صفحه 486 از 1371 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586986 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    شما راجع به جواب اين استاد چي فكر مي كنيد ؟ ممنون مي شم من را راهنمايي كنيد.
    I can only accept you to work in my research group if you are awarded one of these scholarships. I also require that I receive two referees reports before I can consider accepting you in my research team. If I agree to supporting your application for a scholarship, you will also need to gain admission to study at the University. The information for this is also on the web site above.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redrose نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما راجع به جواب اين استاد چي فكر مي كنيد ؟ ممنون مي شم من را راهنمايي كنيد.
    I can only accept you to work in my research group if you are awarded one of these scholarships. I also require that I receive two referees reports before I can consider accepting you in my research team. If I agree to supporting your application for a scholarship, you will also need to gain admission to study at the University. The information for this is also on the web site above.
    خب واضحه. گفته که فقط و فقط با کسی کار می کنه که یکی از اون اسکالرشیپ ها را گرفته باشد. در ضمن دو تا هم رفرنس می خواهد از شما. در عین حال باید در دانشگاه هم پذیرفته بشوید.
    مساله اینه که در بعضی کشورها و دانشگاه ها استاد حق انتخاب دانشجو یا ریسرچر را داره و می تونه به تنهایی این کار را بکنه. برای ریسرچر این موضوع ساده تر است و دستش باز تره، چون کارش منتهی به مدرک نمی شه، اما برای دانشجو مساله سخت تره. چون شما می خواهی مدرک بگیری، و فقط دانشگاه می تونه به شما مدرک بده. پس اولا باید پذیرش دانشگاه را داشته باشی. بعد از پذیرش دانشگاه، حالا شما می خواهی در یک گروه کار کنی و حقوق بگیری، یا اسکالرشیپ بگیری و در گروهی کار کنی، برای اینکار هم باز باید جداگانه اپلای کنی برای اون اسکالرشیپ ها. بعضی دانشگاه ها این کار را به طور خودکار انجام می دهند، اما در خیلی از دانشگاه های اروپایی این موضوع حقوق جدای از درس به حساب می اید و باید براش جداگانه اپلای کنی. خود استاد هم جداگانه دو تا رفرنس از شما می خواهد که جزئیاتش را یا در سایت نوشته یا می تونید از خودش بپرسید.
    اولش به نظر پیچیده می آید، چون ما به روش آمریکایی عادت داریم و همه چیز را در یک اپلیکیشن می بینیم، اما کم کم موضوع برایتان مشخص می شود و کار را پیش می برید. تسک هایی که باید انجام بدهی را جداگانه بنویس و شروع کن دانه دانه انجامشان بده. ددلاین هم باید بگذاری برای هم تسکی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام
    من با یک استاد در کانادا هماهنگ کرده بودم و ایشان به من گفته بود که اپلیکیشن من را بررسی میکند.
    هفته پیش ایمیل زدم که چی شد این جواب را داده:
    Hi Mehdi, I am still considering, but it looks less likely I will accept students next year
    1- حالا این یعنی چی؟ رد مودبانه است؟
    2- من میتونم با بقیه اساتید هماهنگ کنم؟
    3- اسم ایشان را در SOP نوشته بودم حالا چطور برای بقیه توجیه کنم؟
    ممنون می شوم راهنمایی کنید
    مهدی
    یعنی هیچ شانسی نیست!
    دوستان کسی نظری ندارد!

ApplyAbroad Veteran

یعنی هیچ شانسی نیست!
    دوستان کسی نظری ندارد!
    احتمالش کمه شما رو برداره.! به نظرم به بقیه استادا ایمیل بزنید. میتونید به خودش هم بگید و ازش اجازه بگیرید. اتفاقا خوشحال هم میشن. یکی از استادایی که من باهاش در تماس بودم با اینکه خودش از کارم خوشش اومده بود ولی همش تاکید می کرد چون فاندم معلوم نیست، حتما با بقیه استادا چک کن و اسمشونو تو sop بزن.!

///دوستان سلام، یک استادی توی آلمان این جواب رو برای من فرستاده، نظرتون چیه؟ یعنی رزومه من مورد قبولشه؟ به نظر شما چقدر شانس برای دوره بعدی به من داده؟Dear Mr. Koohsar,

We acknowledge receipt of your application and we are pleased with your interest to work within Solar Research of DLR.

We are kindly asking for your patience until the next steps.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    ///دوستان سلام، یک استادی توی آلمان این جواب رو برای من فرستاده، نظرتون چیه؟ یعنی رزومه من مورد قبولشه؟ به نظر شما چقدر شانس برای دوره بعدی به من داده؟Dear Mr. Koohsar,

We acknowledge receipt of your application and we are pleased with your interest to work within Solar Research of DLR.

We are kindly asking for your patience until the next steps.
    دوست عزیز شما الان که دارین برای یک دانشگاه خارجی اقدام می کنین باید به راحتی بتونین متن به این سادگی رو تجزیه و تحلیل و درک کنین. این شخص فقط تایید کردن که اپلیکیشن شما به دستشون رسیده و قسمت دوم هم ابراز خوشحالی کرده که یک جمله فرمال هست که به تمام اپلیکنت ها می گن! در جمله آخر هم تاکید کرده که هنوز بررسی ها تمام نشده و مجبورید منتظر بمونین!

من رزومه شما رو نمی دونم و اصلا قصد رد یا تایید کردن صلاحیت شما رو ندارم ولی تو این جواب هیچ نکته ی مثبتی برای شما وجود نداره و شبیه این نامه رو خیلی از بچه ها بعد رسیدن مدارک دریافت می کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشگاهی تو آمریکا برای PhD مستقیم اقدام کردم که دلیل اصلیش استاد ایرانی معروف این دانشگاهست. خود این استاد جواب ایمیل نمیده. با دستیارش که مکاتبه کردم اول گفت که رزومه خوبی داری و من به استاد میل کردم رزومتو منتظر جوابشم.
    بعد 1 هفته دستیارش میل زد :
    As I talked to **** , he is not intending to recruit any more PhD over BSc student. If you are intending to apply for MSc degree, please let me know as soon a you get admitted by the university .

من می خوام با این گروه کار کنم حالا PhD یا مسترش برام فرقی نداره. اما اپلیکیشن که فرستاده بودم برای PhD مستقیم بود.
    ممنوم میشم راهنمایی کنید چطوری تغییرش بدم برای مستر ؟ از الان اقدام کنم بهتره یا وقتی ادمیژن گرفتم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ekhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاهی تو آمریکا برای PhD مستقیم اقدام کردم که دلیل اصلیش استاد ایرانی معروف این دانشگاهست. خود این استاد جواب ایمیل نمیده. با دستیارش که مکاتبه کردم اول گفت که رزومه خوبی داری و من به استاد میل کردم رزومتو منتظر جوابشم.
    As I talked to **** , he is not intending to recruit any more PhD over BSc student. If you are intending to apply for MSc degree, please let me know as soon a you get admitted by the university .

من می خوام با این گروه کار کنم حالا PhD یا مسترش برام فرقی نداره. اما اپلیکیشن که فرستاده بودم برای PhD مستقیم بود.
    ممنوم میشم راهنمایی کنید چطوری تغییرش بدم برای مستر ؟ از الان اقدام کنم بهتره یا وقتی ادمیژن گرفتم ؟
    میتونی به این دستیار یا منشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه در این مورد بگی، اونها می تونن بگن طبق قوانین دانشگاهشون باید چطور اقدام کنی.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ekhi نمایش پست ها
    سلام دوستان

گرایش شما در رشته برق چیست ؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام
    من با یک استاد در کانادا هماهنگ کرده بودم و ایشان به من گفته بود که اپلیکیشن من را بررسی میکند.
    هفته پیش ایمیل زدم که چی شد این جواب را داده:
    Hi Mehdi, I am still considering, but it looks less likely I will accept students next year
    1- حالا این یعنی چی؟ رد مودبانه است؟
    2- من میتونم با بقیه اساتید هماهنگ کنم؟
    3- اسم ایشان را در SOP نوشته بودم حالا چطور برای بقیه توجیه کنم؟
    ممنون می شوم راهنمایی کنید
    مهدی
    به نظر میاد که نمیتونی روی این استاد حساب کنی.
    خوب این یک مقدار مشکله زیرا احتمالا در SOP کلی دلیل آوردی که زمینه کاری من با علایق تحقیقاتی آن استاد همخوانی داره.اگر بقیه استاد ها در ایمیل های قبلی جواب درست و حسابی بهت ندادند و آن استاد تنها کسی بوده که بهت در آن دانشگاه جواب داده لذا خیلی فایده ای نداره دنبال بقیه آنها باشی.اگر با بقیه استاد ها در تماس نبودی ضرری نداره که با آنها تماسی بگیری و حتا از آن استاد بخواهی که اگر شانس فاند از طرف او کمه ولی رزومه شما خوبه شما را به همکارش معرفی کنه یا از ایشان اجازه بگیری که با بقیه تماس بگیری هم فکر خوبیه.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)