صفحه 475 از 1371 نخستنخست ... 375425465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485525575975 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,741 تا 4,750 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    سلام .نظرتون چیه در مورد این ایمیل؟
    the goal is for you not to have to pay any costs associated with being enrolled at the University, allowing all your pay to be for housing, food, personal travel, etc.
    شهریه یعنی نمیخواد بدم؟
    Both tuition fee and life expenses

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خب، به نظرم call on اینجا معنای تلفن کردن رو نمی رسونه. منظورش این بوده که باهام در تماس باش و از من کمک بگیر.
    نه؟
    نه زده بود call on number ##3
    همون زنگ زدن بوده منظورش

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    يکي از دانشگاههايي که من به استاد ايميل زده بودم و استاده فقط جواب داده بود اپلاي کن، و من هم اپلاي کردم، الان شخص استاده ايميل زده و اينو گفته:
    subject: Time Sensitive Reply
    Dear Niloufar,
    Thank you for your application to our program. In reviewing your details, we do not appear to have received your TOEFL score - can you please send this to us urgently with a copy to me. The selection process is at an advanced stage and therefore this information is necessary in order to process your application further.
    I would like to talk to you about your interestes so please call me on

نظرتون چيه؟ اميدوار کننده هست؟
    به نظر من شما اول وضعیت تافلتو معلوم کن ببین ریپورت شده یا نه، اگرم فکر میکنی این پروسه طول میکشه تو میلی که واسش میفرستی لااقل نمره تافلتو بگو بهش با جزییات، گفته تماس بگیر باهاش حالا هر جور خودت راحتی، یا میل بزن یا تلفنی.
    بعد چون خود استاد پیگیر کارات شده و خودش میل زده، بدون که امیدوار کنندست. راجع به research interest هم که گفته زودتر صحبت کن باهاش چون شاید چندتا مثل تو هم باشن اونجا. بهش بگو که تا اون موقعی که بری اونجا تو آزادی و ازش بخواه یه پروژه ای چیزی بده بهت انجام بدی یا یه سری کتاب معرفی کنه بخونی آماده شی واسه پروژه.

Member

دوستان یه استادی بعد کلی میل بهشو اپلای من این میلو بهم زده:
    Thanks for letting me know. I'll let you know if I need anything else. As I said previously, the decision will be made on April. Please update me if your situation changes.

جوابشو چی بدم که نشون بده من به این موقعیت علاقه دارم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان یه استادی بعد کلی میل بهشو اپلای من این میلو بهم زده:
    Thanks for letting me know. I'll let you know if I need anything else. As I said previously, the decision will be made on April. Please update me if your situation changes.

جوابشو چی بدم که نشون بده من به این موقعیت علاقه دارم؟
    هیچی دیگه
    خودش فهمیده شما علاقه دارین دیگه!
    فقط تشکر کنید و علاقه وافر خودتون رو برای شروع تحصیلات نزد ایشون بهشون بگین!
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، یک استاد تو کانادا بعد از چند بار تماس تو آخرین ایمیلش دعوت کرده که اپلای کنم، چند خط هم درباره پروژه اش توضیح داده و بعد هم گفته:
    Please let me know if you would like to learn more about this research.
    در جواب این قسمت ایمیل چی بگم؟ هیچ آشنایی هم با موضوع ندارم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، یک استاد تو کانادا بعد از چند بار تماس تو آخرین ایمیلش دعوت کرده که اپلای کنم، چند خط هم درباره پروژه اش توضیح داده و بعد هم گفته:
    برو بشین مقاله های مرتبط رو بخون و اظهار تمایل کن بیشتر توضیح بده(البته بعد از اینکه یه سری اطلاعات خودت کسب کردی)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    همینطور که عنوان شده، وب سایت شخصی استاد رو بازدید کنید و قسمت publication رو ببینید. چند مقاله اخیر رو که مربوط به این research میشه رو هم مطالعه کنید.

با آمادگی و با داشتن background در خصوص research مورد نظر، ابراز علاقه خودتون رو به استاد نشون بدید.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من تاپیکی که مربوط به دریافت ایمیل درباره ی پذیرش conditional باشه رو پیدا نکردم به همین دلیل اینجا سوالم رو مطرح می کنم! دوستان من ایمیل زیر رو از Admission office یک دانشگاه دریافت کردم و سوالم اینه که به نظر شما با توجه به متن ایمیل این پذیرش conditional مشروط به اینه که فقط من مدرک پایانی لیسانسم رو براشون بفرستم حالا با هـــــــــــــــر معدلی باشه مهم نیست چون پذیرفته شدم و فقط مدرک رو می خواهند یـــا اینکه پذیرش من به معدل نهایی و دو ترمی که در ریزنمراتی که برای دانشگاه فرستاده شده مطرح نشده هم وابسته هست و ممکنه که در صورت ارائه ی مدرک پایانی با نمرات دو ترم آخر پایین این admission offer لغو بشه؟؟؟؟

Dear Milad:
    Congratulations! We are pleased to inform you that you have been granted admission to the Master of Science in Electrical Engineering program at the University of X for the Fall 2012 semester. This admission offer is only valid for the Fall 2012 semester.
    This admission offer is conditional until our office receives your final, official bachelor's transcripts. These are due by mid-term of the Fall 2012 semester. Official documentation is required and must be submitted electronically or in a sealed envelope directly to our office. Please note that you will only be able to register for courses for the term to which you have been admitted. Future term enrollment will be open to you following receipt of your final, official bachelor’s transcripts.
    از دوستانی که در زمینه ی پذیرش conditional تجربه دارند خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان،
    یک استادی که سرش هم خیلی شلوغه! زحمت کشیده این جوابو داده وقتی در ایمیلم گفتم از زمینه کاریتون خوشم اومده و دوست دارم باش ما کار کنم و یکمی هم از کارهایی که کردم براش گفتم!
    OK, thank you very much for this information

بهش چی بگم الان؟ لااقل 2 تا کلمه دیگه هم ننویشت که بلاخره چی!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)