاند PhD همينه.
    دوست خوبم که مثل اینکه شما با ما سر ناسازکاری داری!!
    خوب یه طرفه به قاضی میری!!!
    اولا اینکه آیا خود استاد نمیگه ما سعی میکنیم هزینه های تحصیلی رو در حد توانمون بدیم و هزینه های زندگی با خودتونه ! مگه اینو نمیگه!!! خوب شما بناید تفسیر به رای کنی عزیز من!!! حتما چیزی میدونه که شما نمیدونی !! حتما داستانی پشت حرفشه!! اگه کامل کاور میکرد که دیگه این حرفو نمیزد. بعدش اینکه کجای نامه به RA اینا اشاره کرده . کلن میگه فاندیگ!! درسته؟
    حرف دوم اینکه شیپ اکثرا به صورت پارشال هست! مگر اینطور نیست! من گفتم معمولا اینطوره!! آخه شما جوری قاطع نظر میدی مثل اینکه همه شیپ ها کامل کاور میکنن!!
    دوست خوبم شما تجربت بیشتره درست!! ولی خواهش میکنم تفسیر از خودت نکن!! متنو ترجمه کن با یه سری مطالب کلی دیگه !! نیاز نیست تجربه های شخصیتون رو بیان کنین . هر کیسی مخصوص به خودشه!!
    منم نمیخاستم جواب شما عزیز رو بدم ولی دیدم واقعا یک طرفه به قاضی رفتین و حق رو رعایت نکردین!!
    امیدوارم بتونین در قضاوتهای بعدیتون متعادلتر و منظقی تر برخورد کنبن و تحمل جواب طرف مقابل را داشته باشین!!!!(مثل دفعه قبلی)
    موفق و شاد باشین//
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

what's going on here????
    prof in this university is kidding me!!!!!!
    dear,
    Thank you for your email. I will be very happy to meet with you when you get here. Please stop by my office and we can discuss possible projects.

Junior Member

سلام
    من بر اینجا apply کردم و از طرف دانشگاه ادمیشن هم گرفتم. اولولیت اول من به من ایجور جواب داده. به نظرتون چی جوابشو بدم.
    I appreciate your interest in the area of my studies very much and I would welcome you
    as my student. There is one important issue you should be aware, however. I am a senior
    professor, a couple of years before retirement, so that I might not be able of supervising
    your dissertation for time sufficiently long for its completation.
    Sincerely,
    خودم بدجوری میخوام با این استاده کار کنم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام
    من بر اینجا apply کردم و از طرف دانشگاه ادمیشن هم گرفتم. اولولیت اول من به من ایجور جواب داده. به نظرتون چی جوابشو بدم.
    I appreciate your interest in the area of my studies very much and I would welcome you
    as my student. There is one important issue you should be aware, however. I am a senior
    professor, a couple of years before retirement, so that I might not be able of supervising
    your dissertation for time sufficiently long for its completation.
    Sincerely,
    خودم بدجوری میخوام با این استاده کار کنم
    معمولا روال اینجوری که استادهای باز نشته رو میتونید به عنوان استاد راهنمای دوم و یا مشاور انتخاب کنید (البته با موافقت استاد و گروه). این استاد هم بطور تلویحی داری این رو به شما میگه.
    به نظرم با استادای دیگه تماس بگیرید. رو ایشون نمیشه حساب کرد به عنوان استاد راهنما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)