صفحه 476 از 1371 نخستنخست ... 376426466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486526576976 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,751 تا 4,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاپیکی که مربوط به دریافت ایمیل درباره ی پذیرش conditional باشه رو پیدا نکردم به همین دلیل اینجا سوالم رو مطرح می کنم! دوستان من ایمیل زیر رو از Admission office یک دانشگاه دریافت کردم و سوالم اینه که به نظر شما با توجه به متن ایمیل این پذیرش conditional مشروط به اینه که فقط من مدرک پایانی لیسانسم رو براشون بفرستم حالا با هـــــــــــــــر معدلی باشه مهم نیست چون پذیرفته شدم و فقط مدرک رو می خواهند یـــا اینکه پذیرش من به معدل نهایی و دو ترمی که در ریزنمراتی که برای دانشگاه فرستاده شده مطرح نشده هم وابسته هست و ممکنه که در صورت ارائه ی مدرک پایانی با نمرات دو ترم آخر پایین این admission offer لغو بشه؟؟؟؟

Dear Milad:
    Congratulations! We are pleased to inform you that you have been granted admission to the Master of Science in Electrical Engineering program at the University of X for the Fall 2012 semester. This admission offer is only valid for the Fall 2012 semester.
    This admission offer is conditional until our office receives your final, official bachelor's transcripts. These are due by mid-term of the Fall 2012 semester. Official documentation is required and must be submitted electronically or in a sealed envelope directly to our office. Please note that you will only be able to register for courses for the term to which you have been admitted. Future term enrollment will be open to you following receipt of your final, official bachelor’s transcripts.
    از دوستانی که در زمینه ی پذیرش conditional تجربه دارند خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم
    فقط لازمه مدارک رسمی تون به اداره پذیرش دانشگاه فرستاده بشه. تا وسط ترم اول (پائیز 2012) هم مهلت داده. پذیرش تون قطعی است و نمرات ترم آخرتون تاثیری نمیگذاره (مگر اینکه درسی رو بیفتید و نتونید تا اون تاریخ فارغ التحصیل بشید).

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک استادی که سرش هم خیلی شلوغه! زحمت کشیده این جوابو داده وقتی در ایمیلم گفتم از زمینه کاریتون خوشم اومده و دوست دارم باش ما کار کنم و یکمی هم از کارهایی که کردم براش گفتم!
    OK, thank you very much for this information

بهش چی بگم الان؟ لااقل 2 تا کلمه دیگه هم ننویشت که بلاخره چی!
    چیزی لازم نیست بگید. بیخیال شید. اگه دانشجو میخواست حتما می گفت.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

من بطور اتفاقي به يك استادي كه مدير گروهشونه ايميل زدم و اونم جواب داده كه من ميخوام 2 تا دانشجو بگيرم اما از TA‌ RA‌اين چيزا خبري نيست.اگه بتوني سال اول و خودت بدي بگو. طرف از ايناست كه دايم جايزه ميگيره و كاردرسته حدود 300 تا مقاله هم توسايتش ديديم. دانشگاشم تو رنكينگ 13 هستش. حالا ايميل زدم كه خرج چقدره. جواب داده كه من نميدونم بعد ايميلم و به دو تا از دانشجوهاي دكتراش فوروارد كرده گفته راهنماييم كنن. بعد كه هر دو به من جواب دادن كه البته يكيشونم ايراني بوده دوباره ايميل زد كه حالا ميدونم كه در مورد زندگي در اينجا ميدوني . اما اگه تو 3 ترم اول بهم ثابت كني كه خوب كار ميكني شانست براي فاند خيلي بالاست.
    من چي بايد بگم؟‌اگه شما جاي من بودي ميتونستي پول سال اولو بدي اپلاي ميكردي؟‌اين كه پيگيره كه معنيش اين نيست كه كارمو پسنديده؟‌ يعني اپلاي كنم ممكنه ايشون منو قبول كنه به عنوان شاگردش؟‌اينكه مدير گروهشونه بد نيست؟‌منظورم اينه كه سرش شلوغ باشه به عنوان يك استاد؟‌
    مرسي از راهنماييتون.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

من بطور اتفاقي به يك استادي كه مدير گروهشونه ايميل زدم و اونم جواب داده كه من ميخوام 2 تا دانشجو بگيرم اما از TA‌ RA‌اين چيزا خبري نيست.اگه بتوني سال اول و خودت بدي بگو. طرف از ايناست كه دايم جايزه ميگيره و كاردرسته حدود 300 تا مقاله هم توسايتش ديديم. دانشگاشم تو رنكينگ 13 هستش. حالا ايميل زدم كه خرج چقدره. جواب داده كه من نميدونم بعد ايميلم و به دو تا از دانشجوهاي دكتراش فوروارد كرده گفته راهنماييم كنن. بعد كه هر دو به من جواب دادن كه البته يكيشونم ايراني بوده دوباره ايميل زد كه حالا ميدونم كه در مورد زندگي در اينجا ميدوني . اما اگه تو 3 ترم اول بهم ثابت كني كه خوب كار ميكني شانست براي فاند خيلي بالاست.
    من چي بايد بگم؟‌اگه شما جاي من بودي ميتونستي پول سال اولو بدي اپلاي ميكردي؟‌اين كه پيگيره كه معنيش اين نيست كه كارمو پسنديده؟‌ يعني اپلاي كنم ممكنه ايشون منو قبول كنه به عنوان شاگردش؟‌اينكه مدير گروهشونه بد نيست؟‌منظورم اينه كه سرش شلوغ باشه به عنوان يك استاد؟‌
    مرسي از راهنماييتون.
    من اگر جای شما بودم می رفتم جایی که از اول به برنامه ام مطمئن باشم. شاید بهتر باشد بیشتر بگردی و فرصتی پیدا کنی که از اول پولش مشخص باشد. ارزش ندارد که برای یک مدت تقریبا طولانی در شم و تردید باشی که آیا می شود یا نه. به جاش جایی برو که با آرامش و خیال راحت کار کنی. اینجوری شاید بازده بهتری هم داشته باشی. ولی خب، این فقط حس من به ماجراست، به یقین خودت بهتر می دانی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

من نگرانيم فانده بعد يكساله كه بعيد ميدونم هيچ جايي تضمين كنه اين قضيه رو اما بيشتر دوستانم ميگن برو با تلاشي كه انجام ميدي موفق ميشي. چون اونجا همكلاسها چيني و هندي هستند بيشتر ميگم نكنه اونا واقعا خيلي خرخونن و من نكشم از نظر هوشي يا تلاش به پاي اونا برسم . ترديدم بيشتر اينه كه اونا كه تو كشوراي ديگه درسخوندن چقدر توانمدتر ممكنه باشند. ئگرنه من آدميم كه مثلا 3 روز پيش يك كتاب رياضي 400 صفحه اي رو از صبح خوندم و با تمريناش تا شب تموم شد . البته خيلي پيچيده نبود مطلب . منظورم رو پيگير بودنو تلاش كردنمه .
    مرسي از راهنمايي دوستان .
    يه سوال ديگه هم دارم. اگه بتونم خرج مثلا يكسال و بدم برم دكترا بهتره يا يك فوق ليسانس ديگه رو شروع كنم و بعد با بيس قويتر برم دكترا در يك رشته ي ديگه ؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام

مرسي از راهنماييتون.

بدون پول برای کسی کار نکن. من خودم حدود رنک 100 بهم خوب جواب دادند ولی همین دیروز یکی از استادای کمبریج گفت میخامت میای بدون فاند؟ گفتم نه! هفته ی قبلش یکی از اتریش که خیلی کارش درسته گفت میای بدون فاند؟ گفتم نه! بدون فاند فایده نداره! استادی که حاضر نباشه از نظر مالی ساپورت کنه،بعدم 5 دقیقه در هفته هم نمیبینیش! اینجا که استادای من خیلی معروف نیستند به دانشجوهای PhD که داره بهشون پول میده هفته ای 5 تا 10 دقیقه وقت میدن تا راجع به کارشون حرف بزنن! اگر طرف خدا باشه که دیگه اصلا محل هم بهت نمیزاره! این نظر شخصی منه! بازم بگرد با فاند پیدا میکنی
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

I will not be able to support your study which is
    quite expensive.

I will be away next week. If you want, you may email me again after
    next week.
    با سلام.......1.برای MSc هزینه ترم یک را بگم خودم به عهده میگیرم تا شما فاند در اختیارتون قرار بدن؟
    2. اینکه گفته هفته دیگه ....یعنی احتمال فرجی هست؟یا پیچونده اند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط em65 نمایش پست ها
    I will not be able to support your study which is
    quite expensive.

I will be away next week. If you want, you may email me again after
    next week.
    با سلام.......1.برای MSc هزینه ترم یک را بگم خودم به عهده میگیرم تا شما فاند در اختیارتون قرار بدن؟
    2. اینکه گفته هفته دیگه ....یعنی احتمال فرجی هست؟یا پیچونده اند؟
    منظورش احتمالا اینه که اگر بدون فاند میخواهید باهاش کار کنید بعد از هفته دیگه تماس بگیرید. صراحتا گفته که شما رو نمیتونه ساپورت کنه و صحبتی از ترم اول و دوم نکرده بنابراین به نظر من اگر حتما فاند میخواهید ادامه تماس بیفایده است.

سلام

مرسي از راهنماييتون.
    1) مطمئن باش از اون استادهایی هست که برات یک دقیقه هم وقت نمیگذاره- شک نکن که باید تمام مسایل رو خودت و در نهایت با کمک دانشجوهای سال بالاتر حل کنی!
    2) تو داری میری براش کار کنی پس چرا خودت باید بری پول هم بدی؟! نمیدونم سی ویت چطور هست اما مفت کار کردن فقط برا پر کردن سی وی خوب هست اون هم برای مدت محدود. این که داره فرت و فرت مقاله میده به خاطر دانشجوهایی مثل بنده و جنابعالی هست.
    البته از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    well begun is half done

Global Moderator

Simon آواتار ها

آخه من فكر ميكنم بخوام اينجا وقت تلف كنم سي وي قوي كنم شرايط رفتن بدتر ميشه. بعدم من نميدونم كه با اين سي وي كه بيشترش كار هست در صنعت و تدريش در دانشگاه آزاد آيا شانسي خواهم داشت يا نه؟ يك استادي از دانشگاه رتبه 160 ميگه من الان فاند ندارم اما ما به همه دكترا فاند ميديم اونم هست. من ميگم اگه قراره يك سال پول بدم از يه دانشگاه معتبرتر پذيرش بگيرم بهتر نيست؟‌هر واحدش 1600 ميشه و با هزينه زندگي سال اول 60 تا تموم ميشه. اما دانشگاه 160 پابليك است و مثل اينكه هزينش پايين تره. بچه ها راهنماييم كنيد.
    البته حرف شما هم درسته من بايد چند سال زندگي نكنم و وقتم همش تو آزمايشگاه باشه كه مقاله بدم . اما اگر كسي به من امسال فاند نده چي؟ همه از ايران فاند ميگيرن؟‌من بعيد ميدونم دوستم كه از دانشگاه شريف بود با كلي خرخوني آخر همين جا دكترا قبول شدو موند. من به اين حاضر نيستم. حاضرم الان گوني بپوشم پول رفتنم جور شه شايد بعدشم اونجا با وامو خلاصه كارو تلاش بشه راهي پيدا كرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)