صفحه 470 از 1371 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520570970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmomeni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا نظرتون راجع به جواب های زیر بگید.
    اولی:
    Thank you for your interest and you are more than welcome to apply to our program. For best consideration for admission and financial aid for fall 2013, we must have your completed application package by January 15, 2013. This includes application from, supporting material (transcripts, essay, etc.), GRE scores and TOEFL scores. You can contact ....... who is the Assistant Director of our Graduate program if you have any other questions. I have copied her on this e-mail.

دومی:
    Your background looks very good. I will be glad to work with you. However at this point I don't have any research assistanship. When you apply you can ask for a TA.

سومی:

Your research interests are certainly in line with some of my own and your CV shows an extremely high level of research activity. I am copying Professor .... because he is our area's representative to the school's committee in charge of the doctoral program. He can give you information on the application process, requirements and deadlines.

به نظرتون چه جوابی بهشون بدم؟
    ممنون
    اولی جواب معمولیه....باید بیشتر مکاتبه بشه...البته ظاهرا فاندی نداره که میگه با GRADUATE تماس بگیر یا اینکه تصمیم رو ادمیژن میگیره که اینجور گفته....گفته سوالی هم داشتی از اون بپرس
    دومی گفته فاند ندارم و اگه خواستی برا TA اپلای کن...که اگر رزومتون در حد اونجا میبینین اپلای کنید
    سومی از همه بهتره و امیدوار کننده تره...با استادی که میگه تماس بگیر ببین نظرش چیه؟؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

سلام دوستان
    من برای یکی از دوستان به مالزی UPM نامه زدم برای یکی از استادای اونجا و داخل نامه براش قید کرده بودم که (would
    you like please let me know whether you have open position or not ) بعد جواب استاد این بود که dear.... you are welcome to apply همین! حالا به نظر شما فاند میگیره یا نه؟ آخه اصلا توضیح دیگه نداده به نظر شما ازش سوال کنم در این باره؟
    مرسی
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

با سلام خدمت دوستان
    من یک ایمیل به یکی از اساتید دانشگاه Cambridge زده بودم (چند وقت پیش)
    امروز جواب زیر را بهم داده!
    نظرتان چیه؟
    با توجه به اینکه این استاد هم Cambridge هست هم Imperial College ولی ایمیلی که باهاش بهم جواب داده بود با ایمیل Imperial بود.
    ممنون میشم نظرتان را بفرمایید که میشه به این ایمیل اعتنا کرد و براش چند وقتی صبر کنم!

Dear Amin,
    Thank you very much for your interest in our research activities and for contacting me with respect to a PhD in my group. You have a very good profile and CV and we have some interests in common. Unfortunately, I do not currently have a funded PhD position available in my group. I will keep you informed if a position becomes available in the near future.
    With my very best regards,

چی کار کنم براش صبر کنم یا نه؟

من از چندجا بلژیک، استرالیا و کانادا Ok گرفتم و از شفیلد و منچستر هم پذیرش های با اساتید خیلی خوب و موضوعات کاری خیلی Favorite دارم و هر 2 تا استاد کارهای مربوط به گرفتن بورس را پیگیر هستند!
    ولی رنک و اعتبار Imperial یا Cambridge کجا اونها کجا؟
    تازه نکته مهمی که از ایمیلیش جلب توجه کرد این بود که نوشته Funded Position
    ویرایش توسط amin_mb : January 23rd, 2012 در ساعت 06:33 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یکی از دوستان به مالزی UPM نامه زدم برای یکی از استادای اونجا و داخل نامه براش قید کرده بودم که (would
    you like please let me know whether you have open position or not ) بعد جواب استاد این بود که dear.... you are welcome to apply همین! حالا به نظر شما فاند میگیره یا نه؟ آخه اصلا توضیح دیگه نداده به نظر شما ازش سوال کنم در این باره؟
    مرسی
    حتما در مورد فاند ازش سوال کنید، البته با توجه به ایمیل شما و جوابش احتمال میدم که فاند داشته باشه، ولی باز هم سوال کنید. این کار از دو جهت خوبه: یکی اینکه خیالتون به صراحت در مورد فاند راحت میشه، دوم اینکه ارتباط رو باهاش ادامه میدید که بدونید تا چه حد رزومه شما به چشمش اومده و اپلای می ارزه یا نه.!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    نظرتان چیه؟
    با توجه به اینکه این استاد هم Cambridge هست هم Imperial College ولی ایمیلی که باهاش بهم جواب داده بود با ایمیل Imperial بود.
    ممنون میشم نظرتان را بفرمایید که میشه به این ایمیل اعتنا کرد و براش چند وقتی صبر کنم!

Dear Amin,
    Thank you very much for your interest in our research activities and for contacting me with respect to a PhD in my group. You have a very good profile and CV and we have some interests in common. Unfortunately, I do not currently have a funded PhD position available in my group. I will keep you informed if a position becomes available in the near future.

من از چندجا بلژیک، استرالیا و کانادا Ok گرفتم و از شفیلد و منچستر هم پذیرش های با اساتید خیلی خوب و موضوعات کاری خیلی Favorite دارم و هر 2 تا استاد کارهای مربوط به گرفتن بورس را پیگیر هستند!
    ببینید این جواب اصلا جوابی نیست که بخواید براش صبر کنید! مخصوصا همچنین دانشگاه هایی که هر لحظه ممکنه یکی بهتر از شما پیدا شه و اپلای کنه برای پوزیشن.
    به نظرم به صراحت با استاد در مورد احتمال گرفتن فاند بحث کنید. علاقه تون رو برای کار با ایشون کاملا نشون بدید و بگید من مایلم برای پوزیشن شما صبر کنم و حتی ممکنه موقعیت های دیگه رو از دست بدم به خاطر این صبرم. شما تا کی میتونید جواب قطعی در مورد فاند بهم بدید. ببینید نظرش چیه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    نظرتان چیه؟

Dear Amin,

دوست عزیز خب فاند نداره دیگه کاریش نمیشه کرد.. شما اگهه بدون فاند می خواید برید بهش بگید تا حتما بدونه وگرنه شانس خاصی نیست در این مواقع.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

Dear Students,

all applications have to be sent to the doctoral school in Neurosciences
    or the one in Computer and communications Sciences

Kind regards
    W. G
    نه خدایی نگاه کنید! اینو گذاشتم که اگه مثله من بعد از خوندن سه چهارتا مقاله ی یه استاد و ایمیل دادن و دو هفته چشم براه موندن ایمیلش، اگه یه همیچین ایمیل بی محترمانه ای! دریافت نمودید، اصلا ناراحت نشید!
    یارو انگار اصلا به خودش زحمت خودند نداده. یه ایمیل نوشته و واسه همه ی بدبخت بیچاره هایی که مثله من ایملییل بهش زده بودند فرستاده! فقط هم از روی موضوع ایمیل اینو تشخیص داده که کی می خواد اپلای کنه!
    تازه من داشتم می گفتم که دانشگاه این بابا چه قدر آدم هاش با شعورند! الان دیگه نمی گم!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    second email:
    Hi XXX,
    Yes, I would be happy to work with you, even without a bachelor's degree. Please send me an email when you reach Michigan Tech and then we can arrange a time to meet and discuss possible projects.
    - Prof.YYY
    فکر نکنم فکر کرده شما اون حایی! گفته یعنی اگه قبول شدی بیا ببینم با هم حرف می زنیم و یه پروژه بهت می دهم.
    من هم تورنتو استادها این طوری بهم می گفتند. می گفتن اگه قبول شدی بیا با هم حرف می زنیم.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    Dear Students,

all applications have to be sent to the doctoral school in Neurosciences
    or the one in Computer and communications Sciences

Kind regards
    W. G
    نه خدایی نگاه کنید! اینو گذاشتم که اگه مثله من بعد از خوندن سه چهارتا مقاله ی یه استاد و ایمیل دادن و دو هفته چشم براه موندن ایمیلش، اگه یه همیچین ایمیل بی محترمانه ای! دریافت نمودید، اصلا ناراحت نشید!
    یارو انگار اصلا به خودش زحمت خودند نداده. یه ایمیل نوشته و واسه همه ی بدبخت بیچاره هایی که مثله من ایملییل بهش زده بودند فرستاده! فقط هم از روی موضوع ایمیل اینو تشخیص داده که کی می خواد اپلای کنه!
    تازه من داشتم می گفتم که دانشگاه این بابا چه قدر آدم هاش با شعورند! الان دیگه نمی گم!
    وحیده جان
    شما این جوابا رو بی ادبانه تلقی نکن!
    بی ادبانه میشه اون که استاد بهت قول بده و یه هو غیبش بزنه و بعد دو ماه یع ایمیل بزنه و حرفای استاد شما رو بزنه!
    این میشه بی ادبی!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

سلام .لطفا نظرتون رو در مورد این ایمیل بگید : ممنون
    Before I write about the references, I wanted to let you know that I am preparing a letter of acceptance for you. Congratulations, and we're hoping you will be able to accept the offer! I am waiting to hear back from the graduate school about whether I included everything in it that is necessary to process a visa, so it will be later today or tomorrow when I can send that to you

I just received word yesterday that our National Science Foundation will be able fund a project that addresses #2.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)