صفحه 48 از 1371 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758981485481048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    مس خواستم نظرتونو درمورد این ایمیل بدونم؟

Thanks for your interest in our FRP work at ISU. Your work looks good and you are to be complimented for achieving the topic of study for your MS. Dr. Sri Sritharan is our graduate student admissions officer and admission approval should be first sought from our admissions procedures, since we are not allowed to offer any assistantship until after admission decisions. I’ll cc him on this email.

منظور از cc چیه؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eman
    سلام
    مس خواستم نظرتونو درمورد این ایمیل بدونم؟

Thanks for your interest in our FRP work at ISU. Your work looks good and you are to be complimented for achieving the topic of study for your MS. Dr. Sri Sritharan is our graduate student admissions officer and admission approval should be first sought from our admissions procedures, since we are not allowed to offer any assistantship until after admission decisions. I’ll cc him on this email.

منظور از cc چیه؟
    من فکر می کنم cc همون امکان Sending an Email to Multiple Recipients باشه، گفته ایمیل شما رو برای مسئول اداره Admission دانشکده می فرسته و تصمیمات اصلی و اولیه درهمون کمیته Admission دانشکده گرفته میشه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

CC در ایمیل ها همون باکسی هست که میتونید ادرس ایمیل (هایی) رو بنویسید تا به دیگران هم فرستاده بشه
    در این بخش سایر دریافت کنندگان ایمیل میتونند اطلاع داشته باشند که شما به چه کسایی دیگه ایمیل رو فرستادید
    CC مخفف Carbon Copy است

اون ایمیل بالا با احتمال قریب به یقین یه تمپلت هستش
    گفته اول باید پذیرش بگیری تا بعد تکلیف فاند معلوم بشه

Senior Member

منم با نظر countdown جان موافقم. اگه استادی بخواد فاند بده
    صریح میگه. من وقتی مصاحبه تلفنی شدم و بعد یه هفته داوری
    بهم جواب دادن تو ایمیلشون دقیقا میزان حقوق و ... رو دقیق مشخص
    کردن و گفتن اگه موافقی ok بده. منم گفتم با اجازه بزرگترا بله !!!!
    صراحتا از استاده بپرسین آیا Research assistantship یا هر مدل دیگه ای
    موجود هست یا نه.

علي و صاحب عزيز
    ممنون از راهنماييتون
    من ايميل زدم بهش و ازش در مورد فاند پرسيدم اينطوري جواب داد:
    If all goes well with your application and you are accepted by the Graduate Program, I will provide a stipend to cover your tuition and living expenses until such time that we are able to secure you some form of external support.

حالا اين يعني چي؟به نظر من كه خيلي دوپهلوه!يعني ممكنه وسط تحصيل من نتونن منو ساپورت كنن و يهو فاندمو قطع كنن؟ كلا احساس مي كنم يه ايرادي هست
    ممنون اگه كمك كنين

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    علي و صاحب عزيز
    ممنون از راهنماييتون
    If all goes well with your application and you are accepted by the Graduate Program, I will provide a stipend to cover your tuition and living expenses until such time that we are able to secure you some form of external support.
    حالا اين يعني چي؟به نظر من كه خيلي دوپهلوه!يعني ممكنه وسط تحصيل من نتونن منو ساپورت كنن و يهو فاندمو قطع كنن؟ كلا احساس مي كنم يه ايرادي هست
    ممنون اگه كمك كنين
    راستش من مشکلی تو این ایمیل نمی بینم. قسمت اولش مهمتره- اینه که if all goes well
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

رشته و دانشگاه

علي و صاحب عزيز
    ممنون از راهنماييتون

ممنون اگه كمك كنين
    این که خوبه بابا ! نه نگران نباش فقط سعی کن که به قول خودش همه چیز خوب پیش بره: all goes well

Senior Member saheb آواتار ها

به نظرم خوبه مباركه ديگه اما فقط به اين استاد و اين دانشگاه بسنده نكن جاهاي ديگه هم حتما اپلاي كن
    اما ديگه فعلا به استاد ميل نزن اون بهت جواب مثبت را داده شما ديگه مراحل اداري اپلاي كردن را طي كنيد
    HAPPINESS

If all goes well يعني چي؟چه چيزايي بايد خوب پيش بره؟ اين جمله اين معنيو نميده كه اقا من براي پذيرشت كاري نمي كنم ايشالا... كه پذيرش مي دن بهت؟
    اين ديگه يعني چي؟ اين معنيو نميده كه اقا اگه وسطش نتونستم ساپورتت كنم شرمنده؟ انتظار اينكه تا اخر ساپورتت كنم رو نداشته باش؟
    until such time that we are able to secure you some form of external support
    اي بابا صاحب جان مبارك چيه؟حالا كلي راه مونده تا مبارك بودن
    ممنون از نظرات

رشته و دانشگاه

If all goes well يعني چي؟چه چيزايي بايد خوب پيش بره؟ اين جمله اين معنيو نميده كه اقا من براي پذيرشت كاري نمي كنم ايشالا... كه پذيرش مي دن بهت؟
    اين ديگه يعني چي؟ اين معنيو نميده كه اقا اگه وسطش نتونستم ساپورتت كنم شرمنده؟ انتظار اينكه تا اخر ساپورتت كنم رو نداشته باش؟
    until such time that we are able to secure you some form of external support
    اي بابا صاحب جان مبارك چيه؟حالا كلي راه مونده تا مبارك بودن
    ممنون از نظرات
    I will provide a stipend to cover your tuition and living expenses until such time that we are able to secure you some form of external support

این اون معنی که شما رو وسط راه ول کنه نمیده! شما باید در عین حال نظرات کمیته پذیرش رو هم جلب کنی (all goes well ) وقتی همه چیز ok بود خوب اون وقت برای شما فاند هم فراهم میشه!
    until-----> تا زمانی که یک منبع خارج از دانشگاه فراهم بشه و هزینه هات رو از طریق اون تأمین می کنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)