صفحه 488 از 1371 نخستنخست ... 388438478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498538588988 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,871 تا 4,880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

به هر حال، بهترین فکر اینه که بگیم استاد نمی خواد با شما کار کنه( به جای ریجکت شدن). پس تا فرصت دارید استاد دیگری را در زمینه کاریتان پیدا کنید.
    موفق باشید.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    زنگ زدم گفت به من اینجور گفتن اما برای من نظر دپارتمان خیلی مهمه منم گفتم که باشه به منشی میگم که باشما هماهنگ کنه.حالا من منظورم اینه که این استاده شاید میخاد منو بپیچونه مگه میشه چنین اشتباه بزرگی رخ داده باشه؟
    آخه چیزی به نام پیچوندن وجود نداره. شخصیت استاد جوری نیست که بخواهد از این کارها بکنه. خود ما ها هم از یک سنی به بعد این کارها رو می گذاریم کنار.
    موضوع اینه که هر چی بهت گفتن قبول کنی، اما جا برای اشتباه و سوءبرداشت ها باقی بگذاری.
    استاد گفته که دانشکده ریجکت کرده، منشی می گه در جریانه. به احتمال زیاد منشی از روی سیستم می گه، یعنی توی سیستم پرونده شما هنوز نتیجه ای نداره، اما شاید اساتید تصمیم خودشون رو گرفته باشند ولی اعلام نکرده اند.
    با اینحال احتمال عوض شدن نتیجه زیاد نیست، مگر اینکه رد شدن شما به خاطر نقص پرونده باشه، که باز باید خیلی سریع اقدام کنید، چون وقتی نتایج رو وارد سیستم کنند و از برنامه زمانی اعلام نتایج بگذره، دیگه عوضش نمی کنند.

امیدوارم جاهای دیگری هم اپلای کرده باشی و قبول بشی. مطمئن باش چیزی که برای آدم پیش می آد همون چیزیه که در ذهنش می خواسته. دو تا کار بکن، اول اینکه توی ذهنت آرزویی از جایی که می خواهی بری بساز، با تمام جزئیات، حتی نوع آفیس و آب و هوای شهر. دوم اینکه با آرامش و لبخند به ادامه کارهات برس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    آخه چیزی به نام پیچوندن وجود نداره. شخصیت استاد جوری نیست که بخواهد از این کارها بکنه. خود ما ها هم از یک سنی به بعد این کارها رو می گذاریم کنار.
    موضوع اینه که هر چی بهت گفتن قبول کنی، اما جا برای اشتباه و سوءبرداشت ها باقی بگذاری.
    استاد گفته که دانشکده ریجکت کرده، منشی می گه در جریانه. به احتمال زیاد منشی از روی سیستم می گه، یعنی توی سیستم پرونده شما هنوز نتیجه ای نداره، اما شاید اساتید تصمیم خودشون رو گرفته باشند ولی اعلام نکرده اند.
    با اینحال احتمال عوض شدن نتیجه زیاد نیست، مگر اینکه رد شدن شما به خاطر نقص پرونده باشه، که باز باید خیلی سریع اقدام کنید، چون وقتی نتایج رو وارد سیستم کنند و از برنامه زمانی اعلام نتایج بگذره، دیگه عوضش نمی کنند.

امیدوارم جاهای دیگری هم اپلای کرده باشی و قبول بشی. مطمئن باش چیزی که برای آدم پیش می آد همون چیزیه که در ذهنش می خواسته. دو تا کار بکن، اول اینکه توی ذهنت آرزویی از جایی که می خواهی بری بساز، با تمام جزئیات، حتی نوع آفیس و آب و هوای شهر. دوم اینکه با آرامش و لبخند به ادامه کارهات برس.
    بله مسئله اینجاست که من نقص پرونده دارم ونمره زبان ندادم و کوردینیتور موافق کرده تصمیم گیری در مورد پرونده من بعد از ارسال نمره زبانم باشه اما خودشون گفتن که تا اون موقع بگردم استاد پیدا کنم و اگه استاد پیدا کنم همه چیز حله...حالا چرا استاد به من اینو میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا همش یک اشتباهه که پیش اومده؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من یکی از استادای دانشگاه delaware بهم میل زده و چند تا سوال برام فرستاده. گفته اگه تونستی این سوالا را حل کنی به احتمال زیاد میتونی بیای تو گروهم و فاندم بهت میدم.
    سوالا در زمینه فوتونیک و الکترومغناطیسه. هر کس تو این زمینه ها اطلاعات داره لطفا به من پیام خصوصی بده. شدیدا به کمک نیاز دارم. ضمنا تا 5 اوریل هم بیشتر وقت ندارم.
    هزینه اش هم هرچقدر بشه مساله ای نیست.

ممنون

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mesiam نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از استادای دانشگاه delaware بهم میل زده و چند تا سوال برام فرستاده. گفته اگه تونستی این سوالا را حل کنی به احتمال زیاد میتونی بیای تو گروهم و فاندم بهت میدم.
    سوالا در زمینه فوتونیک و الکترومغناطیسه. هر کس تو این زمینه ها اطلاعات داره لطفا به من پیام خصوصی بده. شدیدا به کمک نیاز دارم. ضمنا تا 5 اوریل هم بیشتر وقت ندارم.
    هزینه اش هم هرچقدر بشه مساله ای نیست.

ممنون
    سلام.
    یکی از اساتید بهم ایمیل زده من funding در حال حاظر ندارم و فقط دانشجویانی رو می تونم الان بپذیرم که با هزینه خودشون بیان (برای master)
    من هم زمینه کاریش رو دوست دارم و می خوام قبول کنم
    حالا توی ایمیل بهش بگم چیکار کنه ؟
    چون من اپلای کردم و اپلیکیشن من در مرحله بررسی مقدماتیه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از اساتید بهم ایمیل زده من funding در حال حاظر ندارم و فقط دانشجویانی رو می تونم الان بپذیرم که با هزینه خودشون بیان (برای master)
    من هم زمینه کاریش رو دوست دارم و می خوام قبول کنم
    حالا توی ایمیل بهش بگم چیکار کنه ؟
    چون من اپلای کردم و اپلیکیشن من در مرحله بررسی مقدماتیه
    بهش ایمیل بزن بگو اپلای کردی برای پاییز 2012 و در فلان تاریخ مدارکت کامل شده اپلیکش نامبرتو بهش بده و بگو که دوست داری باهاش کار کنی. می تونی ازش بخواهی یه سری منابع هم بهت معرفی کنه که بخونی یه اگه مقاله خاصی ازش خوندی بگی و ...
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام دوستان من کمک فوری نیاز دارم اگه یه استاد بعد از حوندن رزومه از آدم بخواد که پروژه ای که میخواد توش کار کنه رو بگه بنظرتون اون پروژه موضوعش عینا همون ریسرچهای استاد باشه خوبه یا تفاوت کنه مثلا استاد توی مدیکال کار کرده با فازی من بگم چهره با یه روشی غیر فازی چطوره/ نامه نگاریشو میشه کمکم کنید در ضمن اصلا این ایمیل امیدوار کننده هست " گفته اگه میتونی پروپزال واسم بفرست و ازم پرسیده برنامم چیه" میشه راهنمایی ام کنید

سلام بچه ها
    من از یه دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم
    به یکی از استاداش ایمیل زدم گفتم من پذیرش دارم. پروژه‌ی فاند دار هم داری؟
    جوابم رو ایجوری داده:

Welcome to The University!

Thanks for the interest in my research. Your background looks good.

Currently I cannot offer financial support to you, though I may
    supervise your study --- we can explore that when you start in the
    Fall semester.

Best regards,

اولا نظرتون چیه؟ یارو الان توی فرصت مطالعاتیه.
    دوما از کجا میشه فهمید که میگه بیا فاند رو با هم چک میکنیم چرند نمیگه؟
    سوما حالا من چجوری به یارو بگم اوکی! صبر کن تا بیام! میترسم یارو یادش بره اصن من کی بودم!

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

تبریک بابت پذیرش
    این نامه خیلی تکلیف شما با فاند رو مشخص نمی کنه. پیشنهاد می کنم تو وب پیجش سرچ کنید ببینید تا حالا چه جور گرنت هایی داشته .... به قول معروق قدرت اون رو محک بزنین
    ایشون فقط پیشنهاد داده می تونه استاد راهنماتون باشه و بعد اگه قبول کردید اون از ادامه کار شا راضی بود و ضمنا موقعیتی رو هم پیدا کرد بهتون بده
    قدر مسلم اینه که واقعا الان فاند یا موقعیت حمایت مالی رو نداره چون خیلی قطعی جواب داده و به بعد موکول کرده به قول معروف تعارفی در کار نیست و رک گفته
    خلاصه پیشنهاد بنده اینه که فعلا یه قول نیم بند بهشون بدین و بگید که چقدر گرفتن کمک هزینه براتون حیاتیه و باز هم در جستجوی گرفتن کمک هزینه از اساتید هستید که اگه تو اون بخش با کشی هم مکاتبه کردی ناراحت نشه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    تبریک بابت پذیرش
    این نامه خیلی تکلیف شما با فاند رو مشخص نمی کنه. پیشنهاد می کنم تو وب پیجش سرچ کنید ببینید تا حالا چه جور گرنت هایی داشته .... به قول معروق قدرت اون رو محک بزنین
    ایشون فقط پیشنهاد داده می تونه استاد راهنماتون باشه و بعد اگه قبول کردید اون از ادامه کار شا راضی بود و ضمنا موقعیتی رو هم پیدا کرد بهتون بده
    قدر مسلم اینه که واقعا الان فاند یا موقعیت حمایت مالی رو نداره چون خیلی قطعی جواب داده و به بعد موکول کرده به قول معروف تعارفی در کار نیست و رک گفته
    خلاصه پیشنهاد بنده اینه که فعلا یه قول نیم بند بهشون بدین و بگید که چقدر گرفتن کمک هزینه براتون حیاتیه و باز هم در جستجوی گرفتن کمک هزینه از اساتید هستید که اگه تو اون بخش با کشی هم مکاتبه کردی ناراحت نشه
    موفق باشید
    ممنون مرجان
    این حرفی که زده احیانا منظورش این نبوده که چون توی فرصت مطالعاتی هستش الان پروژه نداره و وقتی برگرده ممکنه پروژه فاند دار بگیره؟ :دی
    البته اینا که گفتم تخلیات من بود اکثرش!!! )
    و راستی اینم هنوز من نمی دونم چطور بهش بگم من دوست دارم بیام زیر نظرت یا چطور این پیشنهاد رو قطعی کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)