صفحه 489 از 1371 نخستنخست ... 389439479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499539589989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,881 تا 4,890 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من از یه دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم
    به یکی از استاداش ایمیل زدم گفتم من پذیرش دارم. پروژه‌ی فاند دار هم داری؟
    جوابم رو ایجوری داده:

Welcome to The University!

Thanks for the interest in my research. Your background looks good.

Currently I cannot offer financial support to you, though I may
    supervise your study --- we can explore that when you start in the
    Fall semester.

Best regards,

اولا نظرتون چیه؟ یارو الان توی فرصت مطالعاتیه.
    دوما از کجا میشه فهمید که میگه بیا فاند رو با هم چک میکنیم چرند نمیگه؟
    سوما حالا من چجوری به یارو بگم اوکی! صبر کن تا بیام! میترسم یارو یادش بره اصن من کی بودم!
    بنظر من این رو که میگه چک میکنیم فاند نیست بلکه اصل اینه که شما رو بدون فاند سوپروایز کنه یا نه. فاند رو که صراحتا گفته نمیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

سلام ، من هنوز برای این دانشگاه Apply نکردم . یک ایمیل برای یکی از استاد ها فرستادم برای مستر که جواب زیر رو داد . (البته اصلا نیازی به فاند ندارم و فقط میخواستم نظرشو بدونم ) این جواب یعنی شانسی نداری ، اصلا Apply نکن ؟
    نمره GRE من : Quantitative Reasoning : 154 = 690 - Verbal Reasoning : 139 = 310 و معدل هم از دانشگاه خواجه نصیر : 2.65 - 3 سال سابقه کار مرتبط

Dear Ali ,

Thank you for your interest in our program. Looking over your credentials, I see some strengths and some weaknesses. Your work experience is definitely a strength. Your GPA and your GRE verbal score are weaknesses however. We do require a GPA of 2.8 or better. While we don’t have a minimum GRE verbal requirement, the average GRE verbal score for those admitted to the program is about 450. We prefer to see applications in at least the 25th percentile (350).

Best regards,

--pw

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    سلام ، من هنوز برای این دانشگاه Apply نکردم . یک ایمیل برای یکی از استاد ها فرستادم برای مستر که جواب زیر رو داد . (البته اصلا نیازی به فاند ندارم و فقط میخواستم نظرشو بدونم ) این جواب یعنی شانسی نداری ، اصلا Apply نکن ؟
    نمره GRE من : Quantitative Reasoning : 154 = 690 - Verbal Reasoning : 139 = 310 و معدل هم از دانشگاه خواجه نصیر : 2.65 - 3 سال سابقه کار مرتبط

[FONT="]Dear Ali , [/FONT]

[FONT="] [/FONT]
    [FONT="]Thank you for your interest in our program. Looking over your credentials, I see some strengths and some weaknesses. Your work experience is definitely a strength. Your GPA and your GRE verbal score are weaknesses however. We do require a GPA of 2.8 or better. While we don’t have a minimum GRE verbal requirement, the average GRE verbal score for those admitted to the program is about 450. We prefer to see applications in at least the 25th percentile (350). [/FONT]
    [FONT="] [/FONT]
    [FONT="]Best regards, [/FONT]
    [FONT="] [/FONT]
    --pw
    معنیش این نیست که شما شانسی نداری، اما جواب خیلی خوبی هم نیست که بشه روش حساب باز کرد. اگر اپلیکنت های دیگه ای با معدل و نمره جی ار ای بالاتر باشند اونها در اولویت خواهند بود نسبت به شما. می تونید در مورد معدل هم اگر توضیحاتی دارید بدید. مثلا معدل دو سال اخر که درس های تخصصی بوده رو ارئه کنید و ...
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Dear Ali ,

Thank you for your interest in our program. Looking over your credentials, I see some strengths and some weaknesses. Your work experience is definitely a strength. Your GPA and your GRE verbal score are weaknesses however. We do require a GPA of 2.8 or better. While we don’t have a minimum GRE verbal requirement, the average GRE verbal score for those admitted to the program is about 450. We prefer to see applications in at least the 25th percentile (350).

Best regards,

--pw
    به نظر من حتما بگین بهش که فاند نمی خوام اینجوری شانستون خیلی بالا می ره!!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

Dear Ali ,

Best regards,

--pw
    با سلام

اصولا چنين جوابهايي، شانسي براي افراد ايجاد نميكنه، باتوجه به معدلتون بهتره دانشگاههايي Apply كنيد كه شرط مينيمم معدل براي مستر ندارند، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

سلام
    من به یکی از اساتید دانشگاه اتاگو (نیوزیلند) ایمیل زدم و شرایطم رو گفتم. استاد بهم جواب داده که اسم من رو به عنوان استادت به دانشگاه بگو. حالا باید دوباره بهش ایمیل بزنم یا اینکه دیگه کاری با استاد ندارم و فقط از طریق دانشگاه اپلای کنم؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام به همه دوستان.
    یک سوال داشتم که خودم هم موندم اصلا این سوال من درسته یا نه؟ باور کنید کاملا جدی می پرسم و از بس که گیج شدم، دارم اینو اینجا مطرح می کنم:
    آیا احتمالش هست که یک استاد بخواد دانشجو رو بذاره سر کار یا مثلا فیلمش کنه؟ باور کنید جدی می پرسم. از امپریال کالج یکی بهم یک جوابی داده که دقیقا همین حس به من دست داد. لطفا، دوستان نظراتشون رو بگند، جزییاتش رو بعدا خواهم گفت.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    یک سوال داشتم که خودم هم موندم اصلا این سوال من درسته یا نه؟ باور کنید کاملا جدی می پرسم و از بس که گیج شدم، دارم اینو اینجا مطرح می کنم:
    آیا احتمالش هست که یک استاد بخواد دانشجو رو بذاره سر کار یا مثلا فیلمش کنه؟ باور کنید جدی می پرسم. از امپریال کالج یکی بهم یک جوابی داده که دقیقا همین حس به من دست داد. لطفا، دوستان نظراتشون رو بگند، جزییاتش رو بعدا خواهم گفت.
    اینکه چی گفته که شما همچین برداشتی کردید خیلی مهمه قبل از قضاوت. اما بودن استادهای هندی و بعضا چینی که وعده وعید الکی به بچه ها دادن ...
    اما کلا استادها اونقدر بیکار نیستند که بخوان دانشجوهارو سرکار بزارند!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    نه دوست عزیز!قصد سر کار گذاشتن ندارن-اما دیده شده وعده بدن و زیر قولشون بزنن و این هم توی دنیای امروز همه جا عادیه اما سرکار گذاشتن اصلا معقول نیست!!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من به یه استاد چند بار ایمیل زده بودم و گفت فقط کسایی رو می پذیرم که با هزینه خودشون بیان منم قبول کردم. 2-3 باری جواب ایمیل نداد ! حالا جواب داده
    The graduate admissions committee and I
    have reviewed your application and unfortunately we have found that your
    qualifications do not meet our expectations for graduate admission in our
    program. The decision is made regardless of weather you have funding or not.
    آخه هنوز نتایج هیچ رشته ای نیومده ! پروفایل من هم تغییری نکرده ، یعنی ریجکت رو داد ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)