صفحه 47 از 1371 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657971475471047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

اختلاف نظر بين علما !!!!
    آقا يه سوال ديگه حالا به نظرم گروه اين آقاي پروفسور خيلي كوچيكه!! پستداك توش نيس يكي دو تا دانشجوي دكترا هست با يه دونه تكنسين
    به نظرتون اين يه نكته بد نيس؟
    به نظرتون از پرسنل قبلي اين ازمايشگاه بپرسم كه از اين گروه راضي بودن يا نه؟؟؟؟
    اين ادم تنها كسي كه جوابمو داده خيلي نگرانم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    اختلاف نظر بين علما !!!!
    آقا يه سوال ديگه حالا به نظرم گروه اين آقاي پروفسور خيلي كوچيكه!! پستداك توش نيس يكي دو تا دانشجوي دكترا هست با يه دونه تكنسين
    به نظرتون اين يه نكته بد نيس؟
    به نظرتون از پرسنل قبلي اين ازمايشگاه بپرسم كه از اين گروه راضي بودن يا نه؟؟؟؟
    اين ادم تنها كسي كه جوابمو داده خيلي نگرانم
    اگه بخواهین به این چیزا فکر کنین همه اش دلسرد میشین !
    پرسیدن از پرسنل طوری نیست ولی مهم اینه که شما کاری رو که میخوای اونجا پیش ببرین دوست داشته باشین

ضمن اینکه پیگیر جاهای دیگه هم باشین

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

HI

Ali
    اذیتمون نکن

Saheb:
    ارادت داریم-
    اما من با ارائه دو مثال نقض میگم که تو ازمایشگاه یه استاد کار کردن-به اون پیوستن و با اون کار کردن نشون دهنده الزامی فاند نیست:
    1- مگه اون دانشگاه ناتینگهام که بمن پذیرش داد و استادم هم معلوم بود و گروه کارش هم معلوم بود و قرار بود روی مثلا پلاسما و کوتینگ ها باش کار کنم بهم فاند داد؟؟ نه نداد- ولی خب بهم همون روز اول گفت بیا تو ریسرچ گرووپ من و ...
    2- مگه دانشگاه فک کنم پنسیلوانیا بود-که من با استادش تماس گرفتم-یعنی همون ایمیل- بعدش دیدم تو مکانیک و در شاخه پزشکی مثلا همون biomech خیلی واقعا خیلی علاقمند به کارش بودم چی گفت؟ گفت بیا تو گروه من 6 ماه کار کن اگه دیدم استعداد داشتی میگیرمت- اینجا یه نمه از خود پذیرش هم یه قدم عقب تر بود چه برسه فاند!!!!!!!!

to all:
    عزیزان دل باید استاده علنا ذکر کنه فاند و ساپورت رو-حتی در ایمیل های پیشرفته تر بچه ها از مقدارش- چگونگی پرداختش- و ....... هم میپرسند- نمیشه رو تصور فرض کرد که کار کردن تو گرووه اون یعنی فاند-
    این نظر منه-شاید یکی دیگه بیاد بگه نه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

علي جان من نوكرتم كه الان جوابمو دادي
    برام دعا كنين كه تا اخر امتحان جي آر ايي و اين پروسه پذيرش ديوانه نشم
    همين الان تو استرس دارم مي ميرم
    ای آقا مگه چی شده که استرس گرفتی؟
    فکر اینکه چند تا شاگرد داره و این چیزا نباش فعلا فقط دنبال این باش که فاند بگیری (مخصوصا اگه جواب دیگه ای نداری)
    به نظر من هم سوالات رو رک بپرس. هیچ مشکلی وجود نداره. به نظر من هم همونطور که saheb گفت پوزیشن همون فاند هست ولی اینکه بخواد فاند رو بده یا نه معلوم نیست چون همچین محکم نگفته که پوزیشن میده بهت.

پیشنهاد میکنم اعصابت رو تقویت کنی چون سر کلیرنس و ویزا تازه میفهمی استرس چی هست ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

بچه ها در جواب اين ايميل چي بگم؟؟؟؟
    I returned from my meeting late yesterday and I have asked our Graduate Program manager in Biochemistry & Molecular Biology to evaluate your transcripts for potential admission into the program here. Based upon your grades in chemistry and biology I am optimistic that you may gain entrance into the program and if you do, I would be happy to consider you for a position in my lab.
    دلم مي خواد از فاند بپرسم اما روم نمي شه چي بگم خلاصه؟؟؟به نظرتون اي ايميل الان يعني مي تونم اميدوار باشم؟؟؟؟
    پاسخ مشخصی ندادند. اگر سوال خاصی دارین بپرسید و در مورد کارتون توضیح بدین و در نهایت فاند رو مطرح کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

اقااگه بخوام درمورد فاند بپرسم به نظرتون چه جمله اي بگم كه مودبانه باشه؟؟؟؟؟
    اين تنها موقعيتمه نمي خوام اشتباه كنم كه يه وقت استاده پشيمون

شاید بهتر باشه غیر مستقیم بپرسید. به عنوان مثال:
    I was just wondering how should I apply for TA/RA position.
    یا چیزی شبیه این.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member saheb آواتار ها

اگرچه آقايون را خطاب قرار دادي نه خانومها را اما: مي توني بگي:

That would be also my honor to be associated with your research team as a research assistanshts but woudl you mind if i asked u whether fianncual support as your RA wouldd be sufficient as teh expenses are really ebyond my budget and i really need any kind of finacial aids.

حالا ببين آقايون!1 هم چه نظري دارند ;D
    HAPPINESS

رشته و دانشگاه

I would be most pleased if you could tell me whether I have the eligiblity to receive any sort of support for graduate studies at .... and I was just wondering if I could be accepted as TA/RA student

رشته و دانشگاه

راست ميگيد ببخشيد حواسم نبود
    Dreamer:

برای داشتن اطلاعات از دانشگاه مورد نظر
    لینک زیر ...دانشگاه کلگاری :

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15238.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7656.0.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)