صفحه 472 از 1371 نخستنخست ... 372422462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482522572972 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,711 تا 4,720 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان..نظرتون چیه؟؟؟؟
    Second, our funding offer is essentially independent of which project you choose. Scott and I can support any of the categories listed, and really, anything related to rheology and microstructures that fits well with our research program. So please don't worry about that. What we've put together in that list are projects that we think are timely, important, and can be done in the timeframe of a PhD. But there are certainly other possibilities.

And yes, the funding would be $18000-20000 per year as your paycheck. I am not sure what taxes you would have to pay, but those would come out of that income. That amount is the normal amount our graduate students receive, and it is sufficient to live on. We will also pay for health insurance, fees, and tuition.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    Second, our funding offer is essentially independent of which project you choose. Scott and I can support any of the categories listed, and really, anything related to rheology and microstructures that fits well with our research program. So please don't worry about that. What we've put together in that list are projects that we think are timely, important, and can be done in the timeframe of a PhD. But there are certainly other possibilities.

And yes, the funding would be $18000-20000 per year as your paycheck. I am not sure what taxes you would have to pay, but those would come out of that income. That amount is the normal amount our graduate students receive, and it is sufficient to live on. We will also pay for health insurance, fees, and tuition.
    ابتدا تبریک می گم.
    این ایمیل و ایمیل های قبلی نشون میده که شما با فاند اکسپت میشین. اینجا هم اشاره کرده که فاندینگ فارغ از پروژه ی انتخابی شماست، پس جای هیچ نگرانی نیست.
    پیش به سوی دانشگاه مِین؛
    موفق و سربلند باشید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

دوستان عزیز بنده با یکی از اساتید ایالت تگزاس با ایمیل در تماس بودم و بار آخر گفت که بهم زنگ بزن. منم زنگ زدم و کلی تحویل گرفت و گفت که اپلای کن و نمره ی gre هم مهم نیست آنچنان. حتی گفت میتونیم بهت condtitional acceptance بدیم و فقط اسم من رو توی sop بنویس و هر هفته بهم ایمیل بزن و در جریانم بزار و فکر نکن که اینجوری مزاحمم میشی. خلاصه اینکه گفتم فعلا تافل ندارم گفت اشکال نداره حالا اپلای کن تا بعد. گفت بنویس که مقاله داری و خودت تنها نویسنده بودی که چشمی ریجکت نشی توسط head of department. نظرتون چیه؟ برم تو کارش؟ یا بازار گرمیه؟
    Ich drucke dir die Daumen

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده با یکی از اساتید ایالت تگزاس با ایمیل در تماس بودم و بار آخر گفت که بهم زنگ بزن. منم زنگ زدم و کلی تحویل گرفت و گفت که اپلای کن و نمره ی gre هم مهم نیست آنچنان. حتی گفت میتونیم بهت condtitional acceptance بدیم و فقط اسم من رو توی sop بنویس و هر هفته بهم ایمیل بزن و در جریانم بزار و فکر نکن که اینجوری مزاحمم میشی. خلاصه اینکه گفتم فعلا تافل ندارم گفت اشکال نداره حالا اپلای کن تا بعد. گفت بنویس که مقاله داری و خودت تنها نویسنده بودی که چشمی ریجکت نشی توسط head of department. نظرتون چیه؟ برم تو کارش؟ یا بازار گرمیه؟
    you are more than welcome to go deep !!
    GL
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها

تبريك ميگم بابت گرفتن پذيرش فول فاند، همونطور كه قبلا در اين پست براتون توضيح دادم، نامه هاي قبلي اين استاد گوياي اين مطلب بود كه در صورت گرفتن پذيرش، پذيرش شما به صورت فول فاند و مبلغ 18 تا 20 هزار تا بعنوان TA/RA خواهد بود، البته در نامه هاي قبلي، ايشون قول 100% به شما نداده بود اما اين جمله ايشون در نامه هاي قبلي "I can say that we definitely are looking favorably upon your application" نشون ميداد كه شانسون خيلي بالاست، خوشحالم كه فاندتون قطعي شد. البته يادتون باشه كه اين مبلغ 18000 تا 20000 دلار Gross Salary هست نه Net Payment، درواقع خالص دريافتي شما در ماه بين 1300 تا 1500 دلار خواهد بود و اين مبلغ معمولا براي زندگي دانشجويي كافيه، براي مقايسه هزينه زندگي در شهرهاي مختلف امريكا ميتونيد به اينجا مراجعه كنيد، با آرزوي موفقيت براي شما و ديگر دوستان در مسير پذيرش
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

سلام. من تو یه میل به استادی گفته بودم که دوست دارم زیر نظر شما کار کنم و دارم برای دانشگاه شما اپلای می کنم. بعد این ایمیل رو به من زد:
    Dear Mohamadreza: Thanks for your interest in our Master’s program. I read your CV. I am glad you applied. Good luck with your application. Best regards
    خب کلا منظورش چی بوده؟ الان به نظر شما بهش میل بزنم و از فاند و این جور چیزا بپرسم؟ اگه آره چه جوری مطرح کنم؟ (راستی برای ارشد دارم اقدام می کنم)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام. من تو یه میل به استادی گفته بودم که دوست دارم زیر نظر شما کار کنم و دارم برای دانشگاه شما اپلای می کنم. بعد این ایمیل رو به من زد:
    Dear Mohamadreza: Thanks for your interest in our Master’s program. I read your CV. I am glad you applied. Good luck with your application. Best regards
    خب کلا منظورش چی بوده؟ الان به نظر شما بهش میل بزنم و از فاند و این جور چیزا بپرسم؟ اگه آره چه جوری مطرح کنم؟ (راستی برای ارشد دارم اقدام می کنم)
    یعنی که اپلای کردی.....وباید صبر بکنی تا بررسی کنیم......جواب امیدوار کننده ای هستش......اگر از فاند قبلا نپرسیده باشین....میتونید ایمیل بزنید و نظرشو در این مورد جویا بشید

ببخشید. شاید چون من بیتجربه تر از دوستان باشم این رو میپرسم. ولی به صراحت از فاند حرف زدن تو میل به اساتید جنبه بدی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    یعنی که اپلای کردی.....وباید صبر بکنی تا بررسی کنیم......جواب امیدوار کننده ای هستش......اگر از فاند قبلا نپرسیده باشین....میتونید ایمیل بزنید و نظرشو در این مورد جویا بشید
    همونطور که شما فرمودین من ازش درباره فاند پرسیدم و گفتم که من GRE رو تو فوریه امتحان میدم و بعد از Full consideration شما نتایجش به دست شما میرسه. حالا زده :
    Once your application file is complete, you will hear from us.
    حالا به نظر شما چه کار کنم؟ جوابش جواب خوبیه که براشون اپلای کنم یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید دانشگاه در انگلستان ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم. تو ایمیلم نمره زبان ننوشته بودم چون هنوز امتحان ندادم.
    Thank you for your enquiry. I have passed your CV to our admissions advisors to check if your qualifications meet UCL requirement. One thing they will need to know is whether you have a formal English Language qualification.

I would also be grateful if you could indicate what particular topic you would like to pursue in your research.

میشه کمکم کنید تا بدونم منظور ایشون چی بوده؟ و اینکه چطوری می تونم درخواست فاند کنم؟
    مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)