صفحه 469 از 1371 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    منظورتون استاده دیگه؟ من تا حالا به 5 تا استاد زنگ زدم. اخیرا شروع کردم. و خیلی هم راضیم چون برخوردشون خیلی بهتره اینجوری. هدفمم اینه که ببینم اصلا کار مرتبط با من دارن یا نه. آخه بعضی از اساتید فعال در چند حوزه کار می کنن و بعضی از ایمیل ها گفته بودن که ما مرتبط با تو فعلا کاری نداریم. و البته یکم هم مخشونو بزنم
    2 تا که برداشتن. یکی گفت تا اپلای نکنی رزومتو نگاه نمی کنم!
    یکی هم که خیلی خوشش اومد که زنگ زدم، اما گفت من فعلا اصلا دانشجو نمیگیرم!
    اون 3 تا تو آفیس نبودن و من براشون پیغام صوتی گذاشتم و گفتم که فلانیم و بهت میل می زنم، که این دو مورد بالا ازین دسته اند.
    نمی دونم شما شاید خوش شانسی
    ولی من با یه استاد که مصاحبه داشتم،( خیلی هم خوش برخورد بود) آخر مصاحبه گفت اگه با من کار داشتی بهم میل بزن فقط

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم زدن اصلا درست باشه، بعضی از اساتید که من این فرم رو خوندم حتی ایمیل نامربوط می زنند اینقدر ناراحت می شن حالا تصور منید روزی 200 نفر بخوان زنگ بزنند. منشی یاشه دیوونه می شه :دی
    نه اتفاقا. هر کی که من بهش زنگ زدم برخورد خیلی خوبی داشت. اتفاقا ایمیل رو همه می زنن. اما زنگ زدن رو نه. اگه speaking تون خوبه حتما یه زنگ به استاد بزنین.

اینجا رو بخونین.

البته بگم که اصلا به admission ofiice زنگ نزنین که این ناراحتی که دوستمون میگن شامل حال اونا میشه!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    ممنون از سعید و میلاد عزیز.
    من ibt ندادم، اما ielts 7.5 دارم . فقط از GRE می ترسم که اونم v340, q780 و AW4 شدم.
    admission office هم اگر یکم دقت کنه می فهمه که تو speaking مشکلی ندارم و باهاشون راحت تلفنی حرف می زنم.
    من الان رویه ام اینه که مستقیما به خود استاد زنگ می زنم. آخه به ایمیل محل نمیدن. اگه اینجوریه که شما میگین نباید خیلی پیله کنم به استاده و فعلا به ادمیشن آفیس گیر بدم تا TA جور بشه برام.
    مسعود جان نظر من اینه که اپلای کنی. همونطور که گفتم گرفتن این بورس ها فقط به ادمیشن آفیس بستگی داره و بسیار رقابتی است (بسته به نوع رشته، دانشگاه و دپارتمانی که میخوای اپلای کنی فرق میکنه)، و تا اپلای نکنی نمیشه بطور قطع نظر داد، نظرات ما بر پایه چیزهایی است که تو این مدت تجربه کردیم و نمیشه کاملا با اطمینان در هیچ مورد اپلای نظر داد، این مورد بورس که دیگه نور علی نور است و بسیار قضا و قدری و از همه مهم تر بستگی به مشیت الهی داره.
    نمره IELTS هم خوبه، ولی GRE وربالت یخورده پایینه.! ممکنه یخورده تاثیر منفی بزاره.! ضمن اینکه استاد بهت گفته بود که شرایط بورسش تا مارس مشخص میشه. شما الان اپلای کنی خود بخود تا پذیرش اولیه رو بگیری و نامه پذیرشت بیاد، در خوشبینانه ترین حالت، تا اواسط مارس طول میکشه.! پس اپلای کن و امیدوارم که بتونی همون RA رو از استاد بگیری.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان.
    این جوابو یکی از استادها به من داده،

thanks for your interest. you may have some chance. But you need to
    submit your materials as soon as possible if you want to give it a
    try.

این یعنی یه اپلیکشن فی بده به دانشگاه خدا خیرت بده؟ (دانشگاه کانادایی)
    البته استاده در صفحه سایتش گفته که همه دانشجویهاشو فول فاند ساپورت می کنه، بنظرتون اپلای کنم؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این جوابو یکی از استادها به من داده،

thanks for your interest. you may have some chance. But you need to
    submit your materials as soon as possible if you want to give it a
    try.

این یعنی یه اپلیکشن فی بده به دانشگاه خدا خیرت بده؟ (دانشگاه کانادایی)
    البته استاده در صفحه سایتش گفته که همه دانشجویهاشو فول فاند ساپورت می کنه، بنظرتون اپلای کنم؟
    آره اپلای کن
    بد نیست شانس داری
    موفق باشی
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

second email:
    Hi XXX,
    Yes, I would be happy to work with you, even without a bachelor's degree. Please send me an email when you reach Michigan Tech and then we can arrange a time to meet and discuss possible projects.
    - Prof.YYY

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    فک کرده شما اونجایی !!!!
    بهش بگو از هزاران مایل اونورتر داری تماس میگیری!

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    second email:
    Hi XXX,
    Yes, I would be happy to work with you, even without a bachelor's degree. Please send me an email when you reach Michigan Tech and then we can arrange a time to meet and discuss possible projects.
    - Prof.YYY
    ask him of available fundings and say without it u will not be able to support yourself
    ask him of any possible RA/TA
    GL
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

بچه ها من لیسانسم کشاورزی بوده ولی علاقه نداشتم واسه فوق رفتم محیط زیست خوندم بعد واسه ادامه تحصیل نمی خوام برم دکترا بخونم می خوام یه فوق دیگه بگیرم چون هم کار براش بهتر پیدا میشه هم ساده تره هم زودتر تموم می شه هم من لیسانسم محیط زیست نبوده و پایه ام واسه دکترا قوی نیست به یه استادی میل زدم اینو گفت
    Hello again,

Why would you want a second Master's degree? You would need to have a compelling explanation for our admissions committee.

Have you reviewed the procedures for international application to our program? You need to figure this out with minimal guidance from faculty.

حالا چی بگم که هم قانع بشن هم استاده نپره!!

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط just نمایش پست ها
    بچه ها من لیسانسم کشاورزی بوده ولی علاقه نداشتم واسه فوق رفتم محیط زیست خوندم بعد واسه ادامه تحصیل نمی خوام برم دکترا بخونم می خوام یه فوق دیگه بگیرم چون هم کار براش بهتر پیدا میشه هم ساده تره هم زودتر تموم می شه هم من لیسانسم محیط زیست نبوده و پایه ام واسه دکترا قوی نیست به یه استادی میل زدم اینو گفت
    Hello again,

Why would you want a second Master's degree? You would need to have a compelling explanation for our admissions committee.

Have you reviewed the procedures for international application to our program? You need to figure this out with minimal guidance from faculty.

حالا چی بگم که هم قانع بشن هم استاده نپره!!
    بگین به استاد که من دلایل قانع کننده دارم و به صورت خلاثه دلایلتون رو هم توضیح بدین
    بعدش بگین من همه شرایط لازم اپلای مثل نمره زبان و جی ار ایی و مقاله و معدل و ... رو دارم(البته اگه دارین) و بهش بگین که خیلی خوشحال میشین دانشجوش باشین!
    شاد باشین

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا نظرتون راجع به جواب های زیر بگید.
    اولی:
    Thank you for your interest and you are more than welcome to apply to our program. For best consideration for admission and financial aid for fall 2013, we must have your completed application package by January 15, 2013. This includes application from, supporting material (transcripts, essay, etc.), GRE scores and TOEFL scores. You can contact ....... who is the Assistant Director of our Graduate program if you have any other questions. I have copied her on this e-mail.

دومی:
    Your background looks very good. I will be glad to work with you. However at this point I don't have any research assistanship. When you apply you can ask for a TA.

سومی:

Your research interests are certainly in line with some of my own and your CV shows an extremely high level of research activity. I am copying Professor .... because he is our area's representative to the school's committee in charge of the doctoral program. He can give you information on the application process, requirements and deadlines.

به نظرتون چه جوابی بهشون بدم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)