صفحه 485 از 1371 نخستنخست ... 385435475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495535585985 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,841 تا 4,850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    خوب تمام قضیه همینه که میخوام واسه مستر اقدام کنم و این استاده گفته که واسه PHD اپلای کن. من اصن PHD نمیخوام! الان یه میل زدم که برنامه ی طولانی مدت تحصیلم معلوم نیس و میشه فقط واسه مستر سوپروایزرم بشه یا نه.
    امیدوارم اونی که من فکر میکنم نشه ... اما با این ایمیلت لگد زدی به بختت ... همونطور که گفتم اسکالرشیپ برای فوق کمه و مهمترین معیارشم معدله که معمولاً همه معدل لیسانسشون خوبه و میتونن توی این رقابت باشن ... RA و TA هم به دانشجوی فوق نمیدن چون معمولاً تجربه لازمه برای تدریس رو نداره و دانشجوی فوق حساب میشه و پروژه ها هم معمولاً چند ساله هستن که در یک دوره دکتری قابل انجامن و نه دوره 2ساله فوق ... بدترین چیز تو نظر 1استاد اینه که دانشجو برنامه بلندمدت تحصیلی نداشته باشه ... مهم نیست که تو چی میخای بدست بیاری مهم اینه که تو چی میتونی به اونا بدی ... استاده معمولاً اینطور فکر میکنه که خب این دانشجوی سختکوشیه میتونه بیاد برا من چند تا پروژه انجام بده تو تدریس کمکم کنه اسکالرشیپ هم میتونه بگیره و از نظر مالی کمتر وابسته به منه ... انتظار داره نه تنها دکتری بلکه اگه لازم بود پسادکتری هم اونجا باشی باهاش کار کنی حتی اگه علاقهمند بودی استخدام همون دانشگاه باشی ... منم یکی دو تا پوزیشن توی اروپا امسال رد شدم که دلیلشون این بود که تو انگار انگیزه لازمه رو نداری فقط میخای بیای پروژه رو تمام کنی دکتریتو بگیری بری ... واقعاً هم راست میگفت چون من فقط توی رشتم امریکا رو قبول دارم و منتظر نتایجش هستم ... حالا از کجا فهمیده بودن نمیدونم تقاضانامم به نظر خودم که پر انگیزه بود ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    امیدوارم اونی که من فکر میکنم نشه ... اما با این ایمیلت لگد زدی به بختت ... همونطور که گفتم اسکالرشیپ برای فوق کمه و مهمترین معیارشم معدله که معمولاً همه معدل لیسانسشون خوبه و میتونن توی این رقابت باشن ... RA و TA هم به دانشجوی فوق نمیدن چون معمولاً تجربه لازمه برای تدریس رو نداره و دانشجوی فوق حساب میشه و پروژه ها هم معمولاً چند ساله هستن که در یک دوره دکتری قابل انجامن و نه دوره 2ساله فوق ... بدترین چیز تو نظر 1استاد اینه که دانشجو برنامه بلندمدت تحصیلی نداشته باشه ... مهم نیست که تو چی میخای بدست بیاری مهم اینه که تو چی میتونی به اونا بدی ... استاده معمولاً اینطور فکر میکنه که خب این دانشجوی سختکوشیه میتونه بیاد برا من چند تا پروژه انجام بده تو تدریس کمکم کنه اسکالرشیپ هم میتونه بگیره و از نظر مالی کمتر وابسته به منه ... انتظار داره نه تنها دکتری بلکه اگه لازم بود پسادکتری هم اونجا باشی باهاش کار کنی حتی اگه علاقهمند بودی استخدام همون دانشگاه باشی ... منم یکی دو تا پوزیشن توی اروپا امسال رد شدم که دلیلشون این بود که تو انگار انگیزه لازمه رو نداری فقط میخای بیای پروژه رو تمام کنی دکتریتو بگیری بری ... واقعاً هم راست میگفت چون من فقط توی رشتم امریکا رو قبول دارم و منتظر نتایجش هستم ... حالا از کجا فهمیده بودن نمیدونم تقاضانامم به نظر خودم که پر انگیزه بود ...
    اتفاقا ایشون صادقانه برخورد کرده و برنامه اش رو به استاد گفته. البته بماند که یکم ناپختگی به خرج دادن. امیدوارم اثر منفی نذاره رو کارشون . در مورد TA و RA هم که گفتید به دانشجوی فوق نمیدن، من خودم RA گرفتم برای فوق، و خیلی از بچه های دیگه هم هستند (نتایج پذیرش) که TA گرفتن برای فوق. اصلا در مورد اپلای و پذیرش نمیشه به صورت کلی صحبت کرد. اینجا جوابی که تو پیام خصوصی به سوال یکی ار بچه ها که پرسیده بود چطوری فاند برای مستر گرفتی رو میذارم، شاید به درد بقیه بچه ها هم بخوره:

"راستش من خودم از جمله کسایی بودم که به هیچ عنوان بدون فاند نمی تونستم برم. برای همینم فقط 2جا اپلای کردم که استادا جوابای نسبتا خوبی بهم داده بودند، و مهمتر از همه میدونستم که پول دارن. چون پروژه ای که باید کار می کردیم رو بهم گفته بودند. بیبنید وقتی شما 2-3 تا مقاله داشته باشید و کارهای پژوهشی نزدیک به کار اون استاد انجام داده باشید، اونم در لیسانس، خوب دیگه استاده چرا بیاد دانشجوی PHD بگیره. وقتی میتونه شما رو از فوق بیاره و حالا بعدا اگه خوب کار کنید برای Phd هم پیش خودش نگه داره، تقریبا میدونه که سرمایه گذاری 6 ساله داره انجام میده، خوب دیگه دلیلی نداره بیاد دانشجوی دکتری بگیره. البته خوب به شرایط متفاوتی هم بستگی داره، و نمیشه یه قاعده کلی گفت. دانشگاه با دانشگاه، و استاد با استاد هم فرق می کنه. خلاصه این بود داستان فول فاند شدن ما. "

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    اتفاقا ایشون صادقانه برخورد کرده و برنامه اش رو به استاد گفته. البته بماند که یکم ناپختگی به خرج دادن. امیدوارم اثر منفی نذاره رو کارشون . در مورد TA و RA هم که گفتید به دانشجوی فوق نمیدن، من خودم RA گرفتم برای فوق، و خیلی از بچه های دیگه هم هستند (نتایج پذیرش) که TA گرفتن برای فوق. اصلا در مورد اپلای و پذیرش نمیشه به صورت کلی صحبت کرد. اینجا جوابی که تو پیام خصوصی به سوال یکی ار بچه ها که پرسیده بود چطوری فاند برای مستر گرفتی رو میذارم، شاید به درد بقیه بچه ها هم بخوره:

"راستش من خودم از جمله کسایی بودم که به هیچ عنوان بدون فاند نمی تونستم برم. برای همینم فقط 2جا اپلای کردم که استادا جوابای نسبتا خوبی بهم داده بودند، و مهمتر از همه میدونستم که پول دارن. چون پروژه ای که باید کار می کردیم رو بهم گفته بودند. بیبنید وقتی شما 2-3 تا مقاله داشته باشید و کارهای پژوهشی نزدیک به کار اون استاد انجام داده باشید، اونم در لیسانس، خوب دیگه استاده چرا بیاد دانشجوی PHD بگیره. وقتی میتونه شما رو از فوق بیاره و حالا بعدا اگه خوب کار کنید برای Phd هم پیش خودش نگه داره، تقریبا میدونه که سرمایه گذاری 6 ساله داره انجام میده، خوب دیگه دلیلی نداره بیاد دانشجوی دکتری بگیره. البته خوب به شرایط متفاوتی هم بستگی داره، و نمیشه یه قاعده کلی گفت. دانشگاه با دانشگاه، و استاد با استاد هم فرق می کنه. خلاصه این بود داستان فول فاند شدن ما. "
    دوست عزیز ممنون از پستتون.دو تا نکته در صحبتتون بود که خواستم بهش اشاره کنم.اولا به نظر من اینکه TA یا RA به کسی بدهند خیلی مربوط به این نیست که دکتری باشه یا فوق.بلکه خصوصا زمانی که می خواهند شما رو TA کنند به نمره speaking تون خیلی نگاه می کنند چون می خوان فردی باشید که بتونید ارتباط برقرار کنید با دانشجوها.دوم اینکه اصولا همه به دنبال فاند هستند و اساتید این فاند رو به دانشجوی دکتری بیشتر می دهند چون می دونن 4 سال پیششون می مونید اما از کجا معلوم یک مستر بعد درسش بمونه؟همونطور که می دونید در خود آمریکا یا کانادا افراد نیتیو ترجیح می دهند زودتر وارد بازار کار بشوند تا اینکه خودشون رو 4 سال دیگه درگیره درس کنند.پس فاند بیشتر رو خرج دکتری می کنند مگر اینکه رزومه ارشدتون خیلی خیلی چشمگیر باشه که با این وجود استاد این ریسک رو بکنه.
    ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    خوب وقتی دکترا نمیخوام اسکالرشیپ دکترا به چه دردم میخواد بخوره؟...من خودم دانشجوی فوق زیاد دیدم که فاند بگیره تو امریکا و کانادا. فقط تو استرالیا ندیدم.چون کسیم نمیشناسم!!
    بعدشم درجوابم گفت که:
    Yes, you can apply for Master by Research.
    به هرحال مرسی از نظرت دوست عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    خوب وقتی دکترا نمیخوام اسکالرشیپ دکترا به چه دردم میخواد بخوره؟...من خودم دانشجوی فوق زیاد دیدم که فاند بگیره تو امریکا و کانادا. فقط تو استرالیا ندیدم.چون کسیم نمیشناسم!!
    بعدشم درجوابم گفت که:
    Yes, you can apply for Master by Research.
    به هرحال مرسی از نظرت دوست عزیز.
    اینقدر زمینه چینی کردم که اصلش یادم رفت ... (انگار شما هم کلاً آنچنان علاقه ای به رفتن استرالیا نداری دست دست میکنی تا آخر جواب ردو بدن ای بار سنگینو از دوشت بردارن بعد بگی افییییش خودشون نمیخاستن) ... اینو میخاستم بگم ... معمولاً وقتی دکتری پیوسته میخونی میتونی تا اونجا که فوق لیسانسه یعنی 2سال اول بیشتر ادامه ندی و معمولاً مدرک فوق یا معادل میدن ... اینکه اون کشور یا دانشگاه دقیقاً به چه ترتیبه باید از مسئول آموزش اونجا بپرسی ...

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ چه جوابی باید داد؟
    After reviewing your papers and background, I encourage you to apply for our Ph.D program if you are still interested. I noted your target time is Fall 2013. Then it is better you can submit your application as early as possible since you will have more chance to different funding. I will provide some RA to you but the amount is to be determined later.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmomeni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ چه جوابی باید داد؟
    After reviewing your papers and background, I encourage you to apply for our Ph.D program if you are still interested. I noted your target time is Fall 2013. Then it is better you can submit your application as early as possible since you will have more chance to different funding. I will provide some RA to you but the amount is to be determined later.
    سلام
    ایمیل خوبیه
    استاد متوچه شده که شما برای پاییز 2013 میخاین برین
    سریع تر مدارکو بفرستین تا کارای فاندتون ردیف بشه ! البته مقدار دقیق فاند هنوز معلوم نیست
    ولی خب جواب خوبیه !
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

با سلام.

من یک ریپورت از کارم برای یک استادی که دعوتم کرده برای مصاحبه فرستادم و اینطوری جواب داده: یعنی دقیقا چیکار کنم؟

Great. I will send you an invitation tomorrow.

What I would like you to do is to present your thesis work in an orderly manner, in the way you will be organizing your thesis. While the presentation does not have to be formal, it would be good if you could show some figures or graphs of results. I am particularly interested also in what the key technical question is, how you went about solving the problem, and what were your main conclusions.

Best wishes,
    Ich drucke dir die Daumen

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    با سلام.

من یک ریپورت از کارم برای یک استادی که دعوتم کرده برای مصاحبه فرستادم و اینطوری جواب داده: یعنی دقیقا چیکار کنم؟

Great. I will send you an invitation tomorrow.

What I would like you to do is to present your thesis work in an orderly manner, in the way you will be organizing your thesis. While the presentation does not have to be formal, it would be good if you could show some figures or graphs of results. I am particularly interested also in what the key technical question is, how you went about solving the problem, and what were your main conclusions.

Best wishes,
    از مراحل انجام پروژتون یه پاورپوینت درست کنید و بترتیب برید جلو. حتما یه مقدمه چینی در مورد کل پروژه بکنید و محاسبات مهم، فرضیات و قوانین مهم بکار برده شد رو توش بگنجنید. قسمتهای مهم پروژرو مثل نمودارهای تحلیلی و نتایج رو دقیق مشخص کنید. در کل مشخصه که باید کامل مسلط باشید روی پروژتون. امیدوارم خوب پیش بره و موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من با یک استاد در کانادا هماهنگ کرده بودم و ایشان به من گفته بود که اپلیکیشن من را بررسی میکند.
    هفته پیش ایمیل زدم که چی شد این جواب را داده:
    Hi Mehdi, I am still considering, but it looks less likely I will accept students next year
    1- حالا این یعنی چی؟ رد مودبانه است؟
    2- من میتونم با بقیه اساتید هماهنگ کنم؟
    3- اسم ایشان را در SOP نوشته بودم حالا چطور برای بقیه توجیه کنم؟
    ممنون می شوم راهنمایی کنید
    مهدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)