صفحه 468 از 1371 نخستنخست ... 368418458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478518568968 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,671 تا 4,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. من بعد از این که به این استادا ای میل زدم و جواب ندادن، بهشون زنگ زدم و براشون پیغام گذاشتم. الان این جوابا رو بهم دادن:

شماره 1: این گفته ممکنه بعدا فاند بده، اما ترم اول خبری از فاند نیست.

Hi Masoud

I have an opening in my research group, but at the present time I cannot guarantee that I will have funding for a new PhD student in the fall semester. You have very good qualifications and I would be interested in working with you. But I also don't want to mislead you, I can't promise any financial support at the present time.

I have two proposals out that would have funding for three years. They are more toward wide area control to enhance system performance, with less emphasis on protection. I probably won't hear a decision on those until some time in March.

Brian

شماره 2: این که کلا زده زیرش

I receive a huge number of emails from students from all over the world. At present time, I do not have funding for a new student. You are welcome to apply to the university of ...... . It is not very difficult to get into our grad program. If you can pay your own way, then I’d be very happy to work with you. I want to be up front with that. I know most students are looking for support.

If you’d like to continue the conversation, I am open. Lets find a time to talk, and you can call me back. Please suggest a time.

Please help me dear friends.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    what's going on here????
    prof in this university is kidding me!!!!!!
    dear,
    Thank you for your email. I will be very happy to meet with you when you get here. Please stop by my office and we can discuss possible projects.
    فک کرده شما اونجایی !!!!
    بهش بگو از هزاران مایل اونورتر داری تماس میگیری!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بعد از این که به این استادا ای میل زدم و جواب ندادن، بهشون زنگ زدم و براشون پیغام گذاشتم. الان این جوابا رو بهم دادن:

شماره 1: این گفته ممکنه بعدا فاند بده، اما ترم اول خبری از فاند نیست.

Hi Masoud

I have an opening in my research group, but at the present time I cannot guarantee that I will have funding for a new PhD student in the fall semester. You have very good qualifications and I would be interested in working with you. But I also don't want to mislead you, I can't promise any financial support at the present time.

I have two proposals out that would have funding for three years. They are more toward wide area control to enhance system performance, with less emphasis on protection. I probably won't hear a decision on those until some time in March.

Brian

شماره 2: این که کلا زده زیرش

I receive a huge number of emails from students from all over the world. At present time, I do not have funding for a new student. You are welcome to apply to the university of ...... . It is not very difficult to get into our grad program. If you can pay your own way, then I’d be very happy to work with you. I want to be up front with that. I know most students are looking for support.

If you’d like to continue the conversation, I am open. Lets find a time to talk, and you can call me back. Please suggest a time.

Please help me dear friends.
    جواب اولی به مراتب خیلی بهتر از دومیه.! دومی با اینکه بهتون پیشنهاد مذاکره داده ولی خیلی واضح گفته که فاند نداره. اگه میتونید ساپورت کنید رابطه رو ادامه بدید. البته نظرم اینه که از دستش ندید باهاش مذاکره کنید ببینید اگه 1-2 ترم ساپورت کنید احتمال فاند هست یا نه.! (توصیه: بهتره به اسکایپ دعوتش کنید که چهرتون رو هم ببینه. اینجوری تاثیر بیشتری داره.)
    در مورد اولی هم بهتره اپلای کنید تا شرایط فاندش مشخص شه تا اون موقع. که با توجه به اینکه گفته دو تا پروپوزال داره احتمالش خیلی زیاده که فاند بگیره.
    در کل جوابای زیاد محکمی نیستن. برای اینکه خیالتون از لحاظ مالی راحت باشه، به جوابای بهتر از اینا نیاز دارید. پس بازهم به ایمیل زدن به بقیه استادا ادامه بدید.
    آرزوی موفقیت..

Member
    رشته و دانشگاه

ممنونم میلاد جان. درباره جواب اولی، نمیشه به TA و Scholarship امید داشت؟ یکی از دوستان می گفت به admission office زنگ بزن، اگه TA بهت میدن apply کن.

ApplyAbroad Veteran

ممنونم میلاد جان. درباره جواب اولی، نمیشه به TA و Scholarship امید داشت؟ یکی از دوستان می گفت به admission office زنگ بزن، اگه TA بهت میدن apply کن.
    ببین چون TA و اسکولارشیپ از سمت یا با تائید گروه یا دانشکده تعلق می گیره، باید نمره های زبان بالایی داشته باشید. اگه نمرات زبانتون خوبه (مخصوصا برای TA، نمره IBT بالای 100 خیلی کمک میکنه) به نظرم امید به گرفتن این بورس ها هست. چون این بورس ها خیلی رقابتیه پس باید در حد بقیه رقیب ها از جمله چینی ها و هندی ها باشید حتما (که نمره های زبان وحشتناک بالایی دارند، جوری که بعضی از دانشکده ها که از این دانشجوها زیاد گرفتن، به تقلبی بودن نمره هاشون پی بردن!)
    فکر نمی کنم ادمیشن آفیس بهتون قول فاند بده، اونا هم حتما میگن اپلای کن تا بعد مشخص بشه تکلیفت، ولی حتما تماس بگیرید و ازشون سوال کنید.
    در کل نظر من اینه که اپلای کنید و اول ادمیشن رو بگیرید، بعد احتمالش خیلی زیاده که اولا بتونید RA استاد رو بگیرید، و اگر هم نشد بر پایه مواردی که گفتم بتونید TA یا Sch بگیرید ازشون.
    موفق باشی.

Senior Member

TA که همیشه هست....بعیده دپارتمانی TA نداشته باشه.......تعدادش البته ممکنه کم باشه.......الان RA بسیار کم شده و خیلیا که فاند میگیرن TA میگیرن.....تعدادی از دانشگاها که من میدونم برا دانشجویان ورودی PHD فقط فاند TA میدن و به اصطلاح POLICY اونا اینه که RA به دانشجویانی که 2 ترم درساشونو تو اون دانشگاه پاس کردن میدن...اگر رزومتون رو در حد اونجا میبینید حتما اپلای کنید

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از سعید و میلاد عزیز.
    من ibt ندادم، اما ielts 7.5 دارم . فقط از GRE می ترسم که اونم v340, q780 و AW4 شدم.
    admission office هم اگر یکم دقت کنه می فهمه که تو speaking مشکلی ندارم و باهاشون راحت تلفنی حرف می زنم.
    من الان رویه ام اینه که مستقیما به خود استاد زنگ می زنم. آخه به ایمیل محل نمیدن. اگه اینجوریه که شما میگین نباید خیلی پیله کنم به استاده و فعلا به ادمیشن آفیس گیر بدم تا TA جور بشه برام.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ممنون از سعید و میلاد عزیز.
    من ibt ندادم، اما ielts 7.5 دارم . فقط از GRE می ترسم که اونم v340, q780 و AW4 شدم.
    admission office هم اگر یکم دقت کنه می فهمه که تو speaking مشکلی ندارم و باهاشون راحت تلفنی حرف می زنم.
    من الان رویه ام اینه که مستقیما به خود استاد زنگ می زنم. آخه به ایمیل محل نمیدن. اگه اینجوریه که شما میگین نباید خیلی پیله کنم به استاده و فعلا به ادمیشن آفیس گیر بدم تا TA جور بشه برام.
    شما زنگ میزنی جواب هم میگیری؟ چجوری رزومتو بهشون میگی....اونا باید رزومتو ببینن بعد دیگه!!
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    شما زنگ میزنی جواب هم میگیری؟ چجوری رزومتو بهشون میگی....اونا باید رزومتو ببینن بعد دیگه!!
    من فکر نمی کنم زدن اصلا درست باشه، بعضی از اساتید که من این فرم رو خوندم حتی ایمیل نامربوط می زنند اینقدر ناراحت می شن حالا تصور منید روزی 200 نفر بخوان زنگ بزنند. منشی یاشه دیوونه می شه :دی

Member
    رشته و دانشگاه

منظورتون استاده دیگه؟ من تا حالا به 5 تا استاد زنگ زدم. اخیرا شروع کردم. و خیلی هم راضیم چون برخوردشون خیلی بهتره اینجوری. هدفمم اینه که ببینم اصلا کار مرتبط با من دارن یا نه. آخه بعضی از اساتید فعال در چند حوزه کار می کنن و بعضی از ایمیل ها گفته بودن که ما مرتبط با تو فعلا کاری نداریم. و البته یکم هم مخشونو بزنم
    2 تا که برداشتن. یکی گفت تا اپلای نکنی رزومتو نگاه نمی کنم!
    یکی هم که خیلی خوشش اومد که زنگ زدم، اما گفت من فعلا اصلا دانشجو نمیگیرم!
    اون 3 تا تو آفیس نبودن و من براشون پیغام صوتی گذاشتم و گفتم که فلانیم و بهت میل می زنم، که این دو مورد بالا ازین دسته اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)